Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: A pak nemame byt za koko... 18.05.2014 ja richtig. und die ganze Tschechische Volk ist eine Simulantenbande!
Olomouc - hradby 17.05.2014 Ahoj, chci se zeptat jak je to s lezením na hradbách v Olomouci? Nedávno jsem tam viděl nýty. Je tam lezení bez omezení, povolené od města (případně dalších orgánů)? Jak je to tam se spouštěním? Štand ani vratné karabiny jsem tam neviděl. Případně má někd
  Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 Ahoj,
z hradeb nás zatím nikdo nikdy nevyhodil, i když jsme hlavně bouldrovali. Po borhácích
    Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 Díky za odpovědi! Je mi jasné, že se to leze zespodu, ale nahoře bych pak měl protáhnout lano borhák
      Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 ...nebo jsem se špatně díval!
      Re: Olomouc - hradby 20.05.2014 slanis, nebo se nechas spustit. klidne tam dodej mailonky :)
        Re: Olomouc - hradby 20.05.2014 pravda... :-)
  Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 Jak jsem chodil do Olmiku do školy, tak jsme tam normálně lezli. Cesty spíš těžší. Leze se odspodu n
  Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 Cesty zleva doprava: Přes nýt na kameni cca 5-6, V hlavni stene: Bh jdouci doleva cca 9, pak dve cca
  Re: Olomouc - hradby 13.07.2015 Průvodce od Javaanes.cz
  Re: Olomouc - hradby 13.07.2015 Lezení na olomouckých hradbách oficiálně povolené není, mezi cestami 5 a 6 jsem zrobil novou linku s
    Re: Olomouc - hradby 13.07.2015 Díky za aktuální info. Ještě jsem tam nebyl, ale v dohledné době se chystám. Zvážím, jestli raději n
    Re: Olomouc - hradby 13.07.2015 A jakou má ta Vizitka klasu?
Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 17.05.2014 Protože se mně už pár lidí ptalo, že kdy to bude, tak tedy: Tradiční horolezecký sraz na Súľove začíní v sobotu 7.6.2014. Oficiciální plakát a pozvánka se tvoří...
  Re: Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 19.05.2014 prima :)
Co tam staříkovi vytáhneš? ;)
    Re: Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 19.05.2014 Neříkej, že dojedeš? Netahej mně za fusekli. Ale jestli jo, tak něco pěkného ti najdeme.
      Re: Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 19.05.2014 Ja přijedu taky, kde mě vytáhneš :)
      Re: Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 19.05.2014 Vytáhnu tě do kopečka k hospodě. Dál se s tebou nepotáhnu. Nošení raněných spolulezcu od skal jsem s
kompenzační cvičení 16.05.2014 Všude se píše o nutnosti kompenzačních cvičení při lezení, ale která to vlastně jsou? Existuje na to nějaká literatura?
  Re: kompenzační cvičení 16.05.2014 Vem si svaly co zatěžuješ (přetěžuješ) a protáhní je opačnou metodu. Dobrá je na to guma. Zkus knížk
bolest ramene 16.05.2014 Zas takovej jeden nesmyslnej dotaz laika laiku pres internet :-) ale zkusim to.
Boli me rameno, podle me je to jenom pretizeny, natazeny, hadam ze upon (opravdu se jen tak dohaduju). Boli to pri jistych pohybech, treba kdyz zvedam ruku s hrnickem.
  Re: bolest ramene 16.05.2014 Zdar, dobrá shoda okolností - akorám mám 1,5 měsíce "odpočinku" s ramenem za sebou. Rovněž
    Re: bolest ramene 16.05.2014 Jo, ještě je trochu smutně vtipné, jak většinou bolí rameno dominantní ruky. Jsme levák - bolí mně l
      Re: bolest ramene 16.05.2014 souhlas s tim co pises.
osobne nejlepe funguji specialni protahovaci cviky, jemne pos
  Re: bolest ramene 16.05.2014 Zajdi si do kavarny na kafe misto treninku... Ne vazne, proc ti tak moc zalezi na okamzitem vykonu?
    Re: bolest ramene 16.05.2014 Rotátorová manžeta. Klid a nelézt.Tejp nepomůže,řešil jsem to nedávno.
  Re: bolest ramene 16.05.2014 Jestli tě to bolelo v noci, tejp ti nepomůže. Přidávám čárečku ke kolegům: z osobní zkušenosti vím,
    Re: bolest ramene 16.05.2014 Ješte bych dodal, že jestli se ti to stalo při shybech, děláš asi něco špatně. Tohle zranění vzniká
      Re: bolest ramene 16.05.2014 zevní okraj lopatky, ale tvoří jamku ramenního kloubu, takže jsme zase u ramene:-)), horní strana je
  Re: bolest ramene 16.05.2014 Ja ze svych zkusenosti bych uplny odpocinek nedoporucoval (nic nedelat 3 mesice a cekat ze az zacnu
    Re: bolest ramene 16.05.2014 Mně se to stalo při lyžování. Bolelo to při oblíkání, při zvednutí ruky. Rok a půl jsem se trápil -
  Re: bolest ramene 16.05.2014 Tak díky chlapy, konečně asi vím, co mám - načatou rotátorovou manžetu. Příznaky vypadaj dost podobn
  Re: bolest ramene 17.05.2014 S veľkou pravdepodobnosťou by som ti vedel poradiť, nebol by to odpočinok ani tejp. Bohužiaľ pre teb
    Re: bolest ramene 17.05.2014 Nech to odpočnout a potom začni dělat kompenzační cvičení, přece jenom při lezení se používá spíš za
      Re: bolest ramene 17.05.2014 Kompenzacni cviceni... taky nikdy nevim, o cem se mluvi. Protahovani a tak delam docela pravidelne.
        Re: bolest ramene 18.05.2014 Mě rameno bolelo přesně vepředu jako řikáš. Doktor mi řekl, že je to bicepsový úpon na rameno, a kdy
    Re: bolest ramene 17.05.2014 Tedy to zní nějak tajemně. Prosím pouč nás prosím alespoň rámcově. Když to sděluješ takto tajnosnubn
      Re: bolest ramene 17.05.2014 No, základ je pozitívne myslenie, pravidelné každodenné viachodinové meditácie spojené s pitím zelen
      Re: bolest ramene 17.05.2014 podle inzerce ji nejspíš někdo poradil ať si pořídí balknu :)
      Re: bolest ramene 17.05.2014 podle inzerce ji nejspíš někdo poradil ať si pořídí balknu :)
        Re: bolest ramene 17.05.2014 :-)
no, ja jsem psala o radu hlavne ohledne tejpovani, protoze jsem nekde slysela, ze to pom
          Re: bolest ramene 18.05.2014 Pokiaľ nemáš obmedzenú hybnosť, tak odo mňa žiadnu radu nepotrebuješ. Užívaj si lezenie.
          Re: bolest ramene 18.05.2014 Já mám teď zhruba totéž. Vylezl jsem si na Rovišti Krutý Řím a spodní bouldr jsem lezl trochu nespár
            Re: bolest ramene 19.05.2014 slyšeli jste slovo Boží. :))))))))))
          Re: bolest ramene 26.09.2014 zázračná metoda se jmenuje odpočinek s následnou rehabilitací, viz odkazy výše. když si nevyspaná, t
  Re: bolest ramene 05.06.2014 Zdar,
před časem tu šla tato debata. Rád bych se zeptal, jak na tom s rameny jste? Důvodem je
  Re: bolest ramene 26.09.2014 Na bolest kloubů používám Senzycol! Je to doplněk stravy, který nijak nenarušuje můj organismus a je
    Re: bolest ramene 26.09.2014 Ty vole, to i prodavas ne? Nejdou s tim i lepit tapety a lestit auta kdyz je to tak zazracny?
Průvodce Attersee 15.05.2014 Ahoj,
Nemáte někdo boulder průvodce na oblast Attersee a okolí v Rakousku? A kdo z vás tam byl, jaký je tam bouldering? Díky, David
  Re: Průvodce Attersee 15.05.2014 Byl pred sesti lety.Presto ze jsem na kvalitu bouldru skromny tak Attersee mne nezaujalo. Ale par pe
    Re: Průvodce Attersee 15.05.2014 Díky za info ;)
Kontakt 15.05.2014 Hľadám kontakt na kamaráta z vojny Marek Scheithauer z Mostu
  Re: Kontakt 16.05.2014 spoluzaci.cz?
1
...
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
...
2263
Olomouc - hradby Ahoj, chci se zeptat jak je to s lezením na hradbách v Olomouci? Nedávno jsem tam viděl nýty. Je tam lezení bez omezení, povolené od města (případně dalších orgánů)? Jak je to tam se spouštěním? Štand ani vratné karabiny jsem tam neviděl. Případně má někdo nějaký nákres těch cest? Na lezci jsme si je našel, ale vím prd která je která... Díky! Pery 19:14:16 17.05.2014odpovědět
  Re: Olomouc - hradby Ahoj,
z hradeb nás zatím nikdo nikdy nevyhodil, i když jsme hlavně bouldrovali. Po borhácích by se podle mého názoru mělo lézt normálně odspodu nahoru, copak tě na cvičných skalách někdo jistí zhora nebo na rybáře ? Zdenek 14:03:05 19.05.2014odpovědět
    Re: Olomouc - hradby Díky za odpovědi! Je mi jasné, že se to leze zespodu, ale nahoře bych pak měl protáhnout lano borhákem a spustit se dolů? Nebo tam nechat svou karabinu? Nejsm žádný světoběžník, ale normálně vždycky buď přelezu top a dolů se vracím naokolo, nebo slaňuji ze slaňáku či vratnách karabin. Co jsem viděl na těch hradbách tak je tam akorát poslední nýt cca metřik pod vrcholem. Tak jestli se pak přelezou hradby a dolů se jde po schodech? :-D Možná blbé dotazy... Pery 22:34:52 19.05.2014odpovědět
      Re: Olomouc - hradby ...nebo jsem se špatně díval! Pery 22:36:17 19.05.2014odpovědět
      Re: Olomouc - hradby slanis, nebo se nechas spustit. klidne tam dodej mailonky :) zaoralf 06:40:54 20.05.2014odpovědět
        Re: Olomouc - hradby pravda... :-) Pery 16:00:03 20.05.2014odpovědět
  Re: Olomouc - hradby Jak jsem chodil do Olmiku do školy, tak jsme tam normálně lezli. Cesty spíš těžší. Leze se odspodu nahoru. Rybařit jsem tam nikdy nikoho neviděl. 14:14:46 19.05.2014odpovědět
  Re: Olomouc - hradby Cesty zleva doprava: Přes nýt na kameni cca 5-6, V hlavni stene: Bh jdouci doleva cca 9, pak dve cca 5-6 (pozor na cvakani prniho jisteni), pak Join 8-, posledni cesta cca 9-. Kousek dal u stromu je Tango (dve varianty zleva 7-, přímo 7). zaoralf 15:24:31 19.05.2014odpovědět
  Re: Olomouc - hradby Lezení na olomouckých hradbách oficiálně povolené není, mezi cestami 5 a 6 jsem zrobil novou linku s názvem VIZITKA, dojistil jsem jedním nýtem cestu č. 5.Jinak tato část hradeb patří městu a městská policie tě může vykázat. Jinak upozorňuju, že staré jištění je opravdu v dezolátním stavu, tak bacha. Bobulík 12:46:25 13.07.2015odpovědět
    Re: Olomouc - hradby Díky za aktuální info. Ještě jsem tam nebyl, ale v dohledné době se chystám. Zvážím, jestli raději nezvolit boulder. bretacr 21:39:58 13.07.2015odpovědět
    Re: Olomouc - hradby A jakou má ta Vizitka klasu? Dála 22:07:00 13.07.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: