Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezecky trenink 27.05.2014 Zdar, nevite v Praze o schopnem lezeckem instruktorovi, ktery by umel pomoci s treninkem cloveku, co ve svych triceti uz leta leze kolem 8 UIAA a chtel by se posunout dal? Predstavoval bych si takovy individualni kurz, spolecne lezeni treba jednou tydne n
  Re: lezecky trenink 27.05.2014 Vim o dvou:
Juráš Šefl z horoguru.cz
Katka Chudobová z Ruzyně (stena-ruzyne.com)
    Re: lezecky trenink 27.05.2014 K. Ch. z Ruzyně? Poslední tři roky jsi strávil pod šutrem, nebo co?
      Re: lezecky trenink 27.05.2014 Nejlepsi trener je motivace.
      Re: lezecky trenink 28.05.2014 je otázka co je v tomhle případě důležitjší informace, jestli Katka nebo Ruzyně. Promysli to.
  Re: lezecky trenink 28.05.2014 Nelly Kudrová instruktoruje v BB, Danča Kotrbová na Ruzyni má slušné výsledky s mládeží…
Ale
    Re: lezecky trenink 28.05.2014 Nemohl to myslet tak, že sám bude trénovat třeba 4x týdně, a jen jednou z toho s instruktorem, který
  Re: lezecky trenink 28.05.2014 Pokud si nikdy pravidelne nebouldroval tak zacni bouldrovat. Na boulderu jsi mnohem blize tem co lez
  Re: lezecky trenink 28.05.2014 Hoď sem mail,pokusím se Ti odpovědět. Jinak Katka Chudobová už není na Ruzyni dávno a Dáda je teď v
  Re: lezecky trenink 28.05.2014 tvl, kam se chceš posouvat? Prostě lez a užívej si to!
Pokud nelezeš na písku, tak to zkus, l
    Re: lezecky trenink 28.05.2014 :D:D ... vtipný a i pravdivý, ale pro někoho asi bude důležitější pořád to číslo.
  Re: lezecky trenink 28.05.2014 Bobr. Vyskytuje se poměrně často na stěně v Holešovicích. Jinak
  Re: lezecky trenink 28.05.2014 a nekdo takovy v ostrave???
    Re: lezecky trenink 28.05.2014 Liščok?
      Re: lezecky trenink 28.05.2014 Olomouc a poblíž?
      Re: lezecky trenink 29.05.2014 to je jméno?
        Re: lezecky trenink 31.05.2014 to je takový Jára Zimmermann ostravské lezecké scény
  Re: lezecky trenink 28.05.2014 ja si vzdy myslel ze od 8my k devitce je blize nez od sedmy k osme. Verim ze bysme nasli zakopane
    Re: lezecky trenink 28.05.2014 Dik vsem za tipy! Nejak si to preberu a zkusim. Na pisku i na horach je fajn, ale i tam jsou cesty k
    Re: lezecky trenink 29.05.2014 A od 9 k 10 je to uz skoro zadarmo!
      Re: lezecky trenink 29.05.2014 Nevim jak jsi prisel na tento forek Orousi. Staci se statisticky prehrabat deničky zde na Lezci a z
        Re: lezecky trenink 29.05.2014 Neco podobnyho samosebou sedi i pro sedmy ;)
        Re: lezecky trenink 29.05.2014 Jasně, berou to rovnou na jedenáctky :D
        Re: lezecky trenink 29.05.2014 spis je to tim ze "osmy" uz nejsou uplne zadara a tak ten kdo se k nim dopracuje tak pokra
          Re: lezecky trenink 29.05.2014 no a nektery devitky sou taky docela narez, takze kdyz uz je clovek rozjetej, tak tam soupne i nejak
Biancograt vs. Stüdlgrat 26.05.2014 Ahoj, otázka pro znalé. Jak je na tom hřeben Biancograt na Berninu ve srovnání se Stüdlgrat na GG, ev, přechod Weissmies, Lagginhorn, Detmoldergrat na Hochalmspitze. Předpokládám, se jedná o náročnější tůru než ty, které jsem uvedl, ale jde mi o to,jestli
  Re: Biancograt vs. Stüdlgrat 27.05.2014 Lezl jsem jen Biancograt, ale tipuju cca stejnou ligu. Ledovec, ledový svah, hřeben lezení exponovan
    Re: Biancograt vs. Stüdlgrat 27.05.2014 Díky za informace, už jen vychytat počasí.
Radek
  Re: Biancograt vs. Stüdlgrat 27.05.2014 Ahoj.
Ohledně obtížnosti lezení je to zhruba stejné ale rozdíly jsou v délce tůry.
    Re: Biancograt vs. Stüdlgrat 28.05.2014 já bych hlavní rozdíl viděl v tom, že Biancograt je hlavně tůra v firnu , dlouhý ostrý stoupající hř
  Re: Biancograt vs. Stüdlgrat 28.05.2014 Ahoj lezl jsem oba výstupy. Stüdlgrat je lehké skalní lezení, výstup je relativně krátký. Biancograt
  Re: Biancograt vs. Stüdlgrat 28.05.2014 Ahoj lezl jsem oba výstupy. Stüdlgrat je lehké skalní lezení, výstup je relativně krátký. Biancograt
    Re: Biancograt vs. Stüdlgrat 28.05.2014 Díky všem, přesně tyto informace jsem potřeboval. No, je to výzva.
Radek
Alpy - horské tůry s dětmi 26.05.2014 Neporadil byste někdo kde v Alpách zkusit horské tůry s dětmi (7 let)?
Moje představa je tak 5 dní, spaní na horské chatě, možnost výšlapů na nějaké vrcholy (nejlépe vysokohorský charakter, relativně snadno dostupné, může být i suť, ale ne moc vel
  Re: Alpy - horské tůry s dětmi 26.05.2014 Ahoj, nám se osvědčila spíš dvoudenní túra s přespáním na chatě, ideálně ještě s využitím lanovky(na
    Re: Alpy - horské tůry s dětmi 26.05.2014 Dík za tip, kouknu.
Moje představa byla:
1. den - dojít na chatu, 1 výšlap n
  Re: Alpy - horské tůry s dětmi 27.05.2014 1) Cokoliv v Tatrách. Třeba celá Magistrála z Javoriny přes Zadné Meďodoly na Brnčalku, pak přes Bra
  Re: Alpy - horské tůry s dětmi 27.05.2014 Otztalské alpy, vesnička Vent. Sedačkovou lanovkou směr Breslauer hutte a zbytek dojít a pomotat se
  Re: Alpy - horské tůry s dětmi 28.05.2014 Jak píšou chlapci nade mnou - Totes Gebirge je na to super a je to kousek. Chata Welser Hutte a z ní
Pallavicini / nehoda 26.05.2014 Ahoj, nevíte někdo podrobnosti o víkendové nehodě v Pallavičiňáku na Glockneru? Byli jsme tam v pondělí/úterý o otočili to kvůli záplavě nového sněhu...
  Re: Pallavicini / nehoda 26.05.2014 Podminka byla dobra, proste smula a hromada lidi v ceste.
    Re: Pallavicini / nehoda 26.05.2014 byla by informace v kolik se nehoda stala a jak vysoko v cestě?
Držím palce padlému ať cestu
      Re: Pallavicini / nehoda 26.05.2014 stalo se to cca v 11:15 asi 100-150m pod hrebenem.
my lezli aschenbrenner, tak to mame zprost
    Re: Pallavicini / nehoda 26.05.2014 Co se komu stalo na Glockneru?
      Re: Pallavicini / nehoda 27.05.2014 Kompletní zpráva je u nás
sušky 24.05.2014 ahoj, co myslíte zítra sušky? půjde tam lézt?
  Re: sušky 25.05.2014 Na Suškách jde lézt vždycky...
    Re: sušky 25.05.2014 Nejlepe se tam leze za velkeho deste...
      Re: sušky 26.05.2014 To bych si dovolil tě opravit, není to nejlepší, ale jde to.
      Re: sušky 26.05.2014 Za velkeho deste nejlepe do Velke plotny.
Tauplitz 24.05.2014 Ahoj, nevíte někdo jestli je v Tauplitzu něco ke skalnímu lezení, popř. alespoň více ferrat, než jen ta jedna (Gamsblick)? Díky :)
  Re: Tauplitz 26.05.2014 Ahoj
Nejbližší sportovní lezení o kterým vím je na asi 150 m vysoký stěnce mezi jezery Grundl
    Re: Tauplitz 26.05.2014 Na Sturzhahn vede několik málo lezeckých cest ze sedla od Trawengu 4-5 a těžší asi na 3 délky, ze se
      Re: Tauplitz 26.05.2014 Díky! Nakonec zkusíme na ten Sturzhahn Südwand za 4+ a níž po cestě Null komma Josef za 6+. Nakonec
        Re: Tauplitz 26.05.2014 Každou ferátu vyleze normálně zdatný turista (turistka), když ho oblíkneš do helmy, sedáky, prsáku a
nečlen ČHS v Tatrách 24.05.2014 Zdarec,
mohu přibrat do Tater(Ádr) jako člen ČHS k výstupu i nečlena nebo to by již ochranářům nelíbilo?
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 25.05.2014 legálně ne.
    Re: nečlen ČHS v Tatrách 25.05.2014 kecy, jasne, ze muzes, do skal muze kazdej
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 25.05.2014 po znacenych turistickych trasach samozrejme :) mimo urcite nie.
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 25.05.2014 Nemusí to být člen ČHS. Může být člen Alpenverainu.
    Re: nečlen ČHS v Tatrách 26.05.2014 Nebo JAMES, nebo SAC, nebo CAI... Slováci tomu říkají organizovaný horolezec.
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 26.05.2014 De iure musia byť všetci organizovaní horolezci alebo v sprievode inštruktora (príloha navstevneho p
    Re: nečlen ČHS v Tatrách 26.05.2014 a De facto?
      Re: nečlen ČHS v Tatrách 26.05.2014 Stačí patřičné pojištění a adekvátní výbava a myslím si že nebudeš mít žádný problém. Ani pes po tob
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 27.05.2014 Zdarec, můžeš si přečíst návštěvní řád?
smyce 24.05.2014 Nazdar, vcera (23. 5.) jsem na Prachove na Krkavcich nasel sest smyc na karabli. Majitel necht mi posle email;)
obalová překližka 23.05.2014 Ahoj, všerejší Lukášův dotaz mě inspiruje k vlastnímu:
plánuju si nad futra přidělat překližku cca 100v x 150š, na to balknu a nějaký lišty a chyty na domácí udržovací tréning.
Protože se mi nechce kupovat celou 2,50x1,25m desku, potřeboval
  Re: obalová překližka 24.05.2014 Nejlepší je Hornbach, Sconto a tyhle velko sklady. Mívají tam různé odřezky za pár korun..
Foto dne - "slušnej archiv" 23.05.2014 Jsem netušil, že se po cca 5 letech objeví fotka Brouka ze Vzdušné hrany ve Foto dne. Cesty pixelů jsou zkrátka nevyzpytatelné a ta doba je na kvalitě neúprosně znát.
    Re: Foto dne - "slušnej archiv" 24.05.2014 Já vim, ale nevymluv se na kompakt z r. 2007 :-D
1
...
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: