Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Piz Badile 03.06.2014 Zdravím pardi, lezli jste prosím někdo na Piz Badile cesty: Cestu bílého pásu (Linea Bianca), La storia Lunga, případně Ringo Star.
Zajímaly by mne nějaké postřehy a ohlasy.
Mám pocit že se to skoro vůbec neleze.
Dík
  Re: Piz Badile 04.06.2014 Ringo Star by mě taky zajímal. Vypadá parádně
  Re: Piz Badile 05.06.2014 Zdar,
před lety jsme lezli Linea Bianca. Bylo to parádní, klasické lezení. Měli jsme strach z
  Re: Piz Badile 05.06.2014 Par odkazu v anglictine co mam z lonskeho roku. Minuly rok to byl puvodni plan, nicmene jsme nakonec
Oblasti 03.06.2014 Ahoj.
Prosím o pár tipů na lezení v okolí (cca 60 km) Chlumu u Třeboně. Nic těžký, do 6 UIAA. Klidně i v Rakousku. Možná potáhnu i kočár s dětma.
Díky. H
  Re: Oblasti 03.06.2014 Použij mapy tady ne Lezci - už jsou funkční.
    Re: Oblasti 03.06.2014 Mapu tady na lezci jsem si samozřejmě prošel. Našel jsem tam Sokolčí. A ostaní se mi moc nezamlouvaj
      Re: Oblasti 03.06.2014 Na Sokolčím moc lehkých cest není. Zkus Choustník, Domoradice, Tábor.
        Re: Oblasti 03.06.2014 Choustnik je peknej, jen je tam vsechno jeste asi oznacovany stupnici 1 - 5. Takze tam neni petka ja
          Re: Oblasti 03.06.2014 na stochejle.cz je dobry pruvodcik na okoli tabora. a na choustniku rozhodne nejsou cest jen do 5...
            Re: Oblasti 04.06.2014 Díky za info. Na Choustníku i pod Táborem u Lužnice jsem lezl. Je něco k vylezení i poblíž v Rakousk
              Re: Oblasti 11.06.2014 Kousek za Dolním Dvořištěm jsou luxusní velké žulové skály, v průvodci na Bayerischer Wald to nejspí
  Re: Oblasti 04.06.2014 Né moc známá je skalka ve Stráži nad Nežárkou - výška nějakých 12 metrů a 4 cesty obtížnosti 4 - 6.
NP Gesäuse 03.06.2014 Zdary, mam v plánu fofrakci na Hochtor a Zinödl, od 04.06. do 05.06., mam dva-tři fleky v autě. Vyzvednout můžu na trase STRAKONICE - ČB - LINZ. Pokud by měl někdo zájem, tak info na čísle 775 151 724
Kam po Evropě 02.06.2014 Zdravim lezci,
chci vás poprosit o pár tipů na nějaké pěkné polezení na jihu Evropy, ideálně aby v blízkosti byly i nějaké ty kulturní památky :)
Může být itálie, francie, špáňo, švýcarsko, ale i na druhou stranu chorvatsko, slovinsko, černá
  Re: Kam po Evropě 02.06.2014 zdar,
urcite dostanes vic odpovedi, kdyz napovis:
Kdy. Obtiznost. Delka pobytu. Bouldr
    Re: Kam po Evropě 02.06.2014 anebo naopak jaké památky?
    Re: Kam po Evropě 03.06.2014 no určitě spíš někdy na podzim, září, říjen,listopad, na jak dlouho - 2-4 týdny a určitě hlavně spor
Cassin C14 - zkušenosti 02.06.2014 Zdar, uvažuju o koupi maček Cassin C14. Jaké s nimi máš pls zkušenosti? (jak účinnej je zde vyhazovač sněhu? nemaj tendence se povolovat šrouby? nějaký jiný varování?)
Dík
  Re: Cassin C14 - zkušenosti 02.06.2014 Přední vyhazovače se rády ztrácejí hlavně v mixech, grivelovská bublina to není.Jinak slušné mačky v
    Re: Cassin C14 - zkušenosti 02.06.2014 Omluva-měl jsem na mysli C12.U C14 platí pro vyhazovače to samé,šrouby předních hrotů se mi nikdy ne
      Re: Cassin C14 - zkušenosti 03.06.2014 Jako grivel je parada, o tom zadna, ale necha si to zaplatit. Nakonec jsem sel do simondu, model vam
        Re: Cassin C14 - zkušenosti 03.06.2014 Prostě vystřihneš z nějakeho vypouklého obalu sprcháče či něčeho takového tvar rámu mačky,vepředu js
      Re: Cassin C14 - zkušenosti 03.06.2014 a já blbec si nedávno koupil drahé origo...
Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 V sobotu 31.5.2014 jsme jako mnohokrát předtím nechali zaparkované auto za Bynovcem v lese (po panelce k bývalé pile - teď je to možná statek - a pak ještě kousek rovně a doprava do lesa až na konec asfaltu mezi dvěma nízkými zděnými objekty) a odešli jsm
  Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Samozřejmě je to svinstvo, ale kdyby se někdo rozhodl mi vykrást auto, tak si přeju, ať to provede z
    Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Přesně tak, krása... když ti někdo rozbije okno a ukradne pár pro zloděje bezcených krámů který v au
  Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Ty vole. To je dobrý (samozřejmě ironie). Stáli jsme tam poblíž v sobotu taky, naštěstí bez peněžene
  Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 ty jo, to se mi nezdá, takhle v lese bych čekal šutr na přední sedačce, co to bylo za auto?
A
    Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 nojo, tohle je oficiální verze pro manželky.
mimochodem, mi se přihodilo něco podobné
      Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 jo sem zapomnělo - a pak to nacpal zpět do batohu (poněkud tedy zmuchlané) a byl jsem chvíli před ká
        Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 V tisí jo ?
Ach jo ani mi neříkejte. Chystám se na dovču do čech na český písky, láska mého
          Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 V tisi jo....pred 22 lety. Zrejme uz je onen zlodej v duchodu....
          Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Resenim je ubytovat se v apartmanu ci v necem podobnem, s domacimi domluvit, ze si tam i v den odjez
            Re: Bacha na loupežníky - Labák 05.06.2014 Peněženku s dokladama si beru s sebou, v Arcu i u nás. Zase tolik to neváží. Je ale fakt že ji zas t
  Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 A co si tak počkat na ty svině s bejsbolkama v křoví?
    Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Taky můžou mít bouchačku = radši fotopast... Nachytat na místě je práce policie.
      Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 se blbe zeptam.. uz jsi nekdy slysel o tom ze by policie nachytala nekoho pri cinu?
Podobnej
        Re: Bacha na loupežníky - Labák 05.06.2014 To máš bohužel pravdu.
A navíc když ty zloděje zmydlíš bejsbolkou tak přijedou do pěti minut.
          Re: Bacha na loupežníky - Labák 05.06.2014 jo a ty budes trestne stihanej za ublizeni na zdravi, protoze oni sli prece jen kolem a videli, ze j
  Add bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Hele, díky za veselý komentáře a připomínky. Prostě si všichni dávejte majzla a nenechte se (jako já
  Add bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Hele, díky za veselý komentáře a připomínky. Prostě si všichni dávejte majzla a nenechte se (jako já
wildspitze podmínky 02.06.2014 Nevíte jaké jsou podmínky na Wildspitzi? Od Breslauer hut. přes Mitterkarjoch.Je tam ještě hodně sněhu, nebo se to dá? Díky
labak - nova cesta 01.06.2014 Nevíte někdo co je to za novou cestu v Labaku na Baldachýn napravo od Slaměný matrace. Při právě hraně tak pres 8bh. Dik
  Re: labak - nova cesta 01.06.2014 Myslim,že je to cesta od Pájky o které jsem se s ním bavil zrovna když to dokončili.Co si vzpomínám
    Re: labak - nova cesta 02.06.2014 Jo, moc povedena a pekna ladicka. Odhadoval jsem to VIIIb-VIIIc (prisla mi mozna tezsi nez ta druha
nález 01.06.2014 hoj, na Medůvce jsem našel ve slaňáku nad převisy oražnového plocháče Rock empire a HMS Lucky. sa ozvi, předám
  Re: nález 01.06.2014 jo 603761324
1
...
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: