Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 37.Barták 10172 38.??? 10166 39.Zedek 10164 Bouldry: 37.Rychtrmoc 9400 38.Černý 9334 39.H2 9306 Hory: 23.X. 2532 24.Opice 2510 25.Moravcová 2460
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Piz Badile 03.06.2014 Zdravím pardi, lezli jste prosím někdo na Piz Badile cesty: Cestu bílého pásu (Linea Bianca), La storia Lunga, případně Ringo Star.
Zajímaly by mne nějaké postřehy a ohlasy.
Mám pocit že se to skoro vůbec neleze.
Dík
  Re: Piz Badile 04.06.2014 Ringo Star by mě taky zajímal. Vypadá parádně
  Re: Piz Badile 05.06.2014 Zdar,
před lety jsme lezli Linea Bianca. Bylo to parádní, klasické lezení. Měli jsme strach z
  Re: Piz Badile 05.06.2014 Par odkazu v anglictine co mam z lonskeho roku. Minuly rok to byl puvodni plan, nicmene jsme nakonec
Oblasti 03.06.2014 Ahoj.
Prosím o pár tipů na lezení v okolí (cca 60 km) Chlumu u Třeboně. Nic těžký, do 6 UIAA. Klidně i v Rakousku. Možná potáhnu i kočár s dětma.
Díky. H
  Re: Oblasti 03.06.2014 Použij mapy tady ne Lezci - už jsou funkční.
    Re: Oblasti 03.06.2014 Mapu tady na lezci jsem si samozřejmě prošel. Našel jsem tam Sokolčí. A ostaní se mi moc nezamlouvaj
      Re: Oblasti 03.06.2014 Na Sokolčím moc lehkých cest není. Zkus Choustník, Domoradice, Tábor.
        Re: Oblasti 03.06.2014 Choustnik je peknej, jen je tam vsechno jeste asi oznacovany stupnici 1 - 5. Takze tam neni petka ja
          Re: Oblasti 03.06.2014 na stochejle.cz je dobry pruvodcik na okoli tabora. a na choustniku rozhodne nejsou cest jen do 5...
            Re: Oblasti 04.06.2014 Díky za info. Na Choustníku i pod Táborem u Lužnice jsem lezl. Je něco k vylezení i poblíž v Rakousk
              Re: Oblasti 11.06.2014 Kousek za Dolním Dvořištěm jsou luxusní velké žulové skály, v průvodci na Bayerischer Wald to nejspí
  Re: Oblasti 04.06.2014 Né moc známá je skalka ve Stráži nad Nežárkou - výška nějakých 12 metrů a 4 cesty obtížnosti 4 - 6.
NP Gesäuse 03.06.2014 Zdary, mam v plánu fofrakci na Hochtor a Zinödl, od 04.06. do 05.06., mam dva-tři fleky v autě. Vyzvednout můžu na trase STRAKONICE - ČB - LINZ. Pokud by měl někdo zájem, tak info na čísle 775 151 724
Kam po Evropě 02.06.2014 Zdravim lezci,
chci vás poprosit o pár tipů na nějaké pěkné polezení na jihu Evropy, ideálně aby v blízkosti byly i nějaké ty kulturní památky :)
Může být itálie, francie, špáňo, švýcarsko, ale i na druhou stranu chorvatsko, slovinsko, černá
  Re: Kam po Evropě 02.06.2014 zdar,
urcite dostanes vic odpovedi, kdyz napovis:
Kdy. Obtiznost. Delka pobytu. Bouldr
    Re: Kam po Evropě 02.06.2014 anebo naopak jaké památky?
    Re: Kam po Evropě 03.06.2014 no určitě spíš někdy na podzim, září, říjen,listopad, na jak dlouho - 2-4 týdny a určitě hlavně spor
Cassin C14 - zkušenosti 02.06.2014 Zdar, uvažuju o koupi maček Cassin C14. Jaké s nimi máš pls zkušenosti? (jak účinnej je zde vyhazovač sněhu? nemaj tendence se povolovat šrouby? nějaký jiný varování?)
Dík
  Re: Cassin C14 - zkušenosti 02.06.2014 Přední vyhazovače se rády ztrácejí hlavně v mixech, grivelovská bublina to není.Jinak slušné mačky v
    Re: Cassin C14 - zkušenosti 02.06.2014 Omluva-měl jsem na mysli C12.U C14 platí pro vyhazovače to samé,šrouby předních hrotů se mi nikdy ne
      Re: Cassin C14 - zkušenosti 03.06.2014 Jako grivel je parada, o tom zadna, ale necha si to zaplatit. Nakonec jsem sel do simondu, model vam
        Re: Cassin C14 - zkušenosti 03.06.2014 Prostě vystřihneš z nějakeho vypouklého obalu sprcháče či něčeho takového tvar rámu mačky,vepředu js
      Re: Cassin C14 - zkušenosti 03.06.2014 a já blbec si nedávno koupil drahé origo...
Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 V sobotu 31.5.2014 jsme jako mnohokrát předtím nechali zaparkované auto za Bynovcem v lese (po panelce k bývalé pile - teď je to možná statek - a pak ještě kousek rovně a doprava do lesa až na konec asfaltu mezi dvěma nízkými zděnými objekty) a odešli jsm
  Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Samozřejmě je to svinstvo, ale kdyby se někdo rozhodl mi vykrást auto, tak si přeju, ať to provede z
    Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Přesně tak, krása... když ti někdo rozbije okno a ukradne pár pro zloděje bezcených krámů který v au
  Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Ty vole. To je dobrý (samozřejmě ironie). Stáli jsme tam poblíž v sobotu taky, naštěstí bez peněžene
  Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 ty jo, to se mi nezdá, takhle v lese bych čekal šutr na přední sedačce, co to bylo za auto?
A
    Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 nojo, tohle je oficiální verze pro manželky.
mimochodem, mi se přihodilo něco podobné
      Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 jo sem zapomnělo - a pak to nacpal zpět do batohu (poněkud tedy zmuchlané) a byl jsem chvíli před ká
        Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 V tisí jo ?
Ach jo ani mi neříkejte. Chystám se na dovču do čech na český písky, láska mého
          Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 V tisi jo....pred 22 lety. Zrejme uz je onen zlodej v duchodu....
          Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Resenim je ubytovat se v apartmanu ci v necem podobnem, s domacimi domluvit, ze si tam i v den odjez
            Re: Bacha na loupežníky - Labák 05.06.2014 Peněženku s dokladama si beru s sebou, v Arcu i u nás. Zase tolik to neváží. Je ale fakt že ji zas t
  Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 A co si tak počkat na ty svině s bejsbolkama v křoví?
    Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Taky můžou mít bouchačku = radši fotopast... Nachytat na místě je práce policie.
      Re: Bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 se blbe zeptam.. uz jsi nekdy slysel o tom ze by policie nachytala nekoho pri cinu?
Podobnej
        Re: Bacha na loupežníky - Labák 05.06.2014 To máš bohužel pravdu.
A navíc když ty zloděje zmydlíš bejsbolkou tak přijedou do pěti minut.
          Re: Bacha na loupežníky - Labák 05.06.2014 jo a ty budes trestne stihanej za ublizeni na zdravi, protoze oni sli prece jen kolem a videli, ze j
  Add bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Hele, díky za veselý komentáře a připomínky. Prostě si všichni dávejte majzla a nenechte se (jako já
  Add bacha na loupežníky - Labák 02.06.2014 Hele, díky za veselý komentáře a připomínky. Prostě si všichni dávejte majzla a nenechte se (jako já
wildspitze podmínky 02.06.2014 Nevíte jaké jsou podmínky na Wildspitzi? Od Breslauer hut. přes Mitterkarjoch.Je tam ještě hodně sněhu, nebo se to dá? Díky
labak - nova cesta 01.06.2014 Nevíte někdo co je to za novou cestu v Labaku na Baldachýn napravo od Slaměný matrace. Při právě hraně tak pres 8bh. Dik
  Re: labak - nova cesta 01.06.2014 Myslim,že je to cesta od Pájky o které jsem se s ním bavil zrovna když to dokončili.Co si vzpomínám
    Re: labak - nova cesta 02.06.2014 Jo, moc povedena a pekna ladicka. Odhadoval jsem to VIIIb-VIIIc (prisla mi mozna tezsi nez ta druha
nález 01.06.2014 hoj, na Medůvce jsem našel ve slaňáku nad převisy oražnového plocháče Rock empire a HMS Lucky. sa ozvi, předám
  Re: nález 01.06.2014 jo 603761324
1
...
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
...
2263
wildspitze podmínky Nevíte jaké jsou podmínky na Wildspitzi? Od Breslauer hut. přes Mitterkarjoch.Je tam ještě hodně sněhu, nebo se to dá? Díky Mirek 08:40:47 02.06.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: