Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
4.Štípek 11869
Bouldry:
2.Pochman 11075
3.Novák 11075
4.Volf 11031
Hory:
7.Švihálek 6092
8.Zaoral 5927
9.Nešťák 5095

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230933 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
K2-Poprad - Poprad
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6

Prodejny
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
HUDYsport - Praha 7
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Piz Badile03.06.2014
Zdravím pardi, lezli jste prosím někdo na Piz Badile cesty: Cestu bílého pásu (Linea Bianca), La storia Lunga, případně Ringo Star.
Zajímaly by mne nějaké postřehy a ohlasy.
Mám pocit že se to skoro vůbec neleze.
Dík
 Re: Piz Badile04.06.2014
Ringo Star by mě taky zajímal. Vypadá parádně
 Re: Piz Badile05.06.2014
Zdar,
před lety jsme lezli Linea Bianca. Bylo to parádní, klasické lezení. Měli jsme strach z
 Re: Piz Badile05.06.2014
Par odkazu v anglictine co mam z lonskeho roku. Minuly rok to byl puvodni plan, nicmene jsme nakonec

 Oblasti03.06.2014
Ahoj.
Prosím o pár tipů na lezení v okolí (cca 60 km) Chlumu u Třeboně. Nic těžký, do 6 UIAA. Klidně i v Rakousku. Možná potáhnu i kočár s dětma.
Díky. H
 Re: Oblasti03.06.2014
Použij mapy tady ne Lezci - už jsou funkční.
  Re: Oblasti03.06.2014
Mapu tady na lezci jsem si samozřejmě prošel. Našel jsem tam Sokolčí. A ostaní se mi moc nezamlouvaj
   Re: Oblasti03.06.2014
Na Sokolčím moc lehkých cest není. Zkus Choustník, Domoradice, Tábor.
    Re: Oblasti03.06.2014
Choustnik je peknej, jen je tam vsechno jeste asi oznacovany stupnici 1 - 5. Takze tam neni petka ja
     Re: Oblasti03.06.2014
na stochejle.cz je dobry pruvodcik na okoli tabora. a na choustniku rozhodne nejsou cest jen do 5...
      Re: Oblasti04.06.2014
Díky za info. Na Choustníku i pod Táborem u Lužnice jsem lezl. Je něco k vylezení i poblíž v Rakousk
       Re: Oblasti11.06.2014
Kousek za Dolním Dvořištěm jsou luxusní velké žulové skály, v průvodci na Bayerischer Wald to nejspí
 Re: Oblasti04.06.2014
Né moc známá je skalka ve Stráži nad Nežárkou - výška nějakých 12 metrů a 4 cesty obtížnosti 4 - 6.

 NP Gesäuse03.06.2014
Zdary, mam v plánu fofrakci na Hochtor a Zinödl, od 04.06. do 05.06., mam dva-tři fleky v autě. Vyzvednout můžu na trase STRAKONICE - ČB - LINZ. Pokud by měl někdo zájem, tak info na čísle 775 151 724

 Kam po Evropě02.06.2014
Zdravim lezci,
chci vás poprosit o pár tipů na nějaké pěkné polezení na jihu Evropy, ideálně aby v blízkosti byly i nějaké ty kulturní památky :)
Může být itálie, francie, špáňo, švýcarsko, ale i na druhou stranu chorvatsko, slovinsko, černá
 Re: Kam po Evropě02.06.2014
zdar,
urcite dostanes vic odpovedi, kdyz napovis:
Kdy. Obtiznost. Delka pobytu. Bouldr
  Re: Kam po Evropě02.06.2014
anebo naopak jaké památky?
  Re: Kam po Evropě03.06.2014
no určitě spíš někdy na podzim, září, říjen,listopad, na jak dlouho - 2-4 týdny a určitě hlavně spor

 Cassin C14 - zkušenosti02.06.2014
Zdar, uvažuju o koupi maček Cassin C14. Jaké s nimi máš pls zkušenosti? (jak účinnej je zde vyhazovač sněhu? nemaj tendence se povolovat šrouby? nějaký jiný varování?)

Dík
 Re: Cassin C14 - zkušenosti02.06.2014
Přední vyhazovače se rády ztrácejí hlavně v mixech, grivelovská bublina to není.Jinak slušné mačky v
  Re: Cassin C14 - zkušenosti02.06.2014
Omluva-měl jsem na mysli C12.U C14 platí pro vyhazovače to samé,šrouby předních hrotů se mi nikdy ne
   Re: Cassin C14 - zkušenosti03.06.2014
Jako grivel je parada, o tom zadna, ale necha si to zaplatit. Nakonec jsem sel do simondu, model vam
    Re: Cassin C14 - zkušenosti03.06.2014
Prostě vystřihneš z nějakeho vypouklého obalu sprcháče či něčeho takového tvar rámu mačky,vepředu js
   Re: Cassin C14 - zkušenosti03.06.2014
a já blbec si nedávno koupil drahé origo...

 Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
V sobotu 31.5.2014 jsme jako mnohokrát předtím nechali zaparkované auto za Bynovcem v lese (po panelce k bývalé pile - teď je to možná statek - a pak ještě kousek rovně a doprava do lesa až na konec asfaltu mezi dvěma nízkými zděnými objekty) a odešli jsm
 Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
Samozřejmě je to svinstvo, ale kdyby se někdo rozhodl mi vykrást auto, tak si přeju, ať to provede z
  Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
Přesně tak, krása... když ti někdo rozbije okno a ukradne pár pro zloděje bezcených krámů který v au
 Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
Ty vole. To je dobrý (samozřejmě ironie). Stáli jsme tam poblíž v sobotu taky, naštěstí bez peněžene
 Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
ty jo, to se mi nezdá, takhle v lese bych čekal šutr na přední sedačce, co to bylo za auto?
A
  Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
nojo, tohle je oficiální verze pro manželky.

mimochodem, mi se přihodilo něco podobné
   Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
jo sem zapomnělo - a pak to nacpal zpět do batohu (poněkud tedy zmuchlané) a byl jsem chvíli před ká
    Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
V tisí jo ?
Ach jo ani mi neříkejte. Chystám se na dovču do čech na český písky, láska mého
     Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
V tisi jo....pred 22 lety. Zrejme uz je onen zlodej v duchodu....
     Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
Resenim je ubytovat se v apartmanu ci v necem podobnem, s domacimi domluvit, ze si tam i v den odjez
      Re: Bacha na loupežníky - Labák05.06.2014
Peněženku s dokladama si beru s sebou, v Arcu i u nás. Zase tolik to neváží. Je ale fakt že ji zas t
 Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
A co si tak počkat na ty svině s bejsbolkama v křoví?
  Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
Taky můžou mít bouchačku = radši fotopast... Nachytat na místě je práce policie.
   Re: Bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
se blbe zeptam.. uz jsi nekdy slysel o tom ze by policie nachytala nekoho pri cinu?
Podobnej
    Re: Bacha na loupežníky - Labák05.06.2014
To máš bohužel pravdu.
A navíc když ty zloděje zmydlíš bejsbolkou tak přijedou do pěti minut.
     Re: Bacha na loupežníky - Labák05.06.2014
jo a ty budes trestne stihanej za ublizeni na zdravi, protoze oni sli prece jen kolem a videli, ze j
 Add bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
Hele, díky za veselý komentáře a připomínky. Prostě si všichni dávejte majzla a nenechte se (jako já
 Add bacha na loupežníky - Labák02.06.2014
Hele, díky za veselý komentáře a připomínky. Prostě si všichni dávejte majzla a nenechte se (jako já

 wildspitze podmínky02.06.2014
Nevíte jaké jsou podmínky na Wildspitzi? Od Breslauer hut. přes Mitterkarjoch.Je tam ještě hodně sněhu, nebo se to dá? Díky

 labak - nova cesta01.06.2014
Nevíte někdo co je to za novou cestu v Labaku na Baldachýn napravo od Slaměný matrace. Při právě hraně tak pres 8bh. Dik
 Re: labak - nova cesta01.06.2014
Myslim,že je to cesta od Pájky o které jsem se s ním bavil zrovna když to dokončili.Co si vzpomínám
  Re: labak - nova cesta02.06.2014
Jo, moc povedena a pekna ladicka. Odhadoval jsem to VIIIb-VIIIc (prisla mi mozna tezsi nez ta druha

 nález01.06.2014
hoj, na Medůvce jsem našel ve slaňáku nad převisy oražnového plocháče Rock empire a HMS Lucky. sa ozvi, předám
 Re: nález01.06.2014
jo 603761324

 kde to je?? :)01.06.2014
Ahojte!

prosím, prosím... :) nevíte kde tohle je?? :)

http://liberec.idnes.cz/ foto.aspx?r=liberec-zpravy&foto1=
 Re: kde to je?? :)02.06.2014
  Re: kde to je?? :)02.06.2014
Hlubočepské plotny, Praha

1   ...   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Bacha na loupežníky - Labák
V sobotu 31.5.2014 jsme jako mnohokrát předtím nechali zaparkované auto za Bynovcem v lese (po panelce k bývalé pile - teď je to možná statek - a pak ještě kousek rovně a doprava do lesa až na konec asfaltu mezi dvěma nízkými zděnými objekty) a odešli jsme roklí dolů do skal k Želvě. V autě jsme dva z nás kromě spousty krámů, oblečení, spacáků, karimatek atd. bohužel optimisticky ponechali peněženky (porůznu "poschovávané" v bordelu v kufru auta). Až druhý den při placení v hospodě jsme zjistili, že přesně z těch dvou v autě ponechaných peněženek záhadně zmizely peníze - dohromady pár tisícovek, nějaké menší bankovky a mince od desetikoruny nahoru. Zůstaly tam drobné v řádu korun a dvoukorun a naštěstí všechny platební karty, občanka i řidičák. Na autě žádné známky násilí, věci nebyly zpřeházené, jako kdyby to někdo nějak šikovně odemkl elektronicky, pak se v klidu půl dne přehraboval v kufru, našel, co hledal, srovnal zase všechno do původního stavu, zamkl auto a měl vyděláno. Fakt se nám to nezdálo a neprobudili jsme se z toho. Taková zvláštní sofistikovaná loupež. Kupodivu z auta nezmizela třeba GPS navigace, ponechaná v kastlíku. Prostě se ztratila důsledně jen finanční hotovost z obou peněženek. Tak si dejte majzla, nenapadlo by mě, že si zrovna tohle parkovací místo zdánlivě zašitý v lese někdo vytipuje a bude až tak šikovnej. A ten cíp lesa za Bynovcem nemusí bejt jedinej, co si loupežníci v okolí Labáku vyhlídli.
Honza09:49:19 02.06.2014
odpovědět 
 Re: Bacha na loupežníky - Labák
Samozřejmě je to svinstvo, ale kdyby se někdo rozhodl mi vykrást auto, tak si přeju, ať to provede zrovna takto. Což samozřejmě nic nemění na tom, že krást se nemá!
Hulak09:55:45 02.06.2014
odpovědět 
  Re: Bacha na loupežníky - Labák
Přesně tak, krása... když ti někdo rozbije okno a ukradne pár pro zloděje bezcených krámů který v autě vetšinou každý lezec nechává, akorát nasere a zloděj z toho stejně nic nemá
Ondřej10:01:52 02.06.2014
odpovědět 
 Re: Bacha na loupežníky - Labák
Ty vole. To je dobrý (samozřejmě ironie). Stáli jsme tam poblíž v sobotu taky, naštěstí bez peněženek v autě.
Už vloni na podzim se tam do pár aut někdo vloupal, ale to byl prý naopak takovej úplně amatérskej způsob - nahrubo vylomenej zámek...
Bohužel se teď zase krádeže v Labáku rozmohly, takže pozor.
A když jsme v tom, nedoporučuje se parkovat a spát u hřbitova na Labské Stráni. Začalo to přesahovat přijatelné meze a jak obci, tak ochranářům prý trochu dochází trpělivost.
P.10:13:05 02.06.2014
odpovědět 
 Re: Bacha na loupežníky - Labák
ty jo, to se mi nezdá, takhle v lese bych čekal šutr na přední sedačce, co to bylo za auto?
A neni možný že jste ty peníze večer prochlastaly? Mě se to stává docela často. Chlast, ženský, ono to něco stojí :(
d.10:33:15 02.06.2014
odpovědět 
  Re: Bacha na loupežníky - Labák
nojo, tohle je oficiální verze pro manželky.

mimochodem, mi se přihodilo něco podobného před 22 lety v tisé - někdo mi popadl batoh, odnesl za roh, vysypal, a vše tam nechal, kromě peněz ze šrajtofle a zálesácké kudly.
Lukas B.10:55:55 02.06.2014
odpovědět 
   Re: Bacha na loupežníky - Labák
jo sem zapomnělo - a pak to nacpal zpět do batohu (poněkud tedy zmuchlané) a byl jsem chvíli před kámošema za tydýta kterej neví kam si dal batoh.
Lukas B.11:00:52 02.06.2014
odpovědět 
    Re: Bacha na loupežníky - Labák
V tisí jo ?
Ach jo ani mi neříkejte. Chystám se na dovču do čech na český písky, láska mého srdce, a nechtěl bych tam zažít tohle rozčarování. Nejsem na krádeže už zvyklej :-(
elda12:43:51 02.06.2014
odpovědět 
     Re: Bacha na loupežníky - Labák
V tisi jo....pred 22 lety. Zrejme uz je onen zlodej v duchodu....
Tom14:59:13 02.06.2014
odpovědět 
     Re: Bacha na loupežníky - Labák
Resenim je ubytovat se v apartmanu ci v necem podobnem, s domacimi domluvit, ze si tam i v den odjezdu nechas veci a u skal zaparkujes viditelne prazdne auto.

Stravili jsme takhle loni na podzim tyden v Labaku a nemeli jsme ani s cizi znackou zadny problem.

Je to smutne, ale treba v Arcu to bohuzel nefunguje jinak -- zrovna tam jednou vybrane auto a jednou vysata hotovost z penezenek z batohu pod skalou.

Hore zdar,

Lenka K.
Lenka K.20:59:10 02.06.2014
odpovědět 
      Re: Bacha na loupežníky - Labák
Peněženku s dokladama si beru s sebou, v Arcu i u nás. Zase tolik to neváží. Je ale fakt že ji zas tak moc plnou nemám :-)
Petr Jandík14:44:19 05.06.2014
odpovědět 
 Re: Bacha na loupežníky - Labák
A co si tak počkat na ty svině s bejsbolkama v křoví?
Martin13:21:58 02.06.2014
odpovědět 
  Re: Bacha na loupežníky - Labák
Taky můžou mít bouchačku = radši fotopast... Nachytat na místě je práce policie.
13:35:11 02.06.2014
odpovědět 
   Re: Bacha na loupežníky - Labák
se blbe zeptam.. uz jsi nekdy slysel o tom ze by policie nachytala nekoho pri cinu?
Podobnej nahled mam na pouzitelnost obrazku z fotopasti. Mozna po delsim premlouvani je pridaj k protokolu..ale nejlepsi co muzes cekat je ze se te zeptaj jestli nekoukas moc na televizi.
17:49:50 02.06.2014
odpovědět 
    Re: Bacha na loupežníky - Labák
To máš bohužel pravdu.
A navíc když ty zloděje zmydlíš bejsbolkou tak přijedou do pěti minut...
11:31:59 05.06.2014
odpovědět 
     Re: Bacha na loupežníky - Labák
jo a ty budes trestne stihanej za ublizeni na zdravi, protoze oni sli prece jen kolem a videli, ze je auto otevreny a chteli ho zabezpecit, aby nikdo nic neukrad..s takovou argumentaci jsem se uz bohuzel sam setkal..
ivan13:36:57 05.06.2014
odpovědět 
 Add bacha na loupežníky - Labák
Hele, díky za veselý komentáře a připomínky. Prostě si všichni dávejte majzla a nenechte se (jako já) ukolíbat tím, že už vám nějakej čas nikdo nic nevybrabčil. V Českým ráji (Skalák, Sušky) lezu jak magor s ledvinkou kolem pasu, kde mám šrajtofli, mobil a klíčky od auta, protože se tam čas od času vykrádaly kletráky zanechaný pod nástupem. V Tisý si taky pamatuju vybrabčený expresky z kletráku pod skálou, zatímco se zabejváš lezením, ale to už je hodně let nazpátek. Ale v Labáku mi (nám) zatím nikdy nic nezmizelo, tak polevila ostražitost a hned se ukázalo, že to byla chybka. Pesimista je bejvalej optimista, kterej už má hodně zkušeností. Na Suškách se svýho času vykrádaly auta podél silnice, četníci se s tím vypořádali tak, že začali dávat pokuty za nesprávný parkování (malá zbývající šířka silnice na projetí kolem parkujícího vozidla), takže časem přestalo bejt koho vykrádat. Přesně tam nám tenkrát taky zmizelo kolo zamknutý na střeše auta na nosiči dvěma bytelnejma zámkama (přeštípli to nejspíš pákovejma nůžkama) a za nějakej čas jsem si to samý kolo moh v bazaru koupit nazpátek. Dvakrát vymlácený boční okýnko u auta zaparkovanýho před panelákem a dvě postupně ukradený autorádia nepočítám, to není ve městě zase nic tak neobvyklýho. Ale to parkování zdánlivě "in the middle of nowhere" v lese za Bynovcem - takže jinde než na "profláknutým" Belvederu - jsem prostě dost špatně odhadnul. Jak se ukazuje, KRADÁCI NIKDY NESPÍ, tak se podle toho zařiďte. Jinak Labák je fajn. Honza
Honza16:42:36 02.06.2014
odpovědět 
 Add bacha na loupežníky - Labák
Hele, díky za veselý komentáře a připomínky. Prostě si všichni dávejte majzla a nenechte se (jako já) ukolíbat tím, že už vám nějakej čas nikdo nic nevybrabčil. V Českým ráji (Skalák, Sušky) lezu jak magor s ledvinkou kolem pasu, kde mám šrajtofli, mobil a klíčky od auta, protože se tam čas od času vykrádaly kletráky zanechaný pod nástupem. V Tisý si taky pamatuju vybrabčený expresky z kletráku pod skálou, zatímco se zabejváš lezením, ale to už je hodně let nazpátek. Ale v Labáku mi (nám) zatím nikdy nic nezmizelo, tak polevila ostražitost a hned se ukázalo, že to byla chybka. Pesimista je bejvalej optimista, kterej už má hodně zkušeností. Na Suškách se svýho času vykrádaly auta podél silnice, četníci se s tím vypořádali tak, že začali dávat pokuty za nesprávný parkování (malá zbývající šířka silnice na projetí kolem parkujícího vozidla), takže časem přestalo bejt koho vykrádat. Přesně tam nám tenkrát taky zmizelo kolo zamknutý na střeše auta na nosiči dvěma bytelnejma zámkama (přeštípli to nejspíš pákovejma nůžkama) a za nějakej čas jsem si to samý kolo moh v bazaru koupit nazpátek. Dvakrát vymlácený boční okýnko u auta zaparkovanýho před panelákem a dvě postupně ukradený autorádia nepočítám, to není ve městě zase nic tak neobvyklýho. Ale to parkování zdánlivě "in the middle of nowhere" v lese za Bynovcem - takže jinde než na "profláknutým" Belvederu - jsem prostě dost špatně odhadnul. Jak se ukazuje, KRADÁCI NIKDY NESPÍ, tak se podle toho zařiďte. Jinak Labák je fajn. Honza
Honza16:50:08 02.06.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi