Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezenie v Brele 13.06.2014 aj my sa chystáme zaliezť si v Brele,nájde sa niekto, kto by mi poslal sprievodcu mailom. dík
      Re: lezenie v Brele 14.06.2014 Ještě dovětek:
Snadno se to přehlídne, u každého sektoru je fotka skály s namalovanými směry,
Hornopožáry - nejlepší sektor? 12.06.2014 Pro znalce Hornopožárů - který sektor v Hornopožírech považujete za nejlepší? Něco se šutry normálnější velikosti a kde je trochu více cest pohromadě. Někde jsem viděl fotky z boulderingové akce z jakéhosi lomu tam, to vypadalo docela pěkně. Jen to už neu
    Re: Hornopožáry - nejlepší sektor? 13.06.2014 Hmmm, ty stranky znam samozrejme taky. Ale nejak v nich nenachazim odpoved na muj dotaz. Pokud je ne
  Re: Hornopožáry - nejlepší sektor? 13.06.2014 .. no já bych doporučil (určitě do veder) sektor Grybla a šutry podél šouláku (dnes už dost zanešené
    Re: Hornopožáry - nejlepší sektor? 13.06.2014 Dik za podrobnou odpoved!
      Re: Hornopožáry - nejlepší sektor? 13.06.2014 Když se podíváš, tak v Požárech leze už mnoho, mnoho let "bouldery" asi 10 lidí. A doporuč
        Re: Hornopožáry - nejlepší sektor? 17.06.2014 Podle denicku? Nebud smesnej. Tomas leze i jinde =-) to vim jiste.
      Re: Hornopožáry - nejlepší sektor? 14.06.2014 Za málo. Když už tu padne dotaz, pokládám za slušné z titulu "objevitele" se pokusit odpov
Body za solo 12.06.2014 Nevi nekdo proč je za solo vylezení tak málo bodů oproti OS a to cca 5x min?
  Re: Body za solo 13.06.2014 taky me to dost zajima, myslim, ze je to nedoresene
    Re: Body za solo 13.06.2014 Je pravda že Ego to nechápe.....jinak je to ale celkem jedno nemyslíte :D
  Re: Body za solo 13.06.2014 To je jasny....pri solu nemusis cvakat a tahat sebou tezky lano. Tzn. je to lehci styl.
    Re: Body za solo 13.06.2014 Odpověď co pobaví :-).
  Re: Body za solo 13.06.2014 Dino, zkus pohledat v historii, řešilo se to tu už několikrát. Solo je nebezpečný, ba až hazardní st
    Re: Body za solo 13.06.2014 Potom by bylo logické tuto kategorii zcela vyřadit. Na druhou stranu, každej si může započítat body
      Re: Body za solo 13.06.2014 Co je tohle za nesmysl? Jak chceš lézt sólo a zároveň PP? To jsou úplně neslučitelné styly. OS sólo
        Re: Body za solo 13.06.2014 Ale jo, teď už ho chápu. On se ptá na solo a myslí jištěné solo. Ostatní tu všichni řeší free solo.
          Re: Body za solo 13.06.2014 tedy solo jako sám sobě lezec i jistič. A kdo takhle někdy lezl, dá mi za pravdu, že náročnost znate
            Re: Body za solo 13.06.2014 Pokud jištěné sólo tak OK. V tu chvíli jsem myslel na free solo.
          Re: Body za solo 13.06.2014 Ahoj. mel sem na mysli free solo bez jištění. O body mi nejde, neleze se kvůli bodum přece, jen mě t
        Re: Body za solo 13.06.2014 S tím jištěným sólem mě to ani nenapadlo, ale je to pravda. Ale představ si situaci, že někdo zkouší
          Re: Body za solo 15.06.2014 :D
  Re: Body za solo 13.06.2014 Aby se tu nekonaly závody v sólolezení. Kdo chce, ať si to leze pro sebe a ne kvůli bodům.
Už
    Re: Body za solo 13.06.2014 To je hrozný sociální inženýrství.
na pisek.. 12.06.2014 Zdar, jaka je nejlepsi podrazka na pisek?
  Re: na pisek.. 12.06.2014 mačky ...
  Re: na pisek.. 12.06.2014 zdar, zalezi na jakej a co na nem budes preferovat za typ cest
  Re: na pisek.. 12.06.2014 ceske pisky.mekke.
  Re: na pisek.. 12.06.2014 Mechovka co je na bačkorách. To není vtip. Jsou úchylové, co na ni nedají dopustit.
    Re: na pisek.. 13.06.2014 lepičky si dohledej, ale co se týče bot..
LS v podstatě všechny..nej asi phyton,cobra,testaro
Přelezy týdne 11.06.2014 Tak jako každou středu na boulder.cz rekapitulace přelezů týdne. Pokud někdo v top listu chybí, tak prosíme napište nám :) Díky.
  Re: Přelezy týdne 12.06.2014 Libi se mi tahle nova aktivita na vasich stankach (prelezy a rozhovory). Diky za to.
  Re: Přelezy týdne 12.06.2014 Diky za prelezy i rozhovory, jsou super! S kamaradem jsme se shodli, ze maje facebook, napsali jsme
Mont Blanc 10.06.2014 Ahoj. Na konci července bychom chtěli na Blanc italskou normálkou. Najde se tu někdo kdo šel touhle cestou? Popř. někdo, kdo to šel a chtěl by jít s bandou fajn lidí do toho? Děkuji za informace a příspěvky. Ctibor
  Re: Mont Blanc 10.06.2014 1.ano
2.ne
  Re: Mont Blanc 10.06.2014 Profese, jejíž služby poptáváš, se jmenuje horský vůdce. Stojí to sice prachy, ale výhoda jeho služe
    Re: Mont Blanc 11.06.2014 1. Ne
2. Ne
Pozn. Jak se pozna banda fajn lidí? Je tam třeba aspoň napr. holka
  Re: Mont Blanc 11.06.2014 Pokud se zeptáš konkrétně, bude ti konkrétněji zodpovězeno...
  Re: zbarveni skal 10.06.2014 Ok. Souhlasím.
  Re: zbarveni skal 12.06.2014 Zcela jiste si reknou to same. Proc by cistili skalu od barvy paintbolovych kulicek, kdyz uz necim d
Karabina typu L 10.06.2014 Ahoj všem,
nedávno jsem se setkal s karabinou, která měla označení L v kroužku. Nevíte někdo něco o této karabině? Kde je zakotveno označení L v kroužku, jaká je zvláštnost této karabiny? Děkuji zá postřehy
  Re: Karabina typu L 10.06.2014 asi moc nepomůžu, ale ČSN EN 12275 takový typ nemá, tj. karabina není určená pro horolezectví, možná
    Re: Karabina typu L 11.06.2014 Svého času se tak značily lehké karabiny, jejich nosnost byla trochu snížená ( mám dojem že na 20 kN
DWS 10.06.2014 Ahojte nevie niekto o miestach na DWS v blizkosti Primostenu (chorvatsko) Dik
1
...
429
430
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
...
2263
Body za solo Nevi nekdo proč je za solo vylezení tak málo bodů oproti OS a to cca 5x min? 22:24:56 12.06.2014odpovědět
  Re: Body za solo taky me to dost zajima, myslim, ze je to nedoresene 05:17:05 13.06.2014odpovědět
    Re: Body za solo Je pravda že Ego to nechápe.....jinak je to ale celkem jedno nemyslíte :D Egoista 06:48:51 13.06.2014odpovědět
  Re: Body za solo To je jasny....pri solu nemusis cvakat a tahat sebou tezky lano. Tzn. je to lehci styl. Tom 09:47:33 13.06.2014odpovědět
    Re: Body za solo Odpověď co pobaví :-). libor 10:00:19 13.06.2014odpovědět
  Re: Body za solo Dino, zkus pohledat v historii, řešilo se to tu už několikrát. Solo je nebezpečný, ba až hazardní styl. Je to o samotě, jistotě ve svůj vlastní vnitřní klid a důvěře ve své schopnosti odhadu. Není to o bodech a nechtěj po nás, abychom tě motivovali k hazardu se zdravím. libor 10:01:42 13.06.2014odpovědět
    Re: Body za solo Potom by bylo logické tuto kategorii zcela vyřadit. Na druhou stranu, každej si může započítat body za styl, kterým to sólo vylezl. Když někdo např. vyleze PP sólo, započítá si body za PP. honza 10:49:58 13.06.2014odpovědět
      Re: Body za solo Co je tohle za nesmysl? Jak chceš lézt sólo a zároveň PP? To jsou úplně neslučitelné styly. OS sólo by ještě šlo, ale PP rozhodně ne. Aleš 10:57:07 13.06.2014odpovědět
        Re: Body za solo Ale jo, teď už ho chápu. On se ptá na solo a myslí jištěné solo. Ostatní tu všichni řeší free solo. 11:15:46 13.06.2014odpovědět
          Re: Body za solo tedy solo jako sám sobě lezec i jistič. A kdo takhle někdy lezl, dá mi za pravdu, že náročnost znatelně narůstá oproti normálnímu lezení na prvním. 11:18:02 13.06.2014odpovědět
            Re: Body za solo Pokud jištěné sólo tak OK. V tu chvíli jsem myslel na free solo. Aleš 13:09:40 13.06.2014odpovědět
          Re: Body za solo Ahoj. mel sem na mysli free solo bez jištění. O body mi nejde, neleze se kvůli bodum přece, jen mě to zarazilo že je to hodnocený tak nízko, ale odpověď ze je to kvůli nebezpečí aby kdekdo nezkoušel kvůli bodům solo to vše vysvětluje :) díky D. 13:05:07 13.06.2014odpovědět
        Re: Body za solo S tím jištěným sólem mě to ani nenapadlo, ale je to pravda. Ale představ si situaci, že někdo zkouší cestu a má v ní nacvakaný presa a pak si na chvíli odskočí, např. vychcat se nebo na buřta a na pivo. A ty to mezitím kolem těch nacvakanejch pres vysóluješ. honza 13:06:52 13.06.2014odpovědět
          Re: Body za solo :D N. 11:14:48 15.06.2014odpovědět
  Re: Body za solo Aby se tu nekonaly závody v sólolezení. Kdo chce, ať si to leze pro sebe a ne kvůli bodům.
Už to tady jednou admin někde v komentářích psal. 10:07:43 13.06.2014odpovědět
    Re: Body za solo To je hrozný sociální inženýrství. 12:36:10 13.06.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: