Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English expediční stan 19.06.2014 Ahoj můžete mi doporučit osvědčený expediční stan pro 2 osoby do výšky cca 6500 metrů? Díky za každou radu a doporučení. Mirek
  Re: expediční stan 19.06.2014 Vřele můžu doporučit MSR.
Super, spolehlivé stany. Ale nejvíš jsem s ním (mám samozřejmě jen
    Re: expediční stan 19.06.2014 na vetsinu 7k Staci blbej jurek za 5k....
      Re: expediční stan 19.06.2014 Joo? Jaký s ním máš prosím zkušenosti? Já jsem s ním na normální turistiku spokojenej 100%, ale chys
        Re: expediční stan 19.06.2014 stacit nestacit... to je vzdy trochu loterie... uprimne: 5000 neni zadna extremni vyska a vubec vys
        Re: expediční stan 20.06.2014 viz nize. 5k, kdyz ho postavis alespon trosku inteligentne zvladne v pohode.
    Re: expediční stan 19.06.2014 Tak za sebe nemůžu potvrdit. Stan od MSR (Fury) se nám opravdu neosvědčil. Vraceli jsme po první akc
      Re: expediční stan 19.06.2014 A co konkrétně nesplňoval?
    Re: expediční stan 19.06.2014 Taky podporuju MSR.
  Re: expediční stan 19.06.2014 Jurek. Mám jeden už 12 let, přežil kdeco a pořád super.
    Re: expediční stan 19.06.2014 Ale fakt hodně se rosí.
    Re: expediční stan 20.06.2014 Jurek, nevim jakej, 15 let. Posledni 4 roky pribilo par zaplat z Brnenskyho Gema servisu (diky bohu
      Re: expediční stan 20.06.2014 jurek. to je jediné vybavení (kromě pár karabin) které mám od začátku co se věnuju horskému sportu a
  Re: expediční stan 19.06.2014 Ferrino snowbound 2. Funguje uz 8 let, drobne opravy, nejaka ta nova tycka. Ma za sebou 5 vyprav do
  Re: expediční stan 19.06.2014 Mountain hardwear... u nas nejsou moc zname ale jsou to vynikajici stany
  Re: expediční stan 19.06.2014 Když už je zde tento dotaz, tak se taky optám. Řeším podobné dilema. Chci expediční stan pro dvě oso
    Re: expediční stan 20.06.2014 Já mám Dome3. Jako útočný bych ho teda nebral. Je pro 3, vyspí se tam 6, zmáčkne 9. Vaří se v něm do
  Re: expediční stan 20.06.2014 U expedicnich stanu jde spis o hmotnost a spolehlivost materialu. Asi byc se vyhnul zminovanemu Jurk
    Re: expediční stan 21.06.2014 " vyhnul bych stanum co jdou spatne stavit, vyhnul bych se tunelovym typum. Naopak hledej stan
    Re: expediční stan 21.06.2014 Tak Camp Minima určitě není expediční sta a ani ho nijak nepřipomíná. Hodí se pro úplně jiné použití
Oberwalderhütte 19.06.2014 Nevíte nekdo jsk zo chodí na Oberwalderhütte? Dá se spát v bivaku i létě?
  Re: Oberwalderhütte 19.06.2014 Jak souvisí bivak, léto a Oberwalderhuete?
  Re: Oberwalderhütte 19.06.2014 Nejbližší bivakovací bouda je v sedle mezi Klockerin a Bärenkopf.
Foto dne 18.06.2014 Dneska luxusní foto dne! Prosím víc takových! Tušíte někdo, jestli Petr Fiala ještě leze?
  Re: Foto dne 18.06.2014 pod cestou tady je těch fotek víc
    Re: Foto dne 18.06.2014 díky za tip!
  Re: Foto dne 18.06.2014 Hořký měsíc je pro mě jedna z nejhezčích cest v krase...
    Re: Foto dne 18.06.2014 Fakt? A co klasa? Sedí? Není to lehčí? Sám autor to pod cestou píše...
      Re: Foto dne 19.06.2014 Nebudu se vyjadřovat, protože to nemám na kusovku. Ale ty kroky mi přišli parádní!
Jura-Nemecko 18.06.2014 Ahoj,
rád bych požádal o pomoc a doporučení cest a oblastí v juře.
Byl jsem tam asi 3x a vždy jsem spíše jen bloudil a přejížděl.
Rád bych si tam už konečně zalezl :-)
Prosím o doporučení pěkných sest cca v obtížnosti 6-8.
  Re: Jura-Nemecko 18.06.2014 Těžko poradit jen jednu stěnu, poradím spíše údolí, kde je pak možnost uchýlit se na různé skály, pr
    Re: Jura-Nemecko 19.06.2014 Děkuji,
poznamenáno.
Grand Zebru 18.06.2014 Ahoj, nemáte někdo tušení jaké jsou aktuální podmínky na výstupové trase Cassati - Grand Zebru? Hlavně co se týče množství sněhu. Díky. Petr
kam k moři 17.06.2014 Prosím o tip na nějakou boulderingovou oblast v blízkosti moře. Dětem jsme slíbili moře a my se nechceme jen tak opalovat, ale lano mně už neláká.
  Re: kam k moři 18.06.2014 Zkuste Hvar - je tam nějaký komplex, tuším i s bouldery a DWS, ale nic víc bohužel nepovím - sám nev
        Re: kam k moři 18.06.2014 Hvar je super. Kemp u Mira rozhodně nedoporučuju...
        Re: kam k moři 18.06.2014 Mira taky nedoporučuji. Stačí tu pohledat v diskusích, proč...
  Re: kam k moři 19.06.2014 Cavalo, Peninha, Malveira jsou oblasti skoro na břehu Atlantiku západně od Lisabonu (u Sintry). Boul
  Re: Slaňování - Karlov pod Pradědem 16.06.2014 Nejblíž je asi Ludvíkov.
  Re: Slaňování - Karlov pod Pradědem 16.06.2014 antonicek v male moravce.
DWS Portugalsko 16.06.2014 Nevíte někdo o nějaký DWS lokalitě na pobřeží mezi Lisabonem a Portem?
  Re: DWS Portugalsko 16.06.2014 DWS jedine na jih od Lisabonu...
  Re: DWS Portugalsko 16.06.2014 nejlepsi dws by mely byt u Sagres - Ponta Garcia a Ingrina
      Re: lezenie v Brele 14.06.2014 Ještě dovětek:
Snadno se to přehlídne, u každého sektoru je fotka skály s namalovanými směry,
1
...
428
429
430
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
...
2263
Foto dne Dneska luxusní foto dne! Prosím víc takových! Tušíte někdo, jestli Petr Fiala ještě leze? z krasu 20:08:20 18.06.2014odpovědět
  Re: Foto dne pod cestou tady je těch fotek víc T 20:40:33 18.06.2014odpovědět
    Re: Foto dne díky za tip! Matějj 20:58:11 18.06.2014odpovědět
  Re: Foto dne Hořký měsíc je pro mě jedna z nejhezčích cest v krase... Derek 21:01:48 18.06.2014odpovědět
    Re: Foto dne Fakt? A co klasa? Sedí? Není to lehčí? Sám autor to pod cestou píše... 23:03:24 18.06.2014odpovědět
      Re: Foto dne Nebudu se vyjadřovat, protože to nemám na kusovku. Ale ty kroky mi přišli parádní! Derek 00:07:59 19.06.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: