Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English expediční stan 19.06.2014 Ahoj můžete mi doporučit osvědčený expediční stan pro 2 osoby do výšky cca 6500 metrů? Díky za každou radu a doporučení. Mirek
  Re: expediční stan 19.06.2014 Vřele můžu doporučit MSR.
Super, spolehlivé stany. Ale nejvíš jsem s ním (mám samozřejmě jen
    Re: expediční stan 19.06.2014 na vetsinu 7k Staci blbej jurek za 5k....
      Re: expediční stan 19.06.2014 Joo? Jaký s ním máš prosím zkušenosti? Já jsem s ním na normální turistiku spokojenej 100%, ale chys
        Re: expediční stan 19.06.2014 stacit nestacit... to je vzdy trochu loterie... uprimne: 5000 neni zadna extremni vyska a vubec vys
        Re: expediční stan 20.06.2014 viz nize. 5k, kdyz ho postavis alespon trosku inteligentne zvladne v pohode.
    Re: expediční stan 19.06.2014 Tak za sebe nemůžu potvrdit. Stan od MSR (Fury) se nám opravdu neosvědčil. Vraceli jsme po první akc
      Re: expediční stan 19.06.2014 A co konkrétně nesplňoval?
    Re: expediční stan 19.06.2014 Taky podporuju MSR.
  Re: expediční stan 19.06.2014 Jurek. Mám jeden už 12 let, přežil kdeco a pořád super.
    Re: expediční stan 19.06.2014 Ale fakt hodně se rosí.
    Re: expediční stan 20.06.2014 Jurek, nevim jakej, 15 let. Posledni 4 roky pribilo par zaplat z Brnenskyho Gema servisu (diky bohu
      Re: expediční stan 20.06.2014 jurek. to je jediné vybavení (kromě pár karabin) které mám od začátku co se věnuju horskému sportu a
  Re: expediční stan 19.06.2014 Ferrino snowbound 2. Funguje uz 8 let, drobne opravy, nejaka ta nova tycka. Ma za sebou 5 vyprav do
  Re: expediční stan 19.06.2014 Mountain hardwear... u nas nejsou moc zname ale jsou to vynikajici stany
  Re: expediční stan 19.06.2014 Když už je zde tento dotaz, tak se taky optám. Řeším podobné dilema. Chci expediční stan pro dvě oso
    Re: expediční stan 20.06.2014 Já mám Dome3. Jako útočný bych ho teda nebral. Je pro 3, vyspí se tam 6, zmáčkne 9. Vaří se v něm do
  Re: expediční stan 20.06.2014 U expedicnich stanu jde spis o hmotnost a spolehlivost materialu. Asi byc se vyhnul zminovanemu Jurk
    Re: expediční stan 21.06.2014 " vyhnul bych stanum co jdou spatne stavit, vyhnul bych se tunelovym typum. Naopak hledej stan
    Re: expediční stan 21.06.2014 Tak Camp Minima určitě není expediční sta a ani ho nijak nepřipomíná. Hodí se pro úplně jiné použití
Oberwalderhütte 19.06.2014 Nevíte nekdo jsk zo chodí na Oberwalderhütte? Dá se spát v bivaku i létě?
  Re: Oberwalderhütte 19.06.2014 Jak souvisí bivak, léto a Oberwalderhuete?
  Re: Oberwalderhütte 19.06.2014 Nejbližší bivakovací bouda je v sedle mezi Klockerin a Bärenkopf.
Foto dne 18.06.2014 Dneska luxusní foto dne! Prosím víc takových! Tušíte někdo, jestli Petr Fiala ještě leze?
  Re: Foto dne 18.06.2014 pod cestou tady je těch fotek víc
    Re: Foto dne 18.06.2014 díky za tip!
  Re: Foto dne 18.06.2014 Hořký měsíc je pro mě jedna z nejhezčích cest v krase...
    Re: Foto dne 18.06.2014 Fakt? A co klasa? Sedí? Není to lehčí? Sám autor to pod cestou píše...
      Re: Foto dne 19.06.2014 Nebudu se vyjadřovat, protože to nemám na kusovku. Ale ty kroky mi přišli parádní!
Jura-Nemecko 18.06.2014 Ahoj,
rád bych požádal o pomoc a doporučení cest a oblastí v juře.
Byl jsem tam asi 3x a vždy jsem spíše jen bloudil a přejížděl.
Rád bych si tam už konečně zalezl :-)
Prosím o doporučení pěkných sest cca v obtížnosti 6-8.
  Re: Jura-Nemecko 18.06.2014 Těžko poradit jen jednu stěnu, poradím spíše údolí, kde je pak možnost uchýlit se na různé skály, pr
    Re: Jura-Nemecko 19.06.2014 Děkuji,
poznamenáno.
Grand Zebru 18.06.2014 Ahoj, nemáte někdo tušení jaké jsou aktuální podmínky na výstupové trase Cassati - Grand Zebru? Hlavně co se týče množství sněhu. Díky. Petr
kam k moři 17.06.2014 Prosím o tip na nějakou boulderingovou oblast v blízkosti moře. Dětem jsme slíbili moře a my se nechceme jen tak opalovat, ale lano mně už neláká.
  Re: kam k moři 18.06.2014 Zkuste Hvar - je tam nějaký komplex, tuším i s bouldery a DWS, ale nic víc bohužel nepovím - sám nev
        Re: kam k moři 18.06.2014 Hvar je super. Kemp u Mira rozhodně nedoporučuju...
        Re: kam k moři 18.06.2014 Mira taky nedoporučuji. Stačí tu pohledat v diskusích, proč...
  Re: kam k moři 19.06.2014 Cavalo, Peninha, Malveira jsou oblasti skoro na břehu Atlantiku západně od Lisabonu (u Sintry). Boul
  Re: Slaňování - Karlov pod Pradědem 16.06.2014 Nejblíž je asi Ludvíkov.
  Re: Slaňování - Karlov pod Pradědem 16.06.2014 antonicek v male moravce.
DWS Portugalsko 16.06.2014 Nevíte někdo o nějaký DWS lokalitě na pobřeží mezi Lisabonem a Portem?
  Re: DWS Portugalsko 16.06.2014 DWS jedine na jih od Lisabonu...
  Re: DWS Portugalsko 16.06.2014 nejlepsi dws by mely byt u Sagres - Ponta Garcia a Ingrina
      Re: lezenie v Brele 14.06.2014 Ještě dovětek:
Snadno se to přehlídne, u každého sektoru je fotka skály s namalovanými směry,
1
...
428
429
430
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: