Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 10.Klapal 10984 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 Bouldry: 10.Pařík 10350 11.Novák 10350 12.Bulička 10184 Hory: 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezeni na písku 27.06.2014 Zdar,jsem zacatecnik a chci se zeptat za jak dlouho se smi lézt na pískovci po dešti?Chceme jet do prachova ale nevim kde zjistit zdali je ten piskovec mokrý.Když pršelo ve středu tak zítra by se už mohlo lezt?předem díky za odpovědi :)
  Re: lezeni na písku 27.06.2014 tvrdý písek X měkký písek
na tvrdým po dešti zákaz 24 hodin, na měkkým 48-72, dle cha
  Re: lezeni na písku 28.06.2014 Po velkém dešti na Prachově - min. 48 h. Dá se orientovat dle radaru na
    Re: lezeni na písku 28.06.2014 To ze by se nemelo na mekcim pisku lezt 48 hodin po desti je obecne znama vec.coz nekteri jedinci ne
Lezení skandinavie 27.06.2014 Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s lezením v Norsku a Švédsku. Ať už lano(spíše sportovky) a nebo bouldry.
  Re: Lezení skandinavie 27.06.2014 Se zeptej Adama :-)
Pitztal Plangeross- je to dobré? 27.06.2014 Ahoj , nebyli jste někdo v oblasti Pitztal Plangeross, viz např. černý průvodce Tyrol? je tam 53 cest 10-23m. zajímala by mne hlavně kvalita skály, zda li se tam vyplatí jet. Z Otztalu je to dálka- přes hodinu..dík!
Bouldery u Blanska 26.06.2014 Zdar, nemáte někdo průvodce boulderů u Blanska?
Nevíte náhodou někdo podrobnosti o (podle mě jediné) cestě v lomu Arnoštov v Blansku hned u cesty na Jedovnice?
  Re: Bouldery u Blanska 27.06.2014 ta cesta je od D. Krize, je to kolem 7+ myslim, lamave listy, nic moc
    Re: Bouldery u Blanska 27.06.2014 Bible říká 8-, název Bonsai a je to od D.Kříže a I.Myslivcové.
      Re: Bouldery u Blanska 27.06.2014 Nelezl bych to, bo by tam všici, jak jedou do krasu, na mě blbě čuměli.
      Re: Bouldery u Blanska 27.06.2014 Ríkat vlastní knize Bible znamena myslet si o sobe: "Jsem Buh"? Slusny egomaniak....
      Re: Bouldery u Blanska 27.06.2014 Ríkat vlastní knize Bible znamena myslet si o sobe: "Jsem Buh"? Slusny egomaniak....
        Re: Bouldery u Blanska 27.06.2014 Offtopic:
1. Bible původně znamená kniha, tedy jakákoliv.
2. Význam může být i přenese
          Re: Bouldery u Blanska 27.06.2014 Máš sice pravdu, ale to že má Vlk problémy s egem popřít nelze!
            Re: Bouldery u Blanska 30.06.2014 No vidíš jak jsi hloupoucky. Ty ho chces asi urazet, nicmene problémy s vlastní osobnosti ma zejména
Dubské skály 26.06.2014 Poradil by mi někdo prosím oblasti v Dubských skalách s pevnou skálou, dobrým jištěním a stěnovým lezením nejlépe po dírkách(spáry nevyhledávám)? Délka cest mě nezajímá. Díky za případné rady
  Re: Dubské skály 26.06.2014 Pevná skála se v Dubských prakticky nevyskytuje.
To ostatní např. Skály na Rači, Skály u Mšen
  Re: Dubské skály 26.06.2014 Rač (Vyhlídka spodní patro), Vlhošť (Dlouhá stěna), skály u Harasova...
Je toho dost. Stačí
    Re: Dubské skály 26.06.2014 Kontakt? O pruvodce bych mel zajem!
      Re: Dubské skály 26.06.2014 Kontakt na mě. (klikni na login)
  Re: Dubské skály 26.06.2014 Ještě bych doplníl Věž u Nedvězí, Havířskou věž (Čihadlo) u Doks, Pazourková věž u Maršovic a Křemen
Práce 25.06.2014 Nevite prosím o nějaké práci pro lezce?Nejlépe Ustecký kraj..děkuji.
grossglockner normalkou 25.06.2014 Ahoj,potrebuju mail na nekoho,kdo lezl Grossglockner normalni trasou a vychazel z vyhlidky Kaiser Franz Josefs Hohe. Potrebuju zodpovedet par otazek k vystupu a sestupu. Dik mnohooo.
  Re: grossglockner normalkou 25.06.2014 Co potřebuješ vědět?
    Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 Da se ta trasa zvladnout na jeden zatah bez prespani nahoru a dolu? Nebo to je narocnejsi? jak to ta
      Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 bez prespani v pohode (i studlegrat se chodi bez prespani) ale chce to maknout.
Inac
      Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 * Da se ta trasa zvladnout na jeden zatah bez prespani nahoru a dolu?
Dá, ale je to
        Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 Supr, moc dík.
  Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 chces ist free solo, alebo druzstvo s istenim ?
  Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 chces ist free solo, alebo druzstvo s istenim ?
    Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 Polezem tři v družstvu
      Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 Na vrcholovom hrebeni je tak cca 15-20 tyci. Da sa liezt s priebeznym istenim tak , ze prvy zalozi
        Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 Moc dekujeme za radu,urcite ji tam zkusime pouzit. Jsme radi za kazdy "tip".
          Re: grossglockner normalkou 27.06.2014 ked vezmes cca 15 sling, tak sice vyzeras ako vianocny stromvcek, ale nemusis sa striedat vo veden
        Re: grossglockner normalkou 26.06.2014 Moc dekujeme za radu,urcite ji tam zkusime pouzit. Jsme radi za kazdy "tip".
          Re: grossglockner normalkou 27.06.2014 Vím, že známé kopce lákají (taky jsem tam byl-1xnormálě, 1xStüdlgrat)ale v poslední době raději volí
          Re: grossglockner normalkou 27.06.2014 Vím, že známé kopce lákají (taky jsem tam byl-1xnormálě, 1xStüdlgrat)ale v poslední době raději volí
          Re: grossglockner normalkou 27.06.2014 Vím, že známé kopce lákají (taky jsem tam byl-1xnormálě, 1xStüdlgrat)ale v poslední době raději volí
Adamek Hütte-lezení 25.06.2014 Ahoj,kde najít popisy lezení na stěnách za Adamek Hütte? Nebo máte někdo nějaké odkazy nebo průvodce?
  Re: Adamek Hütte-lezení 26.06.2014 Vylez si tohle. Z Adamka to zas tak daleko neni, jen přejdeš sedlo. Aspoň se zahřeješ.
bergs
    Re: Adamek Hütte-lezení 26.06.2014 heheh hezky tipy :) Nejsou ty cesty trosku plny?
      Re: Adamek Hütte-lezení 26.06.2014 Všechno co je na bergstaigenu je plný :-)
Do týhle to chce buď hodně brzo ráno nebo na pohod
        Re: Adamek Hütte-lezení 26.06.2014 Verscheidung na Hochkesselkopf jsme lezi a byli v tom prakticky sami...jako ve spoustě dalších cest
Ufo 25.06.2014 Ahoj přátelé poraďte.. chci si koupit Ufa... Obrworks vs. Restday co by jste doporučili?? Jaké velikosti nejvíce užijete (Adršpach)
Děkuji za rady
  Re: Ufo 25.06.2014 Zapátrej v diskusi..
  Re: Ufo 25.06.2014 Hoj, mám OBRworks a sem spokojen, fungují dobře. Ty základní vleikosti 1-3 sou dobře využitelný, i k
    Re: Ufo 25.06.2014 Taky doporučuju ObrWorks. Jsou sice dražší, ale mě připadají lepší. Připadá mi, že mají "větší
      Re: Ufo 25.06.2014 děkuji za rady!
1
...
426
427
428
429
430
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: