LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231353 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Extrém Plus - Praha 5 u Plzeňské - Praha 5
Boulder centrum VUT v Brně - Brno
DDM Domino - Hronov

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn30.06.2014
Hojte!

Nebyli jste někdo náhodou teď někdy na Ortleru - Hintergrat? A na Matterhornu - Liongrat? Zajímalo by mě jaké jsou podmínky, jak je to se sněhem a podobně...
Skialpy už mám uklizené a nechce se mi je vyndavat. :)
Kouka
 Re: podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn01.07.2014
Ortler by mě taky zajímal. Ale mám stejný dojem. Pořád dost sněhu.
 Re: podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn01.07.2014
Ahoj, minulý týden jsem byl na Grand Zebru, takže ne přímo na Ortleru ale je to hned vedle, a bylo t
 Re: podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn01.07.2014
...a skilapinistů se tam prohánělo ještě hodně...dokonce Zebra šla o tom víkendu ještě sjet...
  Re: podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn01.07.2014
Tak jsme trochu posunuli termín a pojedeme někdy okolo 21. července.. To snad už budou lepší podmínk

 Dovča30.06.2014
Zdravím lidi, nemáte někdo typ na dovču do Slovinska nebo Rakouska - lokalita. Jde mi o chození po horách + něco málo polozit. Díky moc Kamil :)
 Re: Dovča30.06.2014
Co třeba Alpy?
  Re: Dovča30.06.2014
Dobra rada! To jiste tazatele nenapadlo ;).
   Re: Dovča30.06.2014
Adekvatne konkretni odpoved na takto konkretne polozenou otazku
   Re: Dovča01.07.2014
Tak přesněji: Požadavkům odpovídá zprava doleva např. Gesäuse, Totesky, Dachstein, Glockner, Wiesbac
    Re: Dovča01.07.2014
Hmm, K.T. je zpatky. A porad ve stejnem stylu. Nic nerict, hlavne se na nekom povozit. Nezapomnel js
     Re: Dovča01.07.2014
Jestli chce Slovinsko - turistiku a trochu polezení, tak ať si vezme pytel odvahy, brnění a může vyr
      Re: Dovča01.07.2014
Covece, mozna chtel slyset jen tip na oblast, kde muze byt fajn. Ber to jako anketu, "kde jste
       Re: Dovča01.07.2014
Nedělám z Kamila debila. Vyjmenoval jsem pár pěkných oblastí, kde jsem v posledních letech byl :-)
        Re: Dovča01.07.2014
chvilku jsem myslel, že alpy doporučuje pod falešným nickem někdo, kdo ti chce zhoršit už tak bídnou
         Odvaha se cení, chlapče...01.07.2014
Klasika. Urážka bez podpisu.
          Re: Odvaha se cení, chlapče...01.07.2014
Takhle se nechat urážet... To ne!!! :) Jo, jo, to doporučení na Alpy bylo fakt hodnotné :D.
           Re: Odvaha se cení, chlapče...02.07.2014
Chytrej buď až napíšeš lepší, zatim tu jen zasíráš diskuzi. I ty Alpy jsou lepší rada než tvoje kecy
            Re: Odvaha se cení, chlapče...02.07.2014
Jsem rad, ze ty jsi tu diskuzi pozvedl ;).
          Re: Odvaha se cení, chlapče...03.07.2014
já to nemyslel jako urážku ani v nejmenším, to je na tom to nejsmutnější. Že si to nepřebereš..gepar
         Re: Dovča01.07.2014
Tak zrovna tentokrát je v tom Turek nevinně a jeho reakce zcela adekvátní tazatelově "akci"
  Re: Dovča30.06.2014
Ty jo Alpy mě vůůbec nenapadly. :) Otázka zněla na konkrétní místo!!! Ale díky
 Re: Dovča30.06.2014
Slovinsko Triglav od Aljažev Dom.Krásnej kopec a dalších asi pět v blízkém okolí.Pod Triglavem je ch
  Re: Dovča30.06.2014
díky
   Re: Dovča30.06.2014
To nejlip prespat v Bovci (treba kemp Polovnik). V dosahu jsou pak ruzne feratky, lezeni, canyoning.
 Re: Dovča01.07.2014
chtěl jsem poděkovat za příspěvky. Jinak mi jde v podstatě o chodárnu vzdy max. na tři dny - v tom i
  Re: Dovča01.07.2014
Triglav může být asi fajn, ale lezení není úplně při ruce. Hezky je u jezera Bohinj, tam je u krámu
  Re: Dovča - pár nápadů01.07.2014
Aha, tak už to z Tebe leze :-)

Takže třeba Gesäuse - nad Hesshütte jsou kratší vícedé
   Re: Dovča - pár nápadů07.07.2014
Díky všem.

 pruvodce frankenjura30.06.2014
Ahoj, nemate nekdo pruvodce do Frankenjury v pdf? Moc diky. Pavlina
 Re: pruvodce frankenjura30.06.2014
Nechci nabádat k pirátsví, ale zkoukni ulož.to ;-) třeba zde
  Re: pruvodce frankenjura30.06.2014
diky :-):-)

 Edelrid30.06.2014
Ahoj, nevite kde je po Praze k vyzkouseni obleceni od firmy Edelrid? Krom Ruzyne, kde maji opravdu maly vyber nevim kde bych si mohl od nich vyzkouset nejake kalhoty. diky
 Re: Edelrid30.06.2014
Zajdi do Rock Pointu. Tam mají od edelridu dost oblečení.
 Re: Edelrid30.06.2014
SAPA

 Kasparak30.06.2014
ahoj,máte někdo zkušenosti s lezením na tzv.Kašparáku u Novýho Boru?Zajímalo by mě hlavně jak dlouho po dešti se tam dá lízt.
 Re: Kasparak30.06.2014
Skalky oschnou celkem rychle, jen pod nastupem to byva obcas bahnity, nejaka podlozka aby se nezadel
  Re: Kasparak30.06.2014
diky

 glock30.06.2014
Ahoj. nevíte, jaké jsou teď, nebo nedávno byly podmínky pro lezení v severce? Například v Pallavicinyrinne nebo Mayerlrampe. Díky.
 Re: glock30.06.2014
Palavicak spatny, nahore hlina bahno a kameny, led neni, jinak hafo snehu na jizni strane, naopak ma
  Re: glock30.06.2014
Kolega psal že v Mayerlrampe prý málo ledu.
   Re: glock30.06.2014
Dík. Petr T.

 rakousko ferraty29.06.2014
Ahoj,potrebuju tipy na vyborny ferraty v Rakousku v Hohe Tauern, obtiznost tak B,C. Mate nekdo?

 Zermatt29.06.2014
Ahoj, marně se snažíme zjistit něco o sportovkách kolem Zermattu nevíte někdo kde dohledat průvodčíka ? Máme akorát průvodce na vícedélky za kterejma primárně jedem ale asi by bylo dobrý to proložit i těma sportovkama. Dík za každej typ. Ať to leze ! 

 Panteon28.06.2014
Ve čtvrtek se Prcas rozsekal na Panťáku, držte mu palce ať se z toho vylíže.
 Re: Panteon28.06.2014
Držím pěsti ! Kde se mu to stalo ?
  Re: Panteon29.06.2014
Drzim!
   Re: Panteon29.06.2014
To je osklive.drzim pesti...solo?
    Re: Panteon29.06.2014
ne
     Re: Panteon29.06.2014
Držim palce? Co se mu to stalo? a kde ? popř proč. Hlavně ať se z toho vylíže !
 Re: Panteon29.06.2014
Nádhera. Anonym pošle na internet zprávu o neštěstí. Doba blesková.
Možná jsi to tak nemyslel
  Re: Panteon29.06.2014
Bohužel to bude asi pravda :
  Re: Panteon29.06.2014
A co je na tom špatného? Já na té zprávě nic závadného nevidím...
   Re: Panteon29.06.2014
Víckrát se tu objevilo něco jako: "panebože, dej, kdyby se mi něco stalo, ať se to neobjeví na
    Re: Panteon29.06.2014
dnešní doba, nýmandi (lidi kteří čím míň toho o něčem vědí, tim víc o tom kecají) jsou všude. Někdo
    Re: Panteon29.06.2014
A pak jsou take lide, kteri se chteji poucit tim, ze si prectou, co se stalo.
Minimalne 50%
     Re: Panteon29.06.2014
Posluž prosím pro poučení všem ostatním vlastními nehodami.
Nezapomeň se taky podepsat. Ať je
      Piskote!Re: Panteon29.06.2014
Piskote..nikdo se v teto diskusi neuspokojuje a nikdo (zatim) v teto diskusi nepronesl nic nemoralni
       Re: Panteon29.06.2014
Jirkovi držim palce ať se z toho co nejdřív vylíže, a upřímně doufám, že ho zase brzo uvidíme prochá
       Re: Piskote!Re: Panteon29.06.2014
Tak proč se tu nikdo není ochotný podepsat?
Sorry, ale mně by byla diskuse, ve které by parta
        Re: Piskote!Re: Panteon29.06.2014
Nymandi zatim mlci, tak snad u toho i zustane. Koho zajima fakt metodika, ten si pocka na pozdejc a
        Re: Piskote!Re: Panteon29.06.2014
Piškot má v mnohém pravdu. Na druhé straně věcný popis nehody by nebyl od věci. Myslím z edukačního
        Re: Piskote!29.06.2014
Proti anonymum na tomhle serveru brojiti...? jako kdby vsude jinde nebylo dost vetrnych mlynu. (ja v
         Re: Piskote!29.06.2014
Ty nymandsky anonymove, ktery teda zatim mlci, jsou fakt extremne odporna stvoreni. Jeste jak to jak
          Re: Piskote!30.06.2014
Hnus a spina tihle anonymove. zivote bych se nesnizil k tomu abych tu napsal byt jednou nepodepsano
           Re: Piskote!30.06.2014
Namety na diskusi jsou obcas dost podivny.to ze nekdo spadne neni vubec zabavny.
            Re: Piskote!15.07.2014
Proč by to mělo být zábavný? Nechápu.
    Zájem o cizí neštěstí je OK13.07.2014
Nemluvím tu o Prckovi /tomu samo držím palce, ať je brzo zpět/, ale obecně. To, že se někdo zajímá o
     Re: Zájem o cizí neštěstí je OK14.07.2014
Za mě taktéž - pokud by se mi něco stalo, nechť se o tom mluví co nejvíc a někdo si může dát příště
      Re: Zájem o cizí neštěstí je OK14.07.2014
Menšina..Pokažení lidé.. jsou více slyšet než ona tichá většina skromných a pomáhajících a soucítící
     Re: Zájem o cizí neštěstí je OK14.07.2014
Reagoval jsem zbytečně agresivně. Popudila mě anonymita první zprávy (ve spojení s familiérností, s
      Re: Zájem o cizí neštěstí je OK15.07.2014
Piškote: měl jsi opět napsat "podle tebe hloupé" a "podle tebe nedůstojné". Osta
       Re: Zájem o cizí neštěstí je OK15.07.2014
Psat anonymne o nestesti jinych je proste hloupy, i kdyz mozna je hloupa tahle spolecnost , prijde-l
       Re: Zájem o cizí neštěstí je OK15.07.2014
Jistěže podle mě. Psal jsem to já a nejsem mluvčí žádného spolku. Nenárokuju si objektivitu.
      Re: Zájem o cizí neštěstí je OK15.07.2014
Ahoj,
do diskusí moc často nepíšu, ale udělám vyjímku. V tomto zrovna docela souhlasím s Pišk
       Re: Zájem o cizí neštěstí je OK15.07.2014
Ale tady přece vůbec nejde o to kdo, ale především kde a jak, tedy konkrétní místo a situace. Tato i

 Nátěr lezecké stěny28.06.2014
Čau, potřeboval bych radu, čim natřít lezeckou stěnu z překližky. Postavil jsem si domácí bouldrovku (pod střechou), jen nevím, čim to mam natřít. Chtěl bych aby ta barva zvýšila životnost překližky a zároveň měla krycí vlastnosti. V překližce jsou nějaké
 Re: Nátěr lezecké stěny28.06.2014
asi nějakou barvou na dřevo pro venkovní ošetření, podívej se na net.
 Re: Nátěr lezecké stěny28.06.2014
natírali jsme nějakou fasádní barvou...docela to ujde. Asi jsou i lepší varianty ale tahle nás vyšla
  Re: Nátěr lezecké stěny01.07.2014
Makak natírá překližkové stěny barvou Eternal Epoxy - 1   ...   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Dovča
Zdravím lidi, nemáte někdo typ na dovču do Slovinska nebo Rakouska - lokalita. Jde mi o chození po horách + něco málo polozit. Díky moc Kamil :)
Kamil16:26:15 30.06.2014
odpovědět 
 Re: Dovča
Co třeba Alpy?
Kuba Turek21:11:46 30.06.2014
odpovědět 
  Re: Dovča
Dobra rada! To jiste tazatele nenapadlo ;).
21:41:52 30.06.2014
odpovědět 
   Re: Dovča
Adekvatne konkretni odpoved na takto konkretne polozenou otazku
Tom22:25:02 30.06.2014
odpovědět 
   Re: Dovča
Tak přesněji: Požadavkům odpovídá zprava doleva např. Gesäuse, Totesky, Dachstein, Glockner, Wiesbachhorn a Kaprun pod ním, Brixental, Zillertal, všechny skupiny v Dolomitech, Malta...
Kuba Turek00:37:42 01.07.2014
odpovědět 
    Re: Dovča
Hmm, K.T. je zpatky. A porad ve stejnem stylu. Nic nerict, hlavne se na nekom povozit. Nezapomnel jsi na to Slovinsko na ktere se tazatel pta?
10:59:47 01.07.2014
odpovědět 
     Re: Dovča
Jestli chce Slovinsko - turistiku a trochu polezení, tak ať si vezme pytel odvahy, brnění a může vyrazit. Julky jsou pěkně rozchrastané a Kamnišské i Karavanky nejsou o moc lepší. Navíc planinaři jsou ve skutečnosti plezaři, jenom si neberou s sebou lano.

Ale vážně: Takhle se zeptat je fakt pitomost. To, co jsem napsal výše, zcela odpovídá. Ve všech těchto oblastech (a desítkách dalších, které jsem nikdy nenavštívil), jsou krásné kombinace lezení a turistiky. Není ovšem jasné, na co se člověk ptá - zda lehké lezení je dvojkové nebo sedmičkové, dokonce ani jestli myslí sportovky, alpskou klasiku, nebo dlouhé túry, zda turistika jsou podle něj výletíky na půl dne po cestičkách v údolích, nebo spíš drsné týdenní přechody s báglem na zádech mimo lidi, nebo dokonce výstupy na ledovce. Atd, atd...

Kdyby to upřesnil (aspoň po upozornění od zdejších diskutérů), tak by jistě dostal množství zajímavých a praktických tipů.
Kuba Turek11:36:54 01.07.2014
odpovědět 
      Re: Dovča
Covece, mozna chtel slyset jen tip na oblast, kde muze byt fajn. Ber to jako anketu, "kde jste se za posledni roky meli fakt dobre?" a muzes se hladit hrejivym pocitem, ze svou odpovedi nekomu muzet pomoct k pekne dovolene.
Proc hned delat z kazdeho debila. I kdyz nekdo si to svoje ego asi potrebuje denne masirovat..
16:48:59 01.07.2014
odpovědět 
       Re: Dovča
Nedělám z Kamila debila. Vyjmenoval jsem pár pěkných oblastí, kde jsem v posledních letech byl :-)
Kuba Turek17:28:26 01.07.2014
odpovědět 
        Re: Dovča
chvilku jsem myslel, že alpy doporučuje pod falešným nickem někdo, kdo ti chce zhoršit už tak bídnou pověst. Vida, může být hůř :-)
22:41:29 01.07.2014
odpovědět 
         Odvaha se cení, chlapče...
Klasika. Urážka bez podpisu.
Kuba Turek23:06:43 01.07.2014
odpovědět 
          Re: Odvaha se cení, chlapče...
Takhle se nechat urážet... To ne!!! :) Jo, jo, to doporučení na Alpy bylo fakt hodnotné :D.
23:54:47 01.07.2014
odpovědět 
           Re: Odvaha se cení, chlapče...
Chytrej buď až napíšeš lepší, zatim tu jen zasíráš diskuzi. I ty Alpy jsou lepší rada než tvoje kecy ;-)
Těch vhodných míst jsou opravdu mraky a klidně může házet šipkou kam se tefí do mapy...
09:17:19 02.07.2014
odpovědět 
            Re: Odvaha se cení, chlapče...
Jsem rad, ze ty jsi tu diskuzi pozvedl ;).
21:47:39 02.07.2014
odpovědět 
          Re: Odvaha se cení, chlapče...
já to nemyslel jako urážku ani v nejmenším, to je na tom to nejsmutnější. Že si to nepřebereš..gepard nemění své skvrny.
10:58:55 03.07.2014
odpovědět 
         Re: Dovča
Tak zrovna tentokrát je v tom Turek nevinně a jeho reakce zcela adekvátní tazatelově "akci":-).
MM23:29:32 01.07.2014
odpovědět 
  Re: Dovča
Ty jo Alpy mě vůůbec nenapadly. :) Otázka zněla na konkrétní místo!!! Ale díky
22:54:37 30.06.2014
odpovědět 
 Re: Dovča
Slovinsko Triglav od Aljažev Dom.Krásnej kopec a dalších asi pět v blízkém okolí.Pod Triglavem je chata.
Bahno22:45:07 30.06.2014
odpovědět 
  Re: Dovča
díky
22:55:23 30.06.2014
odpovědět 
   Re: Dovča
To nejlip prespat v Bovci (treba kemp Polovnik). V dosahu jsou pak ruzne feratky, lezeni, canyoning...
xt23:02:30 30.06.2014
odpovědět 
 Re: Dovča
chtěl jsem poděkovat za příspěvky. Jinak mi jde v podstatě o chodárnu vzdy max. na tři dny - v tom i nějaké lezení, pak zpět do auta a fičet o kousek dál. Lezení tak do šestek.
Kamil21:10:26 01.07.2014
odpovědět 
  Re: Dovča
Triglav může být asi fajn, ale lezení není úplně při ruce. Hezky je u jezera Bohinj, tam je u krámu pěkná plotna s cca dvcítkou cest, trochu olezených, na konci jezera na protějším břehu jsou asi 4 vícedýlky v rajbu, čtyřky - šestky, tak na 5 dýlek, pro slanění dobrý dvojčata. Chlapík v lezeckým krámu poradí. Kdybys byl Pražskej, můžu nechat nahlédnout do průvodčíka, je v něm celý Slovinsko.
22:45:32 01.07.2014
odpovědět 
  Re: Dovča - pár nápadů
Aha, tak už to z Tebe leze :-)

Takže třeba Gesäuse - nad Hesshütte jsou kratší vícedélky na Hochtor, které lze spojit s přechodem přes hlavní hřeben (místy 3) url1.eu/tYM, nebo s turisťárnou přes Peternpfad (2) a Wasserfallweg (lehká feráta) url1.eu/ZHj . Další feráty url1.eu/zcR , chození a lezení kratších vícedélek je naproti na Buchsteinu url1.eu/BXz

Úplně ideální pro turistiku + lezení je celé pohoří Hochschwab url1.eu/rjs a jeho okolí, tedy například Pfaffenstein url1.eu/zPE a Griesmauer url1.eu/XlR Pozor ale na chaty - tím, že je to blízko Vídně, tak bývají o víkendech obsazené a je potřeba si je rezervovat dopředu.

Podobně lze kombinovat turistiku + kratší vícedélky např. na Dachsteinu (okolí chat Simony, Adamek a horní stanice lanovky), případně zajít až do vedlejšího hřebene Gosaukamm.

Nebo v pohoří Karwendel nad Mittenwaldem, kde můžeš navíc užívat i feráty a případně lanovku.

Dobrá je také Brenta. Buď pěšky od chaty Vallesinella, nebo lanovkou z Madonny di Campiglio na Grosté, případně nákladní lanovkou z Molvena se dostaneš na hlavní hřeben, kterým přechází proslulá feráta Bocchette url1.eu/nXi a tam pak můžeš lézt krátké i superdlouhé klasiky, nejlepší jsou na to chaty Brentei a Pedrotti.
Kuba Turek23:32:42 01.07.2014
odpovědět 
   Re: Dovča - pár nápadů
Díky všem.
Kamil12:01:22 07.07.2014
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz