Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Posilovací obliny 11.07.2014 Čau.. potřeboval bych od vás poradit kde si můžu koupit posilovací obliny na campus. Nemůžu je nikde najít.. pořád mi to hází posilovací deska a
lišty. Sháním stejné nebo podobné obliny jako jsou na BigWall v Praze na tom "balkóně" odkaz
    Re: Posilovací obliny 11.07.2014 nebo si najdi stolaře, kterej ti to vyrobí levněji...jako třeba koule se daj sehnat za 1/4 cenu
      Re: Posilovací obliny 11.07.2014 A když si šikovnej jako já, uděláš si sám... :-)
        Re: Posilovací obliny 11.07.2014 jasný, stačí nějakej špalek, svěrák, pilka na dřevo rašpla, šmirgl...uděláš si to sám a budeš mít ra
          Re: Posilovací obliny 11.07.2014 Přesně jak píšou výše. Sedni na to a za týden dva to máš ustrouhané za pár peněz a s dobrým pocitem.
            Re: Posilovací obliny 11.07.2014 Ztraceného? Trocha manuální práce a tvoření ztracený čas není.
              Re: Posilovací obliny 11.07.2014 když ale kutilství posereš, tak to ztracený čas možná je :) no co, taky si všechno brousim sám a ze
              Re: Posilovací obliny 11.07.2014 Pokud jsi schopen za ten "kutilský čas" vydělat jinde více peňauzí, než stojí obliny vyrob
                Re: Posilovací obliny 11.07.2014 Zapomínáš na potěšení z dobře odvedené práce. Jako programátor si účtuju okolo 1.000,- za hodinu a p
                  Re: Posilovací obliny 12.07.2014 ...a o tom to je :-).
                Re: Posilovací obliny 12.07.2014 No a to je právě to, co mám jinak. Dobrý pocit je někdy lepší než výplata :o)
  Re: Posilovací obliny 13.07.2014 Najdi si nějakou macatější...
Výběr lana 11.07.2014 Ahoj, můžete mi z osobní zkušenosti doporučit vyýběr lana (značka a konkr. typ) dle následujících parametrů?
1/průměr okolo 9,8
2/měkké, poddajné s malou uzlovatelností
3/dlouhá životnost - na umělce
4/příznivý poměr cena-kvali
  Re: Výběr lana 11.07.2014 Osobně bych doporučil tendon master 9,7.. super lano za dobré peníze :)
    Re: Výběr lana 11.07.2014 Tendon Master 9.7 bych odsouhlasil.
  Re: Výběr lana 11.07.2014 ted se mi dobre leze s beal stinger 9,4 unicore. lehky, tenky a přitom dobry parametry ohledne padu.
  Re: Výběr lana 11.07.2014 Tendon Ambition má požadovaný průměr 9,8 a je super. Doporučovaný Master je taky bezva. Na umělku ur
    Re: Výběr lana 13.07.2014 Pokud nebudeš kupovat Indoor speciálku, jako je Beal Wallmaster nebo Tendon Indoor nebo Hattrick, ta
  Re: Výběr lana 14.07.2014 1/průměr okolo 9,8 - sám má výbornou zkušenost s Beal Stinger 9,4 a to co do poddajnosti, tak ač je
    Re: Výběr lana 15.07.2014 doporucuji beal stinger III 9.4
AO 11.07.2014 tak 8a.nu pise, ze se zas nekvalifikoval, protoze prehlidl (a tedy necvakl) prvni preso
  Re: AO 11.07.2014 To jen nezkušenost, výkonnost tam bezesporu je. Až se na závodech vyleze, bude i v tomto oboru eso.
    Re: AO 11.07.2014 Že by byl zamilovanej?! To zamrzí, ale je vidět že aspoň trochu je to člověk a ne jen ufon ;-)
    Re: AO 11.07.2014 Možná jsi Adama nesledoval, ale on vyhrával závody když mnozí zde ještě tahali kačera ))
    Re: AO 11.07.2014 Adam je první a zatím jediný člověk v historii Světových pohárů, kdo celkově vyhrál jak bouldering,
    Re: AO 11.07.2014 Nezkušenost u Adama :-D. Adam dřív, před svou závodní pauzou, vysvětloval různá uklouznutí a tak tím
      Re: AO 12.07.2014 tak koukam, že Adam si musel zpravit naladu dalsim 9a OS + 9a PP v jeden den, OBR. GRATULACE!! by me
        Re: AO 13.07.2014 A proč by tě to zajímalo? Lezení ve skalách a závody na překližce jsou dva odlišné světy a dva odliš
Dlouhé kalhoty 10.07.2014 Zdravím lezci, dokáže mi někdo poradit? Sháním outdoorové kalhoty, na lezení, třísezónní treky atd. Problém je, že bych potřeboval délku cca 36' (91 cm) vnitřního švu a zjistil jsem, že na lidi nad dejme tomu 188 cm outdoorový výrobci asi serou. Resp. co
  Re: Dlouhé kalhoty 10.07.2014 Napiš do DirectAlpine, ouplně normálně prodlužují svoje střihy, jak je potřeba. Skočíš do Hudáče, vy
  Re: Dlouhé kalhoty 10.07.2014 SAPA čongis. Velmi dobrá znaška!
  Re: Dlouhé kalhoty 10.07.2014 Např. North face dělá kalhoty ve 3 různých délkách nohavic se stejným pasem, divila bych se, kdyby b
    Re: Dlouhé kalhoty 10.07.2014 Kdybys měl cestu do Labáku, tak doporučuju zajet si kousek za Českou Kamenici do Křížového buku. Vel
      Re: Dlouhé kalhoty 10.07.2014 Mám 192 jeste dlouhe nohy takže vím o čem mluvíš. Tilak mi slouží dobře jsou dlouhe dost. Dále se da
        Re: Dlouhé kalhoty 11.07.2014 diky vsem za odpovedi.
do labaku se v nejblizsi době nedostanu, ale diky za tip.
          Re: Dlouhé kalhoty 11.07.2014 a ještě dodam, ze direct alpine opravdu prodlouzi nohavice na prani za 150,- - 600,- podle typu kalh
          Re: Dlouhé kalhoty 17.07.2014 Warmpeace má kalhoty i ve verzi pro dlouhány, podle mě výborný a pohodlný
lezení u Kaprunu 10.07.2014 Ahoj, nemáte někdo info o skalách které by se daly lozit začátkem září někde v oblasti Kaprunu, Zell am See. Jsme na úrovni III, IV. Lano mám 50m.
  Re: lezení u Kaprunu 10.07.2014 Nahoře pod ledovcem v areálu lyžařskýho střediska Kaprun je klettergarten, hlavně s lehkýma cestama,
    Re: lezení u Kaprunu 10.07.2014 Díky doufám že tam nebude zima když je to pod ledovcem :-) já tam byl zatím jen lyžovat.
      Re: vedro nečekej 10.07.2014 AUSGANGSPUNKT: Alpincenter (2.452 m)
Krkarna - omezeni 09.07.2014 Ahoj, pry ja na Krkavci skale(ta v Mor. Karsu) cedulka s omezenim lezeni od 15.7. Vite o tom neco? Ofiko je lezeni povoleno od 1.7.
  Re: Krkarna - omezeni 10.07.2014 Stará výjimka povolovala lezení od 15. 7., už roky je to však od 1. 7. Na skále to změněno není. Lze
  Re: Krkarna - omezeni 10.07.2014 O cedulce nic nevím, je tam jen starý nápis na skále s tímto datem, který mate, oficiálně je povolen
    Re: Krkarna - omezeni 10.07.2014 Vlku, tak si nech záležet na písmu, ať je to pěkné :)
      Re: Krkarna - omezeni 10.07.2014 a at se to da pohodlne prepsat!
        Re: Krkarna - omezeni 10.07.2014 Jak přepsat? Co je to za rebélie v krasu?
Kam?? 09.07.2014 Poraďte prosím kam tenhle víkend do skal.
Počasí je pěkně podělaný. Chtěli jsme do Labáku, ale bojím se, že to bude mokrý. Tak kde bude pěkně a půjde to?! Díky T.
  Re: Kam?? 09.07.2014 Myslim, ze ta predpoved neni tak spatna a mokry to tam nebude, ja bych tam kazdopadne jel kdybych mo
vingadium@seznam.cz v inzerci 09.07.2014 Mohli by to admini laskave nejak vyplachnout, pripadne na to vingadium vymyslet filtr?
Zasira takto inzerci (periodicky) nejen zde.
Dik.
  Re: vingadium@seznam.cz v inzerci 09.07.2014 Promázl jsem to, poprosím zadavatele, aby respektoval pravidla. Inzerce na Lezci. Dík za upozornění.
Volný vrcholový kámen 08.07.2014 Zdar, objevili jsme včera na Kozelce v sekci "Stěny" volný vrcholový balvan, na kterém je umístěn borhák. Balvan už asi slušně podmrznul a leží jen na štěrku, opřený o kámen pod ním. Houpe se i když na něj člověk jen zatlačí. Že by samovolně spa
    Re: Volný vrcholový kámen 09.07.2014 Když už tam kluci půjdete. Ustřihněte prosím ten frend v skalácké dole. Nemůžu se tam na něj dívat.
      Re: Volný vrcholový kámen 09.07.2014 Nestříhat!!! Buď vyndat nebo nechat pro mně - až budu na Kozelce tak se na něj podívám ;-). Ještě se
        Skalácká na Kozelce 09.07.2014 Vyndat si ten humus mohl kdokoliv asi dva roky, na Kozelku rozhodně železo nepatří. Ať už je to venk
          Re: Skalácká na Kozelce 09.07.2014 jestli to bude ten co si myslim, tak ten už tam trčí minimálně dobrý 4 roky a sotva ho někdo vyndá
            Re: Skalácká na Kozelce 10.07.2014 No je to on. Sle prostě železo tam nepatří a fakt mi to tam mrdá. :-D možná by sel vzít flexou a neb
              Re: Skalácká na Kozelce 10.07.2014 Skaláckou s friendem jsem neviděl (to už jsem jí nelezl tak dlouho??) Až tam budu tak ho zkusim vynd
                Re: Skalácká na Kozelce 10.07.2014 je tam už čtyři roky ty chytrej....
                  Re: Skalácká na Kozelce 10.07.2014 Umim číst ty druhej chytrej. Já tam víc jak 4 roky nebyl. Zatim jsem vyndal všechno, i to co ostatní
                Re: Skalácká na Kozelce 10.07.2014 je tam už čtyři roky ty chytrej....
Hochgall 08.07.2014 Ahoj, potřeboval bych nějaký odkaz na popis tůry a nástupovou chatu-Alte Kasseler Hütte ?
Nemůžu na netu k výstupu nic moc najít.
1
...
422
423
424
425
426
427
428
429
430
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
...
2263
Posilovací obliny Čau.. potřeboval bych od vás poradit kde si můžu koupit posilovací obliny na campus. Nemůžu je nikde najít.. pořád mi to hází posilovací deska a
lišty. Sháním stejné nebo podobné obliny jako jsou na BigWall v Praze na tom "balkóně" odkaz : http://www.outdoorvpraze.cz /upload/gallery/wolfsight -358-20140423-212552.jpg (na fotce po stranách). Jestli někdo víte, kde to najít, tak sem hoďte odkaz pls. 15:47:40 11.07.2014odpovědět
    Re: Posilovací obliny nebo si najdi stolaře, kterej ti to vyrobí levněji...jako třeba koule se daj sehnat za 1/4 cenu náj 17:58:39 11.07.2014odpovědět
    Re: Posilovací obliny nebo si najdi stolaře, kterej ti to vyrobí levněji...jako třeba koule se daj sehnat za 1/4 cenu náj 17:58:40 11.07.2014odpovědět
      Re: Posilovací obliny A když si šikovnej jako já, uděláš si sám... :-) 18:56:07 11.07.2014odpovědět
        Re: Posilovací obliny jasný, stačí nějakej špalek, svěrák, pilka na dřevo rašpla, šmirgl...uděláš si to sám a budeš mít radost z dobře odvedené práce :) pokud teda nejseš lempl a neuřízneš si hlavu :D honza 19:50:36 11.07.2014odpovědět
          Re: Posilovací obliny Přesně jak píšou výše. Sedni na to a za týden dva to máš ustrouhané za pár peněz a s dobrým pocitem. Kupu ztraceného času samozřejmě nepočítám :-). 20:45:32 11.07.2014odpovědět
            Re: Posilovací obliny Ztraceného? Trocha manuální práce a tvoření ztracený čas není. 21:21:54 11.07.2014odpovědět
              Re: Posilovací obliny když ale kutilství posereš, tak to ztracený čas možná je :) no co, taky si všechno brousim sám a ze dřeva.V baumaxech maj spoustu zajímavýho dříví.. poslední hit půlený koště 3cm průměr lehce zbroušený, aby bralo.
žádnej Dirty Lopez bolivien style..:) le big zloba mac 22:33:21 11.07.2014odpovědět
              Re: Posilovací obliny Pokud jsi schopen za ten "kutilský čas" vydělat jinde více peňauzí, než stojí obliny vyrobené někým jiným, pokládal bych jej za ztracený :-). 22:57:17 11.07.2014odpovědět
                Re: Posilovací obliny Zapomínáš na potěšení z dobře odvedené práce. Jako programátor si účtuju okolo 1.000,- za hodinu a práce mám nad hlavu, ale truhlařinu mám jako relax a koníček. Takže možná z tvého pohledu dost prodělám, když den věnuji výrobě koulí pro kámoše, ale radost a potěšení z toho je k nezaplacení. Ale pokud je někdo nešika, je to jasné. Třeba v autech jsem takové pako, že jezdím do servisu i na doplnění kapaliny do ostřikovače... 23:14:31 11.07.2014odpovědět
                  Re: Posilovací obliny ...a o tom to je :-). 00:08:13 12.07.2014odpovědět
                Re: Posilovací obliny No a to je právě to, co mám jinak. Dobrý pocit je někdy lepší než výplata :o) Azbest 12:50:22 12.07.2014odpovědět
  Re: Posilovací obliny Najdi si nějakou macatější... 00:09:41 13.07.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: