LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
50. 9986
51.Šenkýř 9969
52.S 9953
Bouldry:
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
52.Čech 9050
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230970 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Grippin Edge31.07.2014
čaues, jaký máte zkušenosti s lepičkou gripin edge-dělá např RPill rebell, lepí to trochu nebo nic moc, ve srovnání s XS vibram? hlavně těžší váhy, cvrčkům je to asi jedno. Díks
 Re: Grippin Edge31.07.2014
Víc než lepička je důležitá technika nohou a pokud jí nemáš, ani lepička tě nezachrání.
Výsle
  Re: Grippin Edge31.07.2014
poznám to už na omak, čmoude. tak neser a buď odpověz na dotaz, máš li k tomu ovšem co říct, nebo jd
   Re: Grippin Edge01.08.2014
Pán je árijec?
    Re: Grippin Edge01.08.2014
ne, jen nemám rád gumy. dělaj šmouhy a smrděj kde nemaj
     Re: Grippin Edge02.08.2014
Předpokládám, že pán nyní píše o sobě?
  Re: Grippin Edge01.08.2014
No, nechci rozporovat nutnost techniky nohou;). Ale ty blind testy jsi si vymyslel ne? Nebo něco tak
   Re: Grippin Edge01.08.2014
Blind testy si dělal RP kompenent sám pro sebe. Je to pro ně důležité k dalšímu vývoji.
    Re: Grippin Edge02.08.2014
Hod prosim odkaz na vysledky. Dik!
 Re: Grippin Edge01.08.2014
Lezl jsem v Rebelech v Juře, cesty v rozsahu obtížnosti 8 až 10- střídal jsem je s Testarossama ,Ozo
  Re: Grippin Edge01.08.2014
Já nemohu soudit na skále, páč tam používám jen XS grip nebo 5.10 Stealth C4 lepičky, ale na bouldro
 Re: Grippin Edge01.08.2014
díky kluci

 Guteinsteiner Alpen31.07.2014
Ahoj.
Nevíte někdo o turistickém průvodci do oblasti Guteinsteinerských Alp(Schneeberg, Hohewand, ...)? Díky za rady

 Sasko - průvodce31.07.2014
Ahoj,
nevíte o nějakém saském průvodci v .pdf popř. jiném elektronickém formátu? Díky:)

 lana Petzl31.07.2014
Ahoj, co si myslíte o lanech firmy Petzl? Jít raději do známé věci od Tendonu nebo testnout jejich novinky? Petzl zadal výrobu Edelridu a ten je známý skvělými lany.. tak mi to vrtá hlavou. Jaké jsou vaše názory? Případně osobní zkušenosti? Díks
 Re: lana Petzl31.07.2014
Edlrid dělá skvělá lana? Nevím, lano jsem od nich neměl a neznám nikoho, kdo by měl. V 90. letech o
  Re: lana Petzl31.07.2014
mám Edelrid Cobra 10.3 asi pět let a jsem naprosto spokojenej.
Stálo v akci asi 2400,- za 60
   Re: lana Petzl31.07.2014
mam s edeldirem podobnou zkusenost... Hlavne vapno, obcas udice (ale setrna) a visi na tom jen ja n
    Re: lana Petzl31.07.2014
Edelrid nedělá žádnej shit. Co jsem měl, a mám od Edelridu, bylo super.To samé platí o Petzlu. Nemám
     Re: lana Petzl31.07.2014
Sem si nějak nevšiml, že by Bláha řekl o lanech od Petzlu že jsou OK :)
 Re: lana Petzl31.07.2014
co jsem koukal, nenabízí je ale zrovna moc shopů. což taky může bejt známka jistý kvality/konkurence

 lana Petzl31.07.2014
Ahoj, co si myslíte o lanech firmy Petzl? Jít raději do známé věci od Tendonu nebo testnout jejich novinky? Petzl zadal výrobu Edelridu a ten je známý skvělými lany.. tak mi to vrtá hlavou. Jaké jsou vaše názory? Případně osobní zkušenosti? Díks

 Lezeni v praze30.07.2014
Zdarec,

prida se nekdo na spolecne lezeni v Praze po Branickych skalach tento ctvrtek?

Popripade i jindy podle casu a chuti..

H.

 kamkoli do francie kamkoli do italie30.07.2014
Ahoj jsme dva achtelibychom nejlepe jeste tento tyden vyratir nekam na skaly do italie nebo francie ale nemame auto nechysta se tam nekdo nahodou na tyden az dva a ma 2 volna mista v aute?

 Necitlivá pata a palec30.07.2014
Ahoj, máte někdo zkušenost s tím, že se vám z lezečky znecitlivěla pata a palec? Dlouho jsem je rozlejzala (malá bota), nejdřív mi jakoby znecitlivěla ta pata - takový pocit, že když na ni sáhnu, tak to brní a cítím jak kdyby ta pata nebyla moje... nad tí
 Re: Necitlivá pata a palec30.07.2014
jiný větší lezečky?
 Re: Necitlivá pata a palec30.07.2014
mučící nástroje v tomto případě španělská bota to nosíte na nohách. To je panečku masáž. po tom ta n
 Re: Necitlivá pata a palec30.07.2014
osvědčily se mi několikery lezečky,jiný na teplo když mse noha rozplizne, jiný na zimu.

 Re: Necitlivá pata a palec31.07.2014
Jo, mám s tím zkušenost čerstvou. Vzhledem k k jinému onemocnění jsem měla možnost to konzultovat s
 Re: Necitlivá pata a palec31.07.2014
Mivam to docela bezne kdyz lezu v horach a vicedylky (kdyz lezu neco trochu tezsiho, taky si beru uz

 Dětský sedák?30.07.2014
Máte někdo zkušenosti se sedáky S.G. - BALA a R.E. ZUNI? Který je lepší? Dík za názory a reference!
 Re: Dětský sedák?31.07.2014
Mám Ocún Mojo a bez problému. Můžu doporučit. I když SR Bala se mi designově nyní líbí víc.
  Re: Dětský sedák?31.07.2014
Bala neznám, ale Zuni je blbej, blbě se to oblíká, člověk musí hodně přemejšlet, jak do toho má to d
   Re: Dětský sedák?31.07.2014
teda sorry, starej Rock empire byl lepší, ne singing rock.
    Re: Dětský sedák?01.08.2014
Zdar,máme Rock Empire a děti jsou v něm v rozmezí 2-6 let v pohodě. Výše zmiňované značky neznám.

 Necitlivá pata a palec30.07.2014
Ahoj, máte někdo zkušenost s tím, že se vám z lezečky znecitlivěla pata a palec? Dlouho jsem je rozlejzala (malá bota), nejdřív mi jakoby znecitlivěla ta pata - takový pocit, že když na ni sáhnu, tak to brní a cítím jak kdyby ta pata nebyla moje... nad tí
 Re: Necitlivá pata a palec30.07.2014
Ahoj,
bohužel ti asi neporadím, ale dám názor.
Může to být nějakým švem, který ti tlač

1   ...   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Grippin Edge
čaues, jaký máte zkušenosti s lepičkou gripin edge-dělá např RPill rebell, lepí to trochu nebo nic moc, ve srovnání s XS vibram? hlavně těžší váhy, cvrčkům je to asi jedno. Díks
Lipo18:15:38 31.07.2014
odpovědět 
 Re: Grippin Edge
Víc než lepička je důležitá technika nohou a pokud jí nemáš, ani lepička tě nezachrání.
Výsledek blinde testů je, že pokud to nemáš na lepičce napsané, tak výrobce nepoznáš. Ale vibram je vibram, že?
18:46:26 31.07.2014
odpovědět 
  Re: Grippin Edge
poznám to už na omak, čmoude. tak neser a buď odpověz na dotaz, máš li k tomu ovšem co říct, nebo jdi o dům dál..
19:56:14 31.07.2014
odpovědět 
   Re: Grippin Edge
Pán je árijec?
20:07:39 01.08.2014
odpovědět 
    Re: Grippin Edge
ne, jen nemám rád gumy. dělaj šmouhy a smrděj kde nemaj
22:25:19 01.08.2014
odpovědět 
     Re: Grippin Edge
Předpokládám, že pán nyní píše o sobě?
17:28:59 02.08.2014
odpovědět 
  Re: Grippin Edge
No, nechci rozporovat nutnost techniky nohou;). Ale ty blind testy jsi si vymyslel ne? Nebo něco takovýho se někdy oficiálně uskutečnilo? Prozraď, kde najdu výsledky. Mezi lepičkama skutečně rozdíl je!
Steve07:04:40 01.08.2014
odpovědět 
   Re: Grippin Edge
Blind testy si dělal RP kompenent sám pro sebe. Je to pro ně důležité k dalšímu vývoji.
20:13:22 01.08.2014
odpovědět 
    Re: Grippin Edge
Hod prosim odkaz na vysledky. Dik!
10:23:06 02.08.2014
odpovědět 
 Re: Grippin Edge
Lezl jsem v Rebelech v Juře, cesty v rozsahu obtížnosti 8 až 10- střídal jsem je s Testarossama ,Ozonama i Diamondama s origoš lepičkama od výrobce(Nepodlepovanýma). Rozdíl v typu gumy jsem nepoznal,ale v konstrukci boty jo.Na umělce je to asi uplně fuk,ale to tě asi tolik nezajímá.Přišlo mi,že Grippin déle vydrží,ale jak říkám,střídal sem troje boty.
07:19:10 01.08.2014
odpovědět 
  Re: Grippin Edge
Já nemohu soudit na skále, páč tam používám jen XS grip nebo 5.10 Stealth C4 lepičky, ale na bouldrovce i v převisu poznám, že mám podlepeno jinou gumou, např. Grippin nebo taky XS EDGE, které mi prostě ustřelují, normálně kloužou... i v převisu možná především v převisu i stropu, když dám nohy na oblé stupy, na tření, kdy noha není úplně zatížená... Takže za mě XS GRIP nebo Stealth C4. V kousavých oblastech typu Jura se to asi nepozná, ale v hladkých oblastech typu Kras si dovolím tvrdit, že rozdíl poznat bude. Tímto naprosto neodporuju, že kvalitně střižená bota je základ!
 Variant09:54:22 01.08.2014
odpovědět 
 Re: Grippin Edge
díky kluci
Lipo11:47:57 01.08.2014
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1267 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi