Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
20.Sejbal 10400
Bouldry:
18.Chytil 10025
19.Vejsada 10006
20.Šlapák 10000
Hory:
15.Dörfl 3442
16. 3376
17.Abt 3287

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231271 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Boulder v síti - Praha 3
HoSPORT - Staré Hodějovice
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point - Chodov - Praha 4
HUDYsport - Hradec Králové
NěcoNavíc.cz - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 jursky ztraty a nalezy07.08.2014
Ahoj,
asi jsem zapomnel ted o vikendu v jure lezky. Neznate nekdo nejaky vhodny nemeckolezecky ztraty a nalezy?
 Re: jursky ztraty a nalezy07.08.2014
Zkus to tady:

 Re: jursky ztraty a nalezy07.08.2014
Němci jsou celkem poctiváci. Našel si mě (německej kluk) přes net a zpět mi vrátil GPSko Garmina.

 slanovani s prsakem07.08.2014
Ahoj, kyblik s karabinou se při slaňování vzdy připojuje pouze k jistícímu oku na sedáku? nebo se může vložit i do smyce kterou provazuji sedák s prsákem? Dekuji Jirka
 Re: slanovani s prsakem07.08.2014
vyjde to nastejno, pokud neslaňuješ s batohem. Pak jen na spojovací smyci, jinak tě batoh buď úplně
  Re: slanovani s prsakem07.08.2014
vždy když se při slaňování přijišťuji tak se cvakám do smyce mezi prsákem a sedákem, co co je mi pla

 Lezení CROATIA kolem Rovinj07.08.2014
Ahoj, prosim poradite mi s vyberem lezeni z techto tri oblasti..kterou doporucite?
Limsky kanal
Rovinj
Dvigrad
lezeme trasy 4-6(+) (UIAA), ale chceme neco jednodussiho (dobre odjisteno,na lano 50m max). Soucasne nevim jestli v
 Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj07.08.2014
Každá z těch oblastí mí něco jiného. Dvigrad je kolmej s několika rajbasovýma cestama. Odjištěný je
  Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj07.08.2014
Diky moc za vycerpavajici info, parada, asi se rozhodnu pro ten Rovinj.. jde o to ze mame v planu sp
   Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj07.08.2014
Kup si průvodce od Sidarta: Trst -Slovensko primorje - Istra Kde máš nakreslené přístupy k skalám o
   Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj07.08.2014
Hehe, diky za ten Töschling, pri ceste do Slovinska se tam pravidelne zastavujeme a do ted jsem neve
  Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj07.08.2014
Rovinj je bývalej lom, částečně poprejovanej a lezení je tam fakt nic moc. A k tomu natočenej na slu
   Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj07.08.2014
Naopak, teď když tam bylo předminulý a minulý týden ne moc dobré (chladné) počasí, tak to bylo ideál
  Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj07.08.2014
Diky moc za vycerpavajici info, parada, asi se rozhodnu pro ten Rovinj.. jde o to ze mame v planu sp

 Sportovky na Slovensku06.08.2014
Ahoj, poradil by mi někdo sportovní oblast na Slovensku nejlépe s kratšími převislými dobře odjištěnými cestami po cestě z Bytče do Roháčů (Oravice)?
díky za případné rady
 Re: Sportovky na Slovensku07.08.2014
Pod Zilinou Porubka/převisy minimalne/ a Visnove/tam ale jen od 7b zato previs jako krava/, dal pak
  Re: Sportovky na Slovensku11.08.2014
obtížnost je celkem jedno, zkusím všechno do 10, když je to hezký a dobře zajištěný, ale nejradši má
   Re: Sportovky na Slovensku12.08.2014
To je dost divnej dotaz. Pokud zvládáš cesty do 10, tak předpokládám, že už nějakou dobu lezeš, a mě
 Re: Sportovky na Slovensku12.08.2014
Skoro vše je tam sportovní vápno. Jako základ si stáhni dva díly průvodce Slovenské skaly 1 a 2, dal
  Re: Sportovky na Slovensku12.08.2014
Vapenka, je vyslovene sportova, dobre pristupna vela peknych ciest v stredne obtiaznosti, je to jedn
   Re: Sportovky na Slovensku12.08.2014
Myslím si, že není vhodné zmiňovat "zakázané ovoce" ve veřejném prostoru, nikomu tím nepom
   Re: Sportovky na Slovensku12.08.2014
domáci v DD nie sú veľmi nadšení prívalom cezpoľných lezcov a boli by neradi, keby pokračovalo zatvá
    Re: Sportovky na Slovensku13.08.2014
Sorry za dementnu poznamku o ilegal lezeni...tiez za dalsie off topic zaplavovanie fora ale musim sa

 Dachstein06.08.2014
Čau, chtěl bych se vás zeptat na váš názor. Jedná se o to, že teď koncem srpna se chystám na Dachstein na chatu Adamek Hutte.
Chystáme se tam vylézt nějaké vícedélky okolo této chaty. Předběžně máme naplánovanou cestu 
 Re: Dachstein06.08.2014
Výška problém nebude.
Připravte se na zdržení s hledáním směru a také dost času ztratíte na š
 Re: Dachstein07.08.2014
Vhodná doba to je, jen mrkněte na aktuální předpověď počasí a když bude blbá tak se nebojte brutálně
 Re: Dachstein07.08.2014
IMO je vhodný úvod do vyšších stěn Hohe Wand. Je to taková skoro česká osada (minule byl kemp plný-
  Re: Dachstein07.08.2014
Ještě dodám - zrovna na předchozí stránce se tu o Dachsteinu rozjela zajímavá a plodná diskuse...
   Re: Dachstein07.08.2014
S tím, že budou delší rozestupy mezi nýty počítám a mám vlastní jištění. Předpokládám, že nebude pro
    Re: Dachstein07.08.2014
Zalozit pujde. Kde zalozit nejde a je to treba, tam byva skoba ci nejt.

Jedte za dob
     Re: Dachstein08.08.2014
Cha cha cha hoho hihih, to budete koukat co dovedu, panáčci :-D
 Re: Dachstein08.08.2014
Je to velmi dobra volba co by uvod do vicedelek. Staci presa a jednoduchy lano, jen vyjimecne friend

 Matterhorn06.08.2014
Nevíte někdo, jak to aktuálně vypadá se sněhem na Horligratu ? Chceme tam vyrazit, ale podle webkamery to vypadá, že je tam dost sněhu a nechceme jít s mačkama až odspodu ...

 Nejlepší trasa autem ČR-->Verdon??06.08.2014
Zdar,
chtěl bych se Vás zeptat na ideální trasu pro jízdu autem Brno(ČR)-->Verdon (Francie)?
Využít bezpoplatkové německé dálnice za cenu zajížďky?
Jak projet itálii s nejlepším poměrem nízká cena(málo dálnic)/rychlost?
Za j
 Re: Nejlepší trasa autem ČR-->Verdon??06.08.2014
google, zkusenost k nezaplaceni
  Re: Nejlepší trasa autem ČR-->Verdon??06.08.2014
Děkuji, doufám že dalším příspěvkům typu: ,,Hledej si sám blbče.." ,,Google" ,,Kdo hledá t
   Re: Nejlepší trasa autem ČR-->Verdon??06.08.2014
Jak z Brna nevim, ale my jsme kdysi z Prahy zvolili cestu pres Svycarsko. Za 40 E dalnicni znamky se
    Re: Nejlepší trasa autem ČR-->Verdon??06.08.2014
Tam jsme tam jeli pres Svycarsko, zpatky pres Italii. Nerekl bych, ze pres Svycarsko to je zajizdka.
  Re: Nejlepší trasa autem ČR-->Verdon??06.08.2014
sociální inteligence a umět držet hubu, taky zkušenost k nezaplacení.
 Re: Nejlepší trasa autem ČR-->Verdon??06.08.2014
Já tam byl před 14 dny. Vzhledem k tomu, že jsem měl známku na CH dálnice, tak jsem jel přes Německo
  Re: Nejlepší trasa autem ČR-->Verdon??06.08.2014
Super, díky za tip!
   Re: Nejlepší trasa autem ČR-->Verdon??07.08.2014
A ještě nevite někdo jak nejlepe z prahy do Brna??,

 Batoh 70l a více05.08.2014
Mně by zajímalo, k čemu je dobrý batoh 80l (zrovna někdo prodává v inzerci). Kompletní výzbroj i se spacákem nabalíš do 40+10l batohu a více už ani více dní neuneseš (tak do 35 kg, což je ten plný 40l batoh). To se ti lidi neumí sbalit, nebo co?? :-D
 Re: Batoh 70l a více05.08.2014
To je zase žblept...
  Re: Batoh 70l a více07.08.2014
Náhodou to není špatný dotaz, je vidět, že předřečník o věcech přemýšlí. Mám zkušenost, že batoh vět
 Re: Batoh 70l a více06.08.2014
co do toho batohu hazis ze ma pri 40 litrech 35kg?
  Re: Batoh 70l a více06.08.2014
spacák, pár kousků oblečení, lano, pár karabin, skoby, hexy, frendy, smyčky, přilbu, vařič, ešus, le
   Re: Batoh 70l a více06.08.2014
A už jsi někdy viděl osmdesátku lano?
    Re: Batoh 70l a více07.08.2014
Používám 60m lano, delší se mi v horách neosvědčilo. V Tatrách jsou vesměs staré štandy budované po
 Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Zbal se a jeď na 14 dní do hor, pak mel ty svá moudra.
35Kg do 40l batohu? To jsi viděl kde?<
 Re: Batoh 70l a více06.08.2014
V našem oddílu se balil do batohu i spacák a karimatka, vše úhledně v komínu bez děr a boulí. K tomu
  Re: Batoh 70l a více06.08.2014
tak dobrá, předpokládejme karimatku a helmu zvenku na batohu, rovněž pikl a štajgajsny. možná i tu f
   Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Jsem už starší ročník a v době, kdy jsem byl plný energie byl největší dostupný batoh cca 35l+ čepic
  Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Zřejmě slušnej oddíl, no :-D Souhlasím.
 Re: Batoh 70l a více06.08.2014
A pak příde situace kdy neneseš spacák jeden, ale 2, potom k tomu přibudou plíny, nočník, plyšáci, h
  Re: Batoh 70l a více06.08.2014
tuhle jsme šli s pani a s mláďaty jen tak po romanticku přespat na jeden tuzemskej kopec s rozhledem
   Re: Batoh 70l a více06.08.2014
jj peklo :-) a nejhorsi je kdyz jeste jedno ditko neses na zadech takze do krosnicky das uz jen neja
    Re: Batoh 70l a více06.08.2014
no a na zimu s rodinou mám takovou svini, batoh stočtyřicítku. to je pane hukot, tuhle věc plnou pře
     Re: Batoh 70l a více06.08.2014
jj svine je super. Sem si ji nechal usit do Yosacu a bral to jako jednorazovou zalezistost. Ale stal
 Re: Batoh 70l a více06.08.2014
:-) Nemyslis ze vybava se voli podle druhu akce? Na jednodenni vicedelku nebo vice denni akci ve vel
 Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Mohl bys nám, prosím tě, ukázat, jak máš kompletně zbalené věci např. pouze na jeden víkend v horách
  Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Já s tím kolegou souhlasím, na týdenní zimní Tatry se balím do 40l batohu plus vytahovací čepice, ta
   Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Ale on se ptal trochu nechápavě, na co je dobrý 80l batoh, tak se mu to tady snaží lidé vysvětlit, ž
    Re: Batoh 70l a více06.08.2014
To je pravda, ale další komentují, že to není možné (sbalit se do batohu 40-50l), já říkám že je, že
     Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Ale jeho dotaz trochu hloupě předpokládá, že lidi používají 80l batoh na to, na co on používá 40-50l
    Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Velmi mne pobavilo spojení: lezecký batoh Berghaus Expeditionlite 80l :-D Chtěl bych vidět, jak se d
     Re: Batoh 70l a více06.08.2014
ten batoh se da poruhy velmi efektivne stahnout a sam o sobe neni nijak tezky. je to v pohode. hlavn
      Re: Batoh 70l a více06.08.2014
che, popruhy :-D Nejhorší věc pro lezecký batoh, no možná jste v tatrách s batohem opravdu nikdy nel
       Re: Batoh 70l a více06.08.2014
v tatrach? Ja nemluvil o tatrach ale treba o andach... V tatrach fakt ne :-)
 Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Není ta poznámka trochu pozůstatek "hry na divoký západ" a povinnosti sbalit do uzdy v mlá
  Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Píši, že vše sbalím dovnitř (do 40-50l batohu). Ovšem uznávám, že pokud chci do batohu sbalit např.
   Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Do zimnich tater jsem jezdil s ctyricitkou a obe dvojcata + nejaky dalsi matros vysela zvenci. Ted j
    Re: Batoh 70l a více06.08.2014
visela ne vysela :-D
   Re: Batoh 70l a více06.08.2014
Já to mrdám, já jezdím jen s ledvinkou. Na kreditku, mobil a cíga mi to bohatě stačí. Fakt nechápu,

 Dachstein lezeni05.08.2014
Ahoj, měl bych dotaz ohledně výcedélkového lezení v oblasti Dachstein, okolo chaty Adamekhütte. Výcedélkové cesty v této oblasti se mi fakt líbí, jen na internetu nikde nemůžu najít, v jakém období je to nejlepší.
Bohužel s výcedélkovým lezením v t
 Re: Dachstein lezeni05.08.2014
Bohuzel ses zmylil tam zadne vycedelky opravdu nejsou a bohda ani nebudou.
  Re: Dachstein lezeni05.08.2014
Je dobrým zvykem držet ústa, když nic nevím. Vícedélek jsou tam samozřejmě spousty.
Na aktuál
  Re: Dachstein lezeni05.08.2014
Aha, už to chápu, pán je grammar nazi. Cítíš se teď dobře?
 Re: Dachstein lezeni05.08.2014
Ahoj, vícedélky jsou tam parádní - byli jsme tam na 4 dny a nešli jsme k nástupu déle než 10-15 min.
 Re: Dachstein lezeni05.08.2014
na bergsteigen.com najdeš většinu top od Adamekhuette. Byl jsem tam před 14 dny, nástupy kousek po s
  Re: Dachstein lezeni05.08.2014
Na bergsteigenu je topo jedné cesty. Informace k cestám na genussklettern.at, topa některých cest na
 Re: Dachstein lezeni05.08.2014
ovšem nejlepší nástup na Adamekhütte je přes Windlegergrat. bohužel, nestihli jsme večeři, snídani a
  Re: Dachstein lezeni07.08.2014
To je opravdu idelani nastup .-) z 32 delky jsme prolezli skrz okno a makali zpet k autu .-)
   Re: Dachstein lezeni11.08.2014
díky za opravu místopisu u konkurence.
 Re: Dachstein lezeni05.08.2014
Vícedélky jsou jak hned nad Adámkem nebo do 45min od něj. Záleží co si vybereš. My tam byli z kraje
  Re: Dachstein lezeni11.08.2014
 Ortler - podmínky05.08.2014
Zdar, nebyl jste v poslední někdo na Ortleru? Jaké panují podmínky na normálce? Díky

1   ...   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezení CROATIA kolem Rovinj
Ahoj, prosim poradite mi s vyberem lezeni z techto tri oblasti..kterou doporucite?
Limsky kanal
Rovinj
Dvigrad
lezeme trasy 4-6(+) (UIAA), ale chceme neco jednodussiho (dobre odjisteno,na lano 50m max). Soucasne nevim jestli v teto oblasti u nektere destinace je nejaky kemp, ve kterem by se dalo spat primo pod skalami nebo pobliz a byl by za rozumne penize. Spani na volni v aute nebo vedle neprichazi nejspis v uvahu, spani nadivoko je v chorvatsku pokutovano a zakazano. Diky moc za pomoc a rady.
Vik00:24:48 07.08.2014
odpovědět 
 Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj
Každá z těch oblastí mí něco jiného. Dvigrad je kolmej s několika rajbasovýma cestama. Odjištěný je dobře, nahoře jsou občas podivné slaňáky ("hasičské" ocelové karabiny, které nedovírají). Zalezeš si tam dobře. Doporučím cesty Črv, Praž, Vrana, Čršna(Višna?). Projedeš Koreniči a parkuješ na začátku další vesnice nalevo. Limskij kanál jsou dva sektory. Zatáčka u silnice má v tvojí klase menší počet cest, je to tak na pul dne (parkuješ dole po zatačkou na parkále u vedlejší silnice). Sektor "u vody" se huře hledá a asi potřebuješ GPS souřadnice od někoho, kdo tam byl (mně tam taky navedl přítel). Tam by sis zalezl dost. Nejlepší v tvojí klase je samotný Rovinj, respektive poloostrov s bývalým lomem. Nejlépe dojet tam autem nebo na kole a orietovat se směrem na hotel Eden a parkovat tam, kde ostatní. Spaní - dej si Google a projeď si okolí Rovinja, jsou tam odkazy s ruznými kempy. My spali v Kemp Porton Biondi - je v centru, do centra dojdeš pěšky za 10-15 minut. A i když pro někoho je cca 15€/člověkonoc dost, tak jsme si řekli, že kdybychom spali např. v lezeckém kempu u Dvigradu, tak to stejně projezdíme. Kdyby něco, tak se ptej... Nevím jak BA95 nebo diesel, ale LPG stálo 5,11kuna. Prachy je lepší vyměnit v centru města, než doma (teda já měnil EUR, nevím jak je to kurzově s korunou).
 vonkreuz08:09:38 07.08.2014
odpovědět 
  Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj
Diky moc za vycerpavajici info, parada, asi se rozhodnu pro ten Rovinj.. jde o to ze mame v planu spat v campu VRSAR a pak ve Stoji (spojit s potapenim na hubu) a zase kdyz bychom byli ve Vrsaru, tak jeden den sjedeme se podivat do Limskeho kanalu a najit ten lepsi sektor, kde to pujde nam obema dobre kolem 4-5 (UIAA) s pritelkyni. Po ceste nahoru jeste samozrejme premyslim o CRNIM Kalu, kde asi cesty z te oblasti budou odpovidat a tam je taky kemp, ve kterem muzeme prespat... Prijet dopo, dat lezeni, v noci v kempu a druhy den polozit a jet dal.. Dival jsem se do online pruvodce a vytvoril si vlastniho guida, ale nevim kde zastavit a kde ne. Cestou kterou chceme jet jsou nadherne skaly skoro na kazdem rohu. Pritom je toho tam hodne. Pokud nekdo vite z hlavy kde by to bylo pro nas super, tak budu jen rad za doporuceni.
Podotykam obtiznost 4-6(7 vytahnu ale spis bagrovacku na silu nez hujdy chyty) + pripadne jedna noc prespani v aute (IT a SLO by pry nemel byt problem, CRO se to pry hodne pokutuje), nemusi byt vzdy kemp, ale kemp by taky sel.
Na trase jsem nasel tyto uvazovane:
Do chorvatska
Rachau
Töschling
Pri Žvikarju (BOVEC)
Pod Kopitcem (Kobarid)
Dolge Njive (Nova Gorica)
IT - Casa Cadorna
IT – Sistiana
Napoleonica
CRO - Črni Kal !!!!!
A pak ten spodek jak jsem psal vyse:
Limsky kanal
Rovinj
Dvigrad
A u Stoji dole je pak Vinkuran, a do nej by melo jit dojit pesky z Campu Stoja kde chceme byt.

Diky moc za info..:)


Vik08:47:05 07.08.2014
odpovědět 
   Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj
Kup si průvodce od Sidarta: Trst -Slovensko primorje - Istra Kde máš nakreslené přístupy k skalám o které se zajímáš.
K.Návrat09:20:42 07.08.2014
odpovědět 
   Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj
Hehe, diky za ten Töschling, pri ceste do Slovinska se tam pravidelne zastavujeme a do ted jsem nevedel jak se to jmenuje ;-)
Jinak okolo Bovce je toho spousta, to je samotne na tydenni dovolenou.
sartori11:02:51 07.08.2014
odpovědět 
  Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj
Rovinj je bývalej lom, částečně poprejovanej a lezení je tam fakt nic moc. A k tomu natočenej na slunce. Ten bych nyní vůbec neuvažoval.
14:05:12 07.08.2014
odpovědět 
   Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj
Naopak, teď když tam bylo předminulý a minulý týden ne moc dobré (chladné) počasí, tak to bylo ideál. Ráno pospat, pak lézt, pak se koupat hned pod skalama, pak zase lézt. To, že je to lom je poznat hlavně na levo, kde jsou stupňovité schodíky, jinak ne.
 vonkreuz23:15:20 07.08.2014
odpovědět 
  Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj
Diky moc za vycerpavajici info, parada, asi se rozhodnu pro ten Rovinj.. jde o to ze mame v planu spat v campu VRSAR a pak ve Stoji (spojit s potapenim na hubu) a zase kdyz bychom byli ve Vrsaru, tak jeden den sjedeme se podivat do Limskeho kanalu a najit ten lepsi sektor, kde to pujde nam obema dobre kolem 4-5 (UIAA) s pritelkyni. Po ceste nahoru jeste samozrejme premyslim o CRNIM Kalu, kde asi cesty z te oblasti budou odpovidat a tam je taky kemp, ve kterem muzeme prespat... Prijet dopo, dat lezeni, v noci v kempu a druhy den polozit a jet dal.. Dival jsem se do online pruvodce a vytvoril si vlastniho guida, ale nevim kde zastavit a kde ne. Cestou kterou chceme jet jsou nadherne skaly skoro na kazdem rohu. Pritom je toho tam hodne. Pokud nekdo vite z hlavy kde by to bylo pro nas super, tak budu jen rad za doporuceni.
Podotykam obtiznost 4-6(7 vytahnu ale spis bagrovacku na silu nez hujdy chyty) + pripadne jedna noc prespani v aute (IT a SLO by pry nemel byt problem, CRO se to pry hodne pokutuje), nemusi byt vzdy kemp, ale kemp by taky sel.
Na trase jsem nasel tyto uvazovane:
Do chorvatska
Rachau
Töschling
Pri Žvikarju (BOVEC)
Pod Kopitcem (Kobarid)
Dolge Njive (Nova Gorica)
IT - Casa Cadorna
IT – Sistiana
Napoleonica
CRO - Črni Kal !!!!!
A pak ten spodek jak jsem psal vyse:
Limsky kanal
Rovinj
Dvigrad
A u Stoji dole je pak Vinkuran, a do nej by melo jit dojit pesky z Campu Stoja kde chceme byt.

Diky moc za info..:)


Vik14:05:19 07.08.2014
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1428 
 Neřeším to – lezu vše 
 1129 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi