Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Hamerský vrch u Nové Bystřice - jištění ? 10.08.2014 Ahoj, chystáme se na dovolenou do Nové Bystřice. Našel jsem nějakého průvodce na bouldery, ale zajímají mě skály na Hamerském vrchu u obce Hradiště. Existuje popis cest, popř. rovnou průvodce ? Jak je to tam s jištěním, nemám vklíněnce ani friendy, tak je
  Re: Hamerský vrch u Nové Bystřice - jištění ? 10.08.2014 Hamerák byl evidentně někým přejištěn, i když podle mého soudu trochu podivně, takže je tam naflákan
  Re: Hamerský vrch u Nové Bystřice - jištění ? 11.08.2014 Ahoj.
Některé cesty jsou odjištěné borháky celkem slušně. Ale určitě se hodí cesty dojistit v
Millet Silver Triaxiale 9.8 09.08.2014 Ahoj, mate niekto skusenost s lanom Milett Silver TRX 9.8? Su nanho celkom dobre recenzie, aj cena ok, tri pramene zarucuju vysoku bezpecnost, (bavil som sa s chlapikom co bol taky sikovny ze dva prerezal na streche a udrzalo:) celkovo mam viac veci Milet
  Re: Millet Silver Triaxiale 9.8 09.08.2014 Lana pro Millet dělá Cousin a popravdě řečeno nic moc. Pár mi jich prošlo rukama a žádná hitparáda.
Höllental v říjnu 08.08.2014 Máte někdo zkušenosti s počasím v Höllentalu v říjnu? Dá se tam ještě tou dobou lézt?
    Re: Höllental v říjnu 08.08.2014 lezl jsem tam i 30.10. v noci pod bodem mrazu, přes den na sluníčku paráda.
  Re: Höllental v říjnu 10.08.2014 No dá se tam lézt i v listopadu, akorát je větší zima přes noc a zavřená chata Weichtalhaus. Když sl
    Re: Höllental v říjnu 11.08.2014 Weichtall je zavřený celý tento rok!
  Re: Höllental v říjnu 11.08.2014 jelikož je to v podobné nadmořské výšce, lze parafrázovat otázkou "dá se lézt na drátníku v říj
  Re: Höllental v říjnu 11.08.2014 jelikož je to v podobné nadmořské výšce, lze parafrázovat otázkou "dá se lézt na drátníku v říj
Kde spat u Hallstattu 07.08.2014 Ahoj, doporucte pls kde prespat v blizkosti Hallstattu u Dachsteinu. Naplanovali jsme cestu na posledni chvili a kemp je plny... :)
    Re: Kde spat u Hallstattu 09.08.2014 Měls patrně na mysli Camping am See ObeRtraun :)
  Re: foto dne.. 07.08.2014 Blbý co, oni ti "pražský překližkáři" tam většinou drtí ty největší prásky a to se špatně
    Re: foto dne.. 07.08.2014 Kterej pražák ve Skaláku drtí prásky?
      Re: foto dne.. 07.08.2014 Asi nějakej v námořnickém tričku :-D
  Re: foto dne.. 07.08.2014 to sem nežral, šalingrad řeší pražmeny v skaláku. kroutim hlavou, já, stověžatej, ze čtvrtiny nymbur
Norsko 07.08.2014 ahoj Chystám se začátek září do Norska, nejspíše oblast Romsdal,ale možná i jinam. poraďte.počasí už asi nic moc.
  Re: Norsko 08.08.2014 pocasi v klidu.
  Re: Norsko 08.08.2014 Počasí se buď povede, nebo ne.. Ale pokud se povede, tak bude touhle dobou a v téhle zemi krásně a b
  Re: Norsko 08.08.2014 zalezi trochu na tom kam jinam, na severu to muze v pulce zari byt na lyze ;)
jursky ztraty a nalezy 07.08.2014 Ahoj,
asi jsem zapomnel ted o vikendu v jure lezky. Neznate nekdo nejaky vhodny nemeckolezecky ztraty a nalezy?
slanovani s prsakem 07.08.2014 Ahoj, kyblik s karabinou se při slaňování vzdy připojuje pouze k jistícímu oku na sedáku? nebo se může vložit i do smyce kterou provazuji sedák s prsákem? Dekuji Jirka
  Re: slanovani s prsakem 07.08.2014 vyjde to nastejno, pokud neslaňuješ s batohem. Pak jen na spojovací smyci, jinak tě batoh buď úplně
    Re: slanovani s prsakem 07.08.2014 vždy když se při slaňování přijišťuji tak se cvakám do smyce mezi prsákem a sedákem, co co je mi pla
Lezení CROATIA kolem Rovinj 07.08.2014 Ahoj, prosim poradite mi s vyberem lezeni z techto tri oblasti..kterou doporucite?
Limsky kanal
Rovinj
Dvigrad
lezeme trasy 4-6(+) (UIAA), ale chceme neco jednodussiho (dobre odjisteno,na lano 50m max). Soucasne nevim jestli v
  Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj 07.08.2014 Každá z těch oblastí mí něco jiného. Dvigrad je kolmej s několika rajbasovýma cestama. Odjištěný je
    Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj 07.08.2014 Diky moc za vycerpavajici info, parada, asi se rozhodnu pro ten Rovinj.. jde o to ze mame v planu sp
      Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj 07.08.2014 Kup si průvodce od Sidarta: Trst -Slovensko primorje - Istra Kde máš nakreslené přístupy k skalám o
      Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj 07.08.2014 Hehe, diky za ten Töschling, pri ceste do Slovinska se tam pravidelne zastavujeme a do ted jsem neve
    Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj 07.08.2014 Rovinj je bývalej lom, částečně poprejovanej a lezení je tam fakt nic moc. A k tomu natočenej na slu
      Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj 07.08.2014 Naopak, teď když tam bylo předminulý a minulý týden ne moc dobré (chladné) počasí, tak to bylo ideál
    Re: Lezení CROATIA kolem Rovinj 07.08.2014 Diky moc za vycerpavajici info, parada, asi se rozhodnu pro ten Rovinj.. jde o to ze mame v planu sp
Sportovky na Slovensku 06.08.2014 Ahoj, poradil by mi někdo sportovní oblast na Slovensku nejlépe s kratšími převislými dobře odjištěnými cestami po cestě z Bytče do Roháčů (Oravice)?
díky za případné rady
  Re: Sportovky na Slovensku 07.08.2014 Pod Zilinou Porubka/převisy minimalne/ a Visnove/tam ale jen od 7b zato previs jako krava/, dal pak
    Re: Sportovky na Slovensku 11.08.2014 obtížnost je celkem jedno, zkusím všechno do 10, když je to hezký a dobře zajištěný, ale nejradši má
      Re: Sportovky na Slovensku 12.08.2014 To je dost divnej dotaz. Pokud zvládáš cesty do 10, tak předpokládám, že už nějakou dobu lezeš, a mě
  Re: Sportovky na Slovensku 12.08.2014 Skoro vše je tam sportovní vápno. Jako základ si stáhni dva díly průvodce Slovenské skaly 1 a 2, dal
    Re: Sportovky na Slovensku 12.08.2014 Vapenka, je vyslovene sportova, dobre pristupna vela peknych ciest v stredne obtiaznosti, je to jedn
      Re: Sportovky na Slovensku 12.08.2014 Myslím si, že není vhodné zmiňovat "zakázané ovoce" ve veřejném prostoru, nikomu tím nepom
      Re: Sportovky na Slovensku 12.08.2014 domáci v DD nie sú veľmi nadšení prívalom cezpoľných lezcov a boli by neradi, keby pokračovalo zatvá
        Re: Sportovky na Slovensku 13.08.2014 Sorry za dementnu poznamku o ilegal lezeni...tiez za dalsie off topic zaplavovanie fora ale musim sa
1
...
411
412
413
414
415
416
417
418
419
420
421
422
423
424
425
426
427
428
429
430
...
2263
Norsko ahoj Chystám se začátek září do Norska, nejspíše oblast Romsdal,ale možná i jinam. poraďte.počasí už asi nic moc. Robert 14:04:23 07.08.2014odpovědět
  Re: Norsko pocasi v klidu. judovana 10:07:19 08.08.2014odpovědět
  Re: Norsko Počasí se buď povede, nebo ne.. Ale pokud se povede, tak bude touhle dobou a v téhle zemi krásně a budeš nadšen (ovšem riviéra to není) :-) Petr 10:40:43 08.08.2014odpovědět
  Re: Norsko zalezi trochu na tom kam jinam, na severu to muze v pulce zari byt na lyze ;) 16:41:52 08.08.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: