LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 lezení v oblasti Nafplion (Řecko)22.08.2014
Nevite prosim nekdo, jak je to ted s lezenim v oblasti Nafplion v Řecku? Na nekolika strankach jsem nasel, ze je tam lezeni zakazano, ale nejsou tam zadne blizsi informace ani od kdy do kdy ten zakaz plati, nebo jestli je vubec aktualni.

 Trenér Torouš21.08.2014
:D :D :D
 Re: Trenér Torouš21.08.2014
HA HA hA
  Re: Trenér Torouš21.08.2014
úlet
   Re: Trenér Torouš21.08.2014
ty vole, apríl
    Re: Trenér Torouš21.08.2014
brutální masakr, ebola hadr
   Re: Trenér Torouš21.08.2014
Hele volové posměváčci,

Dávám příznivou referenci. Je to asi takhle: pokud má někdo s
    Re: Trenér Torouš21.08.2014
že jsi o tom přesvědčenej znamená, že to umí? Martin Čermák byl taky přesvědčenej, že to umí, ale je
     Re: Trenér Torouš21.08.2014
Jasná odpověď je jo.
    Re: Trenér Torouš22.08.2014
V te reklame chybi jedna dulezita vec, ktera by navic zamezila ustepacnou diskusi. A sice zminka o k
     Re: Trenér Torouš22.08.2014
Někdo má papír, ale naučit neumí. Pokud někdo dokáže opravdu učit, nepotřebuje k tomu žádný papír. A
      Re: Trenér Torouš22.08.2014
Kazdy, kdo chce jine ucit ci trenovat, se musi predevsim vzdelavat sam...
       Re: Trenér Torouš22.08.2014
určitě ano
      Re: Trenér Torouš22.08.2014
To co říkáš je sice pravda, ale pravdou také zůstává, že pokud nabízím veřejně služby za které chci
       Re: Trenér Torouš22.08.2014
Kdo co a jak daní je věc čistě mezi jím a státem.
        Re: Trenér Torouš22.08.2014
..a pravda, v některých případech i dodavatelem/odběratelem.
        Re: Trenér Torouš22.08.2014
To je sice také pohled na věc, ale být trenérem(koučem), nabízet veřejně služby a dělat to načerno,
         Re: Trenér Torouš22.08.2014
Myslim, ze Honza jen nepochopil jak to myslene s tim papirem, ktery je potreba
     Re: Trenér Torouš22.08.2014
Taky mi chybi nejake info o tom, kdo to nabizi. Nemusi to byt kvalifikace (i kdyz pokud clovek neni
    Re: Trenér Torouš22.08.2014
Nejak se tu posledni dobou rozmaha takovy trochu agresivni vyjadrovani. K cemu to?
 Re: Trenér Torouš21.08.2014
Nic osobního proti toroušovi ale pokud se někdo dlouhodobě zasekne na 5,6,7, chce lízt na výkon, ale
  Re: Trenér Torouš22.08.2014
Hele já se zasekl někde lehce pod 7, nechci lézt na výkon, vím, že jsem dosud nevyužil vlastní možno
   Re: Trenér Torouš22.08.2014
Ani se nedivím, že nedal autor článku možnost komentovat svůj výtvor resp. nabídku :-).
   Re: Trenér Torouš22.08.2014
Insruktor je v poradku, a je naprosto normalni si zaplatit kvalifikovaneho insruktora ve snaze se ne
    Re: Trenér Torouš22.08.2014
...A co umí většina kvalifikovaných trenérů a instruktorů na stěnách? Co jsem viděl, tak navázat se,
    Re: Trenér Torouš22.08.2014
neni kvalifikovany instruktor, ani instruktor
     Re: Trenér Torouš22.08.2014
Torouš je frajer, zaplatil si reklamu na rozdíl od vychcánků z diskuzí a inzercí. Přeju mu, aby lide
   Re: Trenér Torouš26.08.2014
A tohle si překvapivě (a naštěstí) Andy Murray nemyslel a angažoval Lendla.
    Re: Trenér Torouš26.08.2014
železný má za sebou velký výsledky jako trenér, o závodnické kariéře nemluvě, stejně tak Lendl, ten
  Re: Trenér Torouš22.08.2014
Clovece, opravdu dobrej blud. Také ja uz asi dvacet let lezu 6 a 7 nekdy os nekdy ani nezkrokuji. Le
   Re: Trenér Torouš27.08.2014
Vystihl jsi tu zlatou radu vsem co lezou 5,6 a snad i obcas sedmu... staci proste vic lezt; ne jenom
 Re: Trenér Torouš22.08.2014
Dík Toroušovi za pěkný článek :-). Pěkně se to tu po dlouhé době rozhýbalo. A to je dobře. Kuba.
 Re: Trenér Torouš22.08.2014
Komerční horoškola by měla na Lezci mít placenou reklamu.
 Re: Trenér Torouš22.08.2014
Můj názor je, že kdo má na to se zlepšovat, ten se bude zlepšovat sám a najde si svoji cestu, postup
  Re: Trenér Torouš22.08.2014
No já bych tak striktní nebyl. V mém okolí mám pár odstrašujících případů, které lezení chytlo, zača
   Re: Trenér Torouš22.08.2014
Tak to souhlas! Bohuzel lezeni je trochu nevdecne.. Moc se o treninku nevi. Samotny lidi, co se tren
   Re: Trenér Torouš22.08.2014
Pokud jsem tu reklamu správně pochopil, tak Torouš nesliboval, že bude někomu radit "kolik čeho
  Re: Trenér Torouš26.08.2014
A to by mě zajímalo proč si Špotáková najala Železného, když to jde tak dobře i bez trenéra (tím nec
 Re: Trenér Torouš22.08.2014
V tom co Torouš napsal je vidět, že má koule - jít takhle s kůží na trh. Má můj obdiv.

  Re: Trenér Torouš22.08.2014
bylo by možno minimalizovat slovni spojeni "ne-mit koule" v nasich diskusich? Stve mne to,
   Re: Trenér Torouš22.08.2014
Připojuju se k odporu ke "koulování"..
Jinak podle mě tenhle druh reklamy opravdu n
    Re: Trenér Torouš22.08.2014
To by se v tom gulasi nikdo nevyznal. Tenhle clanek je oznacenej jako reklama, nejspis i placenej, n
   Re: Trenér Torouš22.08.2014
Pokud jsem urazil tvůj útlocit pak se omlouvám a slibuji že tohoto výrazu zde již nepoužiji. Nicméně
    Re: Trenér Torouš22.08.2014
No fakt jsi mne trosku tim vyrazem ne ze urazil, dejme tomu ze si mi lehce znechutil tvůj příspěvek,
     Re: Trenér Torouš22.08.2014
tohle zoufalý slovíčkaření...spousta lidí tady na lezci "slušně myslících" opravdu jen a j
  Re: Trenér Torouš22.08.2014
jako že může nosit slipy a furt bude vypadat dobře?
 Trenér Papouš22.08.2014
Kdo by naopak toužil po downgradu typu "loni jsem eště vylez pětku a letos stěží dávám čtyřky&q
  Re: Trenér Papouš22.08.2014
Ty jsi ale teď na dně a tudíž teď to půjde jen nahoru:-)
   Re: Trenér Papouš22.08.2014
to možná jo. Asi bych měl využít Toreadorovu nabídku.
  Re: Trenér Papouš22.08.2014
Ja jsem zase odbornik na velmi pomalou regeneraci, stagnaci az degeneraci. Spatne potreninkove navyk
   Re: Trenér Papouš22.08.2014
Já zase trénuju jen proto, abych zpomalil celkový úpadek... vlastně je to takový sofistikovaný proce
   Nou trajning methoda23.08.2014
Mohu ti poradit. Vyřešil jsem to tím, že jsem přestal trénovat:)
  Re: Trenér Papouš22.08.2014
cha. Tohle mam nachozeny tak ze bych s tim moh na olympiadu.
 Re: Trenér Torouš26.08.2014
S Toroušem jsem byl na třech placených lekcích a byl jsem spokojený. Až budu mít zase čas, tak mám v

 Watzman stěna21.08.2014
Ahoj, máte někdo topo, popis cest ve východní stěně? Salzburger, Munchener weg atp. Budu vděčný za bližší informaci. petrdvornik@volny.cz Díky.
 Re: Watzman stěna21.08.2014
Hádej kde :-)

 BRTNIKY21.08.2014
Ahojte..zajtra sa chystam hodit nejake pokusy do Brtnikov-Kyjovske udoli..minule som na mapach lezec.cz objavil nejake skaly kde sa da liezt a dnes uz ziadne sklaly na mapach v narodnom parku nevidim...co sa stalo?....proste hladam na nete sprievodcu a ni
 Re: BRTNIKY21.08.2014
Nelez tam, je to moc měkký...
 Re: BRTNIKY21.08.2014
jsou tam dve skaly z cenomanu, docala pekne
 Re: BRTNIKY21.08.2014
Moc se to neleze, vypadá to oslizle a mechatě, ale nějaký kruhy tam sou.
  Re: BRTNIKY22.08.2014
,,asi pred dvomamesiacmi som tam prechadzal na kole a celkom sa mi tam pacilo..bolo to zarastene no

 Kobra Plzeň21.08.2014
Ahoj, chci se zeptat, bude se někdy přechytovávat Kobra? Jsou to 2 roky starý cesty a už je to trošku nuda. Díky za info pověřených či znalých
 Re: Kobra Plzeň21.08.2014
Plechovka uz není předělaná asi 4 roky. Tak co myslíš? Stačí se podivat v jak žalostném stavu je lok
  Re: Kobra Plzeň21.08.2014
Na to kolik tu je lezců, tak je to hrozná škoda, že se o to nikdo nestará..:((
   Re: Kobra Plzeň21.08.2014
Aby to nevyznělo nepravdivě, o lokotku je poměrně dobře postaráno díky provozovateli, který dělá co
 Re: Kobra Plzeň21.08.2014
V převislé partii se právě přidávají dvě nové cesty.
  Re: Kobra Plzeň21.08.2014
2 nové cesty za obtížnost kolik 9? Kolik lidí to poleze dohromady? Kdybyste tam prdli nějakou hlubok
   Re: Kobra Plzeň21.08.2014
Ahoj. Bylo mi "vyhubováno" že na kobře nejsou opravdu těžký cesty (což je pravda, mysleli
   Re: Kobra Plzeň21.08.2014
Jen pro informaci, cestu za 6 UIAA na 18 metrech výšky a 10 metrech převislosti postavit nelze :o)))
    Re: Kobra Plzeň21.08.2014
Za kolik to bude když to bude žebřík po hodinách a zaplouvákách?
     Re: Kobra Plzeň22.08.2014
sorry, ale pro lezitelný šestky je místo v míň převislých profilech, kdo chceš bejt hustej v převise
      Re: Kobra Plzeň22.08.2014
Já si myslím, že v převisu, jak říká Azbest, pokud to nepůjde po hraně tak cestu za 6 neuděláš. Usuz
     Re: Kobra Plzeň22.08.2014
Pod 7 se bez hrany podle me nedostanes, at jsou chyty sebelepsi. A proc to vlastne vubec stavet? Tak
 Re: Kobra Plzeň21.08.2014
nic si z toho nedělej,smíchoff opačnej extrém. maj webovky kde se můžeš podívat,že bude daná cesta k
 Re: Kobra Plzeň21.08.2014
Buď rád, že máte v Plzni dvě stěny zadarmo a neremcej! Co by za to v jiných městech dali...? :)
 Re: Kobra Plzeň22.08.2014
Tak jezdi na skály, kolem Plzně je jich tolik že se určitě celej rok nudit nebudeš...:) A nebudeš ta
 Re: Kobra Plzeň22.08.2014
Jednu z 3 nových mám stavět já, mám přidělené chyty, klíče, atd. Jenže nemám čas, jsem přes týden a

 Mg na překližce -má to smysl??20.08.2014
už mě nebaví lézt po bílejch chytech, který maj bejt černý a šifrovat, jestli ta bílá cesta, která se s tou černou (žlutou, oranžovou, atp) kříží, je opravdu bílá nebo jen zprasená jak zákon káže. Má mg na stěně vůbec smysl? Nebylo by od věci povolit ho a
 Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
Možná by stačilo, kdyby se chyty občas sundaly a umyly.... u nás tvrdí, že přestavují cca co šest tý
 Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
Takže by bylo lepší lézt na mastných oslizlích chytech, paráda...ještě nějaký hovna na srdci?
  Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
No spíš by měl pod každou cestou viset pytlík s barevným MG a problém by byl vyřešen ... :)
   Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
Ty jsi hlava, to mě nenapadlo;)
 Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
Aneb: diskuze na Lezci -má to smysl?

už mě nebaví číst diskuze, který maj bejt inteli
  Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
podpis
  Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
kdo chce, hledá způsob, kdo jen mele, hledá důvod
  Re: Mg na překližce -má to smysl??22.08.2014
IQ 150? Jelikož je průměrné IQ v ČR 107 tak předpookládám, že tvůj impuls je z řad pod touto hranicí
 Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
Smysl to ma. Porad lepsi nanos maga, nez mastnota a sliz od potu. Kdyz bude stena chyty pravidelne m
  Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
ok, možná jsem nezažil humus a bídu periferie tak nemám představu co to je pořádně zaprasenej chyt,
   Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
Každý pětkař skrytá sedma, ty mě panáčku bavíš :-D ...jinak zákaz mg na stěnách by bylo fajn, ještě
    Re: Mg na překližce -má to smysl??21.08.2014
potím se od dlaní až po prdel, no tak si ty ruce prostě utřu do ručníku nebo v cestě do trenek. když
     Re: Mg na překližce -má to smysl??22.08.2014
No a pak je dalsi skupina lidi, doufam ze pocetnejsi, ktera chyty nezasira potem a susi ruce magem.
    Re: Mg na překližce -má to smysl??22.08.2014
Je spousta stěn kde platí zákaz sypaného magnezia a může se používat jen koule nebo tekuté. A normál
     Re: Mg na překližce -má to smysl??22.08.2014
Spousta? Jmenuj, znám jen mamut, i tak na to každej jebe...jinak, jaký je rozdíl zasviněný chyt od s
      Re: Mg na překližce -má to smysl??22.08.2014
Máš život omezený jen Prahou. Jičín, Choceň, Svitavy - skoro všude tam kde musí lezci sdílet stěnu s
       Re: Mg na překližce -má to smysl??22.08.2014
Jičín? To fakt ne.
 Re: Mg na překližce -má to smysl??22.08.2014
bez mg to prostě nejde ani na písku natož na umělce. to je snad jasné už nejméně 20 let tak co furt
  Re: Mg na překližce -má to smysl??22.08.2014
Mágo slouží k lezení, pomáhá ikdyž někdy jen psychicky. Mágo k lezení prostě patří a to prostě nikdo

 Salzbursko - Ferráty20.08.2014
Ahoj,
chystám se v pátek do Bad Gastein (cca 30km pod Salzburkem) na 2 dny na dovolenou. Máte někdo tip na nějakou lehčí Ferrátu v dosahu 50km, kterou bych zvládl s nelezci. Lehká až střední obtížnost, možno nějaké žebříky a tak.
Díky moc
 Re: Salzbursko - Ferráty21.08.2014
 Stav sněhu Bernské, Walliské Alpy19.08.2014
Ahoj, byl jste někdo v této době v Bernských či Walliských Alpách? Nevíte, jak je to tam se sněhem? Chtěli jsme jít Mitteleggigrat na Eiger, ale na hřebeni je prý dost sněhu, i chata je zavřená. Jak jinde?
Díky za info.
 Re: Stav sněhu Bernské, Walliské Alpy19.08.2014
Byli jsme cca před 14 dny na Domu, taky je tam dost sněhu. Na Matterhorn prý letos taky zatím moc li
  Re: Stav sněhu Bernské, Walliské Alpy21.08.2014
miteleggigrad se da (ze zastavky vlaku, nikoliv prez ostegihutte) i za hromady snehu.


 lezení19.08.2014
Můžete mi ve finsle poradit nějaké pekné vicedélkové lezení kolem 6b. Děkuji

 půjčovna bouldrmatek18.08.2014
Zdar, nevíte někdo, zda je možné ve Fontáči si pujčit bouldrmatku? (případně cena půjčovného) Jedem stopem po Francii a zvažujem, zda se na par dní nezastavit.

1   ...   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Watzman stěna
Ahoj, máte někdo topo, popis cest ve východní stěně? Salzburger, Munchener weg atp. Budu vděčný za bližší informaci. petrdvornik@volny.cz Díky.
 Dvorňas15:27:32 21.08.2014
odpovědět 
 Re: Watzman stěna
Hádej kde :-)
Kuba Turek21:30:09 21.08.2014
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi