Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezení v oblasti Nafplion (Řecko) 22.08.2014 Nevite prosim nekdo, jak je to ted s lezenim v oblasti Nafplion v Řecku? Na nekolika strankach jsem nasel, ze je tam lezeni zakazano, ale nejsou tam zadne blizsi informace ani od kdy do kdy ten zakaz plati, nebo jestli je vubec aktualni.
  Re: Trenér Torouš 21.08.2014 HA HA hA
    Re: Trenér Torouš 21.08.2014 úlet
      Re: Trenér Torouš 21.08.2014 ty vole, apríl
        Re: Trenér Torouš 21.08.2014 brutální masakr, ebola hadr
      Re: Trenér Torouš 21.08.2014 Hele volové posměváčci,
Dávám příznivou referenci. Je to asi takhle: pokud má někdo s
        Re: Trenér Torouš 21.08.2014 že jsi o tom přesvědčenej znamená, že to umí? Martin Čermák byl taky přesvědčenej, že to umí, ale je
          Re: Trenér Torouš 21.08.2014 Jasná odpověď je jo.
        Re: Trenér Torouš 22.08.2014 V te reklame chybi jedna dulezita vec, ktera by navic zamezila ustepacnou diskusi. A sice zminka o k
          Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Někdo má papír, ale naučit neumí. Pokud někdo dokáže opravdu učit, nepotřebuje k tomu žádný papír. A
            Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Kazdy, kdo chce jine ucit ci trenovat, se musi predevsim vzdelavat sam...
              Re: Trenér Torouš 22.08.2014 určitě ano
            Re: Trenér Torouš 22.08.2014 To co říkáš je sice pravda, ale pravdou také zůstává, že pokud nabízím veřejně služby za které chci
              Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Kdo co a jak daní je věc čistě mezi jím a státem.
                Re: Trenér Torouš 22.08.2014 ..a pravda, v některých případech i dodavatelem/odběratelem.
                Re: Trenér Torouš 22.08.2014 To je sice také pohled na věc, ale být trenérem(koučem), nabízet veřejně služby a dělat to načerno,
                  Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Myslim, ze Honza jen nepochopil jak to myslene s tim papirem, ktery je potreba
          Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Taky mi chybi nejake info o tom, kdo to nabizi. Nemusi to byt kvalifikace (i kdyz pokud clovek neni
        Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Nejak se tu posledni dobou rozmaha takovy trochu agresivni vyjadrovani. K cemu to?
  Re: Trenér Torouš 21.08.2014 Nic osobního proti toroušovi ale pokud se někdo dlouhodobě zasekne na 5,6,7, chce lízt na výkon, ale
    Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Hele já se zasekl někde lehce pod 7, nechci lézt na výkon, vím, že jsem dosud nevyužil vlastní možno
      Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Ani se nedivím, že nedal autor článku možnost komentovat svůj výtvor resp. nabídku :-).
      Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Insruktor je v poradku, a je naprosto normalni si zaplatit kvalifikovaneho insruktora ve snaze se ne
        Re: Trenér Torouš 22.08.2014 ...A co umí většina kvalifikovaných trenérů a instruktorů na stěnách? Co jsem viděl, tak navázat se,
        Re: Trenér Torouš 22.08.2014 neni kvalifikovany instruktor, ani instruktor
          Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Torouš je frajer, zaplatil si reklamu na rozdíl od vychcánků z diskuzí a inzercí. Přeju mu, aby lide
      Re: Trenér Torouš 26.08.2014 A tohle si překvapivě (a naštěstí) Andy Murray nemyslel a angažoval Lendla.
        Re: Trenér Torouš 26.08.2014 železný má za sebou velký výsledky jako trenér, o závodnické kariéře nemluvě, stejně tak Lendl, ten
    Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Clovece, opravdu dobrej blud. Také ja uz asi dvacet let lezu 6 a 7 nekdy os nekdy ani nezkrokuji. Le
      Re: Trenér Torouš 27.08.2014 Vystihl jsi tu zlatou radu vsem co lezou 5,6 a snad i obcas sedmu... staci proste vic lezt; ne jenom
  Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Dík Toroušovi za pěkný článek :-). Pěkně se to tu po dlouhé době rozhýbalo. A to je dobře. Kuba.
  Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Komerční horoškola by měla na Lezci mít placenou reklamu.
  Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Můj názor je, že kdo má na to se zlepšovat, ten se bude zlepšovat sám a najde si svoji cestu, postup
    Re: Trenér Torouš 22.08.2014 No já bych tak striktní nebyl. V mém okolí mám pár odstrašujících případů, které lezení chytlo, zača
      Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Tak to souhlas! Bohuzel lezeni je trochu nevdecne.. Moc se o treninku nevi. Samotny lidi, co se tren
      Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Pokud jsem tu reklamu správně pochopil, tak Torouš nesliboval, že bude někomu radit "kolik čeho
    Re: Trenér Torouš 26.08.2014 A to by mě zajímalo proč si Špotáková najala Železného, když to jde tak dobře i bez trenéra (tím nec
  Re: Trenér Torouš 22.08.2014 V tom co Torouš napsal je vidět, že má koule - jít takhle s kůží na trh. Má můj obdiv.
    Re: Trenér Torouš 22.08.2014 bylo by možno minimalizovat slovni spojeni "ne-mit koule" v nasich diskusich? Stve mne to,
      Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Připojuju se k odporu ke "koulování"..
Jinak podle mě tenhle druh reklamy opravdu n
        Re: Trenér Torouš 22.08.2014 To by se v tom gulasi nikdo nevyznal. Tenhle clanek je oznacenej jako reklama, nejspis i placenej, n
      Re: Trenér Torouš 22.08.2014 Pokud jsem urazil tvůj útlocit pak se omlouvám a slibuji že tohoto výrazu zde již nepoužiji. Nicméně
        Re: Trenér Torouš 22.08.2014 No fakt jsi mne trosku tim vyrazem ne ze urazil, dejme tomu ze si mi lehce znechutil tvůj příspěvek,
          Re: Trenér Torouš 22.08.2014 tohle zoufalý slovíčkaření...spousta lidí tady na lezci "slušně myslících" opravdu jen a j
    Re: Trenér Torouš 22.08.2014 jako že může nosit slipy a furt bude vypadat dobře?
  Trenér Papouš 22.08.2014 Kdo by naopak toužil po downgradu typu "loni jsem eště vylez pětku a letos stěží dávám čtyřky&q
    Re: Trenér Papouš 22.08.2014 Ty jsi ale teď na dně a tudíž teď to půjde jen nahoru:-)
      Re: Trenér Papouš 22.08.2014 to možná jo. Asi bych měl využít Toreadorovu nabídku.
    Re: Trenér Papouš 22.08.2014 Ja jsem zase odbornik na velmi pomalou regeneraci, stagnaci az degeneraci. Spatne potreninkove navyk
      Re: Trenér Papouš 22.08.2014 Já zase trénuju jen proto, abych zpomalil celkový úpadek... vlastně je to takový sofistikovaný proce
      Nou trajning methoda 23.08.2014 Mohu ti poradit. Vyřešil jsem to tím, že jsem přestal trénovat:)
    Re: Trenér Papouš 22.08.2014 cha. Tohle mam nachozeny tak ze bych s tim moh na olympiadu.
  Re: Trenér Torouš 26.08.2014 S Toroušem jsem byl na třech placených lekcích a byl jsem spokojený. Až budu mít zase čas, tak mám v
Watzman stěna 21.08.2014 Ahoj, máte někdo topo, popis cest ve východní stěně? Salzburger, Munchener weg atp. Budu vděčný za bližší informaci. petrdvornik@volny.cz Díky.
  Re: Watzman stěna 21.08.2014 Hádej kde :-)
BRTNIKY 21.08.2014 Ahojte..zajtra sa chystam hodit nejake pokusy do Brtnikov-Kyjovske udoli..minule som na mapach lezec.cz objavil nejake skaly kde sa da liezt a dnes uz ziadne sklaly na mapach v narodnom parku nevidim...co sa stalo?....proste hladam na nete sprievodcu a ni
  Re: BRTNIKY 21.08.2014 Nelez tam, je to moc měkký...
  Re: BRTNIKY 21.08.2014 jsou tam dve skaly z cenomanu, docala pekne
  Re: BRTNIKY 21.08.2014 Moc se to neleze, vypadá to oslizle a mechatě, ale nějaký kruhy tam sou.
    Re: BRTNIKY 22.08.2014 ,,asi pred dvomamesiacmi som tam prechadzal na kole a celkom sa mi tam pacilo..bolo to zarastene no
Kobra Plzeň 21.08.2014 Ahoj, chci se zeptat, bude se někdy přechytovávat Kobra? Jsou to 2 roky starý cesty a už je to trošku nuda. Díky za info pověřených či znalých
  Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 Plechovka uz není předělaná asi 4 roky. Tak co myslíš? Stačí se podivat v jak žalostném stavu je lok
    Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 Na to kolik tu je lezců, tak je to hrozná škoda, že se o to nikdo nestará..:((
      Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 Aby to nevyznělo nepravdivě, o lokotku je poměrně dobře postaráno díky provozovateli, který dělá co
  Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 V převislé partii se právě přidávají dvě nové cesty.
    Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 2 nové cesty za obtížnost kolik 9? Kolik lidí to poleze dohromady? Kdybyste tam prdli nějakou hlubok
      Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 Ahoj. Bylo mi "vyhubováno" že na kobře nejsou opravdu těžký cesty (což je pravda, mysleli
      Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 Jen pro informaci, cestu za 6 UIAA na 18 metrech výšky a 10 metrech převislosti postavit nelze :o)))
        Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 Za kolik to bude když to bude žebřík po hodinách a zaplouvákách?
          Re: Kobra Plzeň 22.08.2014 sorry, ale pro lezitelný šestky je místo v míň převislých profilech, kdo chceš bejt hustej v převise
            Re: Kobra Plzeň 22.08.2014 Já si myslím, že v převisu, jak říká Azbest, pokud to nepůjde po hraně tak cestu za 6 neuděláš. Usuz
          Re: Kobra Plzeň 22.08.2014 Pod 7 se bez hrany podle me nedostanes, at jsou chyty sebelepsi. A proc to vlastne vubec stavet? Tak
  Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 nic si z toho nedělej,smíchoff opačnej extrém. maj webovky kde se můžeš podívat,že bude daná cesta k
  Re: Kobra Plzeň 21.08.2014 Buď rád, že máte v Plzni dvě stěny zadarmo a neremcej! Co by za to v jiných městech dali...? :)
  Re: Kobra Plzeň 22.08.2014 Tak jezdi na skály, kolem Plzně je jich tolik že se určitě celej rok nudit nebudeš...:) A nebudeš ta
  Re: Kobra Plzeň 22.08.2014 Jednu z 3 nových mám stavět já, mám přidělené chyty, klíče, atd. Jenže nemám čas, jsem přes týden a
Mg na překližce -má to smysl?? 20.08.2014 už mě nebaví lézt po bílejch chytech, který maj bejt černý a šifrovat, jestli ta bílá cesta, která se s tou černou (žlutou, oranžovou, atp) kříží, je opravdu bílá nebo jen zprasená jak zákon káže. Má mg na stěně vůbec smysl? Nebylo by od věci povolit ho a
  Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 Možná by stačilo, kdyby se chyty občas sundaly a umyly.... u nás tvrdí, že přestavují cca co šest tý
  Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 Takže by bylo lepší lézt na mastných oslizlích chytech, paráda...ještě nějaký hovna na srdci?
    Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 No spíš by měl pod každou cestou viset pytlík s barevným MG a problém by byl vyřešen ... :)
      Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 Ty jsi hlava, to mě nenapadlo;)
  Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 Aneb: diskuze na Lezci -má to smysl?
už mě nebaví číst diskuze, který maj bejt inteli
    Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 kdo chce, hledá způsob, kdo jen mele, hledá důvod
    Re: Mg na překližce -má to smysl?? 22.08.2014 IQ 150? Jelikož je průměrné IQ v ČR 107 tak předpookládám, že tvůj impuls je z řad pod touto hranicí
  Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 Smysl to ma. Porad lepsi nanos maga, nez mastnota a sliz od potu. Kdyz bude stena chyty pravidelne m
    Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 ok, možná jsem nezažil humus a bídu periferie tak nemám představu co to je pořádně zaprasenej chyt,
      Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 Každý pětkař skrytá sedma, ty mě panáčku bavíš :-D ...jinak zákaz mg na stěnách by bylo fajn, ještě
        Re: Mg na překližce -má to smysl?? 21.08.2014 potím se od dlaní až po prdel, no tak si ty ruce prostě utřu do ručníku nebo v cestě do trenek. když
          Re: Mg na překližce -má to smysl?? 22.08.2014 No a pak je dalsi skupina lidi, doufam ze pocetnejsi, ktera chyty nezasira potem a susi ruce magem.
        Re: Mg na překližce -má to smysl?? 22.08.2014 Je spousta stěn kde platí zákaz sypaného magnezia a může se používat jen koule nebo tekuté. A normál
          Re: Mg na překližce -má to smysl?? 22.08.2014 Spousta? Jmenuj, znám jen mamut, i tak na to každej jebe...jinak, jaký je rozdíl zasviněný chyt od s
            Re: Mg na překližce -má to smysl?? 22.08.2014 Máš život omezený jen Prahou. Jičín, Choceň, Svitavy - skoro všude tam kde musí lezci sdílet stěnu s
              Re: Mg na překližce -má to smysl?? 22.08.2014 Jičín? To fakt ne.
  Re: Mg na překližce -má to smysl?? 22.08.2014 bez mg to prostě nejde ani na písku natož na umělce. to je snad jasné už nejméně 20 let tak co furt
    Re: Mg na překližce -má to smysl?? 22.08.2014 Mágo slouží k lezení, pomáhá ikdyž někdy jen psychicky. Mágo k lezení prostě patří a to prostě nikdo
Salzbursko - Ferráty 20.08.2014 Ahoj,
chystám se v pátek do Bad Gastein (cca 30km pod Salzburkem) na 2 dny na dovolenou. Máte někdo tip na nějakou lehčí Ferrátu v dosahu 50km, kterou bych zvládl s nelezci. Lehká až střední obtížnost, možno nějaké žebříky a tak.
Díky moc
  Re: Stav sněhu Bernské, Walliské Alpy 19.08.2014 Byli jsme cca před 14 dny na Domu, taky je tam dost sněhu. Na Matterhorn prý letos taky zatím moc li
    Re: Stav sněhu Bernské, Walliské Alpy 21.08.2014 miteleggigrad se da (ze zastavky vlaku, nikoliv prez ostegihutte) i za hromady snehu.
lezení 19.08.2014 Můžete mi ve finsle poradit nějaké pekné vicedélkové lezení kolem 6b. Děkuji
půjčovna bouldrmatek 18.08.2014 Zdar, nevíte někdo, zda je možné ve Fontáči si pujčit bouldrmatku? (případně cena půjčovného) Jedem stopem po Francii a zvažujem, zda se na par dní nezastavit.
1
...
408
409
410
411
412
413
414
415
416
417
418
419
420
421
422
423
424
425
426
427
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: