Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1231026 cest
Nové přelezy:
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Ahojte!

Mám dotaz. Kamarád chce v říjnu vyrazit na Gerlach. Není to lezec a tak nepřipadá v úvahu, že bychom šli do nějaké doopravdy lezecké cesty. Nicméně jsem na internetu našel průvodce na cestu-Martinku. Vypadá velmi zajímavě, myslím si
 Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Ahoj. Pokud máš na mysli Martinovku,jde o hřebenovou tůru,na kterou nastupuješ v sedle na polském hř
  Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Pod návštěvního řádu mohou lézt horolezci v Tatrách II+ UIAA a těžší. Takže Batizovskou ani Kvetnico
  Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Díky moc za info. Chtěli bychom to jít hned první týden v říjnu. Kamarád je docela bouchač, teď se v
   Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Tak dej vědět, až se vrátíte. Za kolik hodin to dáte. Zvláště ta bezproblémová orientace v této cest
    Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Nechci tvrdit, že to dáme orientačně bez problémů. To určitě ne, jen se tohoto hlediska až tak neboj
     Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Všechno. Když se netrefíš úplně přesně, budeš za to rád. Doporučuju lano 50 m dvojčata - dá se na ni
 Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
jo, jak pravi vazeny predrecnik,
bez lezeckejch zkusenosti by martinka mohla byt dost o hubu.
  Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Ted uz nevim za kolik se to casove pise, ale vybehl jsem to tusim za cca 3- 4 hodky jako uplny zacat
   Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
No pokud se nepletu,je to asi 20let,tak v létě,bylo tenkrát krásně,pohoda,tak jsme to v klidu přešli
    Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Už sonduji i sestupovky. Nějaké doporučení? :)
     Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
sestupuje se do Batizovské doliny.Vršek a spodek jsou jakš takš odjištěny.Zbytek jako všude ve žlabe
      Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
díky
       Re: Gerlach bez vůdce Martinkou01.09.2014
Jen ještě upozorním.Je to největší masíf a nejvyšší hřeben,těžko se tam odtud utíká.Tak jak to bylo
 Re: Gerlach bez vůdce Martinkou02.09.2014
Ahoj
Jestli tvůj kamarád nelezl tak tam na podzim nelez jeto dlouhé a náročné na čas.
 Re: Gerlach bez vůdce Martinkou02.09.2014
Ahoj,

vzhledem k tomu že minulý týden byl Polský hřeben osněžený a oledovaný, tak si
  Re: Gerlach bez vůdce Martinkou02.09.2014
Jéje, loni tohle dobou. Stejný zážitek - v triku Birkenmajerem nahoru a nakonec jsme potmě sestupova
   Re: Gerlach bez vůdce Martinkou03.09.2014
Za posledních 30 let jsem slyšel o spoustě případů, kdy při změně počasí lezci v Martince bojovali o

 Odsedka s okem01.09.2014
Na fesťáku jsem si všiml u několika stánků odsedky s prošitým okem pro zkrácení. Nejedná se o daisychain, ale o klasickou plochou smyci, která je v jednom místě přetočena a prošita.
Má s touto odsedkou někdo zkušenosti? Je to praktické? Nechytá se
 Re: Odsedka s okem03.09.2014
Viděl jsi jak byla dlouhá? 60 cm? Když uděláš uzel tak kolik ti zbyde? Odsedka 50 cm?
  Re: Odsedka s okem03.09.2014
To jo, dlouhá rozhodně nebyla. Uzel myslíš lišku na sedáku? Uzel v půlce by díky oku měl být zbytečn
   Re: Odsedka s okem03.09.2014
a nechcete sem hodit nějakej název jak se to jmenuje, aby i ostatní mohli vědět o čem je řeč? :-)
    Re: Odsedka s okem04.09.2014
Rad bych, ale zatím jsem na netu žádný obrazek nenašel, zkusím znovu zapátrat.
    Re: Odsedka s okem04.09.2014
Rad bych, ale zatím jsem na netu žádný obrazek nenašel, zkusím znovu zapátrat.
     Re: Odsedka s okem04.09.2014
výrobce? jakej stánek na festivalu to mel?
      Re: Odsedka s okem04.09.2014
ahoj, mozno toto?

Longe Dynadoubleclip BEAL
       Re: Odsedka s okem04.09.2014
to ne, dyna dc je z lanovice. autor vlákna mluví o plocháči s nějakou vychytávkou
      Re: Odsedka s okem05.09.2014
Výrobce nevím, název stánku také ne. Viděl jsem to u stánku umístěného na rohu ulice 5. května před
       Re: Odsedka s okem09.09.2014
tak to zkus aspoň trochu líp popsat, třeba se diskuze trochu pohne :-)
 Re: Odsedka s okem09.09.2014
nemyslíš tuto smyčku pro technické lezení?
 Re: Odsedka s okem09.09.2014
 Change movie28.08.2014
Nevíte někdo jak to vypadá s filmem? nemáte pocit, že to je divný- několikrát ohlášené dodělání a pak kde nic tu nic...  znáte někdo PP osobně? Je OK?
 Re: Change movie01.09.2014
Taky by mě to zajímalo.
  Re: Change movie01.09.2014
nic se neděje- klasika, pavlíček je divnej, škoda, že je to on, kdo natáčí nejlepšího lezce světa, v
   Re: Change movie01.09.2014
Aneb festival planých slibu... PP mel velký sen stát se profesionalem ale takove jednání je bohuzel

 Muzeum v Ádru28.08.2014
Kdo pojedete o víkendu na fesťák a budete mít volnou chvíli skočte si v dolním ádru do muzea v zámečku, je tam horovýstava  - nádherný kousky z prehistorie lezení od papučí po samodo sedáky, vtipný popisky, dlouho jsem se tak nenasmál.


 Locker 28.08.2014
Zdravím, máte někdo nějaké zkušenosti s Lockerem od singing rocku? Slyšel jsem, že se mu nedá věřit, je to pravda?
 Re: Locker 28.08.2014
Já s ním nemám jediný problém.
  Re: Locker 29.08.2014
já taky né.
   Re: Locker 29.08.2014
já ho taky nemám ;-)
 Re: Locker 29.08.2014
pokud ho používáš tak máš (na krátké 20 cm smyčce), neměl by být problém. Do statiky jsem nikdy nepa
 Re: Locker 29.08.2014
Já používám Rocker. Je to to samé. Akorát že Rocker je originál od I.S.C. od anglánů. Kdo dělá Locke
 Re: Locker 02.09.2014
Tak v neděli vyzkoušeno, že Loker unese a krásně ubrzdí člověka i s borovicí prumeru 12cm, kterou om

 Chamonix - Aiguille Verte: Arête Sans Nom28.08.2014
Ahoj, lezli jste to nekdo? Jake to je? Zkusenosti? http://www.camptocamp.org/ routes/55197/fr/ aiguille-verte-arete-sans-nom
Dekuju, Anic
 Re: Chamonix - Aiguille Verte: Arete Sans Nom28.08.2014
Oprava nazvu: Aiguille Verte: Arete Sans Nom

 prach výzvy28.08.2014
prima článek, tyhle pískový "pozvánky" mě fakt bavěj, v článku to nejde tak díky touto cestou. jen houšť, vše o písku si rád přečtu
 Re: prach výzvy28.08.2014
V clanku se asi chteli vyhnout diskuzi o Mg ktere maji vsici za prdeli... velmi tradicni...
  Re: prach výzvy28.08.2014
Tak,tak tím odpovídáš na otázku autora v úvodu. Místní drábové jsou akční
  Re: prach výzvy28.08.2014
Jo, výzva na konci abychom "oprášili Prachovské výzvy" taky asi neměla jen jeden smysl.
 Re: prach výzvy28.08.2014
text celkem chudej vyplod
  Re: prach výzvy28.08.2014
Ale to mas sice pravdu, ale i tak dik za clanek. Aspon jsem videl kde je ten druhej kruh v Petr a Pa
   Re: prach výzvy29.08.2014
Aha, uz jsem to pochopil, to jsi dost chudacek, ze mas potrebu psat takove clanky místo toho, aby js
    Re: prach výzvy31.08.2014
Článek je naprosto super! S velikou chutí jsem si ho přečetl. Psát tu, že je Ještěr kokot, je jako b

 Prachovské výzvy28.08.2014
Je zajímavé, že fotky z článku http://www.lezec.cz/ clanek.php?key=11842&nazev=prachovske_vyzvy

Jsou jinde v trochu jiné sekci:
 Re: Prachovské výzvy28.08.2014
Aha, díky za odkaz.
To vysvětluje celý článek :))
 Re: Prachovské výzvy29.08.2014
Fotky vypadají skvěle (zvlášť ty od Vendy Novotného mě namotivovaly)! Tak asi nezbývá než ty doporuč

 rupnutí v koleni při patování27.08.2014
ahoj, při dnešním boulderování mi při patování v převisu (pravá pata položená na vnější hranu paty a následně plynulým tlakem zatížená) ruplo v koleni. Na to, jak hodně hlasitý to bylo - jak kdyby prasknul špagát - mě skoro nic nebolí, jen když bych zkouš
 Re: rupnutí v koleni při patování27.08.2014
Měl jsem to několikrát, nejspíš natažený postranní vaz,používal jsem ortezu,mazal fastumgelem vyvaro
 Re: rupnutí v koleni při patování27.08.2014
ahoj,
něco podobnýho se mě stalo před půl rokem na stěně. patoval jsem a hodně do toho tlačil
  Re: rupnutí v koleni při patování27.08.2014
Takhle jak to popisuješ je to přesně to jak se to stalo mě. Říkal jsem si že to bude jen namoženej s
   Re: rupnutí v koleni při patování28.08.2014
mohl by to být nějaký vaz, třeba jen částečně natržený nebo něco. já o tom ted nevím. to místo kde t
 Re: rupnutí v koleni při patování28.08.2014
Jaký je to dnes?? Moje zkušenost s hodně podobnou věcí byla, že druhej den to bolelo jako dost, pár
  Re: rupnutí v koleni při patování28.08.2014
To máš pravdu, dnes ráno mě budilo nepohodlí, pobolívá to ať ležim jak ležim. Chůze omezená, nohu ra
   Re: rupnutí v koleni při patování28.08.2014
A neni lepsi s tim zajit k doktorovi? Jako chapu, ze tam nedostanes zdaleka tak erudovany rady jako
    Re: rupnutí v koleni při patování28.08.2014
V pravém kolenu mě prasklo při zaháknuté špičce vě stropu.Po operativním vyčištění od úlomků chrupav
    Re: rupnutí v koleni při patování28.08.2014
Tuhle možnost samozřejmě vůbec nezavrhuju, naopak, ale vzhledem k tomu, že dneska toho stejně moc ne
     Re: rupnutí v koleni při patování28.08.2014
Prostě jen abys to nepodcenil. Kolikrát může blbá sádra/dlaha na dva-tři tejdny ušetřit člověku měsí
      Re: rupnutí v koleni při patování29.08.2014
Jj, dík, máš recht, vtip je v tom, že čim dřív u toho doktora jsi, tím to má větší smysl (většinou),
 Re: rupnutí v koleni při patování31.08.2014
Mi se stalo to samé. Trochu to bolelo, další den ráno jsem se málem vymrdal, když jsem vstanul z pos
 Re: rupnutí v koleni při patování01.09.2014
Tak nakonec se našlo místo dřív. Koleno bude v pohodě, nic ruplýho by tam být nemělo. Při zatnutým q

 the rock climber's training manual27.08.2014
Ahoj, nevite kde by se dala tahle kniha sehnat? Diky

1   ...   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Gerlach bez vůdce Martinkou
Ahojte!

Mám dotaz. Kamarád chce v říjnu vyrazit na Gerlach. Není to lezec a tak nepřipadá v úvahu, že bychom šli do nějaké doopravdy lezecké cesty. Nicméně jsem na internetu našel průvodce na cestu-Martinku. Vypadá velmi zajímavě, myslím si, že kamarád jí zvládne a úseky, které budou těžší mu odjistím.
Ale mám k této cestě pár dotazů.
Můžeme tuto cestu jít bez horského vůdce legálně? Tedy bez rizika pokuty? Samozřejmě s ČHS kartou..
Další dotaz... Jak s jištěním v cestě, jaké lano, atd.. (pro ty, kteří cestu lezli).

Prosím jen odpovědi na mé dotazy...

Děkuji
Ať to leze! ;)
Milan15:15:22 01.09.2014
odpovědět 
 Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Ahoj. Pokud máš na mysli Martinovku,jde o hřebenovou tůru,na kterou nastupuješ v sedle na polském hřebeni.Pokud kamarád nemá lezeckou průpravu
tak touto cestou bych se v žádném případě nevydával.
Lezecké úseky tam jsou,vrcholový hřeben je poměrně exponovaný a tůra je dlouhá-na říjen vůbec. Jinak je to krásná trasa.Ale bez znalostí pohybu a pobytu na horách bych to neriskoval!!! Mohli by jste se dostat do problémů. Trasa na Gerlach jinak vede nad Kvetnicou vlevo. Tam vůdcové chodí.Pokud vím,když máte průkaz a lezecké věci,jasný plán kam a na co jdete,tak by neměl být problém.Oni si to bráněj,je to jejich chleba,ale zabránit,pokud neporušujete určité zásady vám v tom nemůžou.
Máte nějaké zkušenosti pohybu v neoznačeném terénu,v Tatrách?
Luk16:28:36 01.09.2014
odpovědět 
  Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Pod návštěvního řádu mohou lézt horolezci v Tatrách II+ UIAA a těžší. Takže Batizovskou ani Kvetnicovou próbou lézt nesmíš jinak, než s horským vůdcem. Martinka není těžká, ale musíš lézt rychle, s jasnou orientací, většinou bez jištění, počítej už s ledem, mnoho družstev v této cestě nechtěně bivakovala, protože z tohoto hřebene se těžko zdrhá. Ostatní lehčí cesty jsou spíš hnusné a vyžadují zkušenost - Darmstädter, Kvetnicová veža, Čertov chrbát, hřeben i rokle z horní části Batizovské doliny a Krčmarov žlab. Gerlach si prostě zprivatizovali horští vůdci.
Kuba Turek19:01:46 01.09.2014
odpovědět 
  Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Díky moc za info. Chtěli bychom to jít hned první týden v říjnu. Kamarád je docela bouchač, teď se vrátil z Mont Blancu, který vylezl sám v hodně hnusném počasí, na skalách moc neleze, ale má průpravu z bouldrovky a určitě má lepší fyzičku než já. Takže se nebojím, že by měl mít problémy s trojkovou cestou a ty těžší úseky bych si ho dobral..
Jinak s orientací bychom mít také problém snad mít neměli. :)
Každopádně bychom to šli určitě jen za výborných podmínek, nejsme hazardéři. Nechat to na příští rok určo můžeme, ale kdyby to vyšlo, tak bychom to samozřejmě rádi dali už teď.
Milan19:47:28 01.09.2014
odpovědět 
   Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Tak dej vědět, až se vrátíte. Za kolik hodin to dáte. Zvláště ta bezproblémová orientace v této cestě mě bude zajímat :-)
Kuba Turek19:56:21 01.09.2014
odpovědět 
    Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Nechci tvrdit, že to dáme orientačně bez problémů. To určitě ne, jen se tohoto hlediska až tak nebojím..

Spíš by mě ještě zajímalo... Jak dlouhé lano doporučujete? Frendy, vklíněnce, smyce...? :)
Milan20:16:20 01.09.2014
odpovědět 
     Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Všechno. Když se netrefíš úplně přesně, budeš za to rád. Doporučuju lano 50 m dvojčata - dá se na nich lézt dlouhé délky a taky slaňovat.
Kuba Turek21:30:48 01.09.2014
odpovědět 
 Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
jo, jak pravi vazeny predrecnik,
bez lezeckejch zkusenosti by martinka mohla byt dost o hubu. V rijnu by to mohlo byt i oledovatele, pripadne fleky snehu apod. Mistama je to dost exponovany.. je to sice za III, ale je kam spadnout.
A kdbyste to chteli cely poctive jistit, tak tam stravite 2 dny.
17:01:56 01.09.2014
odpovědět 
  Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Ted uz nevim za kolik se to casove pise, ale vybehl jsem to tusim za cca 3- 4 hodky jako uplny zacatecnik a bez jisteni,bez pruvodce a ma dojem ze je to porad jen kolem hrebene, bylo to ale v lete kdysi.Zamakte hodinu a uvidíte jestli se vrátit nebo na to mate bych řekl. Chce to se ale nebat se hýbat v exponovanem terenu a makat. Ale nejake ctyrky uz jsem mel na Palave tenkrat za sebou.
Martas.19:53:55 01.09.2014
odpovědět 
   Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
No pokud se nepletu,je to asi 20let,tak v létě,bylo tenkrát krásně,pohoda,tak jsme to v klidu přešli celým hřebenem až ke G.kotly zpět na Slezan.
Dával bych bacha.V severních koutech to může bejt omrzlý celý den,pokud tam předtím někde byla voda sníh.A pak to za III není.dá se v tom pěkně zasekat,tuším tam u Zadného Gerlachu,je takový těžší výstup.Ale fakt je to dávno. A co cesta dolu? Víte kudy? Dá se tam taky seknout.Je fakt,že v půlce října 2008 jsme lezli v krátkejch.Ale na slunnejch stěnách.Tenkrát to bylo fakt jak léto.Ale plesa přes noc zamrzaly.
Proč o tom mluvím ...,no vzpomínám.Pak už jsem tam byl jej jednou ...
Tak ať vám to vyjde ... L
Luk.D.20:12:14 01.09.2014
odpovědět 
    Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Už sonduji i sestupovky. Nějaké doporučení? :)
Milan20:21:27 01.09.2014
odpovědět 
     Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
sestupuje se do Batizovské doliny.Vršek a spodek jsou jakš takš odjištěny.Zbytek jako všude ve žlabech-po hromadě suti,občas nějaký práh,či místečko,kdy musíš bejt vostražitej,jinak se dolámeš.Dá se i do Velický doliny,jak se chodí normálně hore.Tam bacha ať nevlezete do Krčmařáku.
Když to tam není zamrzlý,tak je to fak o život.
Tuším,že Velické sedlo,Velická próba.
Luk.D.20:49:57 01.09.2014
odpovědět 
      Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
díky
Milan21:28:07 01.09.2014
odpovědět 
       Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Jen ještě upozorním.Je to největší masíf a nejvyšší hřeben,těžko se tam odtud utíká.Tak jak to bylo psáno výše,pokud to hned z kraje nepofrčí,otočil bych a šel se projít..do krčmy..,pokud neplánujete nouzovej bivak.
hore zdar L.
Luk.D.21:40:30 01.09.2014
odpovědět 
 Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Ahoj
Jestli tvůj kamarád nelezl tak tam na podzim nelez jeto dlouhé a náročné na čas.
karel
K.Návrat07:08:58 02.09.2014
odpovědět 
 Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Ahoj,

vzhledem k tomu že minulý týden byl Polský hřeben osněžený a oledovaný, tak si myslím že bych tam s nelezcem v říjnu nelezl. Jednou sem sestupoval z Dolné Kežmarské Štrbiny na Nemecký Rebrík a Nemeckým Rebríkem dolu s klukem který byl předtím jednou na skalách. Byl začátek října...jak sem byl rád že jsme měli jeden pár maček a jeden pikl...za což se nám předtím smáli proč to taháme. A taky to vypadalo nevinně, a jižní stěnu jsme šli v krátkým...
Petr10:23:20 02.09.2014
odpovědět 
  Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Jéje, loni tohle dobou. Stejný zážitek - v triku Birkenmajerem nahoru a nakonec jsme potmě sestupovali ve třech lidech s jedním cepínem z Malého Kežmaráku ke Skalnatému plesu ve tvrdém sněhu a ledu skoro celou noc a byl to za posledních deset let můj asi nejhorší zážitek, kdy jsem se fakt bál o život.
Kuba Turek12:13:13 02.09.2014
odpovědět 
   Re: Gerlach bez vůdce Martinkou
Za posledních 30 let jsem slyšel o spoustě případů, kdy při změně počasí lezci v Martince bojovali o život a byli rádi, že to dobře dopadlo. Za sluníčka a tepla je to pohodička na čtyři hodinky,ale stačí vlhko a mlha a jste v tom dva dny. A v říjnu bude určitě na severu sníh a led. Takže doporučuji si to nechat na teplejší počasí. Zkušenosti lidí, co psali přede mnou to taky potvrzují.
Libor H.08:04:02 03.09.2014
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192385)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sluneční spára VI Sloup V Čechách
Muskel maskel 6c Fosnavåg
Hightec 6c+ Fosnavåg
Dyret 6c Fosnavåg
Tannlegen 6c+ Fosnavåg
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče | Taky zapláče | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (36)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (14)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1153 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1271 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1421 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi