Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 29.Bulička 10315 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 Bouldry: 29.Mikulec 9625 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 Hory: 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Maroko 12.09.2014 Ahoj, poradil byste nekdo kam jet v prosinci do Maroka na vicedelky, NE Big Walls?
Dik,Kodl
  Re: Otvírání nové oblasti - Výří skály v Ústí n.L. 11.09.2014 Škoda, že to počasí vypadá zatím nedobře. Ať to vyjde.
  Re: Otvírání nové oblasti - Výří skály v Ústí n.L. 12.09.2014 Vypadá to výborně, díky moc. Moc se těšim na novou polezenici.
  Re: Otvírání nové oblasti - Výří skály v Ústí n.L. 12.09.2014 Škoda, že to tam nemám blíž na lezení, jsou to krásné skály horského charakteru, asi jak píše Papouš
    Re: Otvírání nové oblasti - Výří skály v Ústí n.L. 13.09.2014 Doufám, že tam nepojede Uzlař, aby se to neolezlo.Vlastně néééé ten je dobrej, ten to jen přeběhne a
Triglav ferrata 11.09.2014 Ahoj. Pristi vikend bych chtel jit Bamberg-way ferratu na Triglav. Nevite prosim nekdo jak je to tam se snehem? Bude to bezpecne? Diky.
  Re: Triglav ferrata 12.09.2014 info 21dni zpet. Po snehu krom zapadlych zlabku ani pamamtky.
Nicmene do zapomenutyc
  Re: Něco do placu 11.09.2014 spravni klasici :)
Levnější Dynafit TLT 09.09.2014 Po uvolnění patentu na vázání Dynafit TLT se objevilo mnoho alternativ, nevíte, které z nich je nejlevnější?
  Re: Levnější Dynafit TLT 10.09.2014 No a nejlevnější zůstal dynafit. Konkrétně model speed turn. Je to nástupce klasického dynafitu spee
bída.web? 09.09.2014 supr foto dne, mám pocit, že bída má svůj foto web, nemáte někdo odkaz? našel jsem jen to na rajčeti.
Poraďte-Mont Blank 08.09.2014 Chystáme se v říjnu s kámošem na Blanc a nevíme, jestli budou nutné mačky a cepín?
  Re: Poraďte-Mont Blank 09.09.2014 Ahoj, nechci být úplně netaktní, ale když si se schopný zeptat na takovouhle věc, možná bych ten výl
    Re: Poraďte-Mont Blank 09.09.2014 popravdě stačí šortky, tričko a boty s lepší podrážkou. Kdyby někdo chtěl na nohu tak 44, tak mohu p
  Re: Poraďte-Mont Blank 09.09.2014 To vážně? :-D Další rádoby provokativní příspěvek aby diskuze žila? Ale tak budiž. Ano, pokud nejsi
      Re: na Mont Blanc jen s vůdcem 09.09.2014 Budou chodit se sluníčkovými, pozitivními lidičkami :-D
      Re: na Mont Blanc jen s vůdcem 09.09.2014 Kamaráde, nevím jak jsi na to přišel, v té z internetu “ztracené” = vygumované diskuzi nikde nebylo
        Na Mont Everest jen v tricku? 10.09.2014 Prominte, omlouvam se ale vsem, jsem to tedy popleta. Na Blank to nebylo jen jsem si popletl kopce,
          Re: Na Mont Everest jedině s horským vůdcem 10.09.2014 Určitě ano, ale jedině s horským vůdcem!
          Re: Na Mont Everest jen v tricku? 10.09.2014 Tam pudeš sólo nebo taky s kamarádem? A jak se kamarád jmenuje, není to náhodou R. Učník?
    Re: Poraďte-Mont Blank 10.09.2014 Pokud rodiče lezou Černá převis v Černolicích bez lana, asi si ho nemusejí s sebou brát ani do Štajn
    Re: Poraďte-Mont Blank 10.09.2014 Pokud rodiče lezou Černý převis v Černolicích bez lana, asi si ho nemusejí s sebou brát ani do Štajn
Arco - říjen - vícedélky 08.09.2014 Čau lidi,
chtěl jsem se zeptat, jaké bývají podmínky v Arcu v druhé polovině října. Jedná se o vícedélky.
Díky
  Re: Arco - říjen - vícedélky 08.09.2014 Lézt se určitě dá, na slunku může být i horko. A je třeba počítat s kratším dnem.
  Re: Arco - říjen - vícedélky 08.09.2014 Kromě toho, že už je kratší den, tak bych řekl, že bývají ideální.
  Re: Arco - říjen - vícedélky 08.09.2014 Ničeho se neboj, podminky budou idealni
  Re: Arco - říjen - vícedélky 09.09.2014 Mozna az moc horko, jinak dobre.
  Re: Arco - říjen - vícedélky 09.09.2014 Na slunci bývá teplo na tričko, podmínky bývají ideální. Ale jsou krátký dny a hlavně noci jsou chla
    Re: Arco - říjen - vícedélky 09.09.2014 Toho zkraceneho dne bych se fakt nebal - druha polovina rijna ma v Arcu mezi vychodem a zapadem slun
  Re: Arco - říjen - vícedélky 09.09.2014 Záleží co polezeš. Jestli to bude 1500 metrů, nebo 400. Každopádně počasí bejvá naprosto ideální a č
    Re: Arco - říjen - vícedélky 09.09.2014 no asi neco na Monte Brento a Casale. Jeste uvidime. S bivakem i pocitame, tak uvidime. diky
      Re: Arco - říjen - vícedélky 10.09.2014 Pokud Mt. Brento...tak je nejlepší poslat kámoše nahoru s autem. Do tmy se to dá dolézt a když tě na
        Re: Arco - říjen - vícedélky 10.09.2014 Na Mt Brento je vychytaný nástup a sestup ale už jsem ho jednou hledal a nenašel.
jde o to, ž
          Re: Arco - říjen - vícedélky 11.09.2014 U toho kostelíku se vždycky nechám vyzvednout, ale sestup sem také nenašel i když sem o tom slyšel..
          Re: Arco - říjen - vícedélky 11.09.2014 je to víceméně značený červenejma čmárancema, jen je potřeba se jich držet a nenechat se zmást výraz
            Re: Arco - říjen - vícedélky 11.09.2014 Hm, a supr spací plácek je v hajzlu, kobylky se o něj postaraj. Tyhle místa si nechávejte pro sebe,
              Re: Arco - říjen - vícedélky 11.09.2014 Myslím, že je dost z ruky na to, aby se vyplatilo tam zajíždět od sportovek v údolí. A kdo se tamtud
                Re: Arco - říjen - vícedélky 11.09.2014 anonymní asi tak jako jako Hanka ;-) Já to píšu obecně, prozrazení spacího místa = jeho zničení, hez
                  Re: Arco - říjen - vícedélky 11.09.2014 až tak anonymní nebude, nedávno se tu objevilo nějaký info k cestě Via Boomerang na Monte Brento, ta
                    Re: Arco - říjen - vícedélky 11.09.2014 No ono tam nemá cenu jezdit, pokud se nechystaš na Brento. Z Arca je to hooodně daleko a v okolí nen
Ortler Hintergrat 08.09.2014 Čaute!
Nebyl jste v poslední době někdo na Ortleru v cestě Hintergrat?
Zajímalo by mě jaké jsou podmínky (kolik sněhu...).
Prosím odpovědi jen na mé dotazy.
Díky!
  Re: Ortler Hintergrat 09.09.2014 To by mne také zajímalo. Chtěl bych tam koncem září.
Grossglockner 08.09.2014 Nevíte jaké jsou podmínky v severní steně Grossglockneru? Pallavicini? Dekuji
1
...
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
416
417
418
419
420
421
422
423
...
2263
Otvírání nové oblasti - Výří skály v Ústí n.L. více zde: http://goo.gl/GnYfJN
link obsahuje i průvodce
Již tuto sobotu 13. září 2014 v 10.00 bude odtajněna nová lezecká oblast - Výří skály v Průčelské rokli nad Brnou v Ústí nad Labem. Pomyslnou pásku přestřihnou otcové zakladatelé Zdeněk Dědek Hubka, Pavel Zelinář Tůma, Mirek Dříza, Jaromír Dolejš a další kádrové od Litoměřic.
Na Vejrech je cca 100 cest i vícedýlky a významem (z pozice vyvřelin ve Středohoří) to tipuju tak na dvojku (po Bořni).
Jak tam: do Brný ke kapličce, pak po silnici furt nahoru, až kam to půjde, pak pěšky po naučný stezce až k tabuli s pavoukem pod skalama a pak po mužících doprava do svahu až ke křivýmu stromu a pak doleva ke skalám u vodopádu. Papouš 19:14:35 11.09.2014odpovědět
  Re: Otvírání nové oblasti - Výří skály v Ústí n.L. Škoda, že to počasí vypadá zatím nedobře. Ať to vyjde. Fáb. 22:31:23 11.09.2014odpovědět
  Re: Otvírání nové oblasti - Výří skály v Ústí n.L. Vypadá to výborně, díky moc. Moc se těšim na novou polezenici. P.08:26:43 12.09.2014odpovědět
  Re: Otvírání nové oblasti - Výří skály v Ústí n.L. Škoda, že to tam nemám blíž na lezení, jsou to krásné skály horského charakteru, asi jak píše Papouš. Velká Oblast, roky práce, díky za ní pánové. Bohužel tento víkend nestíhám, ať vám vyjde počasí! martan 09:30:16 12.09.2014odpovědět
    Re: Otvírání nové oblasti - Výří skály v Ústí n.L. Doufám, že tam nepojede Uzlař, aby se to neolezlo.Vlastně néééé ten je dobrej, ten to jen přeběhne a ani jištění nepotřebuje.A prej leze bez lezeček... 12:09:58 13.09.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: