Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English GROSSGLOCKNER 22.09.2014 Ahoj,
nebyl někdo prosím v nedávný době na Grossglockneru? Sháním informace o podmínkách v severce - Pallavicinirinne. To samé i o severce Wildspitze. Děkuju
Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 čauves, mám dlouhodobě problémy s rotátorovou manžetou pravýho ramene, při rychlým pohybu ramene (volejbal) nebo i při lezení když vytočím rameno do blbýho úhlu a zatížím vahou, tak to pěkně bolí a pár dní je to pak namožený a nezalezu si.
Bolí to
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Ja mam poznatek z reality, vysetreni zjistilo natrzeny pidisvalik v kloubu, doporuceni bylo svinstva
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 tu biolampu ti napsal doktor a ty sis doplácel nebo to šlo celý z vl. kapsy?
      Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Doktor mi napsal akorat rehabilitaci (elektro, magnety) a bylo to na prd, navic desneho casu v tahu
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Ahoj, taky tu běžela diskuse cca v dubnu letošního roku. Doporučuji pročíst, byla celkem informačně
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Já už to mám vyloženě jako recidivu, snad 15 let, 2 roky zpátky jsem s tím byl na rehabku, ultrazvu
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 měl sem něco s ramenem, taky nějakej rotator. klid, elekrolečba poté ruzne cvicky na stabilizaci ram
      Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 hypermobilitu kloubů mám taky. Řeším to právě i kvůli prevenci - co s tím dál. nerad bych přestal dě
        Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Imho se ti silný ramena neztratěj, ale spíš než shyby tak vzpory na bradlech, kliky, stojky... ať se
        Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Hele nechci ti brat super zabavu, me odeslo rameno prave pri shybovani po serii 50, 20, 30, 40, 20 p
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 nedalo mi to a šel jsem rameno pokoušet na hrazdu. Shyb podhmatem i nadhmatem ok, samozřejmě žádný r
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 šestikilo si bere v Radotíně, kde dělá celkem krátce, ale pokud se nepletu, leta dělá v Mazurský a t
      Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 23.09.2014 do mazurský si brnknu pozejtří, je tam dle webu jen čvrtky..takže dík za info, asi tam budou dlouhý
        Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 23.09.2014 Mne vysetril a poslal do Pribrami do nemocnice (tam pusobi nebo aspon pusobil) na mg. rezonanci (sta
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 23.09.2014 jestli tě to bolí, tak neshybuj. podřezáváš si větev. něco zkurvit, to je hned - ale dát to do pořád
Finale Ligure 21.09.2014 Zdravím, nevíte, prosím, někdo, jak to v současné době vypadá na tábořišti nad pizzerií ve Finale Ligure? Je to tak 5 roků, co jsem tam nebyl, tak jestli mám čekat v něčem nějakou změnu. Díky.
  Re: Finale Ligure 21.09.2014 Změnu nečekej, pořád stejný
skály u Rožnova 21.09.2014 Prosím, nemáte někdo informace o možnostech lezení a případně i o původu skal (jestli je to přírodní anebo lom) v místě kousek nad Rožnovem p.R. goo.gl/rlV6RW ?
Trekingový batoh 21.09.2014 Ahoj, koukám, že příspěvky už jsou zastaralé, a když googlím, co ostatní doporučují, často se to už neprodává. Potřebovala bych obměnit krosnu na chození po horách a cestování, mám lezecký batoh 30, tak něco většího, když už tenhle nestačí i když ho ověsi
Smazaný článek 20.09.2014 Kdo zachytil páteční zprávu o ztracených a nalezených řetězech v Tatrách? A proč už tu ten článek není?
  Re: Smazaný článek 20.09.2014 Protože se admini konečně začali starat o to, aby tu netekly sra.ky ...
    Re: Smazaný článek 20.09.2014 Jeste adminy prosim o presunuti toho inzeratu "hleda se fotograf" do inzerce. Delaji to i
    Re: Smazaný článek 21.09.2014 Že odřezání řetězů z Gerlachu, které tam zbyly v bezvadném stavu po plánovaném výstupu čtyř preziden
      Re: Smazaný článek 21.09.2014 Jsem pro mazání anonymních pomluv. Informace je na vodě. Takový "článek" snad projde jen u
        Re: Smazaný článek 21.09.2014 dobrá trefa :-)
        Re: Smazaný článek 21.09.2014 Pomluvou ... či spíš lží ... má být to, že tam ty řetězy pod tím šutrem našli, nebo co?
      Re: Smazaný článek 21.09.2014 Kde našli, co našli? :-)
        Re: Smazaný článek 21.09.2014 Někdo oddělal řetězy v Tatrách, někdo to pak někam napsal a spekuloval, ale někomu s potenciálních &
          Re: Smazaný článek 21.09.2014 Vždyť bylo od začátku jasné, že to udělali Mořští svůdci v čele Palo Rajtárem
  Re: Smazaný článek 21.09.2014 Jsem to nasel...
hátetepe dvojtečka dvě lomítka
goo.gl/
EY55pW
hátetepe
  Re: Smazaný článek 21.09.2014 Mohou prosím admin vysvětlit, proč došlo ke smazání tohoto článku? Bližší vyjádření, proč je v podez
  Přesunuto z home page 21.09.2014 Kam zmizel ten starý song?
Hej, hoši!!!! Kdepak máte to krátké info o nalezených řetě
    Re: Přesunuto z home page 21.09.2014 Děkuji, že jsem byl převeden z nějakého homepage. Pokud bych byl přesunut z hlavní, domovské stránky
      Re: Přesunuto z home page 21.09.2014 Tak to jediné je zcela jasné ... kazily živnost:-).
    Re: Přesunuto z home page 22.09.2014 No taky by nebylo naškodu,kdyby takto rychle mizeli články typu "zkopíruji trapný odkaz" z
      Re: Přesunuto z home page 22.09.2014 Vidíš, tohle je Tvůj názor, nikdo Ti ho nebere a nemusíš se stydět za něj podepsat. Náš názor je zas
        Re: Přesunuto z home page 22.09.2014 Boha jeho... Vsimnul sis, ze tohle je mj. diskuze o tom, ze jste mlcky stahli nevyhovujici clanek?
  Re: Smazaný článek 22.09.2014 Ubohé je od adminů, že smazali článek, ještě ubožejší jsou mořští svůdci, kteří si tak neúprosně brá
        Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 A to myslíš vážně, Honzo? Podepíšeš se alespoň pod tohle celým jménem? Prosím přemýšlejte o tom co č
          Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Marťane, nijak nezpochybňuju právo redakce publikovat a mazat zde, co uznáte za vhodný, ale sami pře
            Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Ano, postupně se budeme snažit ty diskuse zkulturnit pro registrované. Je nám to líto, dlouho jsme t
              Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Máš pravdu, že se většinou celým jménem nepodepisuju, ale to mi snad nebere právo volat po povinný r
                Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Honzo reaguji na ten odstavec Pulitzerova cena.
Tady šlo jen o to, že celý článek o řetězech
                  Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Dik za vysvetleni! Za me to staci a je to rozhodne hodnotnejsi vysvetleni nez Martanovi keci o svobo
                  Re: zmizelé řetězy - článek 23.09.2014 Díky za vysvětlení. Oceňuju to stejně jako v případě těch horských vůdců minule.
Z reakcí v d
                    Re: zmizelé řetězy - článek 23.09.2014 Díky zas vysvětlení, teď je vše daleko jasnější. Škoda že se tenhle text neobjevil na místě smazanéh
                  Re: zmizelé řetězy - článek 23.09.2014 AHoj, super. DIky moc za info a za vysvetleni. Jedina otazka : Existuje nejakej racionalni duvod, pr
          Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Já nevím, kolik je Ti let, ale vystupuješ jako školáček
            Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Ještě než jsme chodili do školy, učili nás rodiče (někoho) slušnému chování.
              Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 A co bys chtěl? Abych se podepsal, třeba Petr, nebo Pavel, nebo dal mejl: petrpavel@seznam.cz???
    Re: Smazaný článek 22.09.2014 Jakýsi "autor" již druhého "článku", se dvěmi fiktivními jmény, který se ani neobtěžuje komunikovat
      Re: Smazaný článek 22.09.2014 O kauze nic moc nevím, ale smazání považuju přesto za nešťastné, nebo jsou někde uvedena pravidla pr
        Re: Smazaný článek 22.09.2014 Ano, snažíme se kupodivu o to, aby byl Lezec lepší. Prioritně je nejdůležitější udržet to co stíháme
          Re: Smazaný článek 22.09.2014 Kážeš tady Martane jako Hus, mně to přijde trapné, ale budiž. Ovšem vysvětli, proč jsi smazal ten čl
            Re: Smazaný článek 22.09.2014 Dobrý den pane někdo. Ráčíte se pod svůj dotaz podepsat? Chápu, není to vaše povinnost, stejně jako
              Re: Smazaný článek 22.09.2014 Jmenuji se Petr Novák, bydlím v Ostravě, muj mejl je petr.novak@seznam.cz. Pomohlo ti to mne poznat?
              Re: Smazaný článek 22.09.2014 A kdo jsi ty? Kde pracuješ? Jakou máš profesi? Jaké rodinné zázemí, kdo tě zná?? Jmenuj i s adresami
              Re: Smazaný článek 22.09.2014 Mohl bys tedy vysvětlit, kdo nebo co ti nařídil smazat článek?
                Re: Smazaný článek 22.09.2014 Ahoj "Petře", bohužel email neexistuje nebo máš plnou schránku. Dobrej fór, 1:0 pro Tebe :) Za to Ti
                  Re: Smazaný článek 22.09.2014 Je to Marťane zbytečný tyjátr ohledně těch podpisů, zdá se mi, že tady jen zbytečně kejháš o morálce
                    Re: Smazaný článek 22.09.2014 Mně osobně to, když už, přijde stejné, jako kejhání o cenzuře. Důvody několikrát zazněly, chytrému n
          Re: Smazaný článek 22.09.2014 Předchozí příspěvek jsem zkracoval, možná vyznění toho s pravidly utrpělo. Každopádně si stojím za t
            Re: Smazaný článek 22.09.2014 Otázka podpisu má váhu zejména tam, kde vynášíme soudy o někom druhém. Stojíme si za tím, že předmět
              Re: Smazaný článek 22.09.2014 Tak smaž lezce a půjdeme do hospody. Nebo sis všiml, že provozujete internetovou diskuzi??
                Re: Smazaný článek 22.09.2014 Je zajímavé, že nejen v diskusích znají všichni svá práva a zapomínají na povinnosti. Setkávám se s
                  Re: Smazaný článek 22.09.2014 martane, ty seš jako politik nikdy neodpovím na přímou otázku, ale budu mlet pořád dokolo hovadiny a
                    Re: Smazaný článek 22.09.2014 Priklanim se k zadosti. Mnoha ctenarum by to usporilo cas - at byla otazka jakokoliv vzdy to sklouzl
                  Re: Smazaný článek 22.09.2014 Mohl bys napsat, jaký byl důvod smazání článku?
                  Re: Smazaný článek 23.09.2014 Martane, jaká práva ? Váš web má nastavené tato pravidla, diskutovat bez přihlášení !!! Tak to je, t
      Re: Smazaný článek 22.09.2014 "...Jestli vážně cítíte, že je třeba poškozovat tento web..."
"...asi někomu o
        Re: Smazaný článek 22.09.2014 Vyjádřil jsi to obsáhleji a přesně
        Re: Smazaný článek 22.09.2014 Pořád dokola mám jeden jediný dotaz. Proč byl smazaný článek. Proč, když v něm nebylo nic sprostého,
          Re: Smazaný článek 22.09.2014 Vysvětlení od JirkaS v 21:25:11 22.09.2014 v jiné odbočce výše.
            Re: Smazaný článek 23.09.2014 Děkuji, jasně vysvětleno. Chápu, mlčím, odcházím do kouta. Není co řešit.
Ale nebylo
          Re: Smazaný článek - odpoved 23.09.2014 Cituji: Jirkas 21:25:11 22.09.2014
Honzo reaguji na ten odstavec Pulitzerova cena.
            Re: Smazaný článek - odpoved 23.09.2014 Také se ti špatně orientuje v příspěvcích, že to cituješ na konec diskuze, aby to bylo zřejmé? Mně t
        Re: Smazaný článek 23.09.2014 Díky za to jak jsi to hezky napsal.... Přemýšlel jsem nad tím úplně stejně. Martane, je to neco co s
          odpověď tu byla 23.09.2014 Tak ještě jednou naposledy. Psal jsem to 22.09. 15:54:54, od té doby je tu znovu nadále několik stej
            Re: odpověď tu byla 23.09.2014 A ve 21:25:11 22.09.2014 za tebe JirkaS srozumitelne odpovedel na to "proc?", kteremu ses
              Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Navíc sice od nějakého čtenáře, ale odpověď na první dotaz se tu objevila již 2 minuty, po úplně prv
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Martane, už sem raději nepiš...
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 ...nech mluvit dospělé
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Sorry, ale tahle reakce přesně podtrhuje to, co napsal filosof i Tom Vidlák.
To, co napsal Ji
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Tak nejdriv moralizujes nad tim, jak anonymni nepodlozene prispevky nemaji zadnou hodnotu a ted lide
                Re: odpověď tu byla 24.09.2014 Vysvětlení sem dal až Jirkas 21:25:11 22.09.2014 (díky za něj, kdyby se to objevilo místo smázlýho č
            Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Martane sorry ale citim v te Tve odpovedi takovy podton jakoze to tem "debi..." teda vysve
              Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Přesně tak, ale i v době nedávné minulé smazal martan, část diskuze z 20.5.2013 bez udání důvodu vla
            Re: odpověď tu byla 23.09.2014 martane, ja sice po odpovedi primo nevolal, ale precijen bych od Tebe jako od admina cekal, ze mi na
              Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Ale ale,
1) Jak jsi se dočetl, jsem hlupý, co je moderování diskuse si můžeš najít ve slovník
                marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 ad 3) "reaguji až příliš": no nevím, vždycky jsem Tebe nebo adminy v týhle otázce oslovova
                  Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 a) tak to neuzivej kdyz se ti to jako koncovemu uzivateli nelibi
b) vytvor konkurencni web
                    Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 Mám pocit, že takhle přesně uvažuje Marťan
                    Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 Uvažujeme o zkvalitnění uživatelů, ty staré bychom vyměnili za nové, už se to jejich prudění nedá po
                      Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 ...já se podepisuji takhle
                        Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 Ahoj Marťane, možná se pletu, ale nepracuješ ve veřejném sektoru? Měl bys mít s prací s lidmi a komu
                          Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 skoleni: Jak vyjit se Zmrdy :) .. aneb jsou vsude kolem vas... hlavne korektne prosim, hlavne korekt
              Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Hele nechci se do toho úplně vměšovat, ale myslim že už Marťan dostal v tomhle vlákně nakládačku až
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Nezdá se mi, že by si Martan sypnul popel na hlavu
                  Re: odpověď tu byla 24.09.2014 a proc by to mel delat? jen aby prudici byli spokojenejsi :) ranu pesti spis potrebujete.. :)
                    Re: odpověď tu byla 24.09.2014 :-) dovolim si predpokladat, ze martan jakozto admin ma vetsi kapacity a bohatsi paletu pixelu na ro
    Re: Smazaný článek 23.09.2014 Igelitky ne, ale pry pouzili ty modre tasky IKEA!
akupunktura 20.09.2014 zdar, máte někdo nějaký zkušenosti s léčením úrazů namoženin, prevence, atd akupunkturou? když, tak jaké?
díky
Držky na překližce 19.09.2014 Jsem překližkář a překližkářem ještě chvíli zůstanu. Občas ale slýchávám, že i na desce se dá slušně "přizabít". V praxi jsem to ale nikdy nezažil.Párkrát jsem letěl po hlavě, ale nikdy z toho nic nebylo. Zajímá mě, nakolik reálnej je úraz na de
  Re: Držky na překližce 19.09.2014 No skoro všechny úrazy se stávají kvůli něčí chybě. A nemysli si, že tobě se to nestane. Je jen otáz
  Re: Držky na překližce 19.09.2014 s lanem za nohou se dá namlátit do kebule. spálit su ruku nohu o lano atd. nevím co tady řešíš
  Re: Držky na překližce 19.09.2014 Stačí noha za lanem a i při dvoumetrovým odsednutí budeš dobitej jak kdyby tě zmydlila banda výrostk
  Re: Držky na překližce 19.09.2014 Myslím, že na překližce se odehraje víc úrazů než venku. Konkrétně jde o úrazy šlach a prstů z nadmě
  Re: Držky na překližce 19.09.2014 Jednou jsem nedovazal uzel a cca v 6 metrech si odsednul. Od te doby si to docela hlidam.
  Re: Držky na překližce 19.09.2014 Ja spadl pri cvakani druheho a spalil jsem se o natazene lano od jistice primo pod pazi, a nemusim r
  Re: Držky na překližce 20.09.2014 Koukám, že se mám na co těšit;)
Když lezete a jste v těžkým místě, kde je šance že to nedáte,
    Re: Držky na překližce 20.09.2014 To je nějaká divná úvaha, ne? Naopak pokud chceš lézt trochu slušně, lezeš do pádu. Takže padáš prak
      Re: Držky na překližce 20.09.2014 nazval jsi to správně, je to úvaha. A úvaha je od slova uvážit, enbo taky uvažovat. Uvaž, že lezení
        Re: Držky na překližce 20.09.2014 No tak lezení může být vodorovně, třeba lezení po čtyřech. Ale za účelem definice lezení na překližc
    Re: Držky na překližce 20.09.2014 Padani je dulzita soucast treningu. Je fajn natrenovat pady v previsech na melce a tak se naucit pad
  Re: Držky na překližce 20.09.2014 No ted uz na preklizku vpodstate nechodim ale za predminulou sezonu jsem byl svedkem zlomene ruky a
  Re: Držky na překližce 20.09.2014 Před mnoha lety (to už sem tak starý?!) při prvním lezení na překližce vedle nás se chlapec trochu z
Foto dne 19.09.2014 Není to spíš Rocket man ;-)
  Re: Foto dne 19.09.2014 Pravda.
Podmínky na Grossglockneru 19.09.2014 Ahoj, rád bych vyrazil s partou lézt na Glockner, nejlépe Pallaviciniho, Mayerl Rampe nebo Berglerrinne. Nevíte prosím, jaké jsou podmínky? Aspoň nějaké info, třeba i pár týdnů staré, i to by bodlo. Nikde nic nemůžu najít. Dík za echo!
  Re: Podmínky na Grossglockneru 19.09.2014 Chci tam jet příští týden. Kdy se tam chystáte?
    Re: Podmínky na Grossglockneru 19.09.2014 čtvrtek bivak, pátek výlez a dolů
      Re: Podmínky na Grossglockneru 19.09.2014 Dle aktuálních webkamer tam je minimum sněhu a hlavně totálně obnaženej ledovec pod bivakem...bude m
        Re: Podmínky na Grossglockneru 19.09.2014 A Kleboni, nevíš, kam by se dalo jét ještě za severkama?
          Re: Podmínky na Grossglockneru 19.09.2014 Kamarád lezl v pondělí matterhorn a prý dobrý.
          Re: Podmínky na Grossglockneru 19.09.2014 Supr podmínka je v Chamonix a na Matterhornu...to je fakt, jen je to trochu dál:-)...v Zillertálskýc
          Re: Podmínky na Grossglockneru 21.09.2014 minulý víkend jsme viděli lézt severku na Ortler, byla to Ne 14.9., podmínky si myslím byly ideální.
            Re: Podmínky na Grossglockneru 22.09.2014 doporučte prosím nějaký podmínkový fóra, jde mi především o tu Wildspitzi, díky
              Re: Podmínky na Grossglockneru 23.09.2014 Co udělat nejakou otevřenou skupinu na fb a tam psát podmínky a kdo kde byl? Mohlo by to fungovat.
1
...
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
416
417
418
419
420
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: