Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230832 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder - Jeskyně pod Chmelnicí - příbram
Spolkový dům - Vlašim
Umělá lezecká stěna - II.ZŠ - Moravská Třebová

Prodejny
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
HUDYsport - Olomouc
HORALSPORT - KLADNO

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 GROSSGLOCKNER22.09.2014
Ahoj,

nebyl někdo prosím v nedávný době na Grossglockneru? Sháním informace o podmínkách v severce - Pallavicinirinne. To samé i o severce Wildspitze. Děkuju
 Re: GROSSGLOCKNER22.09.2014
koukni na diskusi z 19.9.
  Re: GROSSGLOCKNER22.09.2014
jo našel jsem to chvíli před přidáním příspěvku, díky

 Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
čauves, mám dlouhodobě problémy s rotátorovou manžetou pravýho ramene, při rychlým pohybu ramene (volejbal) nebo i při lezení když vytočím rameno do blbýho úhlu a zatížím vahou, tak to pěkně bolí a pár dní je to pak namožený a nezalezu si.
Bolí to
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Ja mam poznatek z reality, vysetreni zjistilo natrzeny pidisvalik v kloubu, doporuceni bylo svinstva
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
tu biolampu ti napsal doktor a ty sis doplácel nebo to šlo celý z vl. kapsy?
   Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Doktor mi napsal akorat rehabilitaci (elektro, magnety) a bylo to na prd, navic desneho casu v tahu
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Ahoj, taky tu běžela diskuse cca v dubnu letošního roku. Doporučuji pročíst, byla celkem informačně
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Já už to mám vyloženě jako recidivu, snad 15 let, 2 roky zpátky jsem s tím byl na rehabku, ultrazvu
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
měl sem něco s ramenem, taky nějakej rotator. klid, elekrolečba poté ruzne cvicky na stabilizaci ram
   Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
hypermobilitu kloubů mám taky. Řeším to právě i kvůli prevenci - co s tím dál. nerad bych přestal dě
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Imho se ti silný ramena neztratěj, ale spíš než shyby tak vzpory na bradlech, kliky, stojky... ať se
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Hele nechci ti brat super zabavu, me odeslo rameno prave pri shybovani po serii 50, 20, 30, 40, 20 p
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
nedalo mi to a šel jsem rameno pokoušet na hrazdu. Shyb podhmatem i nadhmatem ok, samozřejmě žádný r
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
šestikilo si bere v Radotíně, kde dělá celkem krátce, ale pokud se nepletu, leta dělá v Mazurský a t
   Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu23.09.2014
do mazurský si brnknu pozejtří, je tam dle webu jen čvrtky..takže dík za info, asi tam budou dlouhý
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu23.09.2014
Mne vysetril a poslal do Pribrami do nemocnice (tam pusobi nebo aspon pusobil) na mg. rezonanci (sta
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu23.09.2014
jestli tě to bolí, tak neshybuj. podřezáváš si větev. něco zkurvit, to je hned - ale dát to do pořád

 Finale Ligure21.09.2014
Zdravím, nevíte, prosím, někdo, jak to v současné době vypadá na tábořišti nad pizzerií ve Finale Ligure? Je to tak 5 roků, co jsem tam nebyl, tak jestli mám čekat v něčem nějakou změnu. Díky.
 Re: Finale Ligure21.09.2014
Změnu nečekej, pořád stejný

 skály u Rožnova21.09.2014
Prosím, nemáte někdo informace o možnostech lezení a případně i o původu skal (jestli je to přírodní anebo lom) v místě kousek nad Rožnovem p.R. goo.gl/rlV6RW ?

 Trekingový batoh21.09.2014
Ahoj, koukám, že příspěvky už jsou zastaralé, a když googlím, co ostatní doporučují, často se to už neprodává. Potřebovala bych obměnit krosnu na chození po horách a cestování, mám lezecký batoh 30, tak něco většího, když už tenhle nestačí i když ho ověsi

 Smazaný článek20.09.2014
Kdo zachytil páteční zprávu o ztracených a nalezených řetězech v Tatrách? A proč už tu ten článek není?
 Re: Smazaný článek20.09.2014
Protože se admini konečně začali starat o to, aby tu netekly sra.ky ...
  Re: Smazaný článek20.09.2014
Jeste adminy prosim o presunuti toho inzeratu "hleda se fotograf" do inzerce. Delaji to i
  Re: Smazaný článek21.09.2014
Že odřezání řetězů z Gerlachu, které tam zbyly v bezvadném stavu po plánovaném výstupu čtyř preziden
   Re: Smazaný článek21.09.2014
Jsem pro mazání anonymních pomluv. Informace je na vodě. Takový "článek" snad projde jen u
    Re: Smazaný článek21.09.2014
dobrá trefa :-)
    Re: Smazaný článek21.09.2014
Pomluvou ... či spíš lží ... má být to, že tam ty řetězy pod tím šutrem našli, nebo co?

   Re: Smazaný článek21.09.2014
Kde našli, co našli? :-)
    Re: Smazaný článek21.09.2014
Někdo oddělal řetězy v Tatrách, někdo to pak někam napsal a spekuloval, ale někomu s potenciálních &
     Re: Smazaný článek21.09.2014
Vždyť bylo od začátku jasné, že to udělali Mořští svůdci v čele Palo Rajtárem
 Re: Smazaný článek21.09.2014
Jsem to nasel...
hátetepe dvojtečka dvě lomítka
goo.gl/
EY55pW
hátetepe
 Re: Smazaný článek21.09.2014
Mohou prosím admin vysvětlit, proč došlo ke smazání tohoto článku? Bližší vyjádření, proč je v podez
 Přesunuto z home page21.09.2014
Kam zmizel ten starý song?

Hej, hoši!!!! Kdepak máte to krátké info o nalezených řetě
  Re: Přesunuto z home page21.09.2014
Děkuji, že jsem byl převeden z nějakého homepage. Pokud bych byl přesunut z hlavní, domovské stránky
   Re: Přesunuto z home page21.09.2014
Tak to jediné je zcela jasné ... kazily živnost:-).
  Re: Přesunuto z home page22.09.2014
No taky by nebylo naškodu,kdyby takto rychle mizeli články typu "zkopíruji trapný odkaz" z
   Re: Přesunuto z home page22.09.2014
Vidíš, tohle je Tvůj názor, nikdo Ti ho nebere a nemusíš se stydět za něj podepsat. Náš názor je zas
    Re: Přesunuto z home page22.09.2014
Boha jeho... Vsimnul sis, ze tohle je mj. diskuze o tom, ze jste mlcky stahli nevyhovujici clanek?
 Re: Smazaný článek22.09.2014
Ubohé je od adminů, že smazali článek, ještě ubožejší jsou mořští svůdci, kteří si tak neúprosně brá
  zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Toto je link na text onoho článku:

   Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Jinak autor článku sem umístil článek odkazující na ten "přetisk" v Jamesu a tento odkazuj
    Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
A to myslíš vážně, Honzo? Podepíšeš se alespoň pod tohle celým jménem? Prosím přemýšlejte o tom co č
     Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Marťane, nijak nezpochybňuju právo redakce publikovat a mazat zde, co uznáte za vhodný, ale sami pře
      Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Ano, postupně se budeme snažit ty diskuse zkulturnit pro registrované. Je nám to líto, dlouho jsme t
       Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Máš pravdu, že se většinou celým jménem nepodepisuju, ale to mi snad nebere právo volat po povinný r
        Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Honzo reaguji na ten odstavec Pulitzerova cena.
Tady šlo jen o to, že celý článek o řetězech
         Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Dik za vysvetleni! Za me to staci a je to rozhodne hodnotnejsi vysvetleni nez Martanovi keci o svobo
         Re: zmizelé řetězy - článek23.09.2014
Díky za vysvětlení. Oceňuju to stejně jako v případě těch horských vůdců minule.
Z reakcí v d
          Re: zmizelé řetězy - článek23.09.2014
Díky zas vysvětlení, teď je vše daleko jasnější. Škoda že se tenhle text neobjevil na místě smazanéh
         Re: zmizelé řetězy - článek23.09.2014
AHoj, super. DIky moc za info a za vysvetleni. Jedina otazka : Existuje nejakej racionalni duvod, pr
     Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Já nevím, kolik je Ti let, ale vystupuješ jako školáček
      Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Ještě než jsme chodili do školy, učili nás rodiče (někoho) slušnému chování.
       Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
A co bys chtěl? Abych se podepsal, třeba Petr, nebo Pavel, nebo dal mejl: petrpavel@seznam.cz???
  Re: Smazaný článek22.09.2014
Jakýsi "autor" již druhého "článku", se dvěmi fiktivními jmény, který se ani neobtěžuje komunikovat
   Re: Smazaný článek22.09.2014
O kauze nic moc nevím, ale smazání považuju přesto za nešťastné, nebo jsou někde uvedena pravidla pr
    Re: Smazaný článek22.09.2014
Ano, snažíme se kupodivu o to, aby byl Lezec lepší. Prioritně je nejdůležitější udržet to co stíháme
     Re: Smazaný článek22.09.2014
Kážeš tady Martane jako Hus, mně to přijde trapné, ale budiž. Ovšem vysvětli, proč jsi smazal ten čl
      Re: Smazaný článek22.09.2014
Dobrý den pane někdo. Ráčíte se pod svůj dotaz podepsat? Chápu, není to vaše povinnost, stejně jako
       Re: Smazaný článek22.09.2014
Jmenuji se Petr Novák, bydlím v Ostravě, muj mejl je petr.novak@seznam.cz. Pomohlo ti to mne poznat?
       Re: Smazaný článek22.09.2014
A kdo jsi ty? Kde pracuješ? Jakou máš profesi? Jaké rodinné zázemí, kdo tě zná?? Jmenuj i s adresami
       Re: Smazaný článek22.09.2014
Mohl bys tedy vysvětlit, kdo nebo co ti nařídil smazat článek?
        Re: Smazaný článek22.09.2014
Ahoj "Petře", bohužel email neexistuje nebo máš plnou schránku. Dobrej fór, 1:0 pro Tebe :) Za to Ti
         Re: Smazaný článek22.09.2014
Je to Marťane zbytečný tyjátr ohledně těch podpisů, zdá se mi, že tady jen zbytečně kejháš o morálce
          Re: Smazaný článek22.09.2014
Mně osobně to, když už, přijde stejné, jako kejhání o cenzuře. Důvody několikrát zazněly, chytrému n
     Re: Smazaný článek22.09.2014
Předchozí příspěvek jsem zkracoval, možná vyznění toho s pravidly utrpělo. Každopádně si stojím za t
      Re: Smazaný článek22.09.2014
Otázka podpisu má váhu zejména tam, kde vynášíme soudy o někom druhém. Stojíme si za tím, že předmět
       Re: Smazaný článek22.09.2014
Tak smaž lezce a půjdeme do hospody. Nebo sis všiml, že provozujete internetovou diskuzi??
        Re: Smazaný článek22.09.2014
Je zajímavé, že nejen v diskusích znají všichni svá práva a zapomínají na povinnosti. Setkávám se s
         Re: Smazaný článek22.09.2014
martane, ty seš jako politik nikdy neodpovím na přímou otázku, ale budu mlet pořád dokolo hovadiny a
          Re: Smazaný článek22.09.2014
Priklanim se k zadosti. Mnoha ctenarum by to usporilo cas - at byla otazka jakokoliv vzdy to sklouzl
         Re: Smazaný článek22.09.2014
Mohl bys napsat, jaký byl důvod smazání článku?
         Re: Smazaný článek23.09.2014
Martane, jaká práva ? Váš web má nastavené tato pravidla, diskutovat bez přihlášení !!! Tak to je, t
   Re: Smazaný článek22.09.2014
"...Jestli vážně cítíte, že je třeba poškozovat tento web..."
"...asi někomu o
    Re: Smazaný článek22.09.2014
Vyjádřil jsi to obsáhleji a přesně
    Re: Smazaný článek22.09.2014
Pořád dokola mám jeden jediný dotaz. Proč byl smazaný článek. Proč, když v něm nebylo nic sprostého,
     Re: Smazaný článek22.09.2014
Vysvětlení od JirkaS v 21:25:11 22.09.2014 v jiné odbočce výše.
      Re: Smazaný článek23.09.2014
Děkuji, jasně vysvětleno. Chápu, mlčím, odcházím do kouta. Není co řešit.

Ale nebylo
     Re: Smazaný článek - odpoved23.09.2014
Cituji: Jirkas 21:25:11 22.09.2014

Honzo reaguji na ten odstavec Pulitzerova cena.
      Re: Smazaný článek - odpoved23.09.2014
Také se ti špatně orientuje v příspěvcích, že to cituješ na konec diskuze, aby to bylo zřejmé? Mně t
    Re: Smazaný článek23.09.2014
Díky za to jak jsi to hezky napsal.... Přemýšlel jsem nad tím úplně stejně. Martane, je to neco co s
     odpověď tu byla23.09.2014
Tak ještě jednou naposledy. Psal jsem to 22.09. 15:54:54, od té doby je tu znovu nadále několik stej
      Re: odpověď tu byla23.09.2014
A ve 21:25:11 22.09.2014 za tebe JirkaS srozumitelne odpovedel na to "proc?", kteremu ses
       Re: odpověď tu byla23.09.2014
Navíc sice od nějakého čtenáře, ale odpověď na první dotaz se tu objevila již 2 minuty, po úplně prv
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
Martane, už sem raději nepiš...
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
...nech mluvit dospělé
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
Sorry, ale tahle reakce přesně podtrhuje to, co napsal filosof i Tom Vidlák.
To, co napsal Ji
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
Tak nejdriv moralizujes nad tim, jak anonymni nepodlozene prispevky nemaji zadnou hodnotu a ted lide
        Re: odpověď tu byla24.09.2014
Vysvětlení sem dal až Jirkas 21:25:11 22.09.2014 (díky za něj, kdyby se to objevilo místo smázlýho č
      Re: odpověď tu byla23.09.2014
Martane sorry ale citim v te Tve odpovedi takovy podton jakoze to tem "debi..." teda vysve
       Re: odpověď tu byla23.09.2014
Přesně tak, ale i v době nedávné minulé smazal martan, část diskuze z 20.5.2013 bez udání důvodu vla
      Re: odpověď tu byla23.09.2014
martane, ja sice po odpovedi primo nevolal, ale precijen bych od Tebe jako od admina cekal, ze mi na
       Re: odpověď tu byla23.09.2014
Ale ale,
1) Jak jsi se dočetl, jsem hlupý, co je moderování diskuse si můžeš najít ve slovník
        marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
ad 3) "reaguji až příliš": no nevím, vždycky jsem Tebe nebo adminy v týhle otázce oslovova
         Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
a) tak to neuzivej kdyz se ti to jako koncovemu uzivateli nelibi
b) vytvor konkurencni web
          Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
Mám pocit, že takhle přesně uvažuje Marťan
          Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
Uvažujeme o zkvalitnění uživatelů, ty staré bychom vyměnili za nové, už se to jejich prudění nedá po
           Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
...já se podepisuji takhle
            Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
Ahoj Marťane, možná se pletu, ale nepracuješ ve veřejném sektoru? Měl bys mít s prací s lidmi a komu
             Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
skoleni: Jak vyjit se Zmrdy :) .. aneb jsou vsude kolem vas... hlavne korektne prosim, hlavne korekt
       Re: odpověď tu byla23.09.2014
Hele nechci se do toho úplně vměšovat, ale myslim že už Marťan dostal v tomhle vlákně nakládačku až
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
Nezdá se mi, že by si Martan sypnul popel na hlavu
         Re: odpověď tu byla24.09.2014
a proc by to mel delat? jen aby prudici byli spokojenejsi :) ranu pesti spis potrebujete.. :)
          Re: odpověď tu byla24.09.2014
:-) dovolim si predpokladat, ze martan jakozto admin ma vetsi kapacity a bohatsi paletu pixelu na ro
         Re: odpověď tu byla24.09.2014
 Re: Smazaný článek23.09.2014
Článek mám, chodí mi aktualizace lezce do RSS. Stál ale za hovno, žádné fakta, jen že se našly řetěz
  Re: Smazaný článek23.09.2014
Igelitky ne, ale pry pouzili ty modre tasky IKEA!

 akupunktura20.09.2014
zdar, máte někdo nějaký zkušenosti s léčením úrazů namoženin, prevence, atd akupunkturou? když, tak jaké?
díky


 Držky na překližce19.09.2014
Jsem překližkář a překližkářem ještě chvíli zůstanu. Občas ale slýchávám, že i na desce se dá slušně "přizabít". V praxi jsem to ale nikdy nezažil.Párkrát jsem letěl po hlavě, ale nikdy z toho nic nebylo. Zajímá mě, nakolik reálnej je úraz na de
 Re: Držky na překližce19.09.2014
No skoro všechny úrazy se stávají kvůli něčí chybě. A nemysli si, že tobě se to nestane. Je jen otáz
 Re: Držky na překližce19.09.2014
s lanem za nohou se dá namlátit do kebule. spálit su ruku nohu o lano atd. nevím co tady řešíš
 Re: Držky na překližce19.09.2014
Stačí noha za lanem a i při dvoumetrovým odsednutí budeš dobitej jak kdyby tě zmydlila banda výrostk
 Re: Držky na překližce19.09.2014
Myslím, že na překližce se odehraje víc úrazů než venku. Konkrétně jde o úrazy šlach a prstů z nadmě
 Re: Držky na překližce19.09.2014
Jednou jsem nedovazal uzel a cca v 6 metrech si odsednul. Od te doby si to docela hlidam.
 Re: Držky na překližce19.09.2014
Ja spadl pri cvakani druheho a spalil jsem se o natazene lano od jistice primo pod pazi, a nemusim r
 Re: Držky na překližce20.09.2014
Koukám, že se mám na co těšit;)
Když lezete a jste v těžkým místě, kde je šance že to nedáte,
  Re: Držky na překližce20.09.2014
To je nějaká divná úvaha, ne? Naopak pokud chceš lézt trochu slušně, lezeš do pádu. Takže padáš prak
   Re: Držky na překližce20.09.2014
nazval jsi to správně, je to úvaha. A úvaha je od slova uvážit, enbo taky uvažovat. Uvaž, že lezení
    Re: Držky na překližce20.09.2014
No tak lezení může být vodorovně, třeba lezení po čtyřech. Ale za účelem definice lezení na překližc
  Re: Držky na překližce20.09.2014
Padani je dulzita soucast treningu. Je fajn natrenovat pady v previsech na melce a tak se naucit pad
 Re: Držky na překližce20.09.2014
No ted uz na preklizku vpodstate nechodim ale za predminulou sezonu jsem byl svedkem zlomene ruky a
 Re: Držky na překližce20.09.2014
Před mnoha lety (to už sem tak starý?!) při prvním lezení na překližce vedle nás se chlapec trochu z

 Foto dne19.09.2014
Není to spíš Rocket man ;-)
 Re: Foto dne19.09.2014
Pravda.

 Podmínky na Grossglockneru19.09.2014
Ahoj, rád bych vyrazil s partou lézt na Glockner, nejlépe Pallaviciniho, Mayerl Rampe nebo Berglerrinne. Nevíte prosím, jaké jsou podmínky? Aspoň nějaké info, třeba i pár týdnů staré, i to by bodlo. Nikde nic nemůžu najít. Dík za echo!
 Re: Podmínky na Grossglockneru19.09.2014
Chci tam jet příští týden. Kdy se tam chystáte?
  Re: Podmínky na Grossglockneru19.09.2014
čtvrtek bivak, pátek výlez a dolů
   Re: Podmínky na Grossglockneru19.09.2014
Dle aktuálních webkamer tam je minimum sněhu a hlavně totálně obnaženej ledovec pod bivakem...bude m
    Re: Podmínky na Grossglockneru19.09.2014
A Kleboni, nevíš, kam by se dalo jét ještě za severkama?
     Re: Podmínky na Grossglockneru19.09.2014
Kamarád lezl v pondělí matterhorn a prý dobrý.
     Re: Podmínky na Grossglockneru19.09.2014
Supr podmínka je v Chamonix a na Matterhornu...to je fakt, jen je to trochu dál:-)...v Zillertálskýc
     Re: Podmínky na Grossglockneru21.09.2014
minulý víkend jsme viděli lézt severku na Ortler, byla to Ne 14.9., podmínky si myslím byly ideální.
      Re: Podmínky na Grossglockneru22.09.2014
doporučte prosím nějaký podmínkový fóra, jde mi především o tu Wildspitzi, díky
       Re: Podmínky na Grossglockneru23.09.2014
Co udělat nejakou otevřenou skupinu na fb a tam psát podmínky a kdo kde byl? Mohlo by to fungovat.

1   ...   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Podmínky na Grossglockneru
Ahoj, rád bych vyrazil s partou lézt na Glockner, nejlépe Pallaviciniho, Mayerl Rampe nebo Berglerrinne. Nevíte prosím, jaké jsou podmínky? Aspoň nějaké info, třeba i pár týdnů staré, i to by bodlo. Nikde nic nemůžu najít. Dík za echo!
Tomáš K.08:15:00 19.09.2014
odpovědět 
 Re: Podmínky na Grossglockneru
Chci tam jet příští týden. Kdy se tam chystáte?
Pavel Kozel10:51:21 19.09.2014
odpovědět 
  Re: Podmínky na Grossglockneru
čtvrtek bivak, pátek výlez a dolů
12:27:18 19.09.2014
odpovědět 
   Re: Podmínky na Grossglockneru
Dle aktuálních webkamer tam je minimum sněhu a hlavně totálně obnaženej ledovec pod bivakem...bude myslím velkej problém se dostat vůbec na bivak. Kámoš "velkej alpýništa" tam byl myslím v srpnu a otáčeli pod bivakem. Podmínka teď tam vypadá naprosto stejně.
Kleboň13:11:59 19.09.2014
odpovědět 
    Re: Podmínky na Grossglockneru
A Kleboni, nevíš, kam by se dalo jét ještě za severkama?
Tom13:51:48 19.09.2014
odpovědět 
     Re: Podmínky na Grossglockneru
Kamarád lezl v pondělí matterhorn a prý dobrý.
jinej Petr14:17:55 19.09.2014
odpovědět 
     Re: Podmínky na Grossglockneru
Supr podmínka je v Chamonix a na Matterhornu...to je fakt, jen je to trochu dál:-)...v Zillertálských severkách by mohla bejt podmínka v pohodě...Hochfeiler, Hochferner, apod. Možná něco v Ötztálu...plus celý Wallis. Chce to pohledat "podmínkový fóra". Možná půjde severka Wiesbachhornu, viz. záznamy na http://www.gipfel treffen.at/ - bez mezery.
Kleboň18:32:42 19.09.2014
odpovědět 
     Re: Podmínky na Grossglockneru
minulý víkend jsme viděli lézt severku na Ortler, byla to Ne 14.9., podmínky si myslím byly ideální.Posuzuju podle normálky na vrchol, fr
franta18:43:13 21.09.2014
odpovědět 
      Re: Podmínky na Grossglockneru
doporučte prosím nějaký podmínkový fóra, jde mi především o tu Wildspitzi, díky
Štěpán18:02:21 22.09.2014
odpovědět 
       Re: Podmínky na Grossglockneru
Co udělat nejakou otevřenou skupinu na fb a tam psát podmínky a kdo kde byl? Mohlo by to fungovat.
Honza07:23:46 23.09.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi