Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ubytko v Ospu 24.09.2014 Ahojte,
nemáte někdo kontakt na ubytování přímo v Ospu? Díky moc.
  Re: Ubytko v Ospu 26.09.2014 Nejde sem vložit odkaz, prej je příliš dlouhý. Tak zadej v googlu klabjan osp a najdeš to. Ale zkuše
  Re: Ubytko v Ospu 26.09.2014 čau helčo, silvo karo má celkom veľký penzión priamo v ospe, my sme tam na jar spali za 10€/noc/osob
Komentare na Lezci. 23.09.2014 Ze by novy trend a od novych clanku uz plati, ze komentovat mohou pouze registrovani? Jsem pro, odstrani se tim mozna docela dost hlupaku a zavistivcu a pomstychtivcu, a ze tam par lidi z lenosti se registrovat nenapisi svoje třeba k věci a dobré komenty,
  Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Odstrani se jich dost, ale ty tam bohužel zůstaneš.
    Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Zmylil ses...jen mas natolik nizke IQ, ze se domníváš, ze hlupak jsem ja, coz ti stejne nepujde vysv
      Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Ted jde ale o to, jestli se hlupák může mýlit. jako nositel nižšího IQ (tudíž v permanentím stavu id
        Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Big bang theory?
Nějak tu cejtím Sheldona..
  Re: smysl registrace. 23.09.2014 No a co, tak se registruješ, nic závazného, ani ověření mejlu nepožadují. K smíchu
  Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Do budoucna bychom rádi nadále nechali na rozhodnutí autora článku, který si může zvolit, jestli kom
    Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Nebo by to chtělo změnit předpotopní úpravu webu.Více se věnovat aktuálním informacím z lezení(a to
    Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 To je snad možné od pravěku, ne?? Tak to asi uživatelé nepochopili. Jsou fakt blbí... Tak je vyměním
      Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 Tak to cislo 127 je takovy usmevny doklad toho jak to s Lezec.cz vypada. Admini zaspali dobu, projek
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 Souhlas.
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 A co ti je do toho, jakým způsobem je tenhle projekt manažovanej?
ve vší slušnosti -
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 asi jsi to myslel v podstatě dobře, ale pokud jakejkoli projekt nemá motor z vnitřní potřeby lidí, t
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 25.09.2014 někomu se retro-design líbí, každopádně na něj jsem zvyklej, tak prosím neměnit.
          Re: Kam kracis Lezec.cz? 25.09.2014 jawohl! dost na tom zpitvoření s vláknitým morem v diskusích, zlaté chronologické řazení. mějte ohle
            Re: Kam kracis Lezec.cz? 25.09.2014 ale ono to není ani chronologické, ani konzervativní... čert aby se v tom vyznal.
      Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 127 je maximum do kolika umi superpocitac na kterym je Lezec.cz nainstalovan. Me se jednou stala mno
  Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 Chtělo by to hlavně responzivní design, aby Lezec šel číst v pohodě i na mobilu.
Kvůli nemožn
    Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 KT je v pohodě, ale nesmí se tu napsat "horský vůdce".
      Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 To se vyřešilo - Mořští svůdci, ale nesmí se psát řetězy v Tatrách :-D
SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Ahoj, chci se poradit ohledně výběru lezeckejch destinací v ČR a okolí. Moje priority jsou:
1/ dobře odjištěný cesty hustotou nejtů/bh se blížící k jištění na překližce. Ideálně bez nebo s minimem vl. jištění.
2/ ČR a okolí (Německo, FR, Ita
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 v průvodci jsem našel např. skály z německé strany šumavy - kaiterberg, kreuzfelsen..mají obecně něm
    Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Zkus ještě třeba Kaitersberg v Německu, jsou tam i odjištěné cesty.
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Dotaz je moc obecný a nadá se odpovědět nějak jednoduše. Záleží na tom co vůbec lezeš za obtížnost (
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 lezu 6-7, lokalita ČR a okolí (FR, Ita, AUS, Něm). Dojet se dá leckam, díky za tipy, (můžou být i me
          Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Kras, jura, osp, koenigshain,ci ruzné male lomy po čr.Je toho mraky...podívej se do mapy tady na lez
            Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 z průvodce poznám, zda je jištění přes b/nýt/kruh, či po vlastním, či mix.
ale už nepoznám, j
              Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Zkus třeba Kreuzberg u Litoměřic, plotny u Hodkovic, nedávno zde avizované Solvayovy lomy, Špičák u
                Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Helfštýn, sektor Gabrielka a Materhornek...v cizině Adlitzgraben, Arco, výše zmíněný Osp..........
                Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 plotny u Hodkovic jsou v kontextu materiálu přejištěné, ale 2 kruhy na deseti metrech asi není to, c
          Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Podobný Kaitru je Steinwald za hranicemi směrem na Cheb. Je to poklidná oblast s dobře odjištěnou žu
            Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 vypadá moc pěkně, díks
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí 26.09.2014 Ještě tu nepadl Peilstein v AUT, polská Jura, Sokoliki, Sulov. Jestli jsi nebyl v Frjuře, tak začni
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí 26.09.2014 Třeba Durnstein v Rakousku, kemp je přes řeku, pěkné okolí. Osp ve Slovinsku, kemp hned pod skalama,
alpenverein obnova 22.09.2014 nemáte nekdo prosím zkušenosti s obnovou karticky pojistení Alpenverein pri ztráte?
  Re: alpenverein obnova 23.09.2014 zavolej tomu u koho jsi si alpenverein zrizoval a pozadej ho o duplikat, neni to problem.
GROSSGLOCKNER 22.09.2014 Ahoj,
nebyl někdo prosím v nedávný době na Grossglockneru? Sháním informace o podmínkách v severce - Pallavicinirinne. To samé i o severce Wildspitze. Děkuju
Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 čauves, mám dlouhodobě problémy s rotátorovou manžetou pravýho ramene, při rychlým pohybu ramene (volejbal) nebo i při lezení když vytočím rameno do blbýho úhlu a zatížím vahou, tak to pěkně bolí a pár dní je to pak namožený a nezalezu si.
Bolí to
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Ja mam poznatek z reality, vysetreni zjistilo natrzeny pidisvalik v kloubu, doporuceni bylo svinstva
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 tu biolampu ti napsal doktor a ty sis doplácel nebo to šlo celý z vl. kapsy?
      Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Doktor mi napsal akorat rehabilitaci (elektro, magnety) a bylo to na prd, navic desneho casu v tahu
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Ahoj, taky tu běžela diskuse cca v dubnu letošního roku. Doporučuji pročíst, byla celkem informačně
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Já už to mám vyloženě jako recidivu, snad 15 let, 2 roky zpátky jsem s tím byl na rehabku, ultrazvu
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 měl sem něco s ramenem, taky nějakej rotator. klid, elekrolečba poté ruzne cvicky na stabilizaci ram
      Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 hypermobilitu kloubů mám taky. Řeším to právě i kvůli prevenci - co s tím dál. nerad bych přestal dě
        Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Imho se ti silný ramena neztratěj, ale spíš než shyby tak vzpory na bradlech, kliky, stojky... ať se
        Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Hele nechci ti brat super zabavu, me odeslo rameno prave pri shybovani po serii 50, 20, 30, 40, 20 p
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 nedalo mi to a šel jsem rameno pokoušet na hrazdu. Shyb podhmatem i nadhmatem ok, samozřejmě žádný r
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 šestikilo si bere v Radotíně, kde dělá celkem krátce, ale pokud se nepletu, leta dělá v Mazurský a t
      Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 23.09.2014 do mazurský si brnknu pozejtří, je tam dle webu jen čvrtky..takže dík za info, asi tam budou dlouhý
        Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 23.09.2014 Mne vysetril a poslal do Pribrami do nemocnice (tam pusobi nebo aspon pusobil) na mg. rezonanci (sta
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 23.09.2014 jestli tě to bolí, tak neshybuj. podřezáváš si větev. něco zkurvit, to je hned - ale dát to do pořád
Finale Ligure 21.09.2014 Zdravím, nevíte, prosím, někdo, jak to v současné době vypadá na tábořišti nad pizzerií ve Finale Ligure? Je to tak 5 roků, co jsem tam nebyl, tak jestli mám čekat v něčem nějakou změnu. Díky.
  Re: Finale Ligure 21.09.2014 Změnu nečekej, pořád stejný
skály u Rožnova 21.09.2014 Prosím, nemáte někdo informace o možnostech lezení a případně i o původu skal (jestli je to přírodní anebo lom) v místě kousek nad Rožnovem p.R. goo.gl/rlV6RW ?
Trekingový batoh 21.09.2014 Ahoj, koukám, že příspěvky už jsou zastaralé, a když googlím, co ostatní doporučují, často se to už neprodává. Potřebovala bych obměnit krosnu na chození po horách a cestování, mám lezecký batoh 30, tak něco většího, když už tenhle nestačí i když ho ověsi
Smazaný článek 20.09.2014 Kdo zachytil páteční zprávu o ztracených a nalezených řetězech v Tatrách? A proč už tu ten článek není?
  Re: Smazaný článek 20.09.2014 Protože se admini konečně začali starat o to, aby tu netekly sra.ky ...
    Re: Smazaný článek 20.09.2014 Jeste adminy prosim o presunuti toho inzeratu "hleda se fotograf" do inzerce. Delaji to i
    Re: Smazaný článek 21.09.2014 Že odřezání řetězů z Gerlachu, které tam zbyly v bezvadném stavu po plánovaném výstupu čtyř preziden
      Re: Smazaný článek 21.09.2014 Jsem pro mazání anonymních pomluv. Informace je na vodě. Takový "článek" snad projde jen u
        Re: Smazaný článek 21.09.2014 dobrá trefa :-)
        Re: Smazaný článek 21.09.2014 Pomluvou ... či spíš lží ... má být to, že tam ty řetězy pod tím šutrem našli, nebo co?
      Re: Smazaný článek 21.09.2014 Kde našli, co našli? :-)
        Re: Smazaný článek 21.09.2014 Někdo oddělal řetězy v Tatrách, někdo to pak někam napsal a spekuloval, ale někomu s potenciálních &
          Re: Smazaný článek 21.09.2014 Vždyť bylo od začátku jasné, že to udělali Mořští svůdci v čele Palo Rajtárem
  Re: Smazaný článek 21.09.2014 Jsem to nasel...
hátetepe dvojtečka dvě lomítka
goo.gl/
EY55pW
hátetepe
  Re: Smazaný článek 21.09.2014 Mohou prosím admin vysvětlit, proč došlo ke smazání tohoto článku? Bližší vyjádření, proč je v podez
  Přesunuto z home page 21.09.2014 Kam zmizel ten starý song?
Hej, hoši!!!! Kdepak máte to krátké info o nalezených řetě
    Re: Přesunuto z home page 21.09.2014 Děkuji, že jsem byl převeden z nějakého homepage. Pokud bych byl přesunut z hlavní, domovské stránky
      Re: Přesunuto z home page 21.09.2014 Tak to jediné je zcela jasné ... kazily živnost:-).
    Re: Přesunuto z home page 22.09.2014 No taky by nebylo naškodu,kdyby takto rychle mizeli články typu "zkopíruji trapný odkaz" z
      Re: Přesunuto z home page 22.09.2014 Vidíš, tohle je Tvůj názor, nikdo Ti ho nebere a nemusíš se stydět za něj podepsat. Náš názor je zas
        Re: Přesunuto z home page 22.09.2014 Boha jeho... Vsimnul sis, ze tohle je mj. diskuze o tom, ze jste mlcky stahli nevyhovujici clanek?
  Re: Smazaný článek 22.09.2014 Ubohé je od adminů, že smazali článek, ještě ubožejší jsou mořští svůdci, kteří si tak neúprosně brá
        Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 A to myslíš vážně, Honzo? Podepíšeš se alespoň pod tohle celým jménem? Prosím přemýšlejte o tom co č
          Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Marťane, nijak nezpochybňuju právo redakce publikovat a mazat zde, co uznáte za vhodný, ale sami pře
            Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Ano, postupně se budeme snažit ty diskuse zkulturnit pro registrované. Je nám to líto, dlouho jsme t
              Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Máš pravdu, že se většinou celým jménem nepodepisuju, ale to mi snad nebere právo volat po povinný r
                Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Honzo reaguji na ten odstavec Pulitzerova cena.
Tady šlo jen o to, že celý článek o řetězech
                  Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Dik za vysvetleni! Za me to staci a je to rozhodne hodnotnejsi vysvetleni nez Martanovi keci o svobo
                  Re: zmizelé řetězy - článek 23.09.2014 Díky za vysvětlení. Oceňuju to stejně jako v případě těch horských vůdců minule.
Z reakcí v d
                    Re: zmizelé řetězy - článek 23.09.2014 Díky zas vysvětlení, teď je vše daleko jasnější. Škoda že se tenhle text neobjevil na místě smazanéh
                  Re: zmizelé řetězy - článek 23.09.2014 AHoj, super. DIky moc za info a za vysvetleni. Jedina otazka : Existuje nejakej racionalni duvod, pr
          Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Já nevím, kolik je Ti let, ale vystupuješ jako školáček
            Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 Ještě než jsme chodili do školy, učili nás rodiče (někoho) slušnému chování.
              Re: zmizelé řetězy - článek 22.09.2014 A co bys chtěl? Abych se podepsal, třeba Petr, nebo Pavel, nebo dal mejl: petrpavel@seznam.cz???
    Re: Smazaný článek 22.09.2014 Jakýsi "autor" již druhého "článku", se dvěmi fiktivními jmény, který se ani neobtěžuje komunikovat
      Re: Smazaný článek 22.09.2014 O kauze nic moc nevím, ale smazání považuju přesto za nešťastné, nebo jsou někde uvedena pravidla pr
        Re: Smazaný článek 22.09.2014 Ano, snažíme se kupodivu o to, aby byl Lezec lepší. Prioritně je nejdůležitější udržet to co stíháme
          Re: Smazaný článek 22.09.2014 Kážeš tady Martane jako Hus, mně to přijde trapné, ale budiž. Ovšem vysvětli, proč jsi smazal ten čl
            Re: Smazaný článek 22.09.2014 Dobrý den pane někdo. Ráčíte se pod svůj dotaz podepsat? Chápu, není to vaše povinnost, stejně jako
              Re: Smazaný článek 22.09.2014 Jmenuji se Petr Novák, bydlím v Ostravě, muj mejl je petr.novak@seznam.cz. Pomohlo ti to mne poznat?
              Re: Smazaný článek 22.09.2014 A kdo jsi ty? Kde pracuješ? Jakou máš profesi? Jaké rodinné zázemí, kdo tě zná?? Jmenuj i s adresami
              Re: Smazaný článek 22.09.2014 Mohl bys tedy vysvětlit, kdo nebo co ti nařídil smazat článek?
                Re: Smazaný článek 22.09.2014 Ahoj "Petře", bohužel email neexistuje nebo máš plnou schránku. Dobrej fór, 1:0 pro Tebe :) Za to Ti
                  Re: Smazaný článek 22.09.2014 Je to Marťane zbytečný tyjátr ohledně těch podpisů, zdá se mi, že tady jen zbytečně kejháš o morálce
                    Re: Smazaný článek 22.09.2014 Mně osobně to, když už, přijde stejné, jako kejhání o cenzuře. Důvody několikrát zazněly, chytrému n
          Re: Smazaný článek 22.09.2014 Předchozí příspěvek jsem zkracoval, možná vyznění toho s pravidly utrpělo. Každopádně si stojím za t
            Re: Smazaný článek 22.09.2014 Otázka podpisu má váhu zejména tam, kde vynášíme soudy o někom druhém. Stojíme si za tím, že předmět
              Re: Smazaný článek 22.09.2014 Tak smaž lezce a půjdeme do hospody. Nebo sis všiml, že provozujete internetovou diskuzi??
                Re: Smazaný článek 22.09.2014 Je zajímavé, že nejen v diskusích znají všichni svá práva a zapomínají na povinnosti. Setkávám se s
                  Re: Smazaný článek 22.09.2014 martane, ty seš jako politik nikdy neodpovím na přímou otázku, ale budu mlet pořád dokolo hovadiny a
                    Re: Smazaný článek 22.09.2014 Priklanim se k zadosti. Mnoha ctenarum by to usporilo cas - at byla otazka jakokoliv vzdy to sklouzl
                  Re: Smazaný článek 22.09.2014 Mohl bys napsat, jaký byl důvod smazání článku?
                  Re: Smazaný článek 23.09.2014 Martane, jaká práva ? Váš web má nastavené tato pravidla, diskutovat bez přihlášení !!! Tak to je, t
      Re: Smazaný článek 22.09.2014 "...Jestli vážně cítíte, že je třeba poškozovat tento web..."
"...asi někomu o
        Re: Smazaný článek 22.09.2014 Vyjádřil jsi to obsáhleji a přesně
        Re: Smazaný článek 22.09.2014 Pořád dokola mám jeden jediný dotaz. Proč byl smazaný článek. Proč, když v něm nebylo nic sprostého,
          Re: Smazaný článek 22.09.2014 Vysvětlení od JirkaS v 21:25:11 22.09.2014 v jiné odbočce výše.
            Re: Smazaný článek 23.09.2014 Děkuji, jasně vysvětleno. Chápu, mlčím, odcházím do kouta. Není co řešit.
Ale nebylo
          Re: Smazaný článek - odpoved 23.09.2014 Cituji: Jirkas 21:25:11 22.09.2014
Honzo reaguji na ten odstavec Pulitzerova cena.
            Re: Smazaný článek - odpoved 23.09.2014 Také se ti špatně orientuje v příspěvcích, že to cituješ na konec diskuze, aby to bylo zřejmé? Mně t
        Re: Smazaný článek 23.09.2014 Díky za to jak jsi to hezky napsal.... Přemýšlel jsem nad tím úplně stejně. Martane, je to neco co s
          odpověď tu byla 23.09.2014 Tak ještě jednou naposledy. Psal jsem to 22.09. 15:54:54, od té doby je tu znovu nadále několik stej
            Re: odpověď tu byla 23.09.2014 A ve 21:25:11 22.09.2014 za tebe JirkaS srozumitelne odpovedel na to "proc?", kteremu ses
              Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Navíc sice od nějakého čtenáře, ale odpověď na první dotaz se tu objevila již 2 minuty, po úplně prv
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Martane, už sem raději nepiš...
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 ...nech mluvit dospělé
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Sorry, ale tahle reakce přesně podtrhuje to, co napsal filosof i Tom Vidlák.
To, co napsal Ji
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Tak nejdriv moralizujes nad tim, jak anonymni nepodlozene prispevky nemaji zadnou hodnotu a ted lide
                Re: odpověď tu byla 24.09.2014 Vysvětlení sem dal až Jirkas 21:25:11 22.09.2014 (díky za něj, kdyby se to objevilo místo smázlýho č
            Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Martane sorry ale citim v te Tve odpovedi takovy podton jakoze to tem "debi..." teda vysve
              Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Přesně tak, ale i v době nedávné minulé smazal martan, část diskuze z 20.5.2013 bez udání důvodu vla
            Re: odpověď tu byla 23.09.2014 martane, ja sice po odpovedi primo nevolal, ale precijen bych od Tebe jako od admina cekal, ze mi na
              Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Ale ale,
1) Jak jsi se dočetl, jsem hlupý, co je moderování diskuse si můžeš najít ve slovník
                marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 ad 3) "reaguji až příliš": no nevím, vždycky jsem Tebe nebo adminy v týhle otázce oslovova
                  Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 a) tak to neuzivej kdyz se ti to jako koncovemu uzivateli nelibi
b) vytvor konkurencni web
                    Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 Mám pocit, že takhle přesně uvažuje Marťan
                    Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 Uvažujeme o zkvalitnění uživatelů, ty staré bychom vyměnili za nové, už se to jejich prudění nedá po
                      Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 ...já se podepisuji takhle
                        Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 Ahoj Marťane, možná se pletu, ale nepracuješ ve veřejném sektoru? Měl bys mít s prací s lidmi a komu
                          Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím: 24.09.2014 skoleni: Jak vyjit se Zmrdy :) .. aneb jsou vsude kolem vas... hlavne korektne prosim, hlavne korekt
              Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Hele nechci se do toho úplně vměšovat, ale myslim že už Marťan dostal v tomhle vlákně nakládačku až
                Re: odpověď tu byla 23.09.2014 Nezdá se mi, že by si Martan sypnul popel na hlavu
                  Re: odpověď tu byla 24.09.2014 a proc by to mel delat? jen aby prudici byli spokojenejsi :) ranu pesti spis potrebujete.. :)
                    Re: odpověď tu byla 24.09.2014 :-) dovolim si predpokladat, ze martan jakozto admin ma vetsi kapacity a bohatsi paletu pixelu na ro
    Re: Smazaný článek 23.09.2014 Igelitky ne, ale pry pouzili ty modre tasky IKEA!
1
...
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
416
417
418
419
420
...
2263
SPortovky ČR a blízký okolí Ahoj, chci se poradit ohledně výběru lezeckejch destinací v ČR a okolí. Moje priority jsou:
1/ dobře odjištěný cesty hustotou nejtů/bh se blížící k jištění na překližce. Ideálně bez nebo s minimem vl. jištění.
2/ ČR a okolí (Německo, FR, Ita?)-ideálně prodl. víkend.
3/kratší cesty, ideálně 20-30m
4/ napadá vás ještě něco, co by mělo hrát v rozhodování roli?
Co by jste mi doporučili? Hojná je prý frankenjura, vápno sice nemám zrovna v oblibě, ale pokud je to tam bezpečný..
Díky, d.ník Dan 12:19:30 23.09.2014odpovědět
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí v průvodci jsem našel např. skály z německé strany šumavy - kaiterberg, kreuzfelsen..mají obecně němci lépe odjištěno/hustěji než u nás? nebyla by to varianta? dann 12:24:56 23.09.2014odpovědět
    Re: SPortovky ČR a blízký okolí Zkus ještě třeba Kaitersberg v Německu, jsou tam i odjištěné cesty. Martin 12:38:46 23.09.2014odpovědět
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí Dotaz je moc obecný a nadá se odpovědět nějak jednoduše. Záleží na tom co vůbec lezeš za obtížnost (5, 6,8,9?), odkud jsi (ze severu Čech jsou přístupnější jiný oblasti než pro kluka z Ostravy). Jinak se ti může stát, že ti tady někdo doporučí oblast, kam za ten prodloužený víkend ani nedojedeš. 13:04:05 23.09.2014odpovědět
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí lezu 6-7, lokalita ČR a okolí (FR, Ita, AUS, Něm). Dojet se dá leckam, díky za tipy, (můžou být i menší méně navvštěvovaný lokalitky,což ale při mejch podmínkách typu hustý jištění neočekávám) Dan 13:13:31 23.09.2014odpovědět
          Re: SPortovky ČR a blízký okolí Kras, jura, osp, koenigshain,ci ruzné male lomy po čr.Je toho mraky...podívej se do mapy tady na lezci a vyber ci ne ? Stejne to je nejlepsi moznost OndraH 13:17:19 23.09.2014odpovědět
            Re: SPortovky ČR a blízký okolí z průvodce poznám, zda je jištění přes b/nýt/kruh, či po vlastním, či mix.
ale už nepoznám, jestli jsou nejty sázený po 4 metrech, jestli se skála neláme apod.
prostě vymazlenou sportovní oblast kam bych mohl vzít i děcka apod.
Bezpečí, komfort, při troše štěstí ne václavák. d 13:43:50 23.09.2014odpovědět
              Re: SPortovky ČR a blízký okolí Zkus třeba Kreuzberg u Litoměřic, plotny u Hodkovic, nedávno zde avizované Solvayovy lomy, Špičák u Mostu, řada nově sanovaných oblastí podél Sázavy a Vltavy. Ben 14:33:39 23.09.2014odpovědět
                Re: SPortovky ČR a blízký okolí Helfštýn, sektor Gabrielka a Materhornek...v cizině Adlitzgraben, Arco, výše zmíněný Osp.......... kubajz 15:03:25 23.09.2014odpovědět
                Re: SPortovky ČR a blízký okolí plotny u Hodkovic jsou v kontextu materiálu přejištěné, ale 2 kruhy na deseti metrech asi není to, co shání ;-) 15:05:29 23.09.2014odpovědět
          Re: SPortovky ČR a blízký okolí Podobný Kaitru je Steinwald za hranicemi směrem na Cheb. Je to poklidná oblast s dobře odjištěnou žulou. Byl tu na L. článek. jirkas 15:56:12 23.09.2014odpovědět
            Re: SPortovky ČR a blízký okolí vypadá moc pěkně, díks 18:11:55 23.09.2014odpovědět
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí Ještě tu nepadl Peilstein v AUT, polská Jura, Sokoliki, Sulov. Jestli jsi nebyl v Frjuře, tak začni tam, zklamaný určitě nebudeš - ohromný výběr cest, sektorů, slunce x stín, jištění atd. Kuba. patapufa 08:04:56 26.09.2014odpovědět
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí Třeba Durnstein v Rakousku, kemp je přes řeku, pěkné okolí. Osp ve Slovinsku, kemp hned pod skalama, spousta krásných cest v obtížnosti 6a-6b+, případně pár kiláků vedle Črni Kal, kde je víc lehčích, ale už ne tak pěkných cest. Došlík 09:33:06 26.09.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: