Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230832 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Gekon Boulder bar - Pardubice
Bouldering za oponou - Měnín
HO Jeseník - Jeseník

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
Dap Sport - Hradec Králové
HUDYsport - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 trekové pohory30.09.2014
Budu kupovat nové pohory. Ve výběru zůstaly Hanwag Alaska nebo Meind Island. Je někdo, kdo zná oboje a může porovnat?
děkuji.
 Re: trekové pohory30.09.2014
Nevím jak teď, ale u Meind Island byla dříve verze s/bez gumové obsázky. Bohužel jsem měl verzi bez
 Re: trekové pohory30.09.2014
Podívej se na outdoorforum.cz, kde je uživatel Mike a ten Islandy zkusil po letech užívání Alasek a
  Re: trekové pohory01.10.2014
Jenže Outdooforum je silně prohudyovsky orientované a Hanwagy Hudy prodává, Meindly ne. Takže moderá
   Re: trekové pohory01.10.2014
Myslíš tím to, že tam jsou HUDY banery? Protože HUDY inzeruje na "oborových" forech, to by
    Re: trekové pohory02.10.2014
Nejde o banery, jde o vyznění příspěvků. Neustále valení Hudy značek. Deuter je nejlepší, jedině Las
     Re: trekové pohory02.10.2014
No ty voe, to jsou ale zkurvený lži a ty jsi závistivej sráč. A hlavně se nevymlouvej, že to byla na
   Re: trekové pohory02.10.2014
Moderator Mike si posledni Alasky koupil v RP a predposledni v Namche. S Hudy nema nic spolecneho.
 Re: trekové pohory01.10.2014
Ahoj, par kamaradu melo Hanwag Alaska a naprosta spokojenost, slouzily skoro 10let.
  Re: trekové pohory01.10.2014
Mam Alasky jeste bez goretexu z roku 1996. 2000 znovu podrazeny porad nosim.
   Re: trekové pohory02.10.2014
Jenže to jsou staré poctivé kousky, ta kvalita šla hrozně dolů, kupoval jsem je také ještě za marky
  Re: trekové pohory03.10.2014
Mám taky Alasky, drží mi už dlouho. Obecně bych řekl, že kdo má menší nohu, bota se mu méně ohýbá a
 Re: trekové pohory01.10.2014
Ahoj. Kdysi jsem měl Meind Island a jak bylo řečeno nemají gumovou obsázku, která je do suťoviska do
  Re: trekové pohory02.10.2014
super informace, pokud ještě někdo zde dole bude číst, rád bych znal názor na porovnání Alasek a Isl
  Re: trekové pohory02.10.2014
super informace, pokud ještě někdo zde dole bude číst, rád bych znal názor na porovnání Alasek a Isl
 Re: trekové pohory06.10.2014
to mas tezky, resil jsem neco podobneho pred dvema lety... do finale tehdy postoupily Lowa Tibet, H.

 Ortler, Grossglockner, Wildspitze29.09.2014
Nelezl jste někdo tento víkend nějakou severku? Jaká byla podmínka? Děkuji

 Labák - Maják28.09.2014
Ahoj,
nevíte někdo co je to za novou cestu a za kolik v Labáku na Maják? Přes nový borháky... Nástup mezi noční hlídkou a O Sole Mio. Kříží cestu Amore Mio kolem 4-5 jištění...
Díky. M.
 Re: Labák - Maják30.09.2014
Nikdo neví?
Ani Piškot...:)

M.
  Re: Labák - Maják30.09.2014
Bohužel nevím. V tom místě jsem dlouho nebyl a zatím se mi ani nic nedoneslo.
  Re: Labák - Maják13.10.2014
Tak jde o cestu Relight my Fire od Chrise-Jana Stillera. Dole je docela namáčklá, kříží Amore mio (j
   Re: Labák - Maják13.10.2014
Díky za info,
lezl jsem to ten den jak jsem sem psal ten prvni dotaz. Osobne sem si rikal tak
    Re: Labák - Maják13.10.2014
Může být. Někdo předtím lezl Cestu přes skobičku a říkal že zhruba podobný, ale ta je vzdušnější. Id

 mačky27.09.2014
Ahoj, máte někdo zkušenosti s mačkamam FAKIR od singing rock?
 Re: mačky29.09.2014
Zkušenosti nemám ale když jsem je držel v ruce přišly mi tak nějak fórové ale možná jim křivdím. A n
  Re: mačky29.09.2014
Lucifery jsou za tu cenu vyborny, ale maj uplne nah*vno snehovy vyhazovace, nepochopil jsem vyrobce,
   Re: mačky29.09.2014
Mel jsem je v ruce a na pohled vypadaly lucifery dobře. uvažoval jsem o koupi. nakonec jsem sáhl po
   Re: mačky30.09.2014
Mně funguji vyhazovače s monohrotem na Luciferech uplne stejně jako jiné mačky,třeba Grivel Rambo.Vě
 Re: mačky29.09.2014
Ja je mam a jsem celkem spokojena, na tatransky mixovy lezeni mi vyhovovaly. Ale nejsem zadny zkusen
  Re: mačky29.09.2014
Aha, tak pardon, spletla jsem se, mam Lucifery. Rikala jsem si, ze to jmeno je mi nejake min povedom
 Re: mačky30.09.2014
Díky za reference. Jinak máte nějaké jiné tipy na slušné 12ti hroty na klasické VHT za rozumnou cenu
  Re: mačky30.09.2014
camp stalker apod.

nejsou to ramovky, ale na VHT staci.
Bude zalezet co chces
   Re: mačky30.09.2014
Nebo CT Nuptse Evo Classic. Maj dobře vyřešený bouncer. Konstrukce klasická. Obal je součástí - v ce
  Re: mačky01.10.2014
Simond Caiman - sice jen 10 hrot, ale na VHT bohatě stačí. Fungujou výborně, jsou z dobrýho matroše.
   Re: mačky01.10.2014
Desetihrot bych nekupoval, nemá žádné opodstatnění. Teda kromě nižší ceny.
    Re: mačky01.10.2014
Tak pokud se bavíme o VHT, tak 10 hrot a 12 hrot funguje prakticky stejně a 10 hrot je lehčí o ty 2

 Dotaz na uživatele friendů24.09.2014
Ahoj, mám pár friendů, které jsem koupil z druhé ruky. Jsou v pohodě, jen na asi 3 kusech chybí prodlužovací smyčka. Jedná se o friendy Kouba Manta nebo jejich ekvivalenty od Rock Empire. Jak to můžu řešit? Dá se cvaknout dost dlouhá preska přímo do oka?
 Re: Dotaz na uživatele friendů24.09.2014
Jesně že lze cvaknout presku přímo do oka. Ale než kratší smyčku napul, tak raději cca 30-35cm dynee
  Re: Dotaz na uživatele friendů24.09.2014
jo liščák, díky:)
   Re: Dotaz na uživatele friendů24.09.2014
zkus používat mozeg :)
 Re: Dotaz na uživatele friendů29.09.2014
navázal jsem tam natvrdo dutý plocháč takovým tím způsobem dovnitř. Nic nikde nečouhá a pevnost v uz
  Re: Dotaz na uživatele friendů29.09.2014
Jo? To pisou na uzlu?
   Re: Dotaz na uživatele friendů29.09.2014
frend 12 kN x tenhle vnitřní uzel 85 procent (bylo v nějakých tabulkách, kde různé uzle srovnávali)
    Re: Dotaz na uživatele friendů29.09.2014
Dostane se to o dost, protože 2*15*0,85=25,5 kN.
     Re: Dotaz na uživatele friendů30.09.2014
no, musíš počítat s tím že, ty smyčky nejsou testovaný na zatížení přes hranu lanka friendu, tak těc
 Re: Dotaz na uživatele friendů29.09.2014
Napis do ocunu, za velmi rozumny peniz mi nabidli ze mi tam nasijou dyneemy akorat bez zaruky a list

 alternativa GTX?24.09.2014
je v současný době v prodeji nějaká kvalitní alternativa membrány do bot mimo goretex?

popř. takovýty klimatexy, sympatexy, aquableble, jaký s tim máte kdo zkušenosti?
 Re: alternativa GTX?24.09.2014
Nejkvalitnější alternativa jsou suché náhradní fusekle v batohu. Beze srandy.
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
a minimálně další dva páry suchých pohor
 Re: alternativa GTX?24.09.2014
Silné ponožky - igelitka Lidl (nebo jiná vhodná GTX alternativa) - slabé ponožky - libovolné boty a
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
GTX-igelit, to sedí:D, hlavně v létě..

dvojitý fusekle taky jedu - tenký a tlustý, ob
   Re: alternativa GTX?24.09.2014
odpařovací bariéra je starej dobrej polárnickej vynález (tenká fusekle, igelit, tlustá fusekle, such
   Re: alternativa GTX?26.09.2014
Celokůži bez membrány dělá ještě Meindl.
 Re: alternativa GTX?24.09.2014
Viděl jsi někdy membránu Goretex, jak vypadá? Jak dlouho myslíš, že vydrží membrána v ohybu u špičky
 Re: alternativa GTX?24.09.2014
Doporučuji položit svúj dotaz někam jinam, třeba na outdoorforum, tam ty diskuse mají ještě nějakou
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag j
   Re: alternativa GTX?25.09.2014
Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popeln
   Re: alternativa GTX?25.09.2014
Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popeln
    Re: alternativa GTX?29.09.2014
jenže když je navoskuješ, tak už tam nemusíš mít GT, protože ten vosk funguje prakticky jako gumove
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag j
   Re: alternativa GTX?24.09.2014
Věřit nemusíš, prostě je to tak. V opravdu náročných podmínkách jsem je používal párkrát do roka (ka
    Re: alternativa GTX?25.09.2014
tak to si šťastný člověk..to je hodně super cena
   Re: alternativa GTX?27.09.2014
Hlavní výhodu gtx a jiných membrán vidím v tom, že bota rychleji usychá zevnitř.
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
Hlavně ne na Outdoorforum, kde jsou jednostranné názory a pokud máš jiný, tak ji začnou měnit nebo m
   Re: diskuze Lezec a Outdoorforum25.09.2014
takže vlastně buďme rádi, že martan tady maže jen části některých příspěvku a články jen občas :-)
    Re: diskuze Lezec a Outdoorforum25.09.2014
To v podstatě ano. Outdoorforum je marast zakomplexovaných uživatelů, kteří moc nepříjímají cizí náz
     Re: diskuze Lezec a Outdoorforum25.09.2014
Jasně, Máňa od vedle to taky říkala a tak to bude určitě směroplatný:-). Jinak od Deuteru máme doma
      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum25.09.2014
Tomu věřím, ale rady a názory z Outdoofora jsou a velmi často poměrně omezené a poplatné Hudysportu
       Re: diskuze Lezec a Outdoorforum26.09.2014
Mluvis mi z duse :)
      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum26.09.2014
a predpokladam, ze oboje ti poradili, pripadne sis vyhledal ve vlaknech outdoorfora. Jinak nic proti
       Re: diskuze Lezec a Outdoorforum26.09.2014
Ne, nosičku jsem dostal od ségry a batoh mi prostě sednul a navíc byl za necelý dva tisíce.
        Re: diskuze Lezec a Outdoorforum27.09.2014
Kde prodávaj Deutery pod 2000?
         Re: diskuze Lezec a Outdoorforum27.09.2014
Teď nevím, já to koupil tak dva roky zpátky v Brně na Veveří
          Re: diskuze Lezec a Outdoorforum28.09.2014
V Hudysport? To jsi dostal individuální slevu za propagaci na internetu?
           Re: diskuze Lezec a Outdoorforum28.09.2014
Ne. Normální cena v nějaké slevě.
 Re: alternativa GTX?26.09.2014
Před několika lety jsem řešil jaký vybrat pořádný boty a pokud to nepotřebuješ na ledolezení, tak ur
  Re: alternativa GTX?26.09.2014
vono už je skoro jedno od který slušný firmy se koupí vrcholnej tradicionalistickej model, pak už hr
   Re: alternativa GTX?26.09.2014
No, zdání ale klame. Například u Northfejsáckejch pohor (a vdíám to taky u meindlů) je ta vrstva tlu
    Re: alternativa GTX?27.09.2014
No jo, to ale nesmis nakupovat Nortfejcy u Vetnamcu. Zkus North Face v kamennych obchodech.
   Re: alternativa GTX?29.09.2014
Jestli potřebuješ úzké boty, zkoušel jsi Zamberlany? Tam ja nohu ani nenacpu, o chození nemluvě. Gar
 Re: alternativa GTX?29.09.2014
různý myslivecký boty se dělaj celokožený

 Ubytko v Ospu24.09.2014
Ahojte,
nemáte někdo kontakt na ubytování přímo v Ospu? Díky moc.
 Re: Ubytko v Ospu26.09.2014
Nejde sem vložit odkaz, prej je příliš dlouhý. Tak zadej v googlu klabjan osp a najdeš to. Ale zkuše
 Re: Ubytko v Ospu26.09.2014
čau helčo, silvo karo má celkom veľký penzión priamo v ospe, my sme tam na jar spali za 10€/noc/osob

 Komentare na Lezci.23.09.2014
Ze by novy trend a od novych clanku uz plati, ze komentovat mohou pouze registrovani? Jsem pro, odstrani se tim mozna docela dost hlupaku a zavistivcu a pomstychtivcu, a ze tam par lidi z lenosti se registrovat nenapisi svoje třeba k věci a dobré komenty,
 Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Odstrani se jich dost, ale ty tam bohužel zůstaneš.
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Zmylil ses...jen mas natolik nizke IQ, ze se domníváš, ze hlupak jsem ja, coz ti stejne nepujde vysv
   Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Ted jde ale o to, jestli se hlupák může mýlit. jako nositel nižšího IQ (tudíž v permanentím stavu id
   Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Skvela demonstrace Dunnig-Krugerova jevu o posuzovani sve inteligence (
    Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
To byla reakce na druhy a vlastne i prvni Martasuv prispevek.
    Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Big bang theory?

Nějak tu cejtím Sheldona..
 Re: smysl registrace.23.09.2014
No a co, tak se registruješ, nic závazného, ani ověření mejlu nepožadují. K smíchu
 Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Do budoucna bychom rádi nadále nechali na rozhodnutí autora článku, který si může zvolit, jestli kom
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Nebo by to chtělo změnit předpotopní úpravu webu.Více se věnovat aktuálním informacím z lezení(a to
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
To je snad možné od pravěku, ne?? Tak to asi uživatelé nepochopili. Jsou fakt blbí... Tak je vyměním
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Ze tech let ale je...
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Jo, já psal článek zatím jeden a možnosti zvolit to, kdo bude článek komentovat jsem si nemohl nevši
   Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
Tak to cislo 127 je takovy usmevny doklad toho jak to s Lezec.cz vypada. Admini zaspali dobu, projek
    Re: Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
Souhlas.
    Re: Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
A co ti je do toho, jakým způsobem je tenhle projekt manažovanej?

ve vší slušnosti -
    Re: Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
asi jsi to myslel v podstatě dobře, ale pokud jakejkoli projekt nemá motor z vnitřní potřeby lidí, t
    Re: Kam kracis Lezec.cz?25.09.2014
někomu se retro-design líbí, každopádně na něj jsem zvyklej, tak prosím neměnit.
     Re: Kam kracis Lezec.cz?25.09.2014
jawohl! dost na tom zpitvoření s vláknitým morem v diskusích, zlaté chronologické řazení. mějte ohle
      Re: Kam kracis Lezec.cz?25.09.2014
ale ono to není ani chronologické, ani konzervativní... čert aby se v tom vyznal.
   Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
127 je maximum do kolika umi superpocitac na kterym je Lezec.cz nainstalovan. Me se jednou stala mno
 Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
Chtělo by to hlavně responzivní design, aby Lezec šel číst v pohodě i na mobilu.
Kvůli nemožn
  Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
KT je v pohodě, ale nesmí se tu napsat "horský vůdce".
   Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
To se vyřešilo - Mořští svůdci, ale nesmí se psát řetězy v Tatrách :-D

 SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Ahoj, chci se poradit ohledně výběru lezeckejch destinací v ČR a okolí. Moje priority jsou:
1/ dobře odjištěný cesty hustotou nejtů/bh se blížící k jištění na překližce. Ideálně bez nebo s minimem vl. jištění.
2/ ČR a okolí (Německo, FR, Ita
 Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
v průvodci jsem našel např. skály z německé strany šumavy - kaiterberg, kreuzfelsen..mají obecně něm
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Zkus ještě třeba Kaitersberg v Německu, jsou tam i odjištěné cesty.
   Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Dotaz je moc obecný a nadá se odpovědět nějak jednoduše. Záleží na tom co vůbec lezeš za obtížnost (
    Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
lezu 6-7, lokalita ČR a okolí (FR, Ita, AUS, Něm). Dojet se dá leckam, díky za tipy, (můžou být i me
     Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Kras, jura, osp, koenigshain,ci ruzné male lomy po čr.Je toho mraky...podívej se do mapy tady na lez
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
z průvodce poznám, zda je jištění přes b/nýt/kruh, či po vlastním, či mix.
ale už nepoznám, j
       Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Zkus třeba Kreuzberg u Litoměřic, plotny u Hodkovic, nedávno zde avizované Solvayovy lomy, Špičák u
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Helfštýn, sektor Gabrielka a Materhornek...v cizině Adlitzgraben, Arco, výše zmíněný Osp..........
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
plotny u Hodkovic jsou v kontextu materiálu přejištěné, ale 2 kruhy na deseti metrech asi není to, c
     Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Podobný Kaitru je Steinwald za hranicemi směrem na Cheb. Je to poklidná oblast s dobře odjištěnou žu
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
vypadá moc pěkně, díks
 Re: SPortovky ČR a blízký okolí26.09.2014
Ještě tu nepadl Peilstein v AUT, polská Jura, Sokoliki, Sulov. Jestli jsi nebyl v Frjuře, tak začni
 Re: SPortovky ČR a blízký okolí26.09.2014
Třeba Durnstein v Rakousku, kemp je přes řeku, pěkné okolí. Osp ve Slovinsku, kemp hned pod skalama,

 alpenverein obnova22.09.2014
nemáte nekdo prosím zkušenosti s obnovou karticky pojistení Alpenverein pri ztráte?
 Re: alpenverein obnova23.09.2014
zavolej tomu u koho jsi si alpenverein zrizoval a pozadej ho o duplikat, neni to problem.

1   ...   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Komentare na Lezci.
Ze by novy trend a od novych clanku uz plati, ze komentovat mohou pouze registrovani? Jsem pro, odstrani se tim mozna docela dost hlupaku a zavistivcu a pomstychtivcu, a ze tam par lidi z lenosti se registrovat nenapisi svoje třeba k věci a dobré komenty, to uz bude dan za tohle asi. Tak ja jsem pro, pokud to není nahoda, pokud ano tak alespoň  do budoucna jsem pro.
Martas.13:23:43 23.09.2014
odpovědět 
 Re: Komentare na Lezci.
Odstrani se jich dost, ale ty tam bohužel zůstaneš.
hlupák13:38:10 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
Zmylil ses...jen mas natolik nizke IQ, ze se domníváš, ze hlupak jsem ja, coz ti stejne nepujde vysvětlit, ze vlastne ses podepsal konecne spravne.....viz.

https:// www.facebook.com/ video.php?v=1537469429802008
Martas.13:46:50 23.09.2014
odpovědět 
   Re: Komentare na Lezci.
Ted jde ale o to, jestli se hlupák může mýlit. jako nositel nižšího IQ (tudíž v permanentím stavu idiocie či čehokoli jiného co ti bude po chuti) jsem "blbej už ze svý podstaty", tj. např. oproti Tobě ve stavu permanentního omylu.

Domnívám se proto, že mýlit se nemůžu, neboť omyl je odchylka od něčeho, co omylem není. Kde je omyl, je i jeho opak.
14:09:13 23.09.2014
odpovědět 
   Re: Komentare na Lezci.
Skvela demonstrace Dunnig-Krugerova jevu o posuzovani sve inteligence (http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect)
21:09:24 23.09.2014
odpovědět 
    Re: Komentare na Lezci.
To byla reakce na druhy a vlastne i prvni Martasuv prispevek.
21:21:38 23.09.2014
odpovědět 
    Re: Komentare na Lezci.
Big bang theory?

Nějak tu cejtím Sheldona..
Valmar22:13:21 23.09.2014
odpovědět 
 Re: smysl registrace.
No a co, tak se registruješ, nic závazného, ani ověření mejlu nepožadují. K smíchu
13:56:30 23.09.2014
odpovědět 
 Re: Komentare na Lezci.
Do budoucna bychom rádi nadále nechali na rozhodnutí autora článku, který si může zvolit, jestli komentáře povolí, nebo je udělá pro registrované nebo třetí možnost, že je zcela zakáže. Už to funguje léta a zdá se, že to ještě řada přispívajících neví.

Jediné, co v dohledné době plánujeme změnit, je že články na hlavní stránku budou moci zadat jen admini. Případ posledních dvou podivných článků, nás přesvědčil, že je to asi dobrý krok.
 jirkas14:29:18 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
Nebo by to chtělo změnit předpotopní úpravu webu.Více se věnovat aktuálním informacím z lezení(a to hlavně), když už jste lezec.cz a ne podávat informace z pravěku.A hlavně mě neodpovídejte tak napiš článek, příspěvek sám - já jsem uživatel a jeden z klikačů(to znamená uživatel) na Váš web a ne admin.
márty20:36:41 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
To je snad možné od pravěku, ne?? Tak to asi uživatelé nepochopili. Jsou fakt blbí... Tak je vyměníme, ne?
21:38:36 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
Ze tech let ale je... http://www.lezec.cz/clanky.php?key=10036
22:22:07 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
Jo, já psal článek zatím jeden a možnosti zvolit to, kdo bude článek komentovat jsem si nemohl nevšimnout.. Takže myslím, že je to nastavené dobře a přehledně. s vkládáním obrázků je to slabší, jak je to přes adminy, ale pořád bych řekl, že dost v pohodě.. Díky všem lidem z lezce za tenhle web! Lidi tu často kritizují, ale na komenty k cestám atd se pak rádi mrknou. Podle mne deníčkově super a články rozhodně nejsou špatné. Komu se něco nelíbí, tak myslím, že tu opravdu platí.."Tak napiš něco sám puso:-)." Taky čtu články na BBsu a fakt je žeru, ale lezec je podle mne nezastupitelnej a to podstatný na něm je. By jste chtěli kvalitu jako Montana? Za tu se platí 79kč. Tady neplatí nikdo nic za obsah. Vždyť to že si tu články můžou psát lidi sami je dělá o to hodnotnější, že to není nějaká přichystaná komerční zábava. Prostě všehochuť daná tím, kdo píše.. a vůbec třeba tý Montaně podle mně není tolik pro zjímavejch věcí jako za 2 měsíce tady.

Tak držím lezci palce, ať maj kluci časem elán třeba i do nějakejch vylepšení!

PS: věcná. počet přelezů u cesty v nějaký oblasti(sektoru) ukazuje max 127 přelezů asi kvůli malí paměti. Třeba na Rovišti má spousta cest 127 přelezů, což ale není pravda. Přelezů je víc, jen to číslo už nejde navýšit. Detail, ale jestli jste si nevšimli, tak upozorňuju na to už poněkolikátý. Předpokládám ale, že to v tom programu nebude úplně lehký změnit,co?
Valmar22:34:22 23.09.2014
odpovědět 
   Kam kracis Lezec.cz?
Tak to cislo 127 je takovy usmevny doklad toho jak to s Lezec.cz vypada. Admini zaspali dobu, projekt se jim vymkl z ruky. Je velka skoda ze potencial nebyl vyuzit. Mantra o komunitnim webu uz davno neplati. Nechapu ze to adminum jeste nedoslo. Lezec.cz musi sam prinaset clanky, rozhovory, reportaze. Proboha proc nevyuzijete spolupraci s AO? Podivejte se na 8a.nu... Dalsi vec je reklama, mate vlastni eshop a pritom tady je spousta cizi reklamy? Co to je za schizofrenii? Smarja bud jedno nebo druhe prece. Prizvete do tymu nekoho kdo tomu rozumi. Zmente ten retro design. Podivejte se jak se delaji vlakna v diskuzi. Zkuste zachranit Lezec.cz. Databaze cest a denicky jsou super. ZA TO VELKY DIK! Pojdte ale dal... diky H.
Jan08:39:08 24.09.2014
odpovědět 
    Re: Kam kracis Lezec.cz?
Souhlas.
m.09:22:30 24.09.2014
odpovědět 
    Re: Kam kracis Lezec.cz?
A co ti je do toho, jakým způsobem je tenhle projekt manažovanej?

ve vší slušnosti - jdi si svoje neukojený ambice realizovat na svým písečku. Přeju nám všem, abys nějakej měl.
Jan10:08:13 24.09.2014
odpovědět 
    Re: Kam kracis Lezec.cz?
asi jsi to myslel v podstatě dobře, ale pokud jakejkoli projekt nemá motor z vnitřní potřeby lidí, terý ho vedou, tak jebat do nich zvenku je v dlouhodobým horizontu k ničemu.

Já osobně jsem s webem spokojenej, mohl by vypadat i jinak, ale to je na motivaci a chuti a pohledu lidí, který ho vedou a fakt nemám potřebu je kvůli tomu vysírat.

Až bude přístup na lezce.cz zpoplatněnej, to bude samozřejmě jiná situace. Ale i tehdy bych o nějakým základním modulu uvažoval.
Jan10:18:10 24.09.2014
odpovědět 
    Re: Kam kracis Lezec.cz?
někomu se retro-design líbí, každopádně na něj jsem zvyklej, tak prosím neměnit.
retrofan09:23:19 25.09.2014
odpovědět 
     Re: Kam kracis Lezec.cz?
jawohl! dost na tom zpitvoření s vláknitým morem v diskusích, zlaté chronologické řazení. mějte ohledy na nás konzervativce!
Lukas B.09:34:49 25.09.2014
odpovědět 
      Re: Kam kracis Lezec.cz?
ale ono to není ani chronologické, ani konzervativní... čert aby se v tom vyznal.
11:11:39 25.09.2014
odpovědět 
   Re: Komentare na Lezci.
127 je maximum do kolika umi superpocitac na kterym je Lezec.cz nainstalovan. Me se jednou stala mnohem zavaznejsi vec, hral jsem tetris, nahral svetovej rekord, hraju klidne dal jo... a protoze pocitac uz vetsi cislo nez moje skore neznal, zacal mi to pocitac pocitat znova od nuly... to je teprva tragedie.
Laco15:02:10 25.09.2014
odpovědět 
 Re: Komentare na Lezci.
Chtělo by to hlavně responzivní design, aby Lezec šel číst v pohodě i na mobilu.
Kvůli nemožnosti číst web na mobilu jsem už přestal chodit na hory-doly-cz - pokud si to KT přečte - nevím co vše za slova jsou tu blokované :)
Belial08:41:38 25.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
KT je v pohodě, ale nesmí se tu napsat "horský vůdce".
19:24:22 25.09.2014
odpovědět 
   Re: Komentare na Lezci.
To se vyřešilo - Mořští svůdci, ale nesmí se psát řetězy v Tatrách :-D
20:42:21 25.09.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi