Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English trekové pohory 30.09.2014 Budu kupovat nové pohory. Ve výběru zůstaly Hanwag Alaska nebo Meind Island. Je někdo, kdo zná oboje a může porovnat?
děkuji.
  Re: trekové pohory 30.09.2014 Nevím jak teď, ale u Meind Island byla dříve verze s/bez gumové obsázky. Bohužel jsem měl verzi bez
  Re: trekové pohory 30.09.2014 Podívej se na outdoorforum.cz, kde je uživatel Mike a ten Islandy zkusil po letech užívání Alasek a
    Re: trekové pohory 01.10.2014 Jenže Outdooforum je silně prohudyovsky orientované a Hanwagy Hudy prodává, Meindly ne. Takže moderá
      Re: trekové pohory 01.10.2014 Myslíš tím to, že tam jsou HUDY banery? Protože HUDY inzeruje na "oborových" forech, to by
        Re: trekové pohory 02.10.2014 Nejde o banery, jde o vyznění příspěvků. Neustále valení Hudy značek. Deuter je nejlepší, jedině Las
          Re: trekové pohory 02.10.2014 No ty voe, to jsou ale zkurvený lži a ty jsi závistivej sráč. A hlavně se nevymlouvej, že to byla na
      Re: trekové pohory 02.10.2014 Moderator Mike si posledni Alasky koupil v RP a predposledni v Namche. S Hudy nema nic spolecneho.
  Re: trekové pohory 01.10.2014 Ahoj, par kamaradu melo Hanwag Alaska a naprosta spokojenost, slouzily skoro 10let.
    Re: trekové pohory 01.10.2014 Mam Alasky jeste bez goretexu z roku 1996. 2000 znovu podrazeny porad nosim.
      Re: trekové pohory 02.10.2014 Jenže to jsou staré poctivé kousky, ta kvalita šla hrozně dolů, kupoval jsem je také ještě za marky
    Re: trekové pohory 03.10.2014 Mám taky Alasky, drží mi už dlouho. Obecně bych řekl, že kdo má menší nohu, bota se mu méně ohýbá a
  Re: trekové pohory 01.10.2014 Ahoj. Kdysi jsem měl Meind Island a jak bylo řečeno nemají gumovou obsázku, která je do suťoviska do
    Re: trekové pohory 02.10.2014 super informace, pokud ještě někdo zde dole bude číst, rád bych znal názor na porovnání Alasek a Isl
    Re: trekové pohory 02.10.2014 super informace, pokud ještě někdo zde dole bude číst, rád bych znal názor na porovnání Alasek a Isl
  Re: trekové pohory 06.10.2014 to mas tezky, resil jsem neco podobneho pred dvema lety... do finale tehdy postoupily Lowa Tibet, H.
Labák - Maják 28.09.2014 Ahoj,
nevíte někdo co je to za novou cestu a za kolik v Labáku na Maják? Přes nový borháky... Nástup mezi noční hlídkou a O Sole Mio. Kříží cestu Amore Mio kolem 4-5 jištění...
Díky. M.
  Re: Labák - Maják 30.09.2014 Nikdo neví?
Ani Piškot...:)
M.
    Re: Labák - Maják 30.09.2014 Bohužel nevím. V tom místě jsem dlouho nebyl a zatím se mi ani nic nedoneslo.
    Re: Labák - Maják 13.10.2014 Tak jde o cestu Relight my Fire od Chrise-Jana Stillera. Dole je docela namáčklá, kříží Amore mio (j
      Re: Labák - Maják 13.10.2014 Díky za info,
lezl jsem to ten den jak jsem sem psal ten prvni dotaz. Osobne sem si rikal tak
        Re: Labák - Maják 13.10.2014 Může být. Někdo předtím lezl Cestu přes skobičku a říkal že zhruba podobný, ale ta je vzdušnější. Id
mačky 27.09.2014 Ahoj, máte někdo zkušenosti s mačkamam FAKIR od singing rock?
  Re: mačky 29.09.2014 Zkušenosti nemám ale když jsem je držel v ruce přišly mi tak nějak fórové ale možná jim křivdím. A n
    Re: mačky 29.09.2014 Lucifery jsou za tu cenu vyborny, ale maj uplne nah*vno snehovy vyhazovace, nepochopil jsem vyrobce,
      Re: mačky 29.09.2014 Mel jsem je v ruce a na pohled vypadaly lucifery dobře. uvažoval jsem o koupi. nakonec jsem sáhl po
      Re: mačky 30.09.2014 Mně funguji vyhazovače s monohrotem na Luciferech uplne stejně jako jiné mačky,třeba Grivel Rambo.Vě
  Re: mačky 29.09.2014 Ja je mam a jsem celkem spokojena, na tatransky mixovy lezeni mi vyhovovaly. Ale nejsem zadny zkusen
    Re: mačky 29.09.2014 Aha, tak pardon, spletla jsem se, mam Lucifery. Rikala jsem si, ze to jmeno je mi nejake min povedom
  Re: mačky 30.09.2014 Díky za reference. Jinak máte nějaké jiné tipy na slušné 12ti hroty na klasické VHT za rozumnou cenu
    Re: mačky 30.09.2014 camp stalker apod.
nejsou to ramovky, ale na VHT staci.
Bude zalezet co chces
      Re: mačky 30.09.2014 Nebo CT Nuptse Evo Classic. Maj dobře vyřešený bouncer. Konstrukce klasická. Obal je součástí - v ce
    Re: mačky 01.10.2014 Simond Caiman - sice jen 10 hrot, ale na VHT bohatě stačí. Fungujou výborně, jsou z dobrýho matroše.
      Re: mačky 01.10.2014 Desetihrot bych nekupoval, nemá žádné opodstatnění. Teda kromě nižší ceny.
        Re: mačky 01.10.2014 Tak pokud se bavíme o VHT, tak 10 hrot a 12 hrot funguje prakticky stejně a 10 hrot je lehčí o ty 2
Dotaz na uživatele friendů 24.09.2014 Ahoj, mám pár friendů, které jsem koupil z druhé ruky. Jsou v pohodě, jen na asi 3 kusech chybí prodlužovací smyčka. Jedná se o friendy Kouba Manta nebo jejich ekvivalenty od Rock Empire. Jak to můžu řešit? Dá se cvaknout dost dlouhá preska přímo do oka?
  Re: Dotaz na uživatele friendů 24.09.2014 Jesně že lze cvaknout presku přímo do oka. Ale než kratší smyčku napul, tak raději cca 30-35cm dynee
    Re: Dotaz na uživatele friendů 24.09.2014 jo liščák, díky:)
      Re: Dotaz na uživatele friendů 24.09.2014 zkus používat mozeg :)
  Re: Dotaz na uživatele friendů 29.09.2014 navázal jsem tam natvrdo dutý plocháč takovým tím způsobem dovnitř. Nic nikde nečouhá a pevnost v uz
    Re: Dotaz na uživatele friendů 29.09.2014 Jo? To pisou na uzlu?
      Re: Dotaz na uživatele friendů 29.09.2014 frend 12 kN x tenhle vnitřní uzel 85 procent (bylo v nějakých tabulkách, kde různé uzle srovnávali)
        Re: Dotaz na uživatele friendů 29.09.2014 Dostane se to o dost, protože 2*15*0,85=25,5 kN.
          Re: Dotaz na uživatele friendů 30.09.2014 no, musíš počítat s tím že, ty smyčky nejsou testovaný na zatížení přes hranu lanka friendu, tak těc
  Re: Dotaz na uživatele friendů 29.09.2014 Napis do ocunu, za velmi rozumny peniz mi nabidli ze mi tam nasijou dyneemy akorat bez zaruky a list
alternativa GTX? 24.09.2014 je v současný době v prodeji nějaká kvalitní alternativa membrány do bot mimo goretex?
popř. takovýty klimatexy, sympatexy, aquableble, jaký s tim máte kdo zkušenosti?
  Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Nejkvalitnější alternativa jsou suché náhradní fusekle v batohu. Beze srandy.
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 a minimálně další dva páry suchých pohor
  Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Silné ponožky - igelitka Lidl (nebo jiná vhodná GTX alternativa) - slabé ponožky - libovolné boty a
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 GTX-igelit, to sedí:D, hlavně v létě..
dvojitý fusekle taky jedu - tenký a tlustý, ob
      Re: alternativa GTX? 24.09.2014 odpařovací bariéra je starej dobrej polárnickej vynález (tenká fusekle, igelit, tlustá fusekle, such
      Re: alternativa GTX? 26.09.2014 Celokůži bez membrány dělá ještě Meindl.
  Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Viděl jsi někdy membránu Goretex, jak vypadá? Jak dlouho myslíš, že vydrží membrána v ohybu u špičky
  Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Doporučuji položit svúj dotaz někam jinam, třeba na outdoorforum, tam ty diskuse mají ještě nějakou
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag j
      Re: alternativa GTX? 25.09.2014 Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popeln
      Re: alternativa GTX? 25.09.2014 Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popeln
        Re: alternativa GTX? 29.09.2014 jenže když je navoskuješ, tak už tam nemusíš mít GT, protože ten vosk funguje prakticky jako gumove
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag j
      Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Věřit nemusíš, prostě je to tak. V opravdu náročných podmínkách jsem je používal párkrát do roka (ka
        Re: alternativa GTX? 25.09.2014 tak to si šťastný člověk..to je hodně super cena
      Re: alternativa GTX? 27.09.2014 Hlavní výhodu gtx a jiných membrán vidím v tom, že bota rychleji usychá zevnitř.
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Hlavně ne na Outdoorforum, kde jsou jednostranné názory a pokud máš jiný, tak ji začnou měnit nebo m
      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 25.09.2014 takže vlastně buďme rádi, že martan tady maže jen části některých příspěvku a články jen občas :-)
        Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 25.09.2014 To v podstatě ano. Outdoorforum je marast zakomplexovaných uživatelů, kteří moc nepříjímají cizí náz
          Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 25.09.2014 Jasně, Máňa od vedle to taky říkala a tak to bude určitě směroplatný:-). Jinak od Deuteru máme doma
            Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 25.09.2014 Tomu věřím, ale rady a názory z Outdoofora jsou a velmi často poměrně omezené a poplatné Hudysportu
              Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 26.09.2014 Mluvis mi z duse :)
            Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 26.09.2014 a predpokladam, ze oboje ti poradili, pripadne sis vyhledal ve vlaknech outdoorfora. Jinak nic proti
              Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 26.09.2014 Ne, nosičku jsem dostal od ségry a batoh mi prostě sednul a navíc byl za necelý dva tisíce.
                Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 27.09.2014 Kde prodávaj Deutery pod 2000?
                  Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 27.09.2014 Teď nevím, já to koupil tak dva roky zpátky v Brně na Veveří
                    Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 28.09.2014 V Hudysport? To jsi dostal individuální slevu za propagaci na internetu?
                      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 28.09.2014 Ne. Normální cena v nějaké slevě.
  Re: alternativa GTX? 26.09.2014 Před několika lety jsem řešil jaký vybrat pořádný boty a pokud to nepotřebuješ na ledolezení, tak ur
    Re: alternativa GTX? 26.09.2014 vono už je skoro jedno od který slušný firmy se koupí vrcholnej tradicionalistickej model, pak už hr
      Re: alternativa GTX? 26.09.2014 No, zdání ale klame. Například u Northfejsáckejch pohor (a vdíám to taky u meindlů) je ta vrstva tlu
        Re: alternativa GTX? 27.09.2014 No jo, to ale nesmis nakupovat Nortfejcy u Vetnamcu. Zkus North Face v kamennych obchodech.
      Re: alternativa GTX? 29.09.2014 Jestli potřebuješ úzké boty, zkoušel jsi Zamberlany? Tam ja nohu ani nenacpu, o chození nemluvě. Gar
  Re: alternativa GTX? 29.09.2014 různý myslivecký boty se dělaj celokožený
Ubytko v Ospu 24.09.2014 Ahojte,
nemáte někdo kontakt na ubytování přímo v Ospu? Díky moc.
  Re: Ubytko v Ospu 26.09.2014 Nejde sem vložit odkaz, prej je příliš dlouhý. Tak zadej v googlu klabjan osp a najdeš to. Ale zkuše
  Re: Ubytko v Ospu 26.09.2014 čau helčo, silvo karo má celkom veľký penzión priamo v ospe, my sme tam na jar spali za 10€/noc/osob
Komentare na Lezci. 23.09.2014 Ze by novy trend a od novych clanku uz plati, ze komentovat mohou pouze registrovani? Jsem pro, odstrani se tim mozna docela dost hlupaku a zavistivcu a pomstychtivcu, a ze tam par lidi z lenosti se registrovat nenapisi svoje třeba k věci a dobré komenty,
  Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Odstrani se jich dost, ale ty tam bohužel zůstaneš.
    Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Zmylil ses...jen mas natolik nizke IQ, ze se domníváš, ze hlupak jsem ja, coz ti stejne nepujde vysv
      Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Ted jde ale o to, jestli se hlupák může mýlit. jako nositel nižšího IQ (tudíž v permanentím stavu id
        Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Big bang theory?
Nějak tu cejtím Sheldona..
  Re: smysl registrace. 23.09.2014 No a co, tak se registruješ, nic závazného, ani ověření mejlu nepožadují. K smíchu
  Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Do budoucna bychom rádi nadále nechali na rozhodnutí autora článku, který si může zvolit, jestli kom
    Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Nebo by to chtělo změnit předpotopní úpravu webu.Více se věnovat aktuálním informacím z lezení(a to
    Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 To je snad možné od pravěku, ne?? Tak to asi uživatelé nepochopili. Jsou fakt blbí... Tak je vyměním
      Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 Tak to cislo 127 je takovy usmevny doklad toho jak to s Lezec.cz vypada. Admini zaspali dobu, projek
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 Souhlas.
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 A co ti je do toho, jakým způsobem je tenhle projekt manažovanej?
ve vší slušnosti -
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 asi jsi to myslel v podstatě dobře, ale pokud jakejkoli projekt nemá motor z vnitřní potřeby lidí, t
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 25.09.2014 někomu se retro-design líbí, každopádně na něj jsem zvyklej, tak prosím neměnit.
          Re: Kam kracis Lezec.cz? 25.09.2014 jawohl! dost na tom zpitvoření s vláknitým morem v diskusích, zlaté chronologické řazení. mějte ohle
            Re: Kam kracis Lezec.cz? 25.09.2014 ale ono to není ani chronologické, ani konzervativní... čert aby se v tom vyznal.
      Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 127 je maximum do kolika umi superpocitac na kterym je Lezec.cz nainstalovan. Me se jednou stala mno
  Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 Chtělo by to hlavně responzivní design, aby Lezec šel číst v pohodě i na mobilu.
Kvůli nemožn
    Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 KT je v pohodě, ale nesmí se tu napsat "horský vůdce".
      Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 To se vyřešilo - Mořští svůdci, ale nesmí se psát řetězy v Tatrách :-D
SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Ahoj, chci se poradit ohledně výběru lezeckejch destinací v ČR a okolí. Moje priority jsou:
1/ dobře odjištěný cesty hustotou nejtů/bh se blížící k jištění na překližce. Ideálně bez nebo s minimem vl. jištění.
2/ ČR a okolí (Německo, FR, Ita
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 v průvodci jsem našel např. skály z německé strany šumavy - kaiterberg, kreuzfelsen..mají obecně něm
    Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Zkus ještě třeba Kaitersberg v Německu, jsou tam i odjištěné cesty.
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Dotaz je moc obecný a nadá se odpovědět nějak jednoduše. Záleží na tom co vůbec lezeš za obtížnost (
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 lezu 6-7, lokalita ČR a okolí (FR, Ita, AUS, Něm). Dojet se dá leckam, díky za tipy, (můžou být i me
          Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Kras, jura, osp, koenigshain,ci ruzné male lomy po čr.Je toho mraky...podívej se do mapy tady na lez
            Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 z průvodce poznám, zda je jištění přes b/nýt/kruh, či po vlastním, či mix.
ale už nepoznám, j
              Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Zkus třeba Kreuzberg u Litoměřic, plotny u Hodkovic, nedávno zde avizované Solvayovy lomy, Špičák u
                Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Helfštýn, sektor Gabrielka a Materhornek...v cizině Adlitzgraben, Arco, výše zmíněný Osp..........
                Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 plotny u Hodkovic jsou v kontextu materiálu přejištěné, ale 2 kruhy na deseti metrech asi není to, c
          Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Podobný Kaitru je Steinwald za hranicemi směrem na Cheb. Je to poklidná oblast s dobře odjištěnou žu
            Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 vypadá moc pěkně, díks
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí 26.09.2014 Ještě tu nepadl Peilstein v AUT, polská Jura, Sokoliki, Sulov. Jestli jsi nebyl v Frjuře, tak začni
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí 26.09.2014 Třeba Durnstein v Rakousku, kemp je přes řeku, pěkné okolí. Osp ve Slovinsku, kemp hned pod skalama,
alpenverein obnova 22.09.2014 nemáte nekdo prosím zkušenosti s obnovou karticky pojistení Alpenverein pri ztráte?
  Re: alpenverein obnova 23.09.2014 zavolej tomu u koho jsi si alpenverein zrizoval a pozadej ho o duplikat, neni to problem.
1
...
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
416
417
418
419
...
2263
Komentare na Lezci. Ze by novy trend a od novych clanku uz plati, ze komentovat mohou pouze registrovani? Jsem pro, odstrani se tim mozna docela dost hlupaku a zavistivcu a pomstychtivcu, a ze tam par lidi z lenosti se registrovat nenapisi svoje třeba k věci a dobré komenty, to uz bude dan za tohle asi. Tak ja jsem pro, pokud to není nahoda, pokud ano tak alespoň do budoucna jsem pro. Martas. 13:23:43 23.09.2014odpovědět
  Re: Komentare na Lezci. Odstrani se jich dost, ale ty tam bohužel zůstaneš. hlupák 13:38:10 23.09.2014odpovědět
    Re: Komentare na Lezci. Zmylil ses...jen mas natolik nizke IQ, ze se domníváš, ze hlupak jsem ja, coz ti stejne nepujde vysvětlit, ze vlastne ses podepsal konecne spravne.....viz.
https:// www.facebook.com/ video.php?v=1537469429802008 Martas. 13:46:50 23.09.2014odpovědět
      Re: Komentare na Lezci. Ted jde ale o to, jestli se hlupák může mýlit. jako nositel nižšího IQ (tudíž v permanentím stavu idiocie či čehokoli jiného co ti bude po chuti) jsem "blbej už ze svý podstaty", tj. např. oproti Tobě ve stavu permanentního omylu.
Domnívám se proto, že mýlit se nemůžu, neboť omyl je odchylka od něčeho, co omylem není. Kde je omyl, je i jeho opak. 14:09:13 23.09.2014odpovědět
      Re: Komentare na Lezci. Skvela demonstrace Dunnig-Krugerova jevu o posuzovani sve inteligence (http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect ) 21:09:24 23.09.2014odpovědět
        Re: Komentare na Lezci. To byla reakce na druhy a vlastne i prvni Martasuv prispevek. 21:21:38 23.09.2014odpovědět
        Re: Komentare na Lezci. Big bang theory?
Nějak tu cejtím Sheldona.. Valmar 22:13:21 23.09.2014odpovědět
  Re: smysl registrace. No a co, tak se registruješ, nic závazného, ani ověření mejlu nepožadují. K smíchu 13:56:30 23.09.2014odpovědět
  Re: Komentare na Lezci. Do budoucna bychom rádi nadále nechali na rozhodnutí autora článku, který si může zvolit, jestli komentáře povolí, nebo je udělá pro registrované nebo třetí možnost, že je zcela zakáže. Už to funguje léta a zdá se, že to ještě řada přispívajících neví.
Jediné, co v dohledné době plánujeme změnit, je že články na hlavní stránku budou moci zadat jen admini. Případ posledních dvou podivných článků, nás přesvědčil, že je to asi dobrý krok. jirkas 14:29:18 23.09.2014odpovědět
    Re: Komentare na Lezci. Nebo by to chtělo změnit předpotopní úpravu webu.Více se věnovat aktuálním informacím z lezení(a to hlavně), když už jste lezec.cz a ne podávat informace z pravěku.A hlavně mě neodpovídejte tak napiš článek, příspěvek sám - já jsem uživatel a jeden z klikačů(to znamená uživatel) na Váš web a ne admin. márty 20:36:41 23.09.2014odpovědět
    Re: Komentare na Lezci. To je snad možné od pravěku, ne?? Tak to asi uživatelé nepochopili. Jsou fakt blbí... Tak je vyměníme, ne? 21:38:36 23.09.2014odpovědět
    Re: Komentare na Lezci. Jo, já psal článek zatím jeden a možnosti zvolit to, kdo bude článek komentovat jsem si nemohl nevšimnout.. Takže myslím, že je to nastavené dobře a přehledně. s vkládáním obrázků je to slabší, jak je to přes adminy, ale pořád bych řekl, že dost v pohodě.. Díky všem lidem z lezce za tenhle web! Lidi tu často kritizují, ale na komenty k cestám atd se pak rádi mrknou. Podle mne deníčkově super a články rozhodně nejsou špatné. Komu se něco nelíbí, tak myslím, že tu opravdu platí.."Tak napiš něco sám puso:-)." Taky čtu články na BBsu a fakt je žeru, ale lezec je podle mne nezastupitelnej a to podstatný na něm je. By jste chtěli kvalitu jako Montana? Za tu se platí 79kč. Tady neplatí nikdo nic za obsah. Vždyť to že si tu články můžou psát lidi sami je dělá o to hodnotnější, že to není nějaká přichystaná komerční zábava. Prostě všehochuť daná tím, kdo píše.. a vůbec třeba tý Montaně podle mně není tolik pro zjímavejch věcí jako za 2 měsíce tady.
Tak držím lezci palce, ať maj kluci časem elán třeba i do nějakejch vylepšení!
PS: věcná. počet přelezů u cesty v nějaký oblasti(sektoru) ukazuje max 127 přelezů asi kvůli malí paměti. Třeba na Rovišti má spousta cest 127 přelezů, což ale není pravda. Přelezů je víc, jen to číslo už nejde navýšit. Detail, ale jestli jste si nevšimli, tak upozorňuju na to už poněkolikátý. Předpokládám ale, že to v tom programu nebude úplně lehký změnit,co? Valmar 22:34:22 23.09.2014odpovědět
      Kam kracis Lezec.cz? Tak to cislo 127 je takovy usmevny doklad toho jak to s Lezec.cz vypada. Admini zaspali dobu, projekt se jim vymkl z ruky. Je velka skoda ze potencial nebyl vyuzit. Mantra o komunitnim webu uz davno neplati. Nechapu ze to adminum jeste nedoslo. Lezec.cz musi sam prinaset clanky, rozhovory, reportaze. Proboha proc nevyuzijete spolupraci s AO? Podivejte se na 8a.nu... Dalsi vec je reklama, mate vlastni eshop a pritom tady je spousta cizi reklamy? Co to je za schizofrenii? Smarja bud jedno nebo druhe prece. Prizvete do tymu nekoho kdo tomu rozumi. Zmente ten retro design. Podivejte se jak se delaji vlakna v diskuzi. Zkuste zachranit Lezec.cz. Databaze cest a denicky jsou super. ZA TO VELKY DIK! Pojdte ale dal... diky H. Jan 08:39:08 24.09.2014odpovědět
        Re: Kam kracis Lezec.cz? Souhlas. m. 09:22:30 24.09.2014odpovědět
        Re: Kam kracis Lezec.cz? A co ti je do toho, jakým způsobem je tenhle projekt manažovanej?
ve vší slušnosti - jdi si svoje neukojený ambice realizovat na svým písečku. Přeju nám všem, abys nějakej měl. Jan 10:08:13 24.09.2014odpovědět
        Re: Kam kracis Lezec.cz? asi jsi to myslel v podstatě dobře, ale pokud jakejkoli projekt nemá motor z vnitřní potřeby lidí, terý ho vedou, tak jebat do nich zvenku je v dlouhodobým horizontu k ničemu.
Já osobně jsem s webem spokojenej, mohl by vypadat i jinak, ale to je na motivaci a chuti a pohledu lidí, který ho vedou a fakt nemám potřebu je kvůli tomu vysírat.
Až bude přístup na lezce.cz zpoplatněnej, to bude samozřejmě jiná situace. Ale i tehdy bych o nějakým základním modulu uvažoval. Jan 10:18:10 24.09.2014odpovědět
        Re: Kam kracis Lezec.cz? někomu se retro-design líbí, každopádně na něj jsem zvyklej, tak prosím neměnit. retrofan 09:23:19 25.09.2014odpovědět
          Re: Kam kracis Lezec.cz? jawohl! dost na tom zpitvoření s vláknitým morem v diskusích, zlaté chronologické řazení. mějte ohledy na nás konzervativce! Lukas B. 09:34:49 25.09.2014odpovědět
            Re: Kam kracis Lezec.cz? ale ono to není ani chronologické, ani konzervativní... čert aby se v tom vyznal. 11:11:39 25.09.2014odpovědět
      Re: Komentare na Lezci. 127 je maximum do kolika umi superpocitac na kterym je Lezec.cz nainstalovan. Me se jednou stala mnohem zavaznejsi vec, hral jsem tetris, nahral svetovej rekord, hraju klidne dal jo... a protoze pocitac uz vetsi cislo nez moje skore neznal, zacal mi to pocitac pocitat znova od nuly... to je teprva tragedie. Laco 15:02:10 25.09.2014odpovědět
  Re: Komentare na Lezci. Chtělo by to hlavně responzivní design, aby Lezec šel číst v pohodě i na mobilu.
Kvůli nemožnosti číst web na mobilu jsem už přestal chodit na hory-doly-cz - pokud si to KT přečte - nevím co vše za slova jsou tu blokované :) Belial 08:41:38 25.09.2014odpovědět
    Re: Komentare na Lezci. KT je v pohodě, ale nesmí se tu napsat "horský vůdce". 19:24:22 25.09.2014odpovědět
      Re: Komentare na Lezci. To se vyřešilo - Mořští svůdci, ale nesmí se psát řetězy v Tatrách :-D 20:42:21 25.09.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: