Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231466 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
LC Baldovec - Rozstání – Baldovec
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov

Prodejny
HUDYsport - Zlín
Rock Point Liberec - Liberec 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ubytko v Ospu24.09.2014
Ahojte,
nemáte někdo kontakt na ubytování přímo v Ospu? Díky moc.
 Re: Ubytko v Ospu26.09.2014
Nejde sem vložit odkaz, prej je příliš dlouhý. Tak zadej v googlu klabjan osp a najdeš to. Ale zkuše
 Re: Ubytko v Ospu26.09.2014
čau helčo, silvo karo má celkom veľký penzión priamo v ospe, my sme tam na jar spali za 10€/noc/osob

 Komentare na Lezci.23.09.2014
Ze by novy trend a od novych clanku uz plati, ze komentovat mohou pouze registrovani? Jsem pro, odstrani se tim mozna docela dost hlupaku a zavistivcu a pomstychtivcu, a ze tam par lidi z lenosti se registrovat nenapisi svoje třeba k věci a dobré komenty,
 Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Odstrani se jich dost, ale ty tam bohužel zůstaneš.
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Zmylil ses...jen mas natolik nizke IQ, ze se domníváš, ze hlupak jsem ja, coz ti stejne nepujde vysv
   Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Ted jde ale o to, jestli se hlupák může mýlit. jako nositel nižšího IQ (tudíž v permanentím stavu id
   Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Skvela demonstrace Dunnig-Krugerova jevu o posuzovani sve inteligence (
    Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
To byla reakce na druhy a vlastne i prvni Martasuv prispevek.
    Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Big bang theory?

Nějak tu cejtím Sheldona..
 Re: smysl registrace.23.09.2014
No a co, tak se registruješ, nic závazného, ani ověření mejlu nepožadují. K smíchu
 Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Do budoucna bychom rádi nadále nechali na rozhodnutí autora článku, který si může zvolit, jestli kom
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Nebo by to chtělo změnit předpotopní úpravu webu.Více se věnovat aktuálním informacím z lezení(a to
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
To je snad možné od pravěku, ne?? Tak to asi uživatelé nepochopili. Jsou fakt blbí... Tak je vyměním
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Ze tech let ale je...
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Jo, já psal článek zatím jeden a možnosti zvolit to, kdo bude článek komentovat jsem si nemohl nevši
   Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
Tak to cislo 127 je takovy usmevny doklad toho jak to s Lezec.cz vypada. Admini zaspali dobu, projek
    Re: Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
Souhlas.
    Re: Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
A co ti je do toho, jakým způsobem je tenhle projekt manažovanej?

ve vší slušnosti -
    Re: Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
asi jsi to myslel v podstatě dobře, ale pokud jakejkoli projekt nemá motor z vnitřní potřeby lidí, t
    Re: Kam kracis Lezec.cz?25.09.2014
někomu se retro-design líbí, každopádně na něj jsem zvyklej, tak prosím neměnit.
     Re: Kam kracis Lezec.cz?25.09.2014
jawohl! dost na tom zpitvoření s vláknitým morem v diskusích, zlaté chronologické řazení. mějte ohle
      Re: Kam kracis Lezec.cz?25.09.2014
ale ono to není ani chronologické, ani konzervativní... čert aby se v tom vyznal.
   Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
127 je maximum do kolika umi superpocitac na kterym je Lezec.cz nainstalovan. Me se jednou stala mno
 Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
Chtělo by to hlavně responzivní design, aby Lezec šel číst v pohodě i na mobilu.
Kvůli nemožn
  Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
KT je v pohodě, ale nesmí se tu napsat "horský vůdce".
   Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
To se vyřešilo - Mořští svůdci, ale nesmí se psát řetězy v Tatrách :-D

 SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Ahoj, chci se poradit ohledně výběru lezeckejch destinací v ČR a okolí. Moje priority jsou:
1/ dobře odjištěný cesty hustotou nejtů/bh se blížící k jištění na překližce. Ideálně bez nebo s minimem vl. jištění.
2/ ČR a okolí (Německo, FR, Ita
 Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
v průvodci jsem našel např. skály z německé strany šumavy - kaiterberg, kreuzfelsen..mají obecně něm
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Zkus ještě třeba Kaitersberg v Německu, jsou tam i odjištěné cesty.
   Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Dotaz je moc obecný a nadá se odpovědět nějak jednoduše. Záleží na tom co vůbec lezeš za obtížnost (
    Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
lezu 6-7, lokalita ČR a okolí (FR, Ita, AUS, Něm). Dojet se dá leckam, díky za tipy, (můžou být i me
     Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Kras, jura, osp, koenigshain,ci ruzné male lomy po čr.Je toho mraky...podívej se do mapy tady na lez
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
z průvodce poznám, zda je jištění přes b/nýt/kruh, či po vlastním, či mix.
ale už nepoznám, j
       Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Zkus třeba Kreuzberg u Litoměřic, plotny u Hodkovic, nedávno zde avizované Solvayovy lomy, Špičák u
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Helfštýn, sektor Gabrielka a Materhornek...v cizině Adlitzgraben, Arco, výše zmíněný Osp..........
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
plotny u Hodkovic jsou v kontextu materiálu přejištěné, ale 2 kruhy na deseti metrech asi není to, c
     Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Podobný Kaitru je Steinwald za hranicemi směrem na Cheb. Je to poklidná oblast s dobře odjištěnou žu
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
vypadá moc pěkně, díks
 Re: SPortovky ČR a blízký okolí26.09.2014
Ještě tu nepadl Peilstein v AUT, polská Jura, Sokoliki, Sulov. Jestli jsi nebyl v Frjuře, tak začni
 Re: SPortovky ČR a blízký okolí26.09.2014
Třeba Durnstein v Rakousku, kemp je přes řeku, pěkné okolí. Osp ve Slovinsku, kemp hned pod skalama,

 alpenverein obnova22.09.2014
nemáte nekdo prosím zkušenosti s obnovou karticky pojistení Alpenverein pri ztráte?
 Re: alpenverein obnova23.09.2014
zavolej tomu u koho jsi si alpenverein zrizoval a pozadej ho o duplikat, neni to problem.

 GROSSGLOCKNER22.09.2014
Ahoj,

nebyl někdo prosím v nedávný době na Grossglockneru? Sháním informace o podmínkách v severce - Pallavicinirinne. To samé i o severce Wildspitze. Děkuju
 Re: GROSSGLOCKNER22.09.2014
koukni na diskusi z 19.9.
  Re: GROSSGLOCKNER22.09.2014
jo našel jsem to chvíli před přidáním příspěvku, díky

 Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
čauves, mám dlouhodobě problémy s rotátorovou manžetou pravýho ramene, při rychlým pohybu ramene (volejbal) nebo i při lezení když vytočím rameno do blbýho úhlu a zatížím vahou, tak to pěkně bolí a pár dní je to pak namožený a nezalezu si.
Bolí to
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Ja mam poznatek z reality, vysetreni zjistilo natrzeny pidisvalik v kloubu, doporuceni bylo svinstva
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
tu biolampu ti napsal doktor a ty sis doplácel nebo to šlo celý z vl. kapsy?
   Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Doktor mi napsal akorat rehabilitaci (elektro, magnety) a bylo to na prd, navic desneho casu v tahu
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Ahoj, taky tu běžela diskuse cca v dubnu letošního roku. Doporučuji pročíst, byla celkem informačně
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Já už to mám vyloženě jako recidivu, snad 15 let, 2 roky zpátky jsem s tím byl na rehabku, ultrazvu
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
měl sem něco s ramenem, taky nějakej rotator. klid, elekrolečba poté ruzne cvicky na stabilizaci ram
   Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
hypermobilitu kloubů mám taky. Řeším to právě i kvůli prevenci - co s tím dál. nerad bych přestal dě
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Imho se ti silný ramena neztratěj, ale spíš než shyby tak vzpory na bradlech, kliky, stojky... ať se
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Hele nechci ti brat super zabavu, me odeslo rameno prave pri shybovani po serii 50, 20, 30, 40, 20 p
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
nedalo mi to a šel jsem rameno pokoušet na hrazdu. Shyb podhmatem i nadhmatem ok, samozřejmě žádný r
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
šestikilo si bere v Radotíně, kde dělá celkem krátce, ale pokud se nepletu, leta dělá v Mazurský a t
   Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu23.09.2014
do mazurský si brnknu pozejtří, je tam dle webu jen čvrtky..takže dík za info, asi tam budou dlouhý
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu23.09.2014
Mne vysetril a poslal do Pribrami do nemocnice (tam pusobi nebo aspon pusobil) na mg. rezonanci (sta
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu23.09.2014
jestli tě to bolí, tak neshybuj. podřezáváš si větev. něco zkurvit, to je hned - ale dát to do pořád

 Finale Ligure21.09.2014
Zdravím, nevíte, prosím, někdo, jak to v současné době vypadá na tábořišti nad pizzerií ve Finale Ligure? Je to tak 5 roků, co jsem tam nebyl, tak jestli mám čekat v něčem nějakou změnu. Díky.
 Re: Finale Ligure21.09.2014
Změnu nečekej, pořád stejný

 skály u Rožnova21.09.2014
Prosím, nemáte někdo informace o možnostech lezení a případně i o původu skal (jestli je to přírodní anebo lom) v místě kousek nad Rožnovem p.R. goo.gl/rlV6RW ?

 Trekingový batoh21.09.2014
Ahoj, koukám, že příspěvky už jsou zastaralé, a když googlím, co ostatní doporučují, často se to už neprodává. Potřebovala bych obměnit krosnu na chození po horách a cestování, mám lezecký batoh 30, tak něco většího, když už tenhle nestačí i když ho ověsi

 Smazaný článek20.09.2014
Kdo zachytil páteční zprávu o ztracených a nalezených řetězech v Tatrách? A proč už tu ten článek není?
 Re: Smazaný článek20.09.2014
Protože se admini konečně začali starat o to, aby tu netekly sra.ky ...
  Re: Smazaný článek20.09.2014
Jeste adminy prosim o presunuti toho inzeratu "hleda se fotograf" do inzerce. Delaji to i
  Re: Smazaný článek21.09.2014
Že odřezání řetězů z Gerlachu, které tam zbyly v bezvadném stavu po plánovaném výstupu čtyř preziden
   Re: Smazaný článek21.09.2014
Jsem pro mazání anonymních pomluv. Informace je na vodě. Takový "článek" snad projde jen u
    Re: Smazaný článek21.09.2014
dobrá trefa :-)
    Re: Smazaný článek21.09.2014
Pomluvou ... či spíš lží ... má být to, že tam ty řetězy pod tím šutrem našli, nebo co?

   Re: Smazaný článek21.09.2014
Kde našli, co našli? :-)
    Re: Smazaný článek21.09.2014
Někdo oddělal řetězy v Tatrách, někdo to pak někam napsal a spekuloval, ale někomu s potenciálních &
     Re: Smazaný článek21.09.2014
Vždyť bylo od začátku jasné, že to udělali Mořští svůdci v čele Palo Rajtárem
 Re: Smazaný článek21.09.2014
Jsem to nasel...
hátetepe dvojtečka dvě lomítka
goo.gl/
EY55pW
hátetepe
 Re: Smazaný článek21.09.2014
Mohou prosím admin vysvětlit, proč došlo ke smazání tohoto článku? Bližší vyjádření, proč je v podez
 Přesunuto z home page21.09.2014
Kam zmizel ten starý song?

Hej, hoši!!!! Kdepak máte to krátké info o nalezených řetě
  Re: Přesunuto z home page21.09.2014
Děkuji, že jsem byl převeden z nějakého homepage. Pokud bych byl přesunut z hlavní, domovské stránky
   Re: Přesunuto z home page21.09.2014
Tak to jediné je zcela jasné ... kazily živnost:-).
  Re: Přesunuto z home page22.09.2014
No taky by nebylo naškodu,kdyby takto rychle mizeli články typu "zkopíruji trapný odkaz" z
   Re: Přesunuto z home page22.09.2014
Vidíš, tohle je Tvůj názor, nikdo Ti ho nebere a nemusíš se stydět za něj podepsat. Náš názor je zas
    Re: Přesunuto z home page22.09.2014
Boha jeho... Vsimnul sis, ze tohle je mj. diskuze o tom, ze jste mlcky stahli nevyhovujici clanek?
 Re: Smazaný článek22.09.2014
Ubohé je od adminů, že smazali článek, ještě ubožejší jsou mořští svůdci, kteří si tak neúprosně brá
  zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Toto je link na text onoho článku:

   Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Jinak autor článku sem umístil článek odkazující na ten "přetisk" v Jamesu a tento odkazuj
    Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
A to myslíš vážně, Honzo? Podepíšeš se alespoň pod tohle celým jménem? Prosím přemýšlejte o tom co č
     Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Marťane, nijak nezpochybňuju právo redakce publikovat a mazat zde, co uznáte za vhodný, ale sami pře
      Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Ano, postupně se budeme snažit ty diskuse zkulturnit pro registrované. Je nám to líto, dlouho jsme t
       Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Máš pravdu, že se většinou celým jménem nepodepisuju, ale to mi snad nebere právo volat po povinný r
        Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Honzo reaguji na ten odstavec Pulitzerova cena.
Tady šlo jen o to, že celý článek o řetězech
         Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Dik za vysvetleni! Za me to staci a je to rozhodne hodnotnejsi vysvetleni nez Martanovi keci o svobo
         Re: zmizelé řetězy - článek23.09.2014
Díky za vysvětlení. Oceňuju to stejně jako v případě těch horských vůdců minule.
Z reakcí v d
          Re: zmizelé řetězy - článek23.09.2014
Díky zas vysvětlení, teď je vše daleko jasnější. Škoda že se tenhle text neobjevil na místě smazanéh
         Re: zmizelé řetězy - článek23.09.2014
AHoj, super. DIky moc za info a za vysvetleni. Jedina otazka : Existuje nejakej racionalni duvod, pr
     Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Já nevím, kolik je Ti let, ale vystupuješ jako školáček
      Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
Ještě než jsme chodili do školy, učili nás rodiče (někoho) slušnému chování.
       Re: zmizelé řetězy - článek22.09.2014
A co bys chtěl? Abych se podepsal, třeba Petr, nebo Pavel, nebo dal mejl: petrpavel@seznam.cz???
  Re: Smazaný článek22.09.2014
Jakýsi "autor" již druhého "článku", se dvěmi fiktivními jmény, který se ani neobtěžuje komunikovat
   Re: Smazaný článek22.09.2014
O kauze nic moc nevím, ale smazání považuju přesto za nešťastné, nebo jsou někde uvedena pravidla pr
    Re: Smazaný článek22.09.2014
Ano, snažíme se kupodivu o to, aby byl Lezec lepší. Prioritně je nejdůležitější udržet to co stíháme
     Re: Smazaný článek22.09.2014
Kážeš tady Martane jako Hus, mně to přijde trapné, ale budiž. Ovšem vysvětli, proč jsi smazal ten čl
      Re: Smazaný článek22.09.2014
Dobrý den pane někdo. Ráčíte se pod svůj dotaz podepsat? Chápu, není to vaše povinnost, stejně jako
       Re: Smazaný článek22.09.2014
Jmenuji se Petr Novák, bydlím v Ostravě, muj mejl je petr.novak@seznam.cz. Pomohlo ti to mne poznat?
       Re: Smazaný článek22.09.2014
A kdo jsi ty? Kde pracuješ? Jakou máš profesi? Jaké rodinné zázemí, kdo tě zná?? Jmenuj i s adresami
       Re: Smazaný článek22.09.2014
Mohl bys tedy vysvětlit, kdo nebo co ti nařídil smazat článek?
        Re: Smazaný článek22.09.2014
Ahoj "Petře", bohužel email neexistuje nebo máš plnou schránku. Dobrej fór, 1:0 pro Tebe :) Za to Ti
         Re: Smazaný článek22.09.2014
Je to Marťane zbytečný tyjátr ohledně těch podpisů, zdá se mi, že tady jen zbytečně kejháš o morálce
          Re: Smazaný článek22.09.2014
Mně osobně to, když už, přijde stejné, jako kejhání o cenzuře. Důvody několikrát zazněly, chytrému n
     Re: Smazaný článek22.09.2014
Předchozí příspěvek jsem zkracoval, možná vyznění toho s pravidly utrpělo. Každopádně si stojím za t
      Re: Smazaný článek22.09.2014
Otázka podpisu má váhu zejména tam, kde vynášíme soudy o někom druhém. Stojíme si za tím, že předmět
       Re: Smazaný článek22.09.2014
Tak smaž lezce a půjdeme do hospody. Nebo sis všiml, že provozujete internetovou diskuzi??
        Re: Smazaný článek22.09.2014
Je zajímavé, že nejen v diskusích znají všichni svá práva a zapomínají na povinnosti. Setkávám se s
         Re: Smazaný článek22.09.2014
martane, ty seš jako politik nikdy neodpovím na přímou otázku, ale budu mlet pořád dokolo hovadiny a
          Re: Smazaný článek22.09.2014
Priklanim se k zadosti. Mnoha ctenarum by to usporilo cas - at byla otazka jakokoliv vzdy to sklouzl
         Re: Smazaný článek22.09.2014
Mohl bys napsat, jaký byl důvod smazání článku?
         Re: Smazaný článek23.09.2014
Martane, jaká práva ? Váš web má nastavené tato pravidla, diskutovat bez přihlášení !!! Tak to je, t
   Re: Smazaný článek22.09.2014
"...Jestli vážně cítíte, že je třeba poškozovat tento web..."
"...asi někomu o
    Re: Smazaný článek22.09.2014
Vyjádřil jsi to obsáhleji a přesně
    Re: Smazaný článek22.09.2014
Pořád dokola mám jeden jediný dotaz. Proč byl smazaný článek. Proč, když v něm nebylo nic sprostého,
     Re: Smazaný článek22.09.2014
Vysvětlení od JirkaS v 21:25:11 22.09.2014 v jiné odbočce výše.
      Re: Smazaný článek23.09.2014
Děkuji, jasně vysvětleno. Chápu, mlčím, odcházím do kouta. Není co řešit.

Ale nebylo
     Re: Smazaný článek - odpoved23.09.2014
Cituji: Jirkas 21:25:11 22.09.2014

Honzo reaguji na ten odstavec Pulitzerova cena.
      Re: Smazaný článek - odpoved23.09.2014
Také se ti špatně orientuje v příspěvcích, že to cituješ na konec diskuze, aby to bylo zřejmé? Mně t
    Re: Smazaný článek23.09.2014
Díky za to jak jsi to hezky napsal.... Přemýšlel jsem nad tím úplně stejně. Martane, je to neco co s
     odpověď tu byla23.09.2014
Tak ještě jednou naposledy. Psal jsem to 22.09. 15:54:54, od té doby je tu znovu nadále několik stej
      Re: odpověď tu byla23.09.2014
A ve 21:25:11 22.09.2014 za tebe JirkaS srozumitelne odpovedel na to "proc?", kteremu ses
       Re: odpověď tu byla23.09.2014
Navíc sice od nějakého čtenáře, ale odpověď na první dotaz se tu objevila již 2 minuty, po úplně prv
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
Martane, už sem raději nepiš...
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
...nech mluvit dospělé
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
Sorry, ale tahle reakce přesně podtrhuje to, co napsal filosof i Tom Vidlák.
To, co napsal Ji
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
Tak nejdriv moralizujes nad tim, jak anonymni nepodlozene prispevky nemaji zadnou hodnotu a ted lide
        Re: odpověď tu byla24.09.2014
Vysvětlení sem dal až Jirkas 21:25:11 22.09.2014 (díky za něj, kdyby se to objevilo místo smázlýho č
      Re: odpověď tu byla23.09.2014
Martane sorry ale citim v te Tve odpovedi takovy podton jakoze to tem "debi..." teda vysve
       Re: odpověď tu byla23.09.2014
Přesně tak, ale i v době nedávné minulé smazal martan, část diskuze z 20.5.2013 bez udání důvodu vla
      Re: odpověď tu byla23.09.2014
martane, ja sice po odpovedi primo nevolal, ale precijen bych od Tebe jako od admina cekal, ze mi na
       Re: odpověď tu byla23.09.2014
Ale ale,
1) Jak jsi se dočetl, jsem hlupý, co je moderování diskuse si můžeš najít ve slovník
        marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
ad 3) "reaguji až příliš": no nevím, vždycky jsem Tebe nebo adminy v týhle otázce oslovova
         Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
a) tak to neuzivej kdyz se ti to jako koncovemu uzivateli nelibi
b) vytvor konkurencni web
          Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
Mám pocit, že takhle přesně uvažuje Marťan
          Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
Uvažujeme o zkvalitnění uživatelů, ty staré bychom vyměnili za nové, už se to jejich prudění nedá po
           Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
...já se podepisuji takhle
            Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
Ahoj Marťane, možná se pletu, ale nepracuješ ve veřejném sektoru? Měl bys mít s prací s lidmi a komu
             Re: marťane..jedno po druhým, druhý po třetím:24.09.2014
skoleni: Jak vyjit se Zmrdy :) .. aneb jsou vsude kolem vas... hlavne korektne prosim, hlavne korekt
       Re: odpověď tu byla23.09.2014
Hele nechci se do toho úplně vměšovat, ale myslim že už Marťan dostal v tomhle vlákně nakládačku až
        Re: odpověď tu byla23.09.2014
Nezdá se mi, že by si Martan sypnul popel na hlavu
         Re: odpověď tu byla24.09.2014
a proc by to mel delat? jen aby prudici byli spokojenejsi :) ranu pesti spis potrebujete.. :)
          Re: odpověď tu byla24.09.2014
:-) dovolim si predpokladat, ze martan jakozto admin ma vetsi kapacity a bohatsi paletu pixelu na ro
         Re: odpověď tu byla24.09.2014
 Re: Smazaný článek23.09.2014
Článek mám, chodí mi aktualizace lezce do RSS. Stál ale za hovno, žádné fakta, jen že se našly řetěz
  Re: Smazaný článek23.09.2014
Igelitky ne, ale pry pouzili ty modre tasky IKEA!

1   ...   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Komentare na Lezci.
Ze by novy trend a od novych clanku uz plati, ze komentovat mohou pouze registrovani? Jsem pro, odstrani se tim mozna docela dost hlupaku a zavistivcu a pomstychtivcu, a ze tam par lidi z lenosti se registrovat nenapisi svoje třeba k věci a dobré komenty, to uz bude dan za tohle asi. Tak ja jsem pro, pokud to není nahoda, pokud ano tak alespoň  do budoucna jsem pro.
Martas.13:23:43 23.09.2014
odpovědět 
 Re: Komentare na Lezci.
Odstrani se jich dost, ale ty tam bohužel zůstaneš.
hlupák13:38:10 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
Zmylil ses...jen mas natolik nizke IQ, ze se domníváš, ze hlupak jsem ja, coz ti stejne nepujde vysvětlit, ze vlastne ses podepsal konecne spravne.....viz.

https:// www.facebook.com/ video.php?v=1537469429802008
Martas.13:46:50 23.09.2014
odpovědět 
   Re: Komentare na Lezci.
Ted jde ale o to, jestli se hlupák může mýlit. jako nositel nižšího IQ (tudíž v permanentím stavu idiocie či čehokoli jiného co ti bude po chuti) jsem "blbej už ze svý podstaty", tj. např. oproti Tobě ve stavu permanentního omylu.

Domnívám se proto, že mýlit se nemůžu, neboť omyl je odchylka od něčeho, co omylem není. Kde je omyl, je i jeho opak.
14:09:13 23.09.2014
odpovědět 
   Re: Komentare na Lezci.
Skvela demonstrace Dunnig-Krugerova jevu o posuzovani sve inteligence (http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect)
21:09:24 23.09.2014
odpovědět 
    Re: Komentare na Lezci.
To byla reakce na druhy a vlastne i prvni Martasuv prispevek.
21:21:38 23.09.2014
odpovědět 
    Re: Komentare na Lezci.
Big bang theory?

Nějak tu cejtím Sheldona..
Valmar22:13:21 23.09.2014
odpovědět 
 Re: smysl registrace.
No a co, tak se registruješ, nic závazného, ani ověření mejlu nepožadují. K smíchu
13:56:30 23.09.2014
odpovědět 
 Re: Komentare na Lezci.
Do budoucna bychom rádi nadále nechali na rozhodnutí autora článku, který si může zvolit, jestli komentáře povolí, nebo je udělá pro registrované nebo třetí možnost, že je zcela zakáže. Už to funguje léta a zdá se, že to ještě řada přispívajících neví.

Jediné, co v dohledné době plánujeme změnit, je že články na hlavní stránku budou moci zadat jen admini. Případ posledních dvou podivných článků, nás přesvědčil, že je to asi dobrý krok.
 jirkas14:29:18 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
Nebo by to chtělo změnit předpotopní úpravu webu.Více se věnovat aktuálním informacím z lezení(a to hlavně), když už jste lezec.cz a ne podávat informace z pravěku.A hlavně mě neodpovídejte tak napiš článek, příspěvek sám - já jsem uživatel a jeden z klikačů(to znamená uživatel) na Váš web a ne admin.
márty20:36:41 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
To je snad možné od pravěku, ne?? Tak to asi uživatelé nepochopili. Jsou fakt blbí... Tak je vyměníme, ne?
21:38:36 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
Ze tech let ale je... http://www.lezec.cz/clanky.php?key=10036
22:22:07 23.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
Jo, já psal článek zatím jeden a možnosti zvolit to, kdo bude článek komentovat jsem si nemohl nevšimnout.. Takže myslím, že je to nastavené dobře a přehledně. s vkládáním obrázků je to slabší, jak je to přes adminy, ale pořád bych řekl, že dost v pohodě.. Díky všem lidem z lezce za tenhle web! Lidi tu často kritizují, ale na komenty k cestám atd se pak rádi mrknou. Podle mne deníčkově super a články rozhodně nejsou špatné. Komu se něco nelíbí, tak myslím, že tu opravdu platí.."Tak napiš něco sám puso:-)." Taky čtu články na BBsu a fakt je žeru, ale lezec je podle mne nezastupitelnej a to podstatný na něm je. By jste chtěli kvalitu jako Montana? Za tu se platí 79kč. Tady neplatí nikdo nic za obsah. Vždyť to že si tu články můžou psát lidi sami je dělá o to hodnotnější, že to není nějaká přichystaná komerční zábava. Prostě všehochuť daná tím, kdo píše.. a vůbec třeba tý Montaně podle mně není tolik pro zjímavejch věcí jako za 2 měsíce tady.

Tak držím lezci palce, ať maj kluci časem elán třeba i do nějakejch vylepšení!

PS: věcná. počet přelezů u cesty v nějaký oblasti(sektoru) ukazuje max 127 přelezů asi kvůli malí paměti. Třeba na Rovišti má spousta cest 127 přelezů, což ale není pravda. Přelezů je víc, jen to číslo už nejde navýšit. Detail, ale jestli jste si nevšimli, tak upozorňuju na to už poněkolikátý. Předpokládám ale, že to v tom programu nebude úplně lehký změnit,co?
Valmar22:34:22 23.09.2014
odpovědět 
   Kam kracis Lezec.cz?
Tak to cislo 127 je takovy usmevny doklad toho jak to s Lezec.cz vypada. Admini zaspali dobu, projekt se jim vymkl z ruky. Je velka skoda ze potencial nebyl vyuzit. Mantra o komunitnim webu uz davno neplati. Nechapu ze to adminum jeste nedoslo. Lezec.cz musi sam prinaset clanky, rozhovory, reportaze. Proboha proc nevyuzijete spolupraci s AO? Podivejte se na 8a.nu... Dalsi vec je reklama, mate vlastni eshop a pritom tady je spousta cizi reklamy? Co to je za schizofrenii? Smarja bud jedno nebo druhe prece. Prizvete do tymu nekoho kdo tomu rozumi. Zmente ten retro design. Podivejte se jak se delaji vlakna v diskuzi. Zkuste zachranit Lezec.cz. Databaze cest a denicky jsou super. ZA TO VELKY DIK! Pojdte ale dal... diky H.
Jan08:39:08 24.09.2014
odpovědět 
    Re: Kam kracis Lezec.cz?
Souhlas.
m.09:22:30 24.09.2014
odpovědět 
    Re: Kam kracis Lezec.cz?
A co ti je do toho, jakým způsobem je tenhle projekt manažovanej?

ve vší slušnosti - jdi si svoje neukojený ambice realizovat na svým písečku. Přeju nám všem, abys nějakej měl.
Jan10:08:13 24.09.2014
odpovědět 
    Re: Kam kracis Lezec.cz?
asi jsi to myslel v podstatě dobře, ale pokud jakejkoli projekt nemá motor z vnitřní potřeby lidí, terý ho vedou, tak jebat do nich zvenku je v dlouhodobým horizontu k ničemu.

Já osobně jsem s webem spokojenej, mohl by vypadat i jinak, ale to je na motivaci a chuti a pohledu lidí, který ho vedou a fakt nemám potřebu je kvůli tomu vysírat.

Až bude přístup na lezce.cz zpoplatněnej, to bude samozřejmě jiná situace. Ale i tehdy bych o nějakým základním modulu uvažoval.
Jan10:18:10 24.09.2014
odpovědět 
    Re: Kam kracis Lezec.cz?
někomu se retro-design líbí, každopádně na něj jsem zvyklej, tak prosím neměnit.
retrofan09:23:19 25.09.2014
odpovědět 
     Re: Kam kracis Lezec.cz?
jawohl! dost na tom zpitvoření s vláknitým morem v diskusích, zlaté chronologické řazení. mějte ohledy na nás konzervativce!
Lukas B.09:34:49 25.09.2014
odpovědět 
      Re: Kam kracis Lezec.cz?
ale ono to není ani chronologické, ani konzervativní... čert aby se v tom vyznal.
11:11:39 25.09.2014
odpovědět 
   Re: Komentare na Lezci.
127 je maximum do kolika umi superpocitac na kterym je Lezec.cz nainstalovan. Me se jednou stala mnohem zavaznejsi vec, hral jsem tetris, nahral svetovej rekord, hraju klidne dal jo... a protoze pocitac uz vetsi cislo nez moje skore neznal, zacal mi to pocitac pocitat znova od nuly... to je teprva tragedie.
Laco15:02:10 25.09.2014
odpovědět 
 Re: Komentare na Lezci.
Chtělo by to hlavně responzivní design, aby Lezec šel číst v pohodě i na mobilu.
Kvůli nemožnosti číst web na mobilu jsem už přestal chodit na hory-doly-cz - pokud si to KT přečte - nevím co vše za slova jsou tu blokované :)
Belial08:41:38 25.09.2014
odpovědět 
  Re: Komentare na Lezci.
KT je v pohodě, ale nesmí se tu napsat "horský vůdce".
19:24:22 25.09.2014
odpovědět 
   Re: Komentare na Lezci.
To se vyřešilo - Mořští svůdci, ale nesmí se psát řetězy v Tatrách :-D
20:42:21 25.09.2014
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1170 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1467 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi