Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 49.Zaoral 9994 50. 9986 51.Šenkýř 9969 Bouldry: 49.Skočdopole 9103 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 Hory: 14.Chomová 3836 15.Abt 3757 16.Veselá 3698
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English alternativa GTX? 24.09.2014 je v současný době v prodeji nějaká kvalitní alternativa membrány do bot mimo goretex?
popř. takovýty klimatexy, sympatexy, aquableble, jaký s tim máte kdo zkušenosti?
  Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Nejkvalitnější alternativa jsou suché náhradní fusekle v batohu. Beze srandy.
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 a minimálně další dva páry suchých pohor
  Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Silné ponožky - igelitka Lidl (nebo jiná vhodná GTX alternativa) - slabé ponožky - libovolné boty a
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 GTX-igelit, to sedí:D, hlavně v létě..
dvojitý fusekle taky jedu - tenký a tlustý, ob
      Re: alternativa GTX? 24.09.2014 odpařovací bariéra je starej dobrej polárnickej vynález (tenká fusekle, igelit, tlustá fusekle, such
      Re: alternativa GTX? 26.09.2014 Celokůži bez membrány dělá ještě Meindl.
  Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Viděl jsi někdy membránu Goretex, jak vypadá? Jak dlouho myslíš, že vydrží membrána v ohybu u špičky
  Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Doporučuji položit svúj dotaz někam jinam, třeba na outdoorforum, tam ty diskuse mají ještě nějakou
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag j
      Re: alternativa GTX? 25.09.2014 Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popeln
      Re: alternativa GTX? 25.09.2014 Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popeln
        Re: alternativa GTX? 29.09.2014 jenže když je navoskuješ, tak už tam nemusíš mít GT, protože ten vosk funguje prakticky jako gumove
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag j
      Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Věřit nemusíš, prostě je to tak. V opravdu náročných podmínkách jsem je používal párkrát do roka (ka
        Re: alternativa GTX? 25.09.2014 tak to si šťastný člověk..to je hodně super cena
      Re: alternativa GTX? 27.09.2014 Hlavní výhodu gtx a jiných membrán vidím v tom, že bota rychleji usychá zevnitř.
    Re: alternativa GTX? 24.09.2014 Hlavně ne na Outdoorforum, kde jsou jednostranné názory a pokud máš jiný, tak ji začnou měnit nebo m
      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 25.09.2014 takže vlastně buďme rádi, že martan tady maže jen části některých příspěvku a články jen občas :-)
        Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 25.09.2014 To v podstatě ano. Outdoorforum je marast zakomplexovaných uživatelů, kteří moc nepříjímají cizí náz
          Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 25.09.2014 Jasně, Máňa od vedle to taky říkala a tak to bude určitě směroplatný:-). Jinak od Deuteru máme doma
            Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 25.09.2014 Tomu věřím, ale rady a názory z Outdoofora jsou a velmi často poměrně omezené a poplatné Hudysportu
              Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 26.09.2014 Mluvis mi z duse :)
            Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 26.09.2014 a predpokladam, ze oboje ti poradili, pripadne sis vyhledal ve vlaknech outdoorfora. Jinak nic proti
              Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 26.09.2014 Ne, nosičku jsem dostal od ségry a batoh mi prostě sednul a navíc byl za necelý dva tisíce.
                Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 27.09.2014 Kde prodávaj Deutery pod 2000?
                  Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 27.09.2014 Teď nevím, já to koupil tak dva roky zpátky v Brně na Veveří
                    Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 28.09.2014 V Hudysport? To jsi dostal individuální slevu za propagaci na internetu?
                      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum 28.09.2014 Ne. Normální cena v nějaké slevě.
  Re: alternativa GTX? 26.09.2014 Před několika lety jsem řešil jaký vybrat pořádný boty a pokud to nepotřebuješ na ledolezení, tak ur
    Re: alternativa GTX? 26.09.2014 vono už je skoro jedno od který slušný firmy se koupí vrcholnej tradicionalistickej model, pak už hr
      Re: alternativa GTX? 26.09.2014 No, zdání ale klame. Například u Northfejsáckejch pohor (a vdíám to taky u meindlů) je ta vrstva tlu
        Re: alternativa GTX? 27.09.2014 No jo, to ale nesmis nakupovat Nortfejcy u Vetnamcu. Zkus North Face v kamennych obchodech.
      Re: alternativa GTX? 29.09.2014 Jestli potřebuješ úzké boty, zkoušel jsi Zamberlany? Tam ja nohu ani nenacpu, o chození nemluvě. Gar
  Re: alternativa GTX? 29.09.2014 různý myslivecký boty se dělaj celokožený
Ubytko v Ospu 24.09.2014 Ahojte,
nemáte někdo kontakt na ubytování přímo v Ospu? Díky moc.
  Re: Ubytko v Ospu 26.09.2014 Nejde sem vložit odkaz, prej je příliš dlouhý. Tak zadej v googlu klabjan osp a najdeš to. Ale zkuše
  Re: Ubytko v Ospu 26.09.2014 čau helčo, silvo karo má celkom veľký penzión priamo v ospe, my sme tam na jar spali za 10€/noc/osob
Komentare na Lezci. 23.09.2014 Ze by novy trend a od novych clanku uz plati, ze komentovat mohou pouze registrovani? Jsem pro, odstrani se tim mozna docela dost hlupaku a zavistivcu a pomstychtivcu, a ze tam par lidi z lenosti se registrovat nenapisi svoje třeba k věci a dobré komenty,
  Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Odstrani se jich dost, ale ty tam bohužel zůstaneš.
    Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Zmylil ses...jen mas natolik nizke IQ, ze se domníváš, ze hlupak jsem ja, coz ti stejne nepujde vysv
      Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Ted jde ale o to, jestli se hlupák může mýlit. jako nositel nižšího IQ (tudíž v permanentím stavu id
        Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Big bang theory?
Nějak tu cejtím Sheldona..
  Re: smysl registrace. 23.09.2014 No a co, tak se registruješ, nic závazného, ani ověření mejlu nepožadují. K smíchu
  Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Do budoucna bychom rádi nadále nechali na rozhodnutí autora článku, který si může zvolit, jestli kom
    Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 Nebo by to chtělo změnit předpotopní úpravu webu.Více se věnovat aktuálním informacím z lezení(a to
    Re: Komentare na Lezci. 23.09.2014 To je snad možné od pravěku, ne?? Tak to asi uživatelé nepochopili. Jsou fakt blbí... Tak je vyměním
      Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 Tak to cislo 127 je takovy usmevny doklad toho jak to s Lezec.cz vypada. Admini zaspali dobu, projek
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 Souhlas.
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 A co ti je do toho, jakým způsobem je tenhle projekt manažovanej?
ve vší slušnosti -
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 24.09.2014 asi jsi to myslel v podstatě dobře, ale pokud jakejkoli projekt nemá motor z vnitřní potřeby lidí, t
        Re: Kam kracis Lezec.cz? 25.09.2014 někomu se retro-design líbí, každopádně na něj jsem zvyklej, tak prosím neměnit.
          Re: Kam kracis Lezec.cz? 25.09.2014 jawohl! dost na tom zpitvoření s vláknitým morem v diskusích, zlaté chronologické řazení. mějte ohle
            Re: Kam kracis Lezec.cz? 25.09.2014 ale ono to není ani chronologické, ani konzervativní... čert aby se v tom vyznal.
      Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 127 je maximum do kolika umi superpocitac na kterym je Lezec.cz nainstalovan. Me se jednou stala mno
  Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 Chtělo by to hlavně responzivní design, aby Lezec šel číst v pohodě i na mobilu.
Kvůli nemožn
    Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 KT je v pohodě, ale nesmí se tu napsat "horský vůdce".
      Re: Komentare na Lezci. 25.09.2014 To se vyřešilo - Mořští svůdci, ale nesmí se psát řetězy v Tatrách :-D
SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Ahoj, chci se poradit ohledně výběru lezeckejch destinací v ČR a okolí. Moje priority jsou:
1/ dobře odjištěný cesty hustotou nejtů/bh se blížící k jištění na překližce. Ideálně bez nebo s minimem vl. jištění.
2/ ČR a okolí (Německo, FR, Ita
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 v průvodci jsem našel např. skály z německé strany šumavy - kaiterberg, kreuzfelsen..mají obecně něm
    Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Zkus ještě třeba Kaitersberg v Německu, jsou tam i odjištěné cesty.
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Dotaz je moc obecný a nadá se odpovědět nějak jednoduše. Záleží na tom co vůbec lezeš za obtížnost (
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 lezu 6-7, lokalita ČR a okolí (FR, Ita, AUS, Něm). Dojet se dá leckam, díky za tipy, (můžou být i me
          Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Kras, jura, osp, koenigshain,ci ruzné male lomy po čr.Je toho mraky...podívej se do mapy tady na lez
            Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 z průvodce poznám, zda je jištění přes b/nýt/kruh, či po vlastním, či mix.
ale už nepoznám, j
              Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Zkus třeba Kreuzberg u Litoměřic, plotny u Hodkovic, nedávno zde avizované Solvayovy lomy, Špičák u
                Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Helfštýn, sektor Gabrielka a Materhornek...v cizině Adlitzgraben, Arco, výše zmíněný Osp..........
                Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 plotny u Hodkovic jsou v kontextu materiálu přejištěné, ale 2 kruhy na deseti metrech asi není to, c
          Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 Podobný Kaitru je Steinwald za hranicemi směrem na Cheb. Je to poklidná oblast s dobře odjištěnou žu
            Re: SPortovky ČR a blízký okolí 23.09.2014 vypadá moc pěkně, díks
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí 26.09.2014 Ještě tu nepadl Peilstein v AUT, polská Jura, Sokoliki, Sulov. Jestli jsi nebyl v Frjuře, tak začni
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí 26.09.2014 Třeba Durnstein v Rakousku, kemp je přes řeku, pěkné okolí. Osp ve Slovinsku, kemp hned pod skalama,
alpenverein obnova 22.09.2014 nemáte nekdo prosím zkušenosti s obnovou karticky pojistení Alpenverein pri ztráte?
  Re: alpenverein obnova 23.09.2014 zavolej tomu u koho jsi si alpenverein zrizoval a pozadej ho o duplikat, neni to problem.
GROSSGLOCKNER 22.09.2014 Ahoj,
nebyl někdo prosím v nedávný době na Grossglockneru? Sháním informace o podmínkách v severce - Pallavicinirinne. To samé i o severce Wildspitze. Děkuju
Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 čauves, mám dlouhodobě problémy s rotátorovou manžetou pravýho ramene, při rychlým pohybu ramene (volejbal) nebo i při lezení když vytočím rameno do blbýho úhlu a zatížím vahou, tak to pěkně bolí a pár dní je to pak namožený a nezalezu si.
Bolí to
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Ja mam poznatek z reality, vysetreni zjistilo natrzeny pidisvalik v kloubu, doporuceni bylo svinstva
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 tu biolampu ti napsal doktor a ty sis doplácel nebo to šlo celý z vl. kapsy?
      Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Doktor mi napsal akorat rehabilitaci (elektro, magnety) a bylo to na prd, navic desneho casu v tahu
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Ahoj, taky tu běžela diskuse cca v dubnu letošního roku. Doporučuji pročíst, byla celkem informačně
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Já už to mám vyloženě jako recidivu, snad 15 let, 2 roky zpátky jsem s tím byl na rehabku, ultrazvu
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 měl sem něco s ramenem, taky nějakej rotator. klid, elekrolečba poté ruzne cvicky na stabilizaci ram
      Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 hypermobilitu kloubů mám taky. Řeším to právě i kvůli prevenci - co s tím dál. nerad bych přestal dě
        Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Imho se ti silný ramena neztratěj, ale spíš než shyby tak vzpory na bradlech, kliky, stojky... ať se
        Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 Hele nechci ti brat super zabavu, me odeslo rameno prave pri shybovani po serii 50, 20, 30, 40, 20 p
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 nedalo mi to a šel jsem rameno pokoušet na hrazdu. Shyb podhmatem i nadhmatem ok, samozřejmě žádný r
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 22.09.2014 šestikilo si bere v Radotíně, kde dělá celkem krátce, ale pokud se nepletu, leta dělá v Mazurský a t
      Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 23.09.2014 do mazurský si brnknu pozejtří, je tam dle webu jen čvrtky..takže dík za info, asi tam budou dlouhý
        Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 23.09.2014 Mne vysetril a poslal do Pribrami do nemocnice (tam pusobi nebo aspon pusobil) na mg. rezonanci (sta
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu 23.09.2014 jestli tě to bolí, tak neshybuj. podřezáváš si větev. něco zkurvit, to je hned - ale dát to do pořád
Finale Ligure 21.09.2014 Zdravím, nevíte, prosím, někdo, jak to v současné době vypadá na tábořišti nad pizzerií ve Finale Ligure? Je to tak 5 roků, co jsem tam nebyl, tak jestli mám čekat v něčem nějakou změnu. Díky.
  Re: Finale Ligure 21.09.2014 Změnu nečekej, pořád stejný
skály u Rožnova 21.09.2014 Prosím, nemáte někdo informace o možnostech lezení a případně i o původu skal (jestli je to přírodní anebo lom) v místě kousek nad Rožnovem p.R. goo.gl/rlV6RW ?
Trekingový batoh 21.09.2014 Ahoj, koukám, že příspěvky už jsou zastaralé, a když googlím, co ostatní doporučují, často se to už neprodává. Potřebovala bych obměnit krosnu na chození po horách a cestování, mám lezecký batoh 30, tak něco většího, když už tenhle nestačí i když ho ověsi
1
...
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
416
417
418
419
420
...
2263
alternativa GTX? je v současný době v prodeji nějaká kvalitní alternativa membrány do bot mimo goretex?
popř. takovýty klimatexy, sympatexy, aquableble, jaký s tim máte kdo zkušenosti? Dodo 12:11:50 24.09.2014odpovědět
  Re: alternativa GTX? Nejkvalitnější alternativa jsou suché náhradní fusekle v batohu. Beze srandy. 14:18:04 24.09.2014odpovědět
    Re: alternativa GTX? a minimálně další dva páry suchých pohor d. 14:40:16 24.09.2014odpovědět
  Re: alternativa GTX? Silné ponožky - igelitka Lidl (nebo jiná vhodná GTX alternativa) - slabé ponožky - libovolné boty a přečuhující kusy ugelitky zastřihnout. Tom 15:10:08 24.09.2014odpovědět
    Re: alternativa GTX? GTX-igelit, to sedí:D, hlavně v létě..
dvojitý fusekle taky jedu - tenký a tlustý, oboje vlněný.
Jinak přijde mi, že klasický celokožený pohory bez gtx už se dneska snad ani nedělaj, že se ten goráč cpe už snad i do pantoflí.
celokůži dělal tuším fitwell a taky scarpa, ale ta cena byla skoro stejná jak s gtx 15:25:47 24.09.2014odpovědět
      Re: alternativa GTX? odpařovací bariéra je starej dobrej polárnickej vynález (tenká fusekle, igelit, tlustá fusekle, suchá bota). vono stačí se zamyslet kolik vody se skrz nohy vypotí, a tak nějak si pokoumat kam se asi ta voda ztratí, a jestli nějak podstatně zafunguje nějaká membrána zvenku pokrytá naimpregnovanou kůží nebo mokrým hadrem. Lukas B. 15:32:32 24.09.2014odpovědět
      Re: alternativa GTX? Celokůži bez membrány dělá ještě Meindl. L. 12:52:10 26.09.2014odpovědět
  Re: alternativa GTX? Viděl jsi někdy membránu Goretex, jak vypadá? Jak dlouho myslíš, že vydrží membrána v ohybu u špičky? Já si myslím, že tak měsíc, možná ani to ne. Potom se prodře. Kup kvalitní botu s kvalitní kůže a přečti další rady... 15:38:13 24.09.2014odpovědět
  Re: alternativa GTX? Doporučuji položit svúj dotaz někam jinam, třeba na outdoorforum, tam ty diskuse mají ještě nějakou úroveň, ne jako tady. Já mám zkušenosti s koženýma Hanwagama s goretexem, v podstatě vydržely nepromokavé nějakých 10 let aniž bych je impregnoval. Pak odpadly podrážky:-)a i když jsem nechal dát nové, pak už to nebylo nikdy ono. Žena měla kožený Alpiny se Sympatexem, ty promokaly. A textilní boty s membránou vydrží nepromokavé tak 2-3 roky, měli je rodiče, ale ani značku ani membránu už nevím. Došlík 16:11:44 24.09.2014odpovědět
    Re: alternativa GTX? Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag je dobrá značka. Ale 2-3 roky, hmm :-), leda že je nosili 2-3x do roka. Každý, koho znám, nejpozději do roka, dvou musel kožené goráčovky začít voskovat. Tedy každý, kdo je používal, abych byl přesnější 17:28:07 24.09.2014odpovědět
      Re: alternativa GTX? Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popelnice! Hu 18:10:16 25.09.2014odpovědět
      Re: alternativa GTX? Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popelnice! Hu 18:10:20 25.09.2014odpovědět
        Re: alternativa GTX? jenže když je navoskuješ, tak už tam nemusíš mít GT, protože ten vosk funguje prakticky jako gumove holinky 08:28:29 29.09.2014odpovědět
    Re: alternativa GTX? Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag je dobrá značka. Ale 2-3 roky, hmm :-), leda že je nosili 2-3x do roka. Každý, koho znám, nejpozději do roka, dvou musel kožené goráčovky začít voskovat. Tedy každý, kdo je používal, abych byl přesnější 17:28:07 24.09.2014odpovědět
      Re: alternativa GTX? Věřit nemusíš, prostě je to tak. V opravdu náročných podmínkách jsem je používal párkrát do roka (každý rok Rumunsko, Tatry, jednou Nepál), jinak jsem je nosil občas v zimě, když byly sračky nebo na nějaké výlety po republice. Skvělý boty, letos jsem koupil v Rockpointu podobný (Hanwag Lima) za 2600. Došlík 19:52:58 24.09.2014odpovědět
        Re: alternativa GTX? tak to si šťastný člověk..to je hodně super cena OndraH 08:15:44 25.09.2014odpovědět
      Re: alternativa GTX? Hlavní výhodu gtx a jiných membrán vidím v tom, že bota rychleji usychá zevnitř. Milan 12:29:26 27.09.2014odpovědět
    Re: alternativa GTX? Hlavně ne na Outdoorforum, kde jsou jednostranné názory a pokud máš jiný, tak ji začnou měnit nebo mazat příspěvky. 21:48:31 24.09.2014odpovědět
      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum takže vlastně buďme rádi, že martan tady maže jen části některých příspěvku a články jen občas :-) 06:57:41 25.09.2014odpovědět
        Re: diskuze Lezec a Outdoorforum To v podstatě ano. Outdoorforum je marast zakomplexovaných uživatelů, kteří moc nepříjímají cizí názory aneb batoh Deuter je super a batoh Pinguin nám sem necpi, protože sis nezaplatil reklamu :) 08:36:55 25.09.2014odpovědět
          Re: diskuze Lezec a Outdoorforum Jasně, Máňa od vedle to taky říkala a tak to bude určitě směroplatný:-). Jinak od Deuteru máme doma nosičku na děti a velkej batoh a obojí je opravdu super:-). Došlík 09:47:16 25.09.2014odpovědět
            Re: diskuze Lezec a Outdoorforum Tomu věřím, ale rady a názory z Outdoofora jsou a velmi často poměrně omezené a poplatné Hudysportu. H. 19:01:06 25.09.2014odpovědět
              Re: diskuze Lezec a Outdoorforum Mluvis mi z duse :) 06:33:10 26.09.2014odpovědět
            Re: diskuze Lezec a Outdoorforum a predpokladam, ze oboje ti poradili, pripadne sis vyhledal ve vlaknech outdoorfora. Jinak nic proti Deuteru, ale vytezovani nekterych znacek a obchodu je na OF vic nez patrne. 06:36:30 26.09.2014odpovědět
              Re: diskuze Lezec a Outdoorforum Ne, nosičku jsem dostal od ségry a batoh mi prostě sednul a navíc byl za necelý dva tisíce. Došlík 09:40:22 26.09.2014odpovědět
                Re: diskuze Lezec a Outdoorforum Kde prodávaj Deutery pod 2000? 07:46:31 27.09.2014odpovědět
                  Re: diskuze Lezec a Outdoorforum Teď nevím, já to koupil tak dva roky zpátky v Brně na Veveří Došlík 10:19:45 27.09.2014odpovědět
                    Re: diskuze Lezec a Outdoorforum V Hudysport? To jsi dostal individuální slevu za propagaci na internetu? H. 13:09:36 28.09.2014odpovědět
                      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum Ne. Normální cena v nějaké slevě. Došlík 17:14:01 28.09.2014odpovědět
  Re: alternativa GTX? Před několika lety jsem řešil jaký vybrat pořádný boty a pokud to nepotřebuješ na ledolezení, tak určitě kožený. A pravidelně voskovat.. Po vyzkoušení cca 10ti párů mi padly pohory Lowa, myslím že Tibet. Boban 09:46:01 26.09.2014odpovědět
    Re: alternativa GTX? vono už je skoro jedno od který slušný firmy se koupí vrcholnej tradicionalistickej model, pak už hraje roli na jaký kopyto to šijou. na moje ouzký haxny s nízkým nártem sednou lasportiva a garmont, ostatní nesedí, a to samozřejmě znamená, že někdo jinej to bude mít třeba úplně naopak. Lukas B. 10:48:46 26.09.2014odpovědět
      Re: alternativa GTX? No, zdání ale klame. Například u Northfejsáckejch pohor (a vdíám to taky u meindlů) je ta vrstva tlumicí pěny tvořená takovou šedou místy lehce porézní hmotou, která - světe div se, se po párt tejdnech užívání prostě začne drolit. Známá takhle odvařila pěnu za necelej měsíc (pravda chodila denně), přestože podrážka byla Ok.
Naproti tomu třeba hanwag alaska tuhle pěnu má už od pohledu jinou, je to jinej typ směsi.
takže ono i top modely můžou bejt "šizený". Honza 10:55:14 26.09.2014odpovědět
        Re: alternativa GTX? No jo, to ale nesmis nakupovat Nortfejcy u Vetnamcu. Zkus North Face v kamennych obchodech. 11:58:09 27.09.2014odpovědět
      Re: alternativa GTX? Jestli potřebuješ úzké boty, zkoušel jsi Zamberlany? Tam ja nohu ani nenacpu, o chození nemluvě. Garmonty jsem měl lyžáky a ty po pár dnech už šly 08:33:45 29.09.2014odpovědět
  Re: alternativa GTX? různý myslivecký boty se dělaj celokožený honza 19:39:36 29.09.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: