Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
49.Zaoral 9994
50. 9986
51.Šenkýř 9969
Bouldry:
49.Skočdopole 9103
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
Hory:
14.Chomová 3836
15.Abt 3757
16.Veselá 3698

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231564 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 alternativa GTX?24.09.2014
je v současný době v prodeji nějaká kvalitní alternativa membrány do bot mimo goretex?

popř. takovýty klimatexy, sympatexy, aquableble, jaký s tim máte kdo zkušenosti?
 Re: alternativa GTX?24.09.2014
Nejkvalitnější alternativa jsou suché náhradní fusekle v batohu. Beze srandy.
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
a minimálně další dva páry suchých pohor
 Re: alternativa GTX?24.09.2014
Silné ponožky - igelitka Lidl (nebo jiná vhodná GTX alternativa) - slabé ponožky - libovolné boty a
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
GTX-igelit, to sedí:D, hlavně v létě..

dvojitý fusekle taky jedu - tenký a tlustý, ob
   Re: alternativa GTX?24.09.2014
odpařovací bariéra je starej dobrej polárnickej vynález (tenká fusekle, igelit, tlustá fusekle, such
   Re: alternativa GTX?26.09.2014
Celokůži bez membrány dělá ještě Meindl.
 Re: alternativa GTX?24.09.2014
Viděl jsi někdy membránu Goretex, jak vypadá? Jak dlouho myslíš, že vydrží membrána v ohybu u špičky
 Re: alternativa GTX?24.09.2014
Doporučuji položit svúj dotaz někam jinam, třeba na outdoorforum, tam ty diskuse mají ještě nějakou
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag j
   Re: alternativa GTX?25.09.2014
Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popeln
   Re: alternativa GTX?25.09.2014
Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popeln
    Re: alternativa GTX?29.09.2014
jenže když je navoskuješ, tak už tam nemusíš mít GT, protože ten vosk funguje prakticky jako gumove
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag j
   Re: alternativa GTX?24.09.2014
Věřit nemusíš, prostě je to tak. V opravdu náročných podmínkách jsem je používal párkrát do roka (ka
    Re: alternativa GTX?25.09.2014
tak to si šťastný člověk..to je hodně super cena
   Re: alternativa GTX?27.09.2014
Hlavní výhodu gtx a jiných membrán vidím v tom, že bota rychleji usychá zevnitř.
  Re: alternativa GTX?24.09.2014
Hlavně ne na Outdoorforum, kde jsou jednostranné názory a pokud máš jiný, tak ji začnou měnit nebo m
   Re: diskuze Lezec a Outdoorforum25.09.2014
takže vlastně buďme rádi, že martan tady maže jen části některých příspěvku a články jen občas :-)
    Re: diskuze Lezec a Outdoorforum25.09.2014
To v podstatě ano. Outdoorforum je marast zakomplexovaných uživatelů, kteří moc nepříjímají cizí náz
     Re: diskuze Lezec a Outdoorforum25.09.2014
Jasně, Máňa od vedle to taky říkala a tak to bude určitě směroplatný:-). Jinak od Deuteru máme doma
      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum25.09.2014
Tomu věřím, ale rady a názory z Outdoofora jsou a velmi často poměrně omezené a poplatné Hudysportu
       Re: diskuze Lezec a Outdoorforum26.09.2014
Mluvis mi z duse :)
      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum26.09.2014
a predpokladam, ze oboje ti poradili, pripadne sis vyhledal ve vlaknech outdoorfora. Jinak nic proti
       Re: diskuze Lezec a Outdoorforum26.09.2014
Ne, nosičku jsem dostal od ségry a batoh mi prostě sednul a navíc byl za necelý dva tisíce.
        Re: diskuze Lezec a Outdoorforum27.09.2014
Kde prodávaj Deutery pod 2000?
         Re: diskuze Lezec a Outdoorforum27.09.2014
Teď nevím, já to koupil tak dva roky zpátky v Brně na Veveří
          Re: diskuze Lezec a Outdoorforum28.09.2014
V Hudysport? To jsi dostal individuální slevu za propagaci na internetu?
           Re: diskuze Lezec a Outdoorforum28.09.2014
Ne. Normální cena v nějaké slevě.
 Re: alternativa GTX?26.09.2014
Před několika lety jsem řešil jaký vybrat pořádný boty a pokud to nepotřebuješ na ledolezení, tak ur
  Re: alternativa GTX?26.09.2014
vono už je skoro jedno od který slušný firmy se koupí vrcholnej tradicionalistickej model, pak už hr
   Re: alternativa GTX?26.09.2014
No, zdání ale klame. Například u Northfejsáckejch pohor (a vdíám to taky u meindlů) je ta vrstva tlu
    Re: alternativa GTX?27.09.2014
No jo, to ale nesmis nakupovat Nortfejcy u Vetnamcu. Zkus North Face v kamennych obchodech.
   Re: alternativa GTX?29.09.2014
Jestli potřebuješ úzké boty, zkoušel jsi Zamberlany? Tam ja nohu ani nenacpu, o chození nemluvě. Gar
 Re: alternativa GTX?29.09.2014
různý myslivecký boty se dělaj celokožený

 Ubytko v Ospu24.09.2014
Ahojte,
nemáte někdo kontakt na ubytování přímo v Ospu? Díky moc.
 Re: Ubytko v Ospu26.09.2014
Nejde sem vložit odkaz, prej je příliš dlouhý. Tak zadej v googlu klabjan osp a najdeš to. Ale zkuše
 Re: Ubytko v Ospu26.09.2014
čau helčo, silvo karo má celkom veľký penzión priamo v ospe, my sme tam na jar spali za 10€/noc/osob

 Komentare na Lezci.23.09.2014
Ze by novy trend a od novych clanku uz plati, ze komentovat mohou pouze registrovani? Jsem pro, odstrani se tim mozna docela dost hlupaku a zavistivcu a pomstychtivcu, a ze tam par lidi z lenosti se registrovat nenapisi svoje třeba k věci a dobré komenty,
 Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Odstrani se jich dost, ale ty tam bohužel zůstaneš.
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Zmylil ses...jen mas natolik nizke IQ, ze se domníváš, ze hlupak jsem ja, coz ti stejne nepujde vysv
   Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Ted jde ale o to, jestli se hlupák může mýlit. jako nositel nižšího IQ (tudíž v permanentím stavu id
   Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Skvela demonstrace Dunnig-Krugerova jevu o posuzovani sve inteligence (
    Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
To byla reakce na druhy a vlastne i prvni Martasuv prispevek.
    Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Big bang theory?

Nějak tu cejtím Sheldona..
 Re: smysl registrace.23.09.2014
No a co, tak se registruješ, nic závazného, ani ověření mejlu nepožadují. K smíchu
 Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Do budoucna bychom rádi nadále nechali na rozhodnutí autora článku, který si může zvolit, jestli kom
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Nebo by to chtělo změnit předpotopní úpravu webu.Více se věnovat aktuálním informacím z lezení(a to
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
To je snad možné od pravěku, ne?? Tak to asi uživatelé nepochopili. Jsou fakt blbí... Tak je vyměním
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Ze tech let ale je...
  Re: Komentare na Lezci.23.09.2014
Jo, já psal článek zatím jeden a možnosti zvolit to, kdo bude článek komentovat jsem si nemohl nevši
   Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
Tak to cislo 127 je takovy usmevny doklad toho jak to s Lezec.cz vypada. Admini zaspali dobu, projek
    Re: Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
Souhlas.
    Re: Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
A co ti je do toho, jakým způsobem je tenhle projekt manažovanej?

ve vší slušnosti -
    Re: Kam kracis Lezec.cz?24.09.2014
asi jsi to myslel v podstatě dobře, ale pokud jakejkoli projekt nemá motor z vnitřní potřeby lidí, t
    Re: Kam kracis Lezec.cz?25.09.2014
někomu se retro-design líbí, každopádně na něj jsem zvyklej, tak prosím neměnit.
     Re: Kam kracis Lezec.cz?25.09.2014
jawohl! dost na tom zpitvoření s vláknitým morem v diskusích, zlaté chronologické řazení. mějte ohle
      Re: Kam kracis Lezec.cz?25.09.2014
ale ono to není ani chronologické, ani konzervativní... čert aby se v tom vyznal.
   Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
127 je maximum do kolika umi superpocitac na kterym je Lezec.cz nainstalovan. Me se jednou stala mno
 Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
Chtělo by to hlavně responzivní design, aby Lezec šel číst v pohodě i na mobilu.
Kvůli nemožn
  Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
KT je v pohodě, ale nesmí se tu napsat "horský vůdce".
   Re: Komentare na Lezci.25.09.2014
To se vyřešilo - Mořští svůdci, ale nesmí se psát řetězy v Tatrách :-D

 SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Ahoj, chci se poradit ohledně výběru lezeckejch destinací v ČR a okolí. Moje priority jsou:
1/ dobře odjištěný cesty hustotou nejtů/bh se blížící k jištění na překližce. Ideálně bez nebo s minimem vl. jištění.
2/ ČR a okolí (Německo, FR, Ita
 Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
v průvodci jsem našel např. skály z německé strany šumavy - kaiterberg, kreuzfelsen..mají obecně něm
  Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Zkus ještě třeba Kaitersberg v Německu, jsou tam i odjištěné cesty.
   Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Dotaz je moc obecný a nadá se odpovědět nějak jednoduše. Záleží na tom co vůbec lezeš za obtížnost (
    Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
lezu 6-7, lokalita ČR a okolí (FR, Ita, AUS, Něm). Dojet se dá leckam, díky za tipy, (můžou být i me
     Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Kras, jura, osp, koenigshain,ci ruzné male lomy po čr.Je toho mraky...podívej se do mapy tady na lez
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
z průvodce poznám, zda je jištění přes b/nýt/kruh, či po vlastním, či mix.
ale už nepoznám, j
       Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Zkus třeba Kreuzberg u Litoměřic, plotny u Hodkovic, nedávno zde avizované Solvayovy lomy, Špičák u
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Helfštýn, sektor Gabrielka a Materhornek...v cizině Adlitzgraben, Arco, výše zmíněný Osp..........
        Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
plotny u Hodkovic jsou v kontextu materiálu přejištěné, ale 2 kruhy na deseti metrech asi není to, c
     Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
Podobný Kaitru je Steinwald za hranicemi směrem na Cheb. Je to poklidná oblast s dobře odjištěnou žu
      Re: SPortovky ČR a blízký okolí23.09.2014
vypadá moc pěkně, díks
 Re: SPortovky ČR a blízký okolí26.09.2014
Ještě tu nepadl Peilstein v AUT, polská Jura, Sokoliki, Sulov. Jestli jsi nebyl v Frjuře, tak začni
 Re: SPortovky ČR a blízký okolí26.09.2014
Třeba Durnstein v Rakousku, kemp je přes řeku, pěkné okolí. Osp ve Slovinsku, kemp hned pod skalama,

 alpenverein obnova22.09.2014
nemáte nekdo prosím zkušenosti s obnovou karticky pojistení Alpenverein pri ztráte?
 Re: alpenverein obnova23.09.2014
zavolej tomu u koho jsi si alpenverein zrizoval a pozadej ho o duplikat, neni to problem.

 GROSSGLOCKNER22.09.2014
Ahoj,

nebyl někdo prosím v nedávný době na Grossglockneru? Sháním informace o podmínkách v severce - Pallavicinirinne. To samé i o severce Wildspitze. Děkuju
 Re: GROSSGLOCKNER22.09.2014
koukni na diskusi z 19.9.
  Re: GROSSGLOCKNER22.09.2014
jo našel jsem to chvíli před přidáním příspěvku, díky

 Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
čauves, mám dlouhodobě problémy s rotátorovou manžetou pravýho ramene, při rychlým pohybu ramene (volejbal) nebo i při lezení když vytočím rameno do blbýho úhlu a zatížím vahou, tak to pěkně bolí a pár dní je to pak namožený a nezalezu si.
Bolí to
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Ja mam poznatek z reality, vysetreni zjistilo natrzeny pidisvalik v kloubu, doporuceni bylo svinstva
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
tu biolampu ti napsal doktor a ty sis doplácel nebo to šlo celý z vl. kapsy?
   Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Doktor mi napsal akorat rehabilitaci (elektro, magnety) a bylo to na prd, navic desneho casu v tahu
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Ahoj, taky tu běžela diskuse cca v dubnu letošního roku. Doporučuji pročíst, byla celkem informačně
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Já už to mám vyloženě jako recidivu, snad 15 let, 2 roky zpátky jsem s tím byl na rehabku, ultrazvu
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
měl sem něco s ramenem, taky nějakej rotator. klid, elekrolečba poté ruzne cvicky na stabilizaci ram
   Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
hypermobilitu kloubů mám taky. Řeším to právě i kvůli prevenci - co s tím dál. nerad bych přestal dě
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Imho se ti silný ramena neztratěj, ale spíš než shyby tak vzpory na bradlech, kliky, stojky... ať se
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
Hele nechci ti brat super zabavu, me odeslo rameno prave pri shybovani po serii 50, 20, 30, 40, 20 p
 Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
nedalo mi to a šel jsem rameno pokoušet na hrazdu. Shyb podhmatem i nadhmatem ok, samozřejmě žádný r
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu22.09.2014
šestikilo si bere v Radotíně, kde dělá celkem krátce, ale pokud se nepletu, leta dělá v Mazurský a t
   Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu23.09.2014
do mazurský si brnknu pozejtří, je tam dle webu jen čvrtky..takže dík za info, asi tam budou dlouhý
    Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu23.09.2014
Mne vysetril a poslal do Pribrami do nemocnice (tam pusobi nebo aspon pusobil) na mg. rezonanci (sta
  Re: Rotátorová manžeta ramenního kloubu23.09.2014
jestli tě to bolí, tak neshybuj. podřezáváš si větev. něco zkurvit, to je hned - ale dát to do pořád

 Finale Ligure21.09.2014
Zdravím, nevíte, prosím, někdo, jak to v současné době vypadá na tábořišti nad pizzerií ve Finale Ligure? Je to tak 5 roků, co jsem tam nebyl, tak jestli mám čekat v něčem nějakou změnu. Díky.
 Re: Finale Ligure21.09.2014
Změnu nečekej, pořád stejný

 skály u Rožnova21.09.2014
Prosím, nemáte někdo informace o možnostech lezení a případně i o původu skal (jestli je to přírodní anebo lom) v místě kousek nad Rožnovem p.R. goo.gl/rlV6RW ?

 Trekingový batoh21.09.2014
Ahoj, koukám, že příspěvky už jsou zastaralé, a když googlím, co ostatní doporučují, často se to už neprodává. Potřebovala bych obměnit krosnu na chození po horách a cestování, mám lezecký batoh 30, tak něco většího, když už tenhle nestačí i když ho ověsi

1   ...   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 alternativa GTX?
je v současný době v prodeji nějaká kvalitní alternativa membrány do bot mimo goretex?

popř. takovýty klimatexy, sympatexy, aquableble, jaký s tim máte kdo zkušenosti?
Dodo12:11:50 24.09.2014
odpovědět 
 Re: alternativa GTX?
Nejkvalitnější alternativa jsou suché náhradní fusekle v batohu. Beze srandy.
14:18:04 24.09.2014
odpovědět 
  Re: alternativa GTX?
a minimálně další dva páry suchých pohor
d.14:40:16 24.09.2014
odpovědět 
 Re: alternativa GTX?
Silné ponožky - igelitka Lidl (nebo jiná vhodná GTX alternativa) - slabé ponožky - libovolné boty a přečuhující kusy ugelitky zastřihnout.
Tom15:10:08 24.09.2014
odpovědět 
  Re: alternativa GTX?
GTX-igelit, to sedí:D, hlavně v létě..

dvojitý fusekle taky jedu - tenký a tlustý, oboje vlněný.
Jinak přijde mi, že klasický celokožený pohory bez gtx už se dneska snad ani nedělaj, že se ten goráč cpe už snad i do pantoflí.

celokůži dělal tuším fitwell a taky scarpa, ale ta cena byla skoro stejná jak s gtx
15:25:47 24.09.2014
odpovědět 
   Re: alternativa GTX?
odpařovací bariéra je starej dobrej polárnickej vynález (tenká fusekle, igelit, tlustá fusekle, suchá bota). vono stačí se zamyslet kolik vody se skrz nohy vypotí, a tak nějak si pokoumat kam se asi ta voda ztratí, a jestli nějak podstatně zafunguje nějaká membrána zvenku pokrytá naimpregnovanou kůží nebo mokrým hadrem.
Lukas B.15:32:32 24.09.2014
odpovědět 
   Re: alternativa GTX?
Celokůži bez membrány dělá ještě Meindl.
L.12:52:10 26.09.2014
odpovědět 
 Re: alternativa GTX?
Viděl jsi někdy membránu Goretex, jak vypadá? Jak dlouho myslíš, že vydrží membrána v ohybu u špičky? Já si myslím, že tak měsíc, možná ani to ne. Potom se prodře. Kup kvalitní botu s kvalitní kůže a přečti další rady...
15:38:13 24.09.2014
odpovědět 
 Re: alternativa GTX?
Doporučuji položit svúj dotaz někam jinam, třeba na outdoorforum, tam ty diskuse mají ještě nějakou úroveň, ne jako tady. Já mám zkušenosti s koženýma Hanwagama s goretexem, v podstatě vydržely nepromokavé nějakých 10 let aniž bych je impregnoval. Pak odpadly podrážky:-)a i když jsem nechal dát nové, pak už to nebylo nikdy ono. Žena měla kožený Alpiny se Sympatexem, ty promokaly. A textilní boty s membránou vydrží nepromokavé tak 2-3 roky, měli je rodiče, ale ani značku ani membránu už nevím.
Došlík16:11:44 24.09.2014
odpovědět 
  Re: alternativa GTX?
Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag je dobrá značka. Ale 2-3 roky, hmm :-), leda že je nosili 2-3x do roka. Každý, koho znám, nejpozději do roka, dvou musel kožené goráčovky začít voskovat. Tedy každý, kdo je používal, abych byl přesnější
17:28:07 24.09.2014
odpovědět 
   Re: alternativa GTX?
Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popelnice!
Hu18:10:16 25.09.2014
odpovědět 
   Re: alternativa GTX?
Každá kůže se musí voskovat ať už s Goráčem nebo bez, jinak ti popraská a můžeš boty hodit do popelnice!
Hu18:10:20 25.09.2014
odpovědět 
    Re: alternativa GTX?
jenže když je navoskuješ, tak už tam nemusíš mít GT, protože ten vosk funguje prakticky jako gumove holinky
08:28:29 29.09.2014
odpovědět 
  Re: alternativa GTX?
Dokud jsi nezačal s těmi textilními botami rodičů, tak bych ti možná věřil, náhoda je vůl a Hanwag je dobrá značka. Ale 2-3 roky, hmm :-), leda že je nosili 2-3x do roka. Každý, koho znám, nejpozději do roka, dvou musel kožené goráčovky začít voskovat. Tedy každý, kdo je používal, abych byl přesnější
17:28:07 24.09.2014
odpovědět 
   Re: alternativa GTX?
Věřit nemusíš, prostě je to tak. V opravdu náročných podmínkách jsem je používal párkrát do roka (každý rok Rumunsko, Tatry, jednou Nepál), jinak jsem je nosil občas v zimě, když byly sračky nebo na nějaké výlety po republice. Skvělý boty, letos jsem koupil v Rockpointu podobný (Hanwag Lima) za 2600.
Došlík19:52:58 24.09.2014
odpovědět 
    Re: alternativa GTX?
tak to si šťastný člověk..to je hodně super cena
OndraH08:15:44 25.09.2014
odpovědět 
   Re: alternativa GTX?
Hlavní výhodu gtx a jiných membrán vidím v tom, že bota rychleji usychá zevnitř.
Milan12:29:26 27.09.2014
odpovědět 
  Re: alternativa GTX?
Hlavně ne na Outdoorforum, kde jsou jednostranné názory a pokud máš jiný, tak ji začnou měnit nebo mazat příspěvky.
21:48:31 24.09.2014
odpovědět 
   Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
takže vlastně buďme rádi, že martan tady maže jen části některých příspěvku a články jen občas :-)
06:57:41 25.09.2014
odpovědět 
    Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
To v podstatě ano. Outdoorforum je marast zakomplexovaných uživatelů, kteří moc nepříjímají cizí názory aneb batoh Deuter je super a batoh Pinguin nám sem necpi, protože sis nezaplatil reklamu :)
08:36:55 25.09.2014
odpovědět 
     Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
Jasně, Máňa od vedle to taky říkala a tak to bude určitě směroplatný:-). Jinak od Deuteru máme doma nosičku na děti a velkej batoh a obojí je opravdu super:-).
Došlík09:47:16 25.09.2014
odpovědět 
      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
Tomu věřím, ale rady a názory z Outdoofora jsou a velmi často poměrně omezené a poplatné Hudysportu.
H.19:01:06 25.09.2014
odpovědět 
       Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
Mluvis mi z duse :)
06:33:10 26.09.2014
odpovědět 
      Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
a predpokladam, ze oboje ti poradili, pripadne sis vyhledal ve vlaknech outdoorfora. Jinak nic proti Deuteru, ale vytezovani nekterych znacek a obchodu je na OF vic nez patrne.
06:36:30 26.09.2014
odpovědět 
       Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
Ne, nosičku jsem dostal od ségry a batoh mi prostě sednul a navíc byl za necelý dva tisíce.
Došlík09:40:22 26.09.2014
odpovědět 
        Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
Kde prodávaj Deutery pod 2000?
07:46:31 27.09.2014
odpovědět 
         Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
Teď nevím, já to koupil tak dva roky zpátky v Brně na Veveří
Došlík10:19:45 27.09.2014
odpovědět 
          Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
V Hudysport? To jsi dostal individuální slevu za propagaci na internetu?
H.13:09:36 28.09.2014
odpovědět 
           Re: diskuze Lezec a Outdoorforum
Ne. Normální cena v nějaké slevě.
Došlík17:14:01 28.09.2014
odpovědět 
 Re: alternativa GTX?
Před několika lety jsem řešil jaký vybrat pořádný boty a pokud to nepotřebuješ na ledolezení, tak určitě kožený. A pravidelně voskovat.. Po vyzkoušení cca 10ti párů mi padly pohory Lowa, myslím že Tibet.
Boban09:46:01 26.09.2014
odpovědět 
  Re: alternativa GTX?
vono už je skoro jedno od který slušný firmy se koupí vrcholnej tradicionalistickej model, pak už hraje roli na jaký kopyto to šijou. na moje ouzký haxny s nízkým nártem sednou lasportiva a garmont, ostatní nesedí, a to samozřejmě znamená, že někdo jinej to bude mít třeba úplně naopak.
Lukas B.10:48:46 26.09.2014
odpovědět 
   Re: alternativa GTX?
No, zdání ale klame. Například u Northfejsáckejch pohor (a vdíám to taky u meindlů) je ta vrstva tlumicí pěny tvořená takovou šedou místy lehce porézní hmotou, která - světe div se, se po párt tejdnech užívání prostě začne drolit. Známá takhle odvařila pěnu za necelej měsíc (pravda chodila denně), přestože podrážka byla Ok.

Naproti tomu třeba hanwag alaska tuhle pěnu má už od pohledu jinou, je to jinej typ směsi.

takže ono i top modely můžou bejt "šizený".
Honza10:55:14 26.09.2014
odpovědět 
    Re: alternativa GTX?
No jo, to ale nesmis nakupovat Nortfejcy u Vetnamcu. Zkus North Face v kamennych obchodech.
11:58:09 27.09.2014
odpovědět 
   Re: alternativa GTX?
Jestli potřebuješ úzké boty, zkoušel jsi Zamberlany? Tam ja nohu ani nenacpu, o chození nemluvě. Garmonty jsem měl lyžáky a ty po pár dnech už šly
08:33:45 29.09.2014
odpovědět 
 Re: alternativa GTX?
různý myslivecký boty se dělaj celokožený
honza19:39:36 29.09.2014
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192467)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dezorientálna medicína 9- Súľov
Agent provokatér 8+ Súľov
Game over 8- Súľov
Neposlušné bedierko 8 Súľov
Pozdní podzim iii Bělá U Děčína
Nově komentované:
Dlouhej kouř VIIIb Jetřichovice
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn

 Nově v diskusi:
Ostwand Verschneidung Hochthron | Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
sport??? | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nález Želiv | Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1444 
 Neřeším to – lezu vše 
 1144 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi