Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
39.Zedek 10164
40.Vlk 10112
41.Černý 10110
Bouldry:
39.H2 9306
40. 9300
41.Slabý 9250
Hory:
2.Skopec 7086
3.Groš 6550
4.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230941 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Na Střelnici - Svitavy
Lezecké sdružení Kotelna - Brno
Horská chata XL - Mariánská

Prodejny
HORALSPORT - KLADNO
HUDYsport - České Budějovice
Rock Point Vaňkovka - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Wildspitze07.10.2014
Nelezl jste někdo v poslední době severní stěnu Wildspitze?
 Re: Wildspitze a Glockner07.10.2014
No a nemáte někdo informace, jak to vypadá na Glockneru? Přemýšlím o Mayerlrampe.
  Re: Wildspitze a Glockner07.10.2014
Stejná otázka. Zná někdo aktuální podmínky na severu Glockneru?
   Re: Wildspitze a Glockner07.10.2014
V Mayerlrampe je podle vůdců z Kalsu dobrá podmínka.
    Re: Wildspitze a Glockner08.10.2014
Díky za info. Kdy jste někdo jel můžeme poslat info? Dík. Vašek H.
     Re: Wildspitze a Glockner08.10.2014
No a kdyžtak přístup na Glckner bivak je špaténka, padají šutry a led (dnes odpoledne)

 Jak často měnit expresky06.10.2014
Ahoj. Rád bych se zeptal, jestli řešíte výměnu expresek za určté časobé období např. každý 3-5 nebo 10 let kompletní výměna. díky. Rybka
 Re: Jak často měnit expresky06.10.2014
karabiny když se nevrací zámek a nepomůže ani wédéčko tak končí dětem na houpačce, hadr když se zach
 Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
karabina, pokud funguje bezchybně zámek a není jiným způsobem poškozená může sloužit "navěky&qu
  Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
Hlavně když expreska upadne lezci z výšky na zem, musí se po sebrání ze země ihned co nejrychleji za
  Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
safra po 10 letech na polovině pevnosti? to už mým tikají hodinky teda...
   Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
Při ceně 20/ks žádná tragédie a bude zase na dlouhou dobu klid.
    Re: Jak často měnit expresky08.10.2014
kde se dají koupit za takovou cenu?
     Re: Jak často měnit expresky08.10.2014
Žeby v nějakém lezeckém obchodě?
     Re: Jak často měnit expresky08.10.2014
20 jen za smyčku samozřejmě. Vyměníš, jedeš dál.
 Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
Díky za názory.

 Tkaničky06.10.2014
Ahoj. Nevíte, kde se dají koupit/objednat tkaničky do lezeček La Sportiva Mythos man? Díky za info. H
 Re: Tkaničky06.10.2014
Zkusil bych oddeleni obuvi v jakemkoliv obchodaku.
 Re: Tkaničky06.10.2014
oni vyzaduji nejaky specialni tkanicky? ja to onehda resil provazkem... esteticky nic moc, funkcne j
  Re: Tkaničky07.10.2014
Ahoj. Díky za rady. Např. v Teplicích nikde v obchoďáku v obuvi kaničky nemaj, nebo maj takový co do
   Re: Tkaničky07.10.2014
V celejch Teplicích nejdou sehnat tkaničky? No, to bych se radši přestěhoval.
   Re: Tkaničky08.10.2014
TO NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ :D ... bydlím v 5x menším městě a tkaničky seženu od galantérky po obuv asi na 8 m
 Re: Tkaničky07.10.2014
Cau,
v Hudaci je maj. Nicene bude to tvuj nejdrazi 3mm prusik, co si kdy koupis.
 Re: Tkaničky07.10.2014
koupit trojku repku a radši hodně ... třeba moje miury tkaničky přímo žerou ...

 maglajz v Bezděčíně05.10.2014
Vážení,nechápu, proč si Vy, kteří nutně potřebujete maglajzovat nezůstanete na Šutru, Makaku nebo na nějaký jiný umělý stěně. Pokud nemáte na to, abyste na písku lezli bez maglajzu, tak se tam necpěte !!! Ničíte tím skálu, děláte cesty pro druhé mnohem ob
 Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
O tom zda vic nici skalu pot ci mago, se da polemizovat a uz se tu o tom vedli sahodlouhe diskuze. Z
 Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
Můžu se zeptat,v jak obtížné cestě maglajz byl a jakou obtížnost Ty lezes? Díky :-)
 Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
Ekologická katastrofa, jak se s tím matka příroda srovná, to ví jen pán bůh....jo, a doufám, že leze
 Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
tyhle tlachy fakt nesnáším. lidi jako ty na jednu stranu hají myšlenku udržování rádoby klasických p
  Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
Zákaz mága na písku (včetně Hodkovic-Bezděčína) prosazuje ochrana přírody ze zákona a my horolezci m
   Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Ano, určitě neporušuješ žádná pravidla...ani rychlost si nikdy nepřekročil....každej hubu plnou keců
    Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
každej ne. Ale je na každým, z jakých pravidel si rozhodne se vykroutit a který bude ctít. Mágo na p
 Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
z čistě sportovního hlediska na písku prosím nemágovat. kdo chce aby pro něj cesta měla sporovní hod
  Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
navic podzimni dny nejsou nejteplejsi....nechapu proc to mago nekdo vubec vytahuje..Je to jen otaska
   Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
řešíte blbiny. chápal bych to, kdyby se nejednalo o Bezděčín, kde se už moc o klasické lezení na pís
    Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Cože, na Suškách nikoho prášit nenapadne? Stejně jako kdekoli jinde i zde se najde pár volů, kteří p
     Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Co je to Bezděčín?
      Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Hledej smudlo, hledej. Treba na SO ;).
       Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Ach so, Lužický zlom :-) tvrdej písek, ochrana koukám žádná, tak kde je problém? Jo, jinak díky za t
        Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
no vidíš, odpovědělo sis samo, samotný fakt že ti to nic neříká je signytudlecto, fikantní. pro spor
         Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
jo, a obavy že se málo známá voblast proflákne jsou liché, už desetiletí tam tydýti z handenalýn ces
          Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
To zní lákavě :-D Já tam stejně nepojedu, ale jak jsem to hledal, tak jsem našel nějaké Měsíční údol
           Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
dost solivy
           Re: maglajz v Bezděčíně07.10.2014
a dost krehky...takze am davy nehrozi...navic se z parkovist emusi jit vic jak 5 minut pesky...
         Re: maglajz v Bezděčíně08.10.2014
Na Malý Kvočně je několik pěkných těžkých cest v pevným a do kopce...
        Re: maglajz v Bezděčíně07.10.2014
pokud umíš číst, tak červeně vyznačený zákaz najdeš zde :
         Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Co píše něčí soukromý web nemusí úplně platit. Jsou na něm i oblasti, kde je lezení z důvodu ochrany
          Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Jezismarja Bido ty ses zase chytrej jak radio. Ale s dosti oposlouchanou rozhlasovou stanici!
          Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Smankote.... Trapny. Takze pred par dny to jeste byla pravda, protoze tehdy udaje patrily CHS?
           Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Nebyla, tyhle skály nemají žádnou ochranu, nejsou ani na území CHKO a ani Přírodního parku, žádná žá
            Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Taaak znovu. Tyhle informace tam byly i kdyz to patrilo CHS (databaze vzdy podle smlouvy patrila CHS
 Re: 06.10.2014
Některým je potřeba stále připomínat, že (ne)používání MG se má řídit schválenými pravidly samotnými
 Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
anoooooo MG téma a do seba!!!! Mal som možnosť liezť aj na omadžovanom piesku aj na opotenom piesku
  Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Nejsem nijak zvlast příznivcem maga, ale jiz je zrejme ze antimaglajznici vymrou stejne jako dinosau
   Re: maglajz v Bezděčíně07.10.2014
Omyl, nevymřou antimaglajzníci, ale lezci na písku. Letos jsem byl na Prachově, kvanta turistů, lezc
    Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
parada
 Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
kdo potrebuje magovat na Bezdecine at se na lezeni vykasle...

 Ötztalské Alpy03.10.2014
Zdar Lezci!
Chci jít příští týden sám na Wildspitzi a Similaun, počasí nic moc.
Jsem průměrný vysokohorský vejletník celkem vybavenej s pár ostruhy ze švýcarských čtverek. Co myslíte? Dobrej nápad nebo blbost?
Berg heil!
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Já myslím že solo je prostě vždy dost riskantní ať už je to čtverka nebo něco menšího. Ale asi to má
  Re: Ötztalské Alpy04.10.2014
Similaun je chodak, toho bych se nebal.
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Už na Wildspitze napadl sníh, aby skryl ledovcové trhliny, ale ne dost, aby je ucpal.
  Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Zdar, Kubo, byl jsi tam teď někdy? Nebo to máš z nějaké diskuze? Dík
   Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
byl jsem na obou vrcholech, na Similaun bych se nebál, ledovec je krátký a dle mne bez trhlin, vrcho
    Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Trhliny jsou i pod Similaunem...
Jestli máš ostruhy ze čtyřek, tak asi víš jak je to při sólu
   Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Nebyl (anžto jsme se brodili sněhem na Dachsteinu), ale stačilo kouknout na kamery a do dvou německý
    Re: Ötztalské Alpy04.10.2014
Z ledovců mám celkem vítr, ale zkusím to. Doufám, že tu nebudete za pár dní číst o nezodpovědném če
    Re: Ötztalské Alpy06.10.2014
A jaká to jsou prosim ta fóra? Nemdaří se mi nic najít.dík
     Re: Ötztalské Alpy06.10.2014
třeba
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Na Wildspitzi minulý víkend ideální podmínky.
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Na ledovci pod Wildspitze zahynul před lety v trhlině Filip Šilhán... Taky jsem tam kdysi byl a jít
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Dokončení - Similaun - tam je riziko asi menší, ale stejně bych se navázal. Občas člověk zahučí do t

 Liščí smyčka02.10.2014
Ahoj, mám takový (možná hloupý) dotaz, ale nepovedlo se mi to nikde najít. Jak moc snižuje liščí smyčka pevnost smyce? Dejme tomu že lezu kolem postupového jištění (borhák) mám málo karabin, tak do borháku nic necvakám a pouze provážu 60cm dyneemu na lišč
 Re: Liščí smyčka02.10.2014
Lisci smycka jako takova vyrazne snizuje nosnost smyce samotne. Presny cislo z hlavy nedam, ale bude
  Re: Liščí smyčka02.10.2014
Dík, já tušil že to bude dost snižovat pevnost, každopádně asi je to tedy použitelný systém. Na vklí
   Re: Liščí smyčka02.10.2014
U prumeru bude znat kazdej milimetr. Existuje nejaka hranice kdy uz se to nechova jako hrana. Friend
   Re: Liščí smyčka02.10.2014
U prumeru bude znat kazdej milimetr. Existuje nejaka hranice kdy uz se to nechova jako hrana. Friend
  Re: Liščí smyčka02.10.2014
ono při tom střižení nejde ani tak o ten liščák, ale o to lanko(plaketu), tj je jedno jakej použiješ
   Re: Liščí smyčka02.10.2014
Nebo pošli email do ocůnu jestli ti tam ty smyčky nenašijou. Doporučuju dynemu cca 30cm a jednou pro
    Re: Liščí smyčka03.10.2014
S tim vytrhnutim frienda, to je dobra poznamka a tak to asi i bude :) Jinak to ze by mi to u ocunu u
    Re: Liščí smyčka03.10.2014
S tim vytrhnutim frienda, to je dobra poznamka a tak to asi i bude :) Jinak to ze by mi to u ocunu u
     Re: Liščí smyčka03.10.2014
Nech si to tam všít, uděláš lépe. U tvojeho způsobu můžeš tu smysi ztratit, protože půjde úplně oddě
      Re: Liščí smyčka03.10.2014
pálka? ani ne, kolik si myslíš, že bude stát smyce na každý frend zvlášť, když ji koupíš v krámu? Te
       Re: Liščí smyčka03.10.2014
Tak kolik stojí smyce v krámu vím, ale myslel jsem že to všití na zakázku bude přemrštěný, třeba něc
        Re: Liščí smyčka05.10.2014
Napiš sem pak prosim co ti odpovedeli z ocunu, taky bych o to nasiti mel zajem, tak bychom se mohli
  Re: Liščí smyčka03.10.2014
ehm, sem se neudrželo a budu vám do toho pindat: hlavní problém je kombinace liščák x plocháč. nebol
   Re: Liščí smyčka04.10.2014
to bych rád věděl, jakým způsobem bys založil frienda tak, aby se přenos síly na smyci aspoň vzdálen
   Re: Liščí smyčka04.10.2014
mimochodem tady ještě nikdo nezmínil u liščáku jedno riziko, který u friendu asi nebude tak pravděpo

 sedák BD02.10.2014
chci si koupit sedák BD, něco s rychloupínacíma přezkama, kratší sportovní cesty, leč vypadá to, že maj s nima jen jedinej model, momentum 3S.

Máte někdo? jsou sedáky od BD spíš pro parádu nebo je to oproti např rock empire, SR v něčem pods
 Re: sedák BD02.10.2014
to teda nevim, kdes byl, ze BD nemelo rychloprezky? Je to teda asi posledni znacka, ktera u nas klas
  Re: sedák BD08.10.2014
BD je americká značka. Američani nepoužívají rychlopřezky. pokud je sedáky tady mají, tak proto, že
 Re: sedák BD02.10.2014
Kup si Ocún Ego nebo Petzl Sama a budeš spokojený, rychlopřezky budou. Ještě by šel Petzl Hirundos,

 čím podrazit mantise02.10.2014
Zdar.
Čím podrazit la sportiva mantis, aby to fungovalo dobře na (měkčím) písku včetně spár?
Má to smysl, nebo to jsou lezečky na písek nevhodný?
Dík
 Re: čím podrazit mantise02.10.2014
jestli ti seděj, tak to dělá půlku dobrý lezky.
Druhá půlka je tvar z výroby a mantisy jsou n
  Re: čím podrazit mantise02.10.2014
ok diky. Ještě koukám že existuji 2: typy Vibram XS Grip a Vibram XS Grip 2. V čem se liší?
   Re: čím podrazit mantise05.10.2014
vibram2 je jen novější verze, znám jern vibram xs - používá rock pillars, triop, dvojka se dává třeb

 Kayland 600101.10.2014
Ahoj.Nemáte někdo zkušenost s botama Kayland 6001?Jestli jsou vhodné na delší expedici,jak se v nich chodí,dají se lézt ledy..?Dík za odpověď.Honza
 Re: Kayland 600102.10.2014
Batura je batura :-D
 Re: Kayland 600102.10.2014
Ahoj, měl jsem ty top vrcholovky... a už bych do toho znova nešel.. dost děs, zima mi v tom byla, tr

 vrcholovky jizerky01.10.2014
Ahoj, máte někde seznam věží v Jizerkách, kde jsou  knížky?
 Re: vrcholovky jizerky01.10.2014
Zatím jsem s dvěma výjimkami na každé věži knížku našel. Pokud teda seznam, tak těch věží, kde vrcho
  Re: vrcholovky jizerky01.10.2014
a věže, co mají knížky, ale nejsou evidované. těch je taky dost. a konečně ty co nemají knížky a nej
   Re: vrcholovky jizerky01.10.2014
tak je mi jasný, že je tam toho všude kolem kotel, a že na hodně věžích jsou knihy a na některých za
    Re: vrcholovky jizerky01.10.2014
otevři průvodce odzadu a máš abecední seznam
     Re: vrcholovky jizerky01.10.2014
ale tam jsou kruhy a ne knihy ne? Mrknu doma, kéž by to byla pravda, dík
      Re: vrcholovky jizerky01.10.2014
Nevim jak v tom novym průvodci, ale v tom starym (rok vydání cca 1999) bylo u každé věže uvedeno, zd
       Re: vrcholovky jizerky01.10.2014
ne nebylo, stejně jako tam nebyly všechny slaňáky
       Re: vrcholovky jizerky01.10.2014
V průvodci z r. 2010 to je uvedeno tehdy, pokud je k dané věži nákres - pak je to v něm vyznačeno.
        Re: vrcholovky jizerky02.10.2014
Sběratel ? :)
         Re: vrcholovky jizerky02.10.2014
tak:-)
 Re: vrcholovky jizerky01.10.2014
To je dozat že mám dojem že ty knížky chceš čórovat!!
  Re: vrcholovky jizerky02.10.2014
nenapadlo tě, že se do nich chci zapsat?
   Re: vrcholovky jizerky02.10.2014
hele, i když budeš mít seznam, neznamená to, že se pokaždé zapíšeš. Třeba na Lysích jsem knížku naše
    Re: vrcholovky jizerky02.10.2014
a některé knížky jsou skoro spíš kešky. jak dohledatelností, tak provedením.

1   ...   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ötztalské Alpy
Zdar Lezci!
Chci jít příští týden sám na Wildspitzi a Similaun, počasí nic moc.
Jsem průměrný vysokohorský vejletník celkem vybavenej s pár ostruhy ze švýcarských čtverek. Co myslíte? Dobrej nápad nebo blbost?
Berg heil!
 Chett Rollins12:44:21 03.10.2014
odpovědět 
 Re: Ötztalské Alpy
Já myslím že solo je prostě vždy dost riskantní ať už je to čtverka nebo něco menšího. Ale asi to má své kouzlo. Já osobně bych do toho nešel :D
Radek12:58:29 03.10.2014
odpovědět 
  Re: Ötztalské Alpy
Similaun je chodak, toho bych se nebal.
15:53:15 04.10.2014
odpovědět 
 Re: Ötztalské Alpy
Už na Wildspitze napadl sníh, aby skryl ledovcové trhliny, ale ne dost, aby je ucpal.
Kuba Turek13:07:36 03.10.2014
odpovědět 
  Re: Ötztalské Alpy
Zdar, Kubo, byl jsi tam teď někdy? Nebo to máš z nějaké diskuze? Dík
Martin13:55:52 03.10.2014
odpovědět 
   Re: Ötztalské Alpy
byl jsem na obou vrcholech, na Similaun bych se nebál, ledovec je krátký a dle mne bez trhlin, vrcholový hřeben nezajistíš a lano stejně nemá smysl. takže solo není problém.
ledovec pod Wildspitze jsem přecházel v létě a navázaný trhliny mohutné, nebyl problém přejít nebo přeskočit.pokud je zapadáno čerstvým sněhem, může být problém. lezecky určitě ne, také není co jistit.
Vláďa14:57:41 03.10.2014
odpovědět 
    Re: Ötztalské Alpy
Trhliny jsou i pod Similaunem...
Jestli máš ostruhy ze čtyřek, tak asi víš jak je to při sólu na ledovci s jistotou ;-) Ledaže bys šel s pětimetrovým trámkem, jinak je to i při zkušenostich trochu loterie..
15:15:38 03.10.2014
odpovědět 
   Re: Ötztalské Alpy
Nebyl (anžto jsme se brodili sněhem na Dachsteinu), ale stačilo kouknout na kamery a do dvou německých diskusních fór.
Kuba Turek15:44:33 03.10.2014
odpovědět 
    Re: Ötztalské Alpy
Z ledovců mám celkem vítr, ale zkusím to. Doufám, že tu nebudete za pár dní číst o nezodpovědném českém turistovi, který zaměstnal horskou službu s černým pytlem.:D, ale každopádně díky za názory.
Berg heil!
 Chett Rollins11:45:28 04.10.2014
odpovědět 
    Re: Ötztalské Alpy
A jaká to jsou prosim ta fóra? Nemdaří se mi nic najít.dík
Martin19:39:06 06.10.2014
odpovědět 
     Re: Ötztalské Alpy
třeba www.gipfeltreffen.at
honza21:18:04 06.10.2014
odpovědět 
 Re: Ötztalské Alpy
Na Wildspitzi minulý víkend ideální podmínky.
Pete17:44:14 03.10.2014
odpovědět 
 Re: Ötztalské Alpy
Na ledovci pod Wildspitze zahynul před lety v trhlině Filip Šilhán... Taky jsem tam kdysi byl a jít nenavázaný je podle mého názoru ruská ruleta. Byl jsem i na Similaunu. Tam je asi menší rizi
Pavel20:39:52 03.10.2014
odpovědět 
 Re: Ötztalské Alpy
Dokončení - Similaun - tam je riziko asi menší, ale stejně bych se navázal. Občas člověk zahučí do trhliny v místě, kdy by to vůbec nečekal.
Pavel20:43:02 03.10.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi