Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 39.Zedek 10164 40.Vlk 10112 41.Černý 10110 Bouldry: 39.H2 9306 40. 9300 41.Slabý 9250 Hory: 2.Skopec 7086 3.Groš 6550 4.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Wildspitze 07.10.2014 Nelezl jste někdo v poslední době severní stěnu Wildspitze?
  Re: Wildspitze a Glockner 07.10.2014 No a nemáte někdo informace, jak to vypadá na Glockneru? Přemýšlím o Mayerlrampe.
    Re: Wildspitze a Glockner 07.10.2014 Stejná otázka. Zná někdo aktuální podmínky na severu Glockneru?
      Re: Wildspitze a Glockner 07.10.2014 V Mayerlrampe je podle vůdců z Kalsu dobrá podmínka.
        Re: Wildspitze a Glockner 08.10.2014 Díky za info. Kdy jste někdo jel můžeme poslat info? Dík. Vašek H.
          Re: Wildspitze a Glockner 08.10.2014 No a kdyžtak přístup na Glckner bivak je špaténka, padají šutry a led (dnes odpoledne)
Jak často měnit expresky 06.10.2014 Ahoj. Rád bych se zeptal, jestli řešíte výměnu expresek za určté časobé období např. každý 3-5 nebo 10 let kompletní výměna. díky. Rybka
  Re: Jak často měnit expresky 06.10.2014 karabiny když se nevrací zámek a nepomůže ani wédéčko tak končí dětem na houpačce, hadr když se zach
  Re: Jak často měnit expresky 07.10.2014 karabina, pokud funguje bezchybně zámek a není jiným způsobem poškozená může sloužit "navěky&qu
    Re: Jak často měnit expresky 07.10.2014 Hlavně když expreska upadne lezci z výšky na zem, musí se po sebrání ze země ihned co nejrychleji za
    Re: Jak často měnit expresky 07.10.2014 safra po 10 letech na polovině pevnosti? to už mým tikají hodinky teda...
      Re: Jak často měnit expresky 07.10.2014 Při ceně 20/ks žádná tragédie a bude zase na dlouhou dobu klid.
        Re: Jak často měnit expresky 08.10.2014 kde se dají koupit za takovou cenu?
          Re: Jak často měnit expresky 08.10.2014 Žeby v nějakém lezeckém obchodě?
          Re: Jak často měnit expresky 08.10.2014 20 jen za smyčku samozřejmě. Vyměníš, jedeš dál.
  Re: Jak často měnit expresky 07.10.2014 Díky za názory.
Tkaničky 06.10.2014 Ahoj. Nevíte, kde se dají koupit/objednat tkaničky do lezeček La Sportiva Mythos man? Díky za info. H
  Re: Tkaničky 06.10.2014 Zkusil bych oddeleni obuvi v jakemkoliv obchodaku.
  Re: Tkaničky 06.10.2014 oni vyzaduji nejaky specialni tkanicky? ja to onehda resil provazkem... esteticky nic moc, funkcne j
    Re: Tkaničky 07.10.2014 Ahoj. Díky za rady. Např. v Teplicích nikde v obchoďáku v obuvi kaničky nemaj, nebo maj takový co do
      Re: Tkaničky 07.10.2014 V celejch Teplicích nejdou sehnat tkaničky? No, to bych se radši přestěhoval.
      Re: Tkaničky 08.10.2014 TO NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ :D ... bydlím v 5x menším městě a tkaničky seženu od galantérky po obuv asi na 8 m
  Re: Tkaničky 07.10.2014 Cau,
v Hudaci je maj. Nicene bude to tvuj nejdrazi 3mm prusik, co si kdy koupis.
  Re: Tkaničky 07.10.2014 koupit trojku repku a radši hodně ... třeba moje miury tkaničky přímo žerou ...
maglajz v Bezděčíně 05.10.2014 Vážení,nechápu, proč si Vy, kteří nutně potřebujete maglajzovat nezůstanete na Šutru, Makaku nebo na nějaký jiný umělý stěně. Pokud nemáte na to, abyste na písku lezli bez maglajzu, tak se tam necpěte !!! Ničíte tím skálu, děláte cesty pro druhé mnohem ob
  Re: maglajz v Bezděčíně 05.10.2014 O tom zda vic nici skalu pot ci mago, se da polemizovat a uz se tu o tom vedli sahodlouhe diskuze. Z
  Re: maglajz v Bezděčíně 05.10.2014 Můžu se zeptat,v jak obtížné cestě maglajz byl a jakou obtížnost Ty lezes? Díky :-)
  Re: maglajz v Bezděčíně 05.10.2014 Ekologická katastrofa, jak se s tím matka příroda srovná, to ví jen pán bůh....jo, a doufám, že leze
  Re: maglajz v Bezděčíně 05.10.2014 tyhle tlachy fakt nesnáším. lidi jako ty na jednu stranu hají myšlenku udržování rádoby klasických p
    Re: maglajz v Bezděčíně 05.10.2014 Zákaz mága na písku (včetně Hodkovic-Bezděčína) prosazuje ochrana přírody ze zákona a my horolezci m
      Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 Ano, určitě neporušuješ žádná pravidla...ani rychlost si nikdy nepřekročil....každej hubu plnou keců
        Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 každej ne. Ale je na každým, z jakých pravidel si rozhodne se vykroutit a který bude ctít. Mágo na p
  Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 z čistě sportovního hlediska na písku prosím nemágovat. kdo chce aby pro něj cesta měla sporovní hod
    Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 navic podzimni dny nejsou nejteplejsi....nechapu proc to mago nekdo vubec vytahuje..Je to jen otaska
      Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 řešíte blbiny. chápal bych to, kdyby se nejednalo o Bezděčín, kde se už moc o klasické lezení na pís
        Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 Cože, na Suškách nikoho prášit nenapadne? Stejně jako kdekoli jinde i zde se najde pár volů, kteří p
          Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 Co je to Bezděčín?
            Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 Hledej smudlo, hledej. Treba na SO ;).
              Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 Ach so, Lužický zlom :-) tvrdej písek, ochrana koukám žádná, tak kde je problém? Jo, jinak díky za t
                Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 no vidíš, odpovědělo sis samo, samotný fakt že ti to nic neříká je signytudlecto, fikantní. pro spor
                  Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 jo, a obavy že se málo známá voblast proflákne jsou liché, už desetiletí tam tydýti z handenalýn ces
                    Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 To zní lákavě :-D Já tam stejně nepojedu, ale jak jsem to hledal, tak jsem našel nějaké Měsíční údol
                      Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 dost solivy
                      Re: maglajz v Bezděčíně 07.10.2014 a dost krehky...takze am davy nehrozi...navic se z parkovist emusi jit vic jak 5 minut pesky...
                  Re: maglajz v Bezděčíně 08.10.2014 Na Malý Kvočně je několik pěkných těžkých cest v pevným a do kopce...
                    Re: maglajz v Bezděčíně 09.10.2014 Jezismarja Bido ty ses zase chytrej jak radio. Ale s dosti oposlouchanou rozhlasovou stanici!
                    Re: maglajz v Bezděčíně 09.10.2014 Smankote.... Trapny. Takze pred par dny to jeste byla pravda, protoze tehdy udaje patrily CHS?
                      Re: maglajz v Bezděčíně 09.10.2014 Nebyla, tyhle skály nemají žádnou ochranu, nejsou ani na území CHKO a ani Přírodního parku, žádná žá
                        Re: maglajz v Bezděčíně 09.10.2014 Taaak znovu. Tyhle informace tam byly i kdyz to patrilo CHS (databaze vzdy podle smlouvy patrila CHS
  Re: 06.10.2014 Některým je potřeba stále připomínat, že (ne)používání MG se má řídit schválenými pravidly samotnými
  Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 anoooooo MG téma a do seba!!!! Mal som možnosť liezť aj na omadžovanom piesku aj na opotenom piesku
    Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 Nejsem nijak zvlast příznivcem maga, ale jiz je zrejme ze antimaglajznici vymrou stejne jako dinosau
      Re: maglajz v Bezděčíně 07.10.2014 Omyl, nevymřou antimaglajzníci, ale lezci na písku. Letos jsem byl na Prachově, kvanta turistů, lezc
        Re: maglajz v Bezděčíně 09.10.2014 parada
  Re: maglajz v Bezděčíně 06.10.2014 kdo potrebuje magovat na Bezdecine at se na lezeni vykasle...
Ötztalské Alpy 03.10.2014 Zdar Lezci!
Chci jít příští týden sám na Wildspitzi a Similaun, počasí nic moc.
Jsem průměrný vysokohorský vejletník celkem vybavenej s pár ostruhy ze švýcarských čtverek. Co myslíte? Dobrej nápad nebo blbost?
Berg heil!
  Re: Ötztalské Alpy 03.10.2014 Já myslím že solo je prostě vždy dost riskantní ať už je to čtverka nebo něco menšího. Ale asi to má
    Re: Ötztalské Alpy 04.10.2014 Similaun je chodak, toho bych se nebal.
  Re: Ötztalské Alpy 03.10.2014 Už na Wildspitze napadl sníh, aby skryl ledovcové trhliny, ale ne dost, aby je ucpal.
    Re: Ötztalské Alpy 03.10.2014 Zdar, Kubo, byl jsi tam teď někdy? Nebo to máš z nějaké diskuze? Dík
      Re: Ötztalské Alpy 03.10.2014 byl jsem na obou vrcholech, na Similaun bych se nebál, ledovec je krátký a dle mne bez trhlin, vrcho
        Re: Ötztalské Alpy 03.10.2014 Trhliny jsou i pod Similaunem...
Jestli máš ostruhy ze čtyřek, tak asi víš jak je to při sólu
      Re: Ötztalské Alpy 03.10.2014 Nebyl (anžto jsme se brodili sněhem na Dachsteinu), ale stačilo kouknout na kamery a do dvou německý
        Re: Ötztalské Alpy 04.10.2014 Z ledovců mám celkem vítr, ale zkusím to. Doufám, že tu nebudete za pár dní číst o nezodpovědném če
        Re: Ötztalské Alpy 06.10.2014 A jaká to jsou prosim ta fóra? Nemdaří se mi nic najít.dík
  Re: Ötztalské Alpy 03.10.2014 Na ledovci pod Wildspitze zahynul před lety v trhlině Filip Šilhán... Taky jsem tam kdysi byl a jít
  Re: Ötztalské Alpy 03.10.2014 Dokončení - Similaun - tam je riziko asi menší, ale stejně bych se navázal. Občas člověk zahučí do t
Liščí smyčka 02.10.2014 Ahoj, mám takový (možná hloupý) dotaz, ale nepovedlo se mi to nikde najít. Jak moc snižuje liščí smyčka pevnost smyce? Dejme tomu že lezu kolem postupového jištění (borhák) mám málo karabin, tak do borháku nic necvakám a pouze provážu 60cm dyneemu na lišč
  Re: Liščí smyčka 02.10.2014 Lisci smycka jako takova vyrazne snizuje nosnost smyce samotne. Presny cislo z hlavy nedam, ale bude
    Re: Liščí smyčka 02.10.2014 Dík, já tušil že to bude dost snižovat pevnost, každopádně asi je to tedy použitelný systém. Na vklí
      Re: Liščí smyčka 02.10.2014 U prumeru bude znat kazdej milimetr. Existuje nejaka hranice kdy uz se to nechova jako hrana. Friend
      Re: Liščí smyčka 02.10.2014 U prumeru bude znat kazdej milimetr. Existuje nejaka hranice kdy uz se to nechova jako hrana. Friend
    Re: Liščí smyčka 02.10.2014 ono při tom střižení nejde ani tak o ten liščák, ale o to lanko(plaketu), tj je jedno jakej použiješ
      Re: Liščí smyčka 02.10.2014 Nebo pošli email do ocůnu jestli ti tam ty smyčky nenašijou. Doporučuju dynemu cca 30cm a jednou pro
        Re: Liščí smyčka 03.10.2014 S tim vytrhnutim frienda, to je dobra poznamka a tak to asi i bude :) Jinak to ze by mi to u ocunu u
        Re: Liščí smyčka 03.10.2014 S tim vytrhnutim frienda, to je dobra poznamka a tak to asi i bude :) Jinak to ze by mi to u ocunu u
          Re: Liščí smyčka 03.10.2014 Nech si to tam všít, uděláš lépe. U tvojeho způsobu můžeš tu smysi ztratit, protože půjde úplně oddě
            Re: Liščí smyčka 03.10.2014 pálka? ani ne, kolik si myslíš, že bude stát smyce na každý frend zvlášť, když ji koupíš v krámu? Te
              Re: Liščí smyčka 03.10.2014 Tak kolik stojí smyce v krámu vím, ale myslel jsem že to všití na zakázku bude přemrštěný, třeba něc
                Re: Liščí smyčka 05.10.2014 Napiš sem pak prosim co ti odpovedeli z ocunu, taky bych o to nasiti mel zajem, tak bychom se mohli
    Re: Liščí smyčka 03.10.2014 ehm, sem se neudrželo a budu vám do toho pindat: hlavní problém je kombinace liščák x plocháč. nebol
      Re: Liščí smyčka 04.10.2014 to bych rád věděl, jakým způsobem bys založil frienda tak, aby se přenos síly na smyci aspoň vzdálen
      Re: Liščí smyčka 04.10.2014 mimochodem tady ještě nikdo nezmínil u liščáku jedno riziko, který u friendu asi nebude tak pravděpo
sedák BD 02.10.2014 chci si koupit sedák BD, něco s rychloupínacíma přezkama, kratší sportovní cesty, leč vypadá to, že maj s nima jen jedinej model, momentum 3S.
Máte někdo? jsou sedáky od BD spíš pro parádu nebo je to oproti např rock empire, SR v něčem pods
  Re: sedák BD 02.10.2014 to teda nevim, kdes byl, ze BD nemelo rychloprezky? Je to teda asi posledni znacka, ktera u nas klas
    Re: sedák BD 08.10.2014 BD je americká značka. Američani nepoužívají rychlopřezky. pokud je sedáky tady mají, tak proto, že
  Re: sedák BD 02.10.2014 Kup si Ocún Ego nebo Petzl Sama a budeš spokojený, rychlopřezky budou. Ještě by šel Petzl Hirundos,
čím podrazit mantise 02.10.2014 Zdar.
Čím podrazit la sportiva mantis, aby to fungovalo dobře na (měkčím) písku včetně spár?
Má to smysl, nebo to jsou lezečky na písek nevhodný?
Dík
  Re: čím podrazit mantise 02.10.2014 jestli ti seděj, tak to dělá půlku dobrý lezky.
Druhá půlka je tvar z výroby a mantisy jsou n
    Re: čím podrazit mantise 02.10.2014 ok diky. Ještě koukám že existuji 2: typy Vibram XS Grip a Vibram XS Grip 2. V čem se liší?
      Re: čím podrazit mantise 05.10.2014 vibram2 je jen novější verze, znám jern vibram xs - používá rock pillars, triop, dvojka se dává třeb
Kayland 6001 01.10.2014 Ahoj.Nemáte někdo zkušenost s botama Kayland 6001?Jestli jsou vhodné na delší expedici,jak se v nich chodí,dají se lézt ledy..?Dík za odpověď.Honza
  Re: Kayland 6001 02.10.2014 Batura je batura :-D
  Re: Kayland 6001 02.10.2014 Ahoj, měl jsem ty top vrcholovky... a už bych do toho znova nešel.. dost děs, zima mi v tom byla, tr
  Re: vrcholovky jizerky 01.10.2014 Zatím jsem s dvěma výjimkami na každé věži knížku našel. Pokud teda seznam, tak těch věží, kde vrcho
    Re: vrcholovky jizerky 01.10.2014 a věže, co mají knížky, ale nejsou evidované. těch je taky dost. a konečně ty co nemají knížky a nej
      Re: vrcholovky jizerky 01.10.2014 tak je mi jasný, že je tam toho všude kolem kotel, a že na hodně věžích jsou knihy a na některých za
        Re: vrcholovky jizerky 01.10.2014 otevři průvodce odzadu a máš abecední seznam
          Re: vrcholovky jizerky 01.10.2014 ale tam jsou kruhy a ne knihy ne? Mrknu doma, kéž by to byla pravda, dík
            Re: vrcholovky jizerky 01.10.2014 Nevim jak v tom novym průvodci, ale v tom starym (rok vydání cca 1999) bylo u každé věže uvedeno, zd
              Re: vrcholovky jizerky 01.10.2014 ne nebylo, stejně jako tam nebyly všechny slaňáky
              Re: vrcholovky jizerky 01.10.2014 V průvodci z r. 2010 to je uvedeno tehdy, pokud je k dané věži nákres - pak je to v něm vyznačeno.
                Re: vrcholovky jizerky 02.10.2014 Sběratel ? :)
                  Re: vrcholovky jizerky 02.10.2014 tak:-)
  Re: vrcholovky jizerky 01.10.2014 To je dozat že mám dojem že ty knížky chceš čórovat!!
    Re: vrcholovky jizerky 02.10.2014 nenapadlo tě, že se do nich chci zapsat?
      Re: vrcholovky jizerky 02.10.2014 hele, i když budeš mít seznam, neznamená to, že se pokaždé zapíšeš. Třeba na Lysích jsem knížku naše
        Re: vrcholovky jizerky 02.10.2014 a některé knížky jsou skoro spíš kešky. jak dohledatelností, tak provedením.
1
...
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
416
417
418
...
2263
maglajz v Bezděčíně Vážení,nechápu, proč si Vy, kteří nutně potřebujete maglajzovat nezůstanete na Šutru, Makaku nebo na nějaký jiný umělý stěně. Pokud nemáte na to, abyste na písku lezli bez maglajzu, tak se tam necpěte !!! Ničíte tím skálu, děláte cesty pro druhé mnohem obtížněji lezitelné a vůbec! Maglajz prostě na písek nepatří !!! Tak se s ním běžte někam vycpat !!! Renda 20:39:16 05.10.2014odpovědět
  Re: maglajz v Bezděčíně O tom zda vic nici skalu pot ci mago, se da polemizovat a uz se tu o tom vedli sahodlouhe diskuze. Zadne serioznejsi studie na to nejsou. Jasne je jen jedno, ze ani mg ani pot skalu nenici tak, jako samotne lezeni.. Kazdopadne je to proti pravidlum, tak v zajmu zachovani povoleni do budoucna, by se magovat nemelo. 21:38:10 05.10.2014odpovědět
  Re: maglajz v Bezděčíně Můžu se zeptat,v jak obtížné cestě maglajz byl a jakou obtížnost Ty lezes? Díky :-)
ondras 21:55:13 05.10.2014odpovědět
  Re: maglajz v Bezděčíně Ekologická katastrofa, jak se s tím matka příroda srovná, to ví jen pán bůh....jo, a doufám, že lezeš bez lezeček, to je totiž největší technická pomůcka a jestli na to bez lezeček nemáš, tak se na lezení vyser ;-) 22:53:20 05.10.2014odpovědět
  Re: maglajz v Bezděčíně tyhle tlachy fakt nesnáším. lidi jako ty na jednu stranu hají myšlenku udržování rádoby klasických pískařkých pravidel a nadruhou stranu jsou hrozně moderní. když chceš být klasik tak lez bosky na konopným laně a nepoužívej sedák, cvakej až v úrovni pasu a řiď se Smítkovým desaterem :-)
jedinej důvod proč neprášit je zákaz od svazu, ostatní jsou trapné řeči 23:00:33 05.10.2014odpovědět
    Re: maglajz v Bezděčíně Zákaz mága na písku (včetně Hodkovic-Bezděčína) prosazuje ochrana přírody ze zákona a my horolezci mezi sebou ze sportovně-etického hlediska. Kuba Turek 23:34:16 05.10.2014odpovědět
      Re: maglajz v Bezděčíně Ano, určitě neporušuješ žádná pravidla...ani rychlost si nikdy nepřekročil....každej hubu plnou keců, kázat vodu, pít víno, klasika....
00:55:31 06.10.2014odpovědět
        Re: maglajz v Bezděčíně každej ne. Ale je na každým, z jakých pravidel si rozhodne se vykroutit a který bude ctít. Mágo na písku si bohužel hlídají jen lezci mezi sebou, sem tam ochranáři. 01:02:47 06.10.2014odpovědět
  Re: maglajz v Bezděčíně z čistě sportovního hlediska na písku prosím nemágovat. kdo chce aby pro něj cesta měla sporovní hodnotu, potřebuje se se skálnou poprat sám, včetně toho, že si tu cestu najde.
Ostatní šutr pak může bejt pro lezce bez sportovních ambicí. Díky Fejfar 08:24:59 06.10.2014odpovědět
    Re: maglajz v Bezděčíně navic podzimni dny nejsou nejteplejsi....nechapu proc to mago nekdo vubec vytahuje..Je to jen otaska zvyku, v tomhle pocasi to cestach normalni obtiznosti neni potreba.. Hanz 08:32:15 06.10.2014odpovědět
      Re: maglajz v Bezděčíně řešíte blbiny. chápal bych to, kdyby se nejednalo o Bezděčín, kde se už moc o klasické lezení na písku nejedná vzhledem k osazenému jištění. kdo chce lézt bez jde na Sušky, tam nikoho prášit nenapadne. 10:01:30 06.10.2014odpovědět
        Re: maglajz v Bezděčíně Cože, na Suškách nikoho prášit nenapadne? Stejně jako kdekoli jinde i zde se najde pár volů, kteří práší, budou prášit a na upozornění že to sem nepatří, budou hledat stovky výmluv. Snad při každém výjezdu na Sušky jsem tam někoho s pytlem potkal. Honza 10:28:27 06.10.2014odpovědět
          Re: maglajz v Bezděčíně Co je to Bezděčín? Bída 14:39:44 06.10.2014odpovědět
            Re: maglajz v Bezděčíně Hledej smudlo, hledej. Treba na SO ;). 14:42:44 06.10.2014odpovědět
              Re: maglajz v Bezděčíně Ach so, Lužický zlom :-) tvrdej písek, ochrana koukám žádná, tak kde je problém? Jo, jinak díky za tip, doteď málo známá oblast se proflákne a bude hůř... Bída 16:20:27 06.10.2014odpovědět
                Re: maglajz v Bezděčíně no vidíš, odpovědělo sis samo, samotný fakt že ti to nic neříká je signytudlecto, fikantní. pro sportovního lezce není na bezděčíně lautr nic, možná snad něco zespoda velké kvočny, dvě tři cesty. jinak je to softmoverská oblast, a ojedinělé těžší cesty jsou zcela netrendy páč jsou to rajbasy s mechem a bez vok, a kde je to náhodou do kopce, tam to solí jakkoli je to venkoncem pevnej písek. dobře, tam bych to asi pochopil. sem si vobrousil hrany a tam kde na to evidentně nemám tam to neřeším. ale vobílená sluneční plotna (všechno za čtyři) je moc i na mě a statečně pozdvihnu prapor neoklasicismu. Lukas B. 17:33:05 06.10.2014odpovědět
                  Re: maglajz v Bezděčíně jo, a obavy že se málo známá voblast proflákne jsou liché, už desetiletí tam tydýti z handenalýn cestovek tahají holendry a podobnou verbež z rovin. Lukas B. 17:35:59 06.10.2014odpovědět
                    Re: maglajz v Bezděčíně To zní lákavě :-D Já tam stejně nepojedu, ale jak jsem to hledal, tak jsem našel nějaké Měsíční údolí pod Kozákovem. Je to tam romantické? :-) Bída 18:29:38 06.10.2014odpovědět
                      Re: maglajz v Bezděčíně dost solivy 22:16:02 06.10.2014odpovědět
                      Re: maglajz v Bezděčíně a dost krehky...takze am davy nehrozi...navic se z parkovist emusi jit vic jak 5 minut pesky... Hanz 14:55:13 07.10.2014odpovědět
                  Re: maglajz v Bezděčíně Na Malý Kvočně je několik pěkných těžkých cest v pevným a do kopce... 14:19:20 08.10.2014odpovědět
                Re: maglajz v Bezděčíně pokud umíš číst, tak červeně vyznačený zákaz najdeš zde : http://www.skalnioblasti.cz/4_db_index.asp?sektor_id=605 Renda 22:52:18 07.10.2014odpovědět
                  Re: maglajz v Bezděčíně Co píše něčí soukromý web nemusí úplně platit. Jsou na něm i oblasti, kde je lezení z důvodu ochrany přírody zakázané a není to tam uvedeno. Bída 07:09:00 09.10.2014odpovědět
                    Re: maglajz v Bezděčíně Jezismarja Bido ty ses zase chytrej jak radio. Ale s dosti oposlouchanou rozhlasovou stanici! Luk 08:04:02 09.10.2014odpovědět
                    Re: maglajz v Bezděčíně Smankote.... Trapny. Takze pred par dny to jeste byla pravda, protoze tehdy udaje patrily CHS? 09:26:12 09.10.2014odpovědět
                      Re: maglajz v Bezděčíně Nebyla, tyhle skály nemají žádnou ochranu, nejsou ani na území CHKO a ani Přírodního parku, žádná žádost o výjimku, takže OP tu nehraje roli. Na druhou stranu jsou na Skalních oblastech nepovolené skalní útvary v Národním parku, kde není ani zmínka o zákazu. A pro příznivce Mg si přečtěte, co se píše třeba u Ostrova. Kde dochází argumenty, nastupují kecy o rádiích. A ty mám kdesi. Bída 11:55:10 09.10.2014odpovědět
                        Re: maglajz v Bezděčíně Taaak znovu. Tyhle informace tam byly i kdyz to patrilo CHS (databaze vzdy podle smlouvy patrila CHS), tak je trochu zcestny ted vytahovat argument neverte tomu, protoze to je soukromy web. 12:46:03 09.10.2014odpovědět
  Re: Některým je potřeba stále připomínat, že (ne)používání MG se má řídit schválenými pravidly samotnými lezci. Je smutné, že ani to, co jsme si stanovili nedodržujeme. Bohužel tento trend (nedodržovat) schvalovalo samotné ČHS v čele s Hrubým, Bloudkem a Reschem. Pokud tito dva budou pachtit v ČHS "své", tak to bude stát za starou bačkoru. Petr 10:20:34 06.10.2014odpovědět
  Re: maglajz v Bezděčíně anoooooo MG téma a do seba!!!! Mal som možnosť liezť aj na omadžovanom piesku aj na opotenom piesku a myslím že to omádžované bolo príjemnejšie ako tie nechutné oslizle opotence. Problem by bol zažehnaný keby si po sebe každý po dolezení tie chyty očistil to nieje až taký problem predsa... Ale večná téma tak do nej :) Jupíí 11:15:06 06.10.2014odpovědět
    Re: maglajz v Bezděčíně Nejsem nijak zvlast příznivcem maga, ale jiz je zrejme ze antimaglajznici vymrou stejne jako dinosauri, takze zbytecne se cilis chlape. Martas. 18:26:27 06.10.2014odpovědět
      Re: maglajz v Bezděčíně Omyl, nevymřou antimaglajzníci, ale lezci na písku. Letos jsem byl na Prachově, kvanta turistů, lezců vždy absolutní minimum, na okolních věžích ani noha. Poslední víkend Sušky, lezců pár. Labák, lezců asi tak, jako na Suškách, takže nic moc. H. 07:26:34 07.10.2014odpovědět
        Re: maglajz v Bezděčíně parada 12:41:19 09.10.2014odpovědět
  Re: maglajz v Bezděčíně kdo potrebuje magovat na Bezdecine at se na lezeni vykasle... 15:20:56 06.10.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: