Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Mikulec 9625
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
11.Hess 4095
12.Zvonková 4029
13.Černý 3878

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230900 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
HoSPORT - Staré Hodějovice
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
AK T.J. Sokol Mšeno - Mšeno u Mělníka

Prodejny
HUDYsport - Praha 5
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Zdar video improve climbing s Neilem Greshemem24.10.2014
ahoj, marně sháním toto video bez toho ruského dabbingu abych slyšjel anglicky original. Nevite někdo kde sehnat?
http://www.
 Re: Zdar video improve climbing s Neilem Greshemem24.10.2014
Je např. zde:
 Re: Zdar video improve climbing s Neilem Greshemem24.10.2014
Nechce se mi sem dávat přímo odkaz na ulozto.cz... ale když budeš hledat... najdeš...
 Re: Zdar video improve climbing s Neilem Greshemem24.10.2014
zkusil jsem na ulozto.cz hledat: improve your climbing
výsledek mě mile překvapil, zkus se ta
  Re: Zdar video improve climbing s Neilem Greshemem24.10.2014
no vidíš, a mně to na tag neil gr. nevyhodilo nic
   Re: Zdar video improve climbing s Neilem Greshemem24.10.2014
správně se totiž jmenuje Gresham...

 Bouldr praha24.10.2014
ahoj, hledám bouldr na umělce v Praze, ale rád bych zatím něco nepřevislýho. Ať kouknu kamkoliv, na většině bouldrů v Praze jsou ale stěny převislý, Ultraant, BB i lokalblok. Nebo se najde něco rovnýho?
 Re: Bouldr praha24.10.2014
boulder v siti
 Re: Bouldr praha24.10.2014
Big Wall. Najdes tam spoustu lehkych veci. Oproti Siti je kvalita o dost vys.

 stěna ve Squashparku Cibulka23.10.2014
Ahoj horolezci, přestěhovala jsem se do Košíř a zjistila jsem, že to mám kousek do Squashparku, kde je údajně lezecká stěna. Jaké to tam je? Stojí to za návštěvu? Díky
 Stojí to23.10.2014
 Re: stěna ve Squashparku Cibulka23.10.2014
podle toho, jaky mas naroky.. jestli ti staci 11 metru, celkem korektni klasifikace 5 a vic, v cesta
 Re: stěna ve Squashparku Cibulka24.10.2014
zrovna včera jsem se tam byl mrknout, na pár víkendů to tam perspektivu má, ale ne každý to má za ro

 Jak se z horolezce stane politik, který se zaprodá s komunisty23.10.2014
Leopold Sulovský-hnutí Ostravak. Ostravak se dohodl s ČSSD a komunisty-http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/ v-ostr
 Re: bychom pořád chtěli, aby byla kurva zároveň poctivá... 23.10.2014
Možná si chtěli borci z ANO posvítit na dotace do Baníku.
 Re: Jak se z horolezce stane politik, který se zaprodá s komunis23.10.2014
...o Sulovském v tom článku není ani tečka!?
  Re: Jak se z horolezce stane politik, který se zaprodá s komunis23.10.2014
Nežereš maso, nevíš co je vtip :-). Tohle je naopak dosti smutné.

 sbírka na bouldrovku23.10.2014
Ahoj všem!

Chceme postavit boulrovku v Kutné Hoře (nic pořádného blízko není), v sokolovně, veřejně přístupnou. Vybíráme finance na materíl (práci si provedeme sami). Přispěj kdo můžeš, každá stovka dobrá! díky předem všem.info zde(jedna me

 Arco - nafta22.10.2014
Ahoj, nemáte někdo tip na benzínku v okolí Arca s levnou naftou?
 Re: Arco - nafta22.10.2014
Rakouska strana Brenneru :), v Italii levna nafta neexistuje (na rozdil od D, AT, F).

  Re: Arco - nafta22.10.2014
dík a má smysl sjíždět z dálnice, nebo se dá rozumě sehnat i na ní?
   Re: Arco - nafta23.10.2014
Innsbruck-ost sjet a hned to uvidíš, z dálnice tak kilometr max. Najedeš na tom samým sjezdu-nájezdu
    Re: Arco - nafta23.10.2014
Nebo to vem přes Livigno.
Nafta 28 Kč a litr Jegra 230. :-)))
     Re: Arco - nafta24.10.2014
Akorát to co ušetřil na litru, to projedeš, co?
   Re: Arco - nafta23.10.2014
Tak na dálnici je palivo vždycky dražší (cca o 5-10 %).
    Re: Arco - nafta23.10.2014
V konkretnich cislech pred 3 tydny cestou z Arca na rakousky dalnici benzin za 1,69€, u Schawazu obs
 Re: Arco - nafta23.10.2014
v Sarche je samoobsluzna benzinka (bere hotovost a embosovane karty, ne AmEx), pred 3 tydny cca 1.56
 Re: Arco - nafta23.10.2014
Dotankuj v Rakousku plnou nádrž cestou tam i cestou zpět a vyjde to úplně nejlíp. Nejlevnější nafta
  Re: Arco - nafta23.10.2014
a nějaká preference?
Jet, Eni, Diesel 24, OMV, Esso, ... ?
Nebo je to jedno?
   Re: Arco - nafta23.10.2014
Vzhledem k tomu, že Rakousko není ČR, tak je to jedno ;-) Tam bych natankoval i u OMV :-D
   reklama Turkovi23.10.2014
Rád bych tímto postem udělal reklamu Turkovi. Za Kufsteinem je celkem levná benzínka, za kterou má p
    Re: reklama Turkovi29.10.2014
No jo, Jakub Turek je proste sikula. Kdo by to do nej rekl.
 Re: Arco - nafta29.10.2014
dík všem za rady,
nakonec jsem tankoval tu:
  Re: Arco - nafta29.10.2014
Gratuluji, jsi pašák. Co máš za auto a jak velkou nádrž máš? Ušetřil jsi sjezdem 3 minuty od dálnice
   Re: Arco - nafta29.10.2014
Ja jsem tankoval u mnichova normalne na dalnici u shellu za 1,36€. S normalnim autem to das pak do a
    Re: Arco - nafta30.10.2014
Hlavně to neudělat blbě jako já tenhle víkend: mezi Plzní a Rozvadovem všechny benzínky za 39.90,-,
   Re: Arco - nafta29.10.2014
ona ta OMV je cca o 50m blíž, to by sis moc nepomoch a byla už zavřená. Na dálnici je cena trochu ji
   Re: Arco - nafta29.10.2014
... rozdíl je 30 centů/l ne 30 halířů. To bych už si taky raději zajel 3 minuty a za ušetřený peníz
    Re: Arco - nafta29.10.2014
1.299 - 1.287 je 0.012. A to krát 27 a jsi na 0,324 Kč. Pokud je to podle tebe 30 centů, tak chápu,
     Re: Arco - nafta29.10.2014
Kde vidíš cenu na dálnici??
     Re: Arco - nafta29.10.2014
možná umíš počítat, ale né číst, dej si přihlášku k policii, možná ti najdu kompatibilního parťáka.
      Re: Arco - nafta29.10.2014
Byl jsi rychlejší, než já, všiml jsem si, už jsem se omluvil.
     Arco - nafta - omluva29.10.2014
Omlouvám se, ta druhá nafta bylo to OMV taky mimo dálnice, na dálnici asi bude ten rozdíl opravdu o
    Re: Arco - nafta29.10.2014
30 centů ?? .. a to kde? :) To bych taky chtěl?
     Re: Arco - nafta29.10.2014
Temer kdekoliv, srovnavas-li superlevnou pumpu mimo dalnici a drahou pumpu na dalnici.
      Re: Arco - nafta30.10.2014
Cestou na Korsiku jsem se nudil a jen tak sledoval rozdíly a byly až 42 centů. No a abych se přiznal
      Re: Arco - nafta30.10.2014
Cestou na Korsiku jsem se nudil a jen tak sledoval rozdíly a byly až 42 centů. No a abych se přiznal

 olol22.10.2014
Dnesni BBV: "Svetak je drahej, 300-400 tisic". Moderator: "Euro?". "Ne, Kc". Fakt dobra reklama na lezeni jako sport :)

 průvodce na Jizerky22.10.2014
cus,nemá nebo  nedá někdo odkaz na průvodce skalek v Jizerkách.dik
 Re: průvodce na Jizerky22.10.2014
Skalky:
  Re: průvodce na Jizerky22.10.2014
:-DDD

 Mast22.10.2014
čau, neporadíte někdo dobrou mast na rychlejší regeneraci namožnejech svalů?
nějakej zázrak přírody za pár peněz a nemyslím slivovici:D
 Re: Mast22.10.2014
BCAA a regeneruj..masti jsou na týču...
většinu látek ti pohltí kůže a ty co se tam dostanou
 Re: Mast22.10.2014
ahoj, skvělý je Traumaplant, hodně peněz za málo muziky, mě fakt pomohl..
 Re: Mast22.10.2014
kostival -od Dr Popova.
tez tzv boxing neboli thajska mast, viz hayashi.cz.
  Re: Mast23.10.2014
kup nějakou hřejivku, zeptej se nějakýho cyklisty, co je dobrý. jinak z bylin na svaly třeba je: kos
 Re: Mast23.10.2014
Ale kostival (trumaplant) je spis na zanety. Ja na masaze po lezni, kole a behu pouzivam Bioment neb
  Re: Mast23.10.2014
Je na zamyšlení,jestli pro regeneraci děláš už teď vše potřebné,protahování po tréninku,studená tepl

 PP22.10.2014
Nevíte jestli PP zdrhnul za hranice ? Nebude na něj štvanice ? Je mi jedno co si dělá PP, stejně je to .ů., ale mrzí mě to kvuli AO, kdokoliv jinej už by o něm měl super film a nebylo by to 2,5 roku po přelezu...
 Re: PP22.10.2014
Nevíte jestli PP zdrhnul za hranice ? Nebude na něj nějaká štvanice ? Je mi jedno co si dělá PP, ste
  Re: PP22.10.2014
tak ten posledni veletoc v den kdy to melo jit ven je masterpeace :-) ja uz obcas rikam nekomu kdo s
   Re: PP22.10.2014
Naprosto perfektní akce. Ve skrytu duše jsem doufal, že by to opět mohl nějak posrat a povedlo se.
    Re: PP22.10.2014
co my co nevieme o co sa jedná? aj my chceme nejake info :)
     Re: PP22.10.2014
V pondělí 13.10. bylo na stránkách change-movie.com uveřejněno info o tom, že film vyjde 19.10. Což
      Re: PP23.10.2014
Ke stažení měl už být na jaře a původně možná ještě dřív. A co teď PP předvádí je fakt třešnička na
       Re: PP23.10.2014
To je maisterštyk, pečený sněhulák hadra.
       Re: PP24.10.2014
Ke stažení na ulozto.cz?

1   ...   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Mast
čau, neporadíte někdo dobrou mast na rychlejší regeneraci namožnejech svalů?
nějakej zázrak přírody za pár peněz a nemyslím slivovici:D
mažu11:30:29 22.10.2014
odpovědět 
 Re: Mast
BCAA a regeneruj..masti jsou na týču...
většinu látek ti pohltí kůže a ty co se tam dostanou je fakt minimum...a většinou je to na bázi anestetika..tzn na týču :-)
peace a sílu
OndraH13:46:57 22.10.2014
odpovědět 
 Re: Mast
ahoj, skvělý je Traumaplant, hodně peněz za málo muziky, mě fakt pomohl..
martin15:39:25 22.10.2014
odpovědět 
 Re: Mast
kostival -od Dr Popova.
tez tzv boxing neboli thajska mast, viz hayashi.cz.
16:14:54 22.10.2014
odpovědět 
  Re: Mast
kup nějakou hřejivku, zeptej se nějakýho cyklisty, co je dobrý. jinak z bylin na svaly třeba je: kostival, arnika, konopí, kafr . hodně lidí co znám maže např. koňskou mastí nebo konopkou
00:48:09 23.10.2014
odpovědět 
 Re: Mast
Ale kostival (trumaplant) je spis na zanety. Ja na masaze po lezni, kole a behu pouzivam Bioment nebo Konopný balzám oboji od www.bio-medica.cz
O.11:22:59 23.10.2014
odpovědět 
  Re: Mast
Je na zamyšlení,jestli pro regeneraci děláš už teď vše potřebné,protahování po tréninku,studená teplá voda,jídlo...až po těchto základech pokud nepomáhají bych zařadil nějakou mast,lidi mají hodně základních nedostatků a snaží se je nahrazovat takovým to způsobem....viz bcaa,proteiny atd
radek21:42:27 23.10.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi