Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Karáble co se neprotáčí v jistícím oku 31.10.2014 ahoj, mám dmm kovou karabinu, na manipulaci příjemná, jen jedna nevýhoda - při jištění mi klouže v jistícím oku, takže během jištění parťáka se přetáčí a pořád ji honim sem tam. Většinou pak spouštím s jistcím okem sedáku kouslým na zámku kará
  Re: Karáble co se neprotáčí v jistícím oku 31.10.2014 Já k jistítku můžu doporučit karabinu Simond HMS-Goliath + BLC - je tam právě ten drátek. Sám ji pou
    Re: Karáble co se neprotáčí v jistícím oku 31.10.2014 karabiny od Simondu osobně nedoporučuji. Přes zimu se mi na umělce 2 týdně ojezdila od lana tak, že
      Re: Karáble co se neprotáčí v jistícím oku 01.11.2014 Já mám se Simond karáblema jen dobrou zkušenost. Používám jí k Toucanovi 2 taky od Sim. a naprostá s
        Re: Karáble co se neprotáčí v jistícím oku 02.11.2014 Stejná zkušenost. Obroušená je jen barva a jinak je karabina úplně v pohodě. Mám jich několik.
    Re: Karáble co se neprotáčí v jistícím oku 03.11.2014 Od ledna taky takovou karábli bude dělat Ocún.
  Re: Karáble co se neprotáčí v jistícím oku 31.10.2014 Jakakoliv ovalna zamykaci karabina. Z principu vzdy otocena na jednu nebo druhou stranu, ale nikdy n
  Re: Karáble co se neprotáčí v jistícím oku 03.11.2014 Jestě dělá edelrid k jistítku megajul a da se koupit i samostatně
dřevěná spára 31.10.2014 Ahoj,
Plánuji si vyrobit cvičnou spáru (tak 5 m) z trámu a tenčí fošny (aby šla ohýbat), kterou bych vymezil v různých výškách různě tlustými hranoly, takže by měla spoustu rozměrů (předběžně tak 4-12cm). S ohledem na to, že nemám žádné tesařské zk
  Re: dřevěná spára 31.10.2014 vrut nic moc, nejlíp závitovka. ale bacha, tenký prkno vohneš, ale bude ti pod zatížením žábou pruži
    Re: dřevěná spára 31.10.2014 počítám s tím, že těch stabilizačních hranolů (teď mě došlo že by vlastně stačila jen závitová tyč s
      Re: dřevěná spára 01.11.2014 Ahoj,
Mam jich doma ve stodole nekolik...prstovky urcite sesroubovat natvrdo vrutama...dej ji
        Re: dřevěná spára 01.11.2014 Díky moc za odpovědi. A ty různý rozměry jsou blbost? Musel bych asi použít tenký prkno (tak 25-30mm
          Re: dřevěná spára 01.11.2014 blbost to neni, ja mam taky z 6cm fošny a z 3 cm desky, dole širší -skoro pěst, nahoře prstovka, se
          Re: dřevěná spára 03.11.2014 Různý rozměry - určitě se hodí. Dělal bych to z fošny aspoň 6 cm a různou šířku bych vyhobloval/ vyt
domácí posilování 31.10.2014 Nevíte jestli se dá někde sehnat menší deska nad dveře, kde by byly otvory na šrouby, do kterých by se daly přišroubovat chyty? Přijde mi to praktičtější než balkny, mohl bych si tam pak vyměňovat chyty podle sebe a nemusel bych pořád vrtat do zdi.
      Re: domácí posilování 31.10.2014 klasickej kampus si z toho neuděláš, ale můžeš si aspoň koupit kampus lišty na teče a na visy, shyby
        Re: domácí posilování 31.10.2014 Pokud mas v byte betonovy stropy, tak neni problem od Amuerte poridit skladaci kampus. Nezabere v by
          Re: domácí posilování 31.10.2014 "neni zvlast drahej" - kolik???
          Re: domácí posilování 31.10.2014 kde si to našel? zkoušel jsem to hledat, ale nenašel jsem to
            Re: domácí posilování 01.11.2014 Vubec nezpochybnuju, ze campus do bytu je urcitej kompromis. Startovat je treba z visu v prednose a
  Re: domácí posilování 31.10.2014 jáák koupit? bastlím bastlíš bastlíme! kus překližky, tři latě na dyštanc, rozvrtáno v rastru a zeza
    Re: domácí posilování 31.10.2014 Nejvýhodnějším řešením se mi zdá koupit překližkovou desku a pobít jí buldoky v takové hustotě, jako
    Re: domácí posilování 31.10.2014 Nejvýhodnějším řešením se mi zdá koupit překližkovou desku a pobít jí buldoky v takové hustotě, jako
Zajímavá anketa... 30.10.2014 ...docela by mě zajímalo kdo ty ankety vymýšlí a v jakým rozpoložení. Určitě to bude hodně sofistikovaný algoritmus.
Change 30.10.2014 Není už někde link na stažení Change zadarmo?
      Re: Change 30.10.2014 jdi se léčit
  Re: Change 30.10.2014 Prosím o smazání této diskuze, takový příspěvek tu nemá místo
    Re: Change 30.10.2014 ber to jako vtip a ne ukázku národní povahy
  Re: Change 05.11.2014 ubožáci, nic víc... Českej lezec, super film, dobře zpracovanej. Nechapů takový blby, co by všechno
    Re: Change 05.11.2014 zkus se na ten odkaz mrknout...
výběr sedáku 30.10.2014 Ahoj, má někdo zkušenost se sedákem BD mommentum DS? Jde mi především o pohodlnost při sezení a slaňování (vzhledem k tomu, že je určen do hor, tak u něj tuto vlastnost předpokládám). Využívat ho budu ale především pro sportovní lezení. Váhu moc neřeším.
  Re: výběr sedáku 30.10.2014 Případně je na výše zmíněných sedácích něco, kvůli čemu je lepší je nebrat? Jak jsou na tom např. s
  Re: výběr sedáku 30.10.2014 Ahoj!
Já mám sedák BLACK DIAMOND Momentum SA. Je to konstrukčně podle mě hodně podobn
    Re: výběr sedáku 30.10.2014 Jo a ještě k tomu Mammutu.. To plastové očko je super, starý sedák co mám je Mammut.. Ale zase až ta
      Re: výběr sedáku 30.10.2014 Díky moc za obsáhlou a užitečnou odpověď!To plastové poutko u navazovacího oka u mammuta se mi líbí
  Re: Podmínky - lomničák 29.10.2014 vždycky je lezitelno, jde o to, co si pod tím představíš právě ty? Na Lomničáku je webkamera
    Re: Podmínky - lomničák 29.10.2014 Pokud Ti jde o JV stenu, budes potrebovat macky a pikly. Cim vyse, tim vice. Nahore je do 30 cm sneh
      Re: Podmínky - lomničák 30.10.2014 Ahoj, když takhle pěkně a do detailu víš Lomničák, nevěděl bys prosím jak vypadá cesta přes Krčmarov
Sportlife 27.10.2014 Zdravím, nevíte někdo promo kód na vstup na Sportlife zdarma?
Dík Petrc.
  Re: Sportlife 29.10.2014 Pro 100 vstupenek .
U7GUWV835J
Našel jsem to na caravaningu
    Re: Sportlife 29.10.2014 dik
      Re: Sportlife 29.10.2014 taky děkuji
    Re: Sportlife 30.10.2014 Frajer!
      Re: Sportlife 30.10.2014 to teda! Dik!
    Re: Sportlife 01.11.2014 Také děkuju
  Re: Sportlife 03.11.2016 Vstupenka za 50,- Kč: VSABMX16
    Re: Sportlife 04.11.2016 díky !!!
    Re: Sportlife 05.11.2016 Díky moc! Super!
  Re: Sportlife 04.11.2016 Vstupenka za 1990 Kč: X022ZW3Y
    Re: Sportlife 04.11.2016 díky
Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 Ahoj všem, prosím o radu, jakého průvodce si pořídit do Tater. Mou prioritou je zimní lezení. Díky za rady! Honza
  Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 záleží jak těžké věci a jak moc klasické chceš lézt. pro nás "klasické softmovery" není fu
  Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 myslím, že ti stačí projet tatry.nfo a něco si vytisknout
  Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 Vyber Tatranskych stien 1. a 2. - zakresy do fotek podobne jako na tatry.nfo.sk ale v pruvodci za pa
    Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 2x450 K není zas tak málo na to, že se zimním lezením v Tatrách chce začít. Třeba ho to nechytne?
  Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 A co říkáte na průvodce od Kroutila?
    Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 není špatný, ale člověk se s ním musí naučit, což chvíli trvá: Kroutil-Bloudil... :-). Výběry tatran
    Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 ta podrobná schemata jako ve "Výberu" nebo na tatry.nfo v Kroutilovi nenajdeš, navíc to za
    Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 takže dobrá, chceš-li názory na Kroutila, soudím, že s tatranským (a obecně horským) lezením moc zku
      Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 dobrej souhrn ;-) este dodam ze na Kroutilovi se demonstrovalo pravidlo ze je-li popis dobrej, plati
        Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 První se zmýlili, druzí zabloudili a i ti třetí vylezli významný prvovýstup.
      Re: Horolezecký průvodce Tatry 28.10.2014 Vylezl jsem v Tatrách přes 100 cest podle Kroutila a myslím, že všechny byly prvovýstupy :-) No a co
  Re: Horolezecký průvodce Tatry 27.10.2014 Děkuji za info všem:)
Change 26.10.2014 Celkem zlodějina brát 450 ,- za dva roky starej film. Film si samo koupím, ale stejně je to dost...
  Re: Change 26.10.2014 Dost to je. Měl dát baťovskou cenu 299 Kč.
    Re: Change 26.10.2014 16 dolaru neni 450kč
      Re: Change 26.10.2014 16 dolarů ne, ale 16 Euro ano.
      Re: Change 26.10.2014 kde jsi dosel k 16 dolacu?
        Re: Change 26.10.2014 Pardon, spletl jsem se.
          Re: Change 26.10.2014 Je to dost no.. klidně si to kopupim, ale doufam, že to bude i v CZ.
            Re: Change 26.10.2014 Z toho Pavlíčka mi už tečou nervy !CZ verze furt nikde
              Re: Change 27.10.2014 Ahoj borci, tady Pavlicek :-)
Po dvou letech na Lezci, vse pri starem, no nadnera :-)
                Re: Change 27.10.2014 Aneb, kdyz se vam neco nelibi, chyba je ve vas ;). Taky zrovna nejsem dvakrat odvazanej z 2 roky sta
              Re: Change 27.10.2014 Jo a ted vecne, pokud si film zakoupil nekdo v anglictine, a chtel by i ceskou verzi, ktera vecer ne
                Re: Change 27.10.2014 Paráda, díky za film :) A jsou nějaké filmové vyhlídky do budoucna v podobném stylu ?
                Re: Change 27.10.2014 Diky za film. Mel jsem trochu obavy ale film je opravdu vynikajici. Dotaz: Jak se lisi ceska verze o
                  Re: Change 27.10.2014 myslím, že kdyby za to Petr chtěl míň peněz, možná by na tom i víc vydělal. takhle to stáhnou tři li
                    Re: Change 27.10.2014 Předně Díky moc za Film!!!
Já se na něj už moc těším. Chci si ho rozhodně koupit.
                      Re: Change 27.10.2014 neni potreba aktivovat paypal... normalne pres neho zaplatis svojou kartou. je to cajk. film stoji z
                        Re: Change 27.10.2014 to je blbost, chce to prihlasovací udaje na paypal, nevím proč tady lžeš
                          Re: Change 28.10.2014 co tady vykladas o lhani? v pohode to jde kartou zaplatit
                          Re: Change 28.10.2014 a jak myslis ze jsem to kupoval asi ja? smarja...
                            Re: Change 28.10.2014 Podle mého názoru tak, že sis to sice koupil, ale zároveň si vytvořil účet u PayPal. Vytvářels tam h
                              Re: Change 28.10.2014 chlapci a devcata opravdu to neni tak tezke. paypal se chova jako normalni platebni brana stejne jak
                Re: Change 28.10.2014 Diky, rekl bych, ze to je ferova nabidka. Uz se to taha... a kdyz uz jsem pritom narazil na predchoz
  Re: Change 28.10.2014 v klidu, stáhnem zadáčo
    Re: Change 29.10.2014 Zrovna jsem to dokoukal....a pro mě paráda...plno energie a skvělá atmosféra.
Vzhledem k tom
      Re: Change 29.10.2014 muzu jen souhlasit, krasny film a nejen o lezeni. ma to pribeh, happy end, atmosferu a clovek i kdyz
1
...
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
...
2263
Zajímavá anketa... ...docela by mě zajímalo kdo ty ankety vymýšlí a v jakým rozpoložení. Určitě to bude hodně sofistikovaný algoritmus. Tomáš 21:12:44 30.10.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: