Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English úraz 05.11.2014 Zdar, nemáte někdo zkušenosti s naraženinama, jak to co nejspíš vyléčit? mam nakoplej palec na noze jak cip, a vypadá to, že chvíli nedám nohu do lezeček. jasný, mazat nějakým opodeldokem + ledovat a klid. to je jasný. zapoměl jsem ještě na něco? dick
  Re: úraz 06.11.2014 ne :-)
  Re: úraz 06.11.2014 Ahoj, zrovna nedávno jsem měl naraženou patu. Protože jsme měl asi 4 týdny před Monte Rosou a nemohl
Monte Rosa - skialp 05.11.2014 Ahoj rádi bychom z jara na MonteRosu /skialp/nevíte pls kolik stojí noc na fif. Gnifetti?Popř zda je tam winterraum a jaký?Taky by mě zajímal winterraum na Balmenhornu, zda tam brát spacák. Chtěli bychom první noc na Gnifetti, pak Piramide Vincent, Corno
  Re: Monte Rosa - skialp 06.11.2014 Zdarec, jak je to na chatě Gnifetti nevím, ale na bivaku Balmenhorn jsem byl letos v srpnu, ohledně
    Re: Monte Rosa - skialp 06.11.2014 :-) to věřím díky za info
balkničky na špagát 05.11.2014 čágo, jak se jmenujou takový ty malý balkničky co se daj pověsit na špagát místo koulí? nemůžu si teď vzpomenout..vyráběj to myslím nějaký amíci díky
  Re: balkničky na špagát 05.11.2014 rock rings myslim
  Re: balkničky na špagát 05.11.2014 Na rockpoint.cz zadej do vyhledávání Metolius a už ti je to nabídne.
  Re: Statistiky úrazů 2013-2014 05.11.2014 Osobně s názorem Kuby Turka souhlasím, v mém okolí leze dost lidí na písku, ale vím jen o třech leze
  Re: Statistiky úrazů 2013-2014 09.11.2014 tohle info nebrat, není toho nahlasena ani půlka, informační hodnota tudíž minimálni,validita nulová
Similaun Hutte winterraum 03.11.2014 Ahoj, nevítě někdo jak je to s winterraumem na Similiaun Hutte? Je tam nějaký? Bývá otevřený? Kolik míst? Bohužel se mi nedaří od majitele chaty získat info. Díky moc. K.
  Re: Similaun Hutte winterraum 03.11.2014 Similaun Hutte je soukromá, myslím že tam žádný winterraum není, o kousek níž je Martin Busch Hutte
    Re: Similaun Hutte winterraum 03.11.2014 Jsem klikl 2x enter :-(
      Re: Similaun Hutte winterraum 03.11.2014 Na Similaun H. winteraum je. Jsou tam jen postele a deky. Je to asi 20m od chaty. Byl jsem tam 2x, v
        Re: Similaun Hutte winterraum 03.11.2014 No vidíš ten jsem neobjevil :-) ale byl jsem tam jen 2x a z toho jednou byla SimilauH "otevřená
          Re: Similaun Hutte winterraum 03.11.2014 Díky moc za odpovědi chlapi :) Razíme z Ventu, takže kolem MB pujdem určitě. Na té chatě jsem byl v
            Re: Similaun Hutte winterraum 04.11.2014 No jak myslíš :-) ja bych se raději vyspal v teplíčku a pohodlíčku kousek níž a vyrazil kousek dřív
              Re: Similaun Hutte winterraum 04.11.2014 pro blaho winteraumu netopit pokud neni treba? TZn pokud ma zimni spacak tak proc to... ale inac jen
                Re: Similaun Hutte winterraum 04.11.2014 Tam bych se se spacákem ani netáhl :-) A myslím že když si člověk přiměřeně zatopí, uklidí, zaplatí.
                  Re: Similaun Hutte winterraum 05.11.2014 No pohodlíčko si člověk užíval přes léto, takže si skutečně dáme winterraum na Similaunu, aspon ty s
                    Re: Similaun Hutte winterraum 05.11.2014 cca před měsícem jsem psal na majitele Similaun hutte a přišla mi odpověď: "There is no Winterr
                    Re: Similaun Hutte winterraum 05.11.2014 cca před měsícem jsem psal na majitele Similaun hutte a přišla mi odpověď: "There is no Winterr
                      Re: Similaun Hutte winterraum 05.11.2014 Kdyžtak to seběhnou zpět na MBH :-) nb použijí ty útočné spacáky :-D
                    Re: Similaun Hutte winterraum 05.11.2014 No myslim ze nejlepsi info o existenci vintrace bude mit chatar. Neda se vzdy verit ani strankam AV,
                      Re: Similaun Hutte winterraum 05.11.2014 Tak, že někd ve winterraumu spal a napíše to na lezce tomu bych i věřil Chatařovi jsem samozřejmě ps
                          Re: Similaun Hutte winterraum 06.11.2014 boha to je clanek :))) Kdyby havni akter nemel takl legracni prezdivku aspon :D Dobry k ranimu kafi
                            Re: Similaun Hutte winterraum 06.11.2014 Palicovina no ...
                        Re: Similaun Hutte winterraum 06.11.2014 A budete tam na skialpech nb jak? Když bude nejhůř na lyžích jsi za 10min u MBH. Nebo tam jdete na s
                          Re: Similaun Hutte winterraum 10.11.2014 skialpu nemaje, takze sneznice:)
    Re: Similaun Hutte winterraum 23.11.2015 Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, dá se na winterraumu chatě Martin Buchs uvařit jídlo, nebo je nut
      Re: Similaun Hutte winterraum 23.11.2015 Je tam ústřední topení i klasický sporák na dřevo...
        Re: Similaun Hutte winterraum 23.11.2015 Takže nádobí také netřeba ? Děkuju
moc tvrdá kůže 01.11.2014 Poradíte mi někdo co dělat, aby mi změkla kůže na prstech? Zkoušel jsem to brousit, ale moc to nepomáhá...
  Re: moc tvrdá kůže 02.11.2014 to je na lezení spíš výhoda, ne?
napařit v horký vodě a seškrabat nožem
    Re: moc tvrdá kůže 02.11.2014 Vyhoda to urcite neni. Tvrda sklovita kuze nema moc dobrou prilnavost. Smirglpapir a do toho pravide
  Re: moc tvrdá kůže 02.11.2014 chce to hrubší brusivo. používám zrnitost 120, se kterou se brousí ocel, párkrát to přejedeš a máš k
  Re: moc tvrdá kůže 03.11.2014 kup si v železářství smirgl na dřevo, sklo a železo. různé zrnitosti a vyzkoušej co ti sedne nejvíc.
  Re: moc tvrdá kůže 03.11.2014 par cest ci bouldru na piskovci problem vyresi
Zánět v předloktí 01.11.2014 Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jak se pozná zánět v předloktí. Předloktí mě bolí pouze na zmáčknutí, nikoliv při zátěži. Měl jsem nataženou šlachu a teď z toho mám trochu strach
  Re: Zánět v předloktí 01.11.2014 Když sem měl zánět tak v tom brutálně vrzalo..jak ve vratech :D .. dej tomu tři týdny klid, mazej ně
Drytooling v Praze 01.11.2014 Ahoj, prosím jak vypadají stěny jako Gutovka a Mammut v Holešovicích? Stojí to za to, jét tam lézt na drytooling? Díky za info
  Re: Drytooling v Praze 02.11.2014 Taky by mě to zajímalo
  Re: Drytooling v Praze 03.11.2014 Na gutovce zmizely drytool chyty a cesty, realne (je tam par chytu, tak 20 na celou stenu) tam nejd
    Re: Drytooling v Praze 03.11.2014 Krkavka, aréna v Liberci
    Re: Drytooling v Praze 04.11.2014 v Mammutu jsem se chtěl zastavit, ale koukám, že to nemá smysl
  Re: Drytooling v Praze 04.11.2014 V mamutu je to teď trochu posundávaný, ale vím o dvou cestách: jedna představuje dost drsnej převis-
1
...
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: