Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6
Nový Jičín - Nový Jičín
ZŠ TGM Otrokovice - Otrokovice

Prodejny
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
HUDYsport - Teplice
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Totes gebirge na podzim?12.11.2014
ahoj, zatim je hezky a na hrebenech jeste neni moc snehu, chteli bychom vyrazit na prodlouzeny vikend na prechod totes gebirge, zadny klettersteigy.

akorat to vypada bidne s chatama, moje predstava byla prespat v sobotu na Pühringerhütte a
 Re: Totes gebirge na podzim?12.11.2014
Na Prielschutzhaus je luxusní winterraum na té druhé jsem nebyl neměl by byt problém to zjistit zde
  Re: Totes gebirge na podzim?12.11.2014
Na Pühringer Hütte je luxusní velký samostatný Winterraum s topením anebo na alpenvereinový klíč můž
   Re: Totes gebirge na podzim?12.11.2014
Tak jsem si nejprve uložil Pühringer Hütte jako možný skialpový cíl, pak jsem si přečet ten tvůj člá
    Re: Totes gebirge na podzim?13.11.2014
Jo, na to naletí skoro každý, jaký je tam pěkný čtyřhodinový nástup v nevelikém pohoří bez ledovců :
    Re: Totes gebirge na podzim?14.11.2014
Nesmis Kubovi vsechno sezrat. Ve vsem prehani, krome jedne veci. A to ze s prumernou kondickou to pr
     Re: Totes gebirge na podzim?14.11.2014
To vyprávěj vídeňským skautům, co byli ještě o hodinu pomalejší než my a o dvě hodiny než Ty. Anebo
      Re: Totes gebirge na podzim?14.11.2014
Kouk sem na mapu a víc než 4 h to trvat nemůže.
   Re: Totes gebirge na podzim?13.11.2014
diky obema za potesujici zpravy :-)
    Re: Totes gebirge na podzim?19.11.2014
Ahoj Filipe, máme Marušky čepku, kterou nechala na WR...napiš na mail a čepku pošlem poštou:-) Pozdr

 výšlap12.11.2014
Ahoj lidi.
Letos jsem si vyšlápnul Mont Blanc a příští rok bych chtěl zkusit Elbrus. Není to ale pevný cíl. Jelikož nemám parťáka tak se nechám zlákat i na jiný kopec.
Kdyby jste měl někdo nějaké plány na příští rok tak mi můžete napsat.
 Re: výšlap13.11.2014
Elbrus vynech. Stejne je to jen takovy krtinec. Zkus rovnou Everest, at to stoji za to.
  Re: výšlap13.11.2014
já bych ho neprudil že je turista, nic proti turistice, žánop. ale vyprudil bych ho vostře že to pat
 Re: výšlap16.11.2014
Na Elbrusu ročně zemře dost lidí, vím to z vlastní zkušenosti. Výšlap to určitě není, i když je to
  Re: výšlap17.11.2014
Musíš být zapálený diskutér. Já bych se na lezce.cz po vlastní smrti už asi vykvajznul.

 letenky Biškek12.11.2014
Zdar,
nevíte někdo o levných letenkách do Biškeku na červen/červenec/srpen? Loni a předloni měli Aeroflot akci kolem 5500, ale na příští léto nikde nic nevidím. Dík za případné info,
Radim
 Re: letenky Biškek16.11.2014

 délka šroubů + jaké značky? :)12.11.2014
Ahoj!

Letos se chystám začít lézt ledy (když budou dobré podmínky). Koupil jsem si kvarky, mačky jsem měl a teď ještě doladit zbytek výbavičky..

Nemám s výbavou do ledů prachžádné zkušenosti. Mám pár dotazů. Jaké délky šroubů
 Re: délka šroubů + jaké značky? :)12.11.2014
Jedine BD. Maji 5 delek. Nejbezneji vyuzijes ty prostredni. Cca 4ks, pak od delky 2 a 4 cca po 2-3 k
  Re: délka šroubů + jaké značky? :)12.11.2014
A co říkáš na šrouby od Petzlu?
   Re: délka šroubů + jaké značky? :)12.11.2014
Taky dobry. Maji malou vyhodu - nemusis vyklapet klicku. Me se vsak subjektivne lepe pracuje s BD
    Re: délka šroubů + jaké značky? :)12.11.2014
Grivel Helix nejlepší
Grivel 360 Super na zavrtání ale klička se plete na sedáku
B D
     Re: délka šroubů + jaké značky? :)13.11.2014
Díky moc všem za rady. Nakonec tedy nejspíš zvolím kombinaci šroubů BD + Grivel a v několika různých
   Re: délka šroubů + jaké značky? :)12.11.2014
bd jsou nevyhodny, kdyz mas zmrzly ruce, ta klicka je pak o psotnik, diky jde presou blbe otacet, op
 Re: délka šroubů + jaké značky? :)13.11.2014
Délky většinou kolem 16, na štandy se hodí kolem 20, do tenkýho ledu ty 10-13. Ber jen s kličkou.
  Re: délka šroubů + jaké značky? :)13.11.2014
no, pokud je nikomu nepučíš :)
 Re: délka šroubů + jaké značky? :)13.11.2014
Srouby jsme kupovali cca před 5ti lety. Mame Raveltiky, Petzly a BD. Nejlepší nám přijdou Raveltiky.
 Re: délka šroubů + jaké značky? :)13.11.2014
mozna nejlip udelas, kdyz si pucis ci pudes s nekym kdo ma, vyzkousis si sam a pak se vyzbrojis, ja
 Re: délka šroubů + jaké značky? :)17.11.2014
Ahoj. Možná trochu pozdě, ale nějaké doporučení bych pro tebe měl.

Každopádně jestli

 Torouse za kauče11.11.2014
Jaké máte zkušenosti s Mr. Toroušem, který tu  inzeruje nabídky svých hodin? Splnily očekávání? Z jakého a na jaký level? Byl trénink pruda, která má efekt a posune, ale nenadchne, nebo má kouč talent nejen na obsah ale i způsob podání? Díky
 Re: Torouse za kauče11.11.2014
Setkání s Toroušem bylo užitečný především motivačně - zkusil jsem si, že kdybych do toho začal buši
  Re: Torouse za kauče11.11.2014
Pokud si někdo zaplatí hodinu a trenér to akceptuje, jsou opravdu oba na hovno. Aby trénink k něčemu
 Re: Torouse za kauče12.11.2014
jo dobře mi poradil. Když nedošáhnu, tak abych si nastoupal vejš. Snad jsem nevyzradil nějaký jeho h
  Re: Torouse za kauče12.11.2014
Tak to je blbost...me trener radil, ze kdyz nedosahnu, tak se mam vymluvit na to, ze jsem kratky a z
  Re: Torouse za kauče13.11.2014
Podle mne je to taky blbost. Když nedosáhneš, skoč to.
   Re: Torouse za kauče13.11.2014
Vítejte v Chytráčkově mezi chytráčkama :)
 Re: Torouse za kauče14.11.2014
Byl jsem s Toroušem párkrát a naprostá spokojenost. Kdybych měl čas, abych s ním trénoval častěji/s

 Nová karáble-Ocún10.11.2014
zdarec, proslýchá se, že po NR krom orbanizačních a marketingových změn má přijít ocún s novou karáblí s pojistkopu proti přetáčení. Víte někdo něco jak to bude vypadat? Redakce třeba? ;)
 Re: Nová karáble-Ocún10.11.2014
Bude ve tvaru srdce. Pojistka bude v miste, kde se pulky srdce spojuji. Na trh prijde 14. unora.
  Re: Nová karáble-Ocún10.11.2014
tohle je kachna. Teda datum sedí, ale slyšel jsem, že bude ve tvaru kosočtverce a aby bylo jištění d
   Re: Nová karáble-Ocún10.11.2014
Bude. Bude podobná tomu co dělá CT jako HMS pro click up, nebo BD .Jen bude mít trochu chytřeji řeše
 Re: Nová karáble-Ocún11.11.2014
Ocún na nový rok vyjede s více novinkami. Nejvýraznější změny budou v levnějších sedácích, kde bude
  Re: Nová karáble-Ocún11.11.2014
A všechno bude na jedno použití! :-)
  Re: Nová karáble-Ocún11.11.2014
leze někdo s webee na písku? Jak dlouho to vydrží? Komíny, spáry, nebo jen to blbé sezení na vrcholu
   Re: Nová karáble-Ocún11.11.2014
Po zkušenostech s použitím zhruba během dvou let musím říct, že to pravděpodobně vydrží víc. Ale je

 Sportlive-kameramani10.11.2014
Ahoj všem,
rád bych apeloval na organizátory Českého poháru v boulderingu s prosbou o posouzení vhodnosti kameramanů v prostorách stěn.
Postřehl jsem zde již jeden příspěvek po Teplich, ohledně nevhodnosti jejich pohybu, ale bez jakékoli rea

 ztracená lékárnička10.11.2014
19.10.2014 jsem někde pod Martinkou na Pálavě , ztratil z batohu lékárničku. Nenašel ji nějaký poctivec?
 Re: ztracená lékárnička10.11.2014
Piš toto prosím jako ostatní do Inzerce / Ztráty a nálezy, + uveď tam na sebe nějaký kontakt. Z Disk

 školky na překližce !!!09.11.2014
Pomalu končí sezóna skalního lezení , čehož důsledkem je fakt, že venkovní lezci se pomalu ale jistě přesouvají do vnitřních prostor lezeckých center a snaží se tak potrénovat co to jde, aby nevyšli ze cviku. Spolu s výhradními „překližkáři“ (nic proti ni
 Re: školky na překližce !!!10.11.2014
No ja mam treba dite (necele 3 roky...na stenu se mnou obcas chodi od malicka) a vyse uvedene muzu p
  Re: školky na překližce !!!10.11.2014
Souhlas! Nejvíc mě včera dostaly děti na odrážedlech na Smícháči. To jako vážně??? Chápu, že si i ma
   Re: školky na překližce !!!10.11.2014
jsou stěny, které jsou malé a dají se najmout sakumprásk a daly by se asi uspořádat soukromě akce dě
    Re: školky na překližce !!!10.11.2014
anebo jinak a stručně: tlačit na provozovatele stěny (třeba mejlem, nakonec i ta petice která by obe
  Re: školky na překližce !!!10.11.2014
Více takových uvědomělých rodičů! Díky za přístup. Lidé jako ty, jsou ale asi bohužel výjimka. Větši
 Re: školky na překližce !!!10.11.2014
Dobře napsané. někdy je křik děcek na stěnách pěkně otravnej, a to nemluvím o bezpečnosti. Hlídejte
  Re: školky na překližce !!!10.11.2014
no ono tam pořvává mnohem víc lidí, hlavně na BW ty trenérky, či jak je nazvat :)
 Re: školky na překližce !!!10.11.2014
Na stěnu moc nechodím a s tímto problémem jsem se na stěně nikdy nesetkal.
Každopádně věřím,
  Re: školky na překližce !!!10.11.2014
to je jednoduchý - protože stěny jsou za fitkama, posilovnama a bowlingama daleko vzadu. provozovate
 Re: školky na překližce !!!10.11.2014
Děti na stěně nevadí. Ale vadí, že rodiče nevedou děti k zodpovědnému chování. Problém je, že oni sa
  Re: školky na překližce !!!10.11.2014
Souhlas. Ale pokud je dozor děcka pako, tak je tam personál stěny aby je usměrnil - od toho tam jsou

 Wilde Kaiser08.11.2014
Chystáme se v létě na kombinaci lezení+MTB do Wilde Kaiseru, poraďte camp+chatu, oblasti na lezení (jsme "starci" a lezeme vícedélky III-IV-V max) případně průvodce na webu, díky za tipy a rady.
 Re: Wilde Kaiser08.11.2014
Velké množství cest ve WILDER Kaiseru je skvěle popsáno na bergsteigen.com
 Re: Wilde Kaiser08.11.2014
Stripsenjochhaus. Kus cesty na nej by se dalo vyjet i na kole a dolu by se to asi dalo sjet skoro ce
  Re: Wilde Kaiser10.11.2014
Díky, všechny cesty jsme našel zde:
   Re: Wilde Kaiser10.11.2014
Jo, to je asi nejlepší internetovej průvodce na kajzr pokupě - asi ještě kompletnější než co je na b

1   ...   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 školky na překližce !!!
Pomalu končí sezóna skalního lezení , čehož důsledkem je fakt, že venkovní lezci se pomalu ale jistě přesouvají do vnitřních prostor lezeckých center a snaží se tak potrénovat co to jde, aby nevyšli ze cviku. Spolu s výhradními „překližkáři“ (nic proti nikomu) sdílejí ony prostory k lezbě určené, což z důvodu stísněnosti a naplněnosti  není  mnohdy zrovna jednoduché, nebo pohodlné. 
Chtěl bych proto APELOVAT na maminky, ale i tatínky dětí, kterých se tam motá někdy opravdu spousta (tak jako dnes 9.11. na Klajdě) , aby respektovali zásady slušného chování, bezpečnost a dbali na vychovanost svých dětí. protože co se dnes dělo, z toho mi docela tekly nervy. Nemám nic proti dětem, ale pokud se neumějí chovat tak mám proti rodičům. To že mi dnes jedno dítě jezdilo na koloběžce přes lano už jsem nevydržel a musel jsem jej přísně okřiknout, že když jsem byl v obtížném místě a koukl jsem na jističe, jak se tam motá, protože kolem něj jezdila holčička s dětským kočárem, že některá děcka tam hrají na hoňku a ohromně je baví kličkovat mezi jistícími lidmi, to už – promiňte mi to- je opravdu debilita rodičů. Perličkou na dortu dnes bylo dítě, co ani neumělo chodit  a na místo chodítka, bylo opřené o kovovou židli, kterou minimálně hodinu, tlačilo před sebou. Jak to, že to tak dlouho vydrželo? No protože mu v tom jeho skvělá maminka pomáhala!!! Kravál to byl takový, že to nahoře připomínalo, jako bych lezl v dunící hlučné fabrice na bůhví co!!!
RODIČE TĚCHTO DĚTÍ, JSTE DOPRDELE NORMÁLNͬ?!? Zamyslete se nad sebou, zamyslete se nad tím, že ohrožujete na zdraví, nejen své děti, ale především na zdraví, bezpečnosti, koncentrace a klidu nás, všechny ostatní  lezce. Nechce se mi tu dál rozčilovat. Myslím, že jsem to napsal dost jasně. Chápu, že to s dětmi občas není jednoduché, ale čeho je moc, toho je příliš. Nechce se mi věřit, že vy, kterých se to týká, jste lezci. Takhle by se totiž lezci se svými prcky na překližkách chovat rozhodně neměli. 
 Martinero20:42:50 09.11.2014
odpovědět 
 Re: školky na překližce !!!
No ja mam treba dite (necele 3 roky...na stenu se mnou obcas chodi od malicka) a vyse uvedene muzu podepsat. Nikdy si nedovolim jit tam s ditetem, aniz bych mel pro nej zajistenou nonstop opatrovnici/ka, ktera zaridi, ze se to dite proste bez dohledu ke stene nedostane a nebude tam delat kraval. Stena neni piskoviste, ostatni lezci chteji mit taky svuj klid na lezeni, stejne jako ja. To, ze jsem uz otupel vykrikum sveho ditete a neni to pro me tak rusive (a tak celkove uz lip snasim i krik cizich deti), neznamena, ze to ostatni lidi nestve. Myslim, ze se nejak vytraci (jestli teda nekdy byla) takova ta ohleduplnost a mysleni i na ostatni (krome sebe a svych nejblizsich).

Argument "nemam pro dite hlidani, tak co mam delat", ktery cato zazniva v podobnych diskuzich, neberu....
T00:24:12 10.11.2014
odpovědět 
  Re: školky na překližce !!!
Souhlas! Nejvíc mě včera dostaly děti na odrážedlech na Smícháči. To jako vážně??? Chápu, že si i matky a otcové malých dětí chtějí zalízt, ale taktika "sejdeme se v partě a v mraku dětí se to vsákne" je taky bezvadná. Opravdu to není v pohodě.
km09:27:52 10.11.2014
odpovědět 
   Re: školky na překližce !!!
jsou stěny, které jsou malé a dají se najmout sakumprásk a daly by se asi uspořádat soukromě akce dětské. jo jasně, souhlasím, cesty jsou tam zpravidla nahovno a neměněné a nejsou tam kámoši. takže tudy asi ne.
tak jinak: apelovat na provozovatele stěn, aby to udělal jako v jánevim některých bazénech, kde jsou dráhy kde je zákaz dětí, nebo hodiny, kdy je zákaz dětí, většinou se to jmenuje plavání pro důchodce. proč ne, dovedu si představit, že bude vyhlášeno děti pod stěnu oficiálně třeba v úterý a čtvrtek dopoledne a ve středu odpoledne, a jinak nelezoucím dětem zákaz vstupu dál než do baru.
děti mám, k cizím jsem snad docela i tolerantní, dětskej řev bych koušu bez problémů, i to motání se bych v rozumné míře toleroval, ale vzít na stěnu odrážedlo, to je moc i na mě.
Lukas B.09:53:59 10.11.2014
odpovědět 
    Re: školky na překližce !!!
anebo jinak a stručně: tlačit na provozovatele stěny (třeba mejlem, nakonec i ta petice která by obešla narvanou stěnu by byla docela vtipná) aby dal jasný mantinely mezi "vypadněte s tím harantem" a "nepruď dědku nerudnej". je to furt lepší než tam na matky a stěnu volat fízly nebo sociálku, což by asi účinné bylo (ale já bych na to žaludek neměl).
Lukas B.10:08:39 10.11.2014
odpovědět 
  Re: školky na překližce !!!
Více takových uvědomělých rodičů! Díky za přístup. Lidé jako ty, jsou ale asi bohužel výjimka. Většina rodičů nerada čelí faktu, že stěna není hřiště, lana a nohy jističů nejsou úžasná prolézačka pro jejich ratolest.
Také víceméně souhlas s prvním pisatelem. Párkrát už jsem viděl situace, které skončily nebo mohly skončit poměrně nepříjemně (většinou tedy pro bezprizorní dítě).
lukas09:57:10 10.11.2014
odpovědět 
 Re: školky na překližce !!!
Dobře napsané. někdy je křik děcek na stěnách pěkně otravnej, a to nemluvím o bezpečnosti. Hlídejte si děcka pořádně. klid léčí :)
honza10:10:53 10.11.2014
odpovědět 
  Re: školky na překližce !!!
no ono tam pořvává mnohem víc lidí, hlavně na BW ty trenérky, či jak je nazvat :)
d.10:19:21 10.11.2014
odpovědět 
 Re: školky na překližce !!!
Na stěnu moc nechodím a s tímto problémem jsem se na stěně nikdy nesetkal.
Každopádně věřím, že takový problém nastat může. Daný problém si dokážu představit z obou stránek pohledu a tak mě napadla možná varianta řešení, která zde ještě nepadla..
LEZCI S DĚTMI NEBO I BEZ...!! Apelujte na provozovatele a majitele stěn ať zařídí dětské koutky, kde si děti budou moci hrát a budou tam v bezpečí, pokud možno i na očích někoho pověřeného a všichni budou spokojeni! Funguje to takhle i v jiných sportovních zařízení, tak proč by to nemělo fungovat na stěnách?!
Milan12:12:20 10.11.2014
odpovědět 
  Re: školky na překližce !!!
to je jednoduchý - protože stěny jsou za fitkama, posilovnama a bowlingama daleko vzadu. provozovatelé ještě nepochopili, že návštěvník může chtít za svý peníze aby se myly hajzly čtyřikrát za den, utíral se prach, fungovala vzduchotechnika atakdále, a návštěvníci nepochopili, že to provozovatel nedělá nezištně pro kámoše ale za peníze.
Lukas B.12:34:03 10.11.2014
odpovědět 
 Re: školky na překližce !!!
Děti na stěně nevadí. Ale vadí, že rodiče nevedou děti k zodpovědnému chování. Problém je, že oni sami neovládají zodpovědné chování sami k sobě. (viz silniční doprava například když jede chlap v nabušeným sporťáku sám na dálnici ať si jede 230 km/h ale když je to nahuštěný tak ať jede podle předpisů).
Tuhle na stěně jsem viděl prcka co neuměl ani kdákat. Taková holčička lítala tam jak splašená. měla staršího bráchu. Tak 3 - 5 třída. Ten kluk lezl pěkně. A čuměl jsem. hráli si spolu. hráli si na honěnou. Ale ten kluk vedl vlastní ségru k tomu aby jednak nepřekáželi a jednak neohrozili sami sebe (už to měl od rodičů). Holka samosebou měla tendence lítat pod bouldrujícíma borcema. Ale on na ní dával pozor i v rámci hry a zastavil jí ukázal pokáral obešel ona taky a dál letěli. Po půl hodině jsem viděl že to ta holka dělá sama od sebe. Mezi jistící lidi nešli vůbec. Takže jo jde to. Ale musí být co předat. Stačí obyčejný selský rozum. Nechci nikoho naštvat ale jen nabádám k myšlení. ono ta ratolest když na ní padne 80ti kilovej chlap z 3 metrů, tak při troše fyziky to máme kolik dva metráky(+) a to z tý ratolesti je pytel rozlámaných kostí. Takže ohýbat proutek dokudud je mladý. Ať si lítá ale ať ví kde a jak.


elda16:01:41 10.11.2014
odpovědět 
  Re: školky na překližce !!!
Souhlas. Ale pokud je dozor děcka pako, tak je tam personál stěny aby je usměrnil - od toho tam jsou. Takže nebrečet tu na netu, ale řešit to hned na místě s tím kdo má děcko na starost nebo s personálem stěny (když na vás kašle) - pokud neposlechnou tak by je měli vyhodit ze stěny. Nic proti dětem, ale motat se pod lezcem je o hubu hlavně pro to děcko.
16:14:05 10.11.2014
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi