Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Totes gebirge na podzim? 12.11.2014 ahoj, zatim je hezky a na hrebenech jeste neni moc snehu, chteli bychom vyrazit na prodlouzeny vikend na prechod totes gebirge, zadny klettersteigy.
akorat to vypada bidne s chatama, moje predstava byla prespat v sobotu na Pühringerhütte a
  Re: Totes gebirge na podzim? 12.11.2014 Na Prielschutzhaus je luxusní winterraum na té druhé jsem nebyl neměl by byt problém to zjistit zde
    Re: Totes gebirge na podzim? 12.11.2014 Na Pühringer Hütte je luxusní velký samostatný Winterraum s topením anebo na alpenvereinový klíč můž
      Re: Totes gebirge na podzim? 12.11.2014 Tak jsem si nejprve uložil Pühringer Hütte jako možný skialpový cíl, pak jsem si přečet ten tvůj člá
        Re: Totes gebirge na podzim? 13.11.2014 Jo, na to naletí skoro každý, jaký je tam pěkný čtyřhodinový nástup v nevelikém pohoří bez ledovců :
        Re: Totes gebirge na podzim? 14.11.2014 Nesmis Kubovi vsechno sezrat. Ve vsem prehani, krome jedne veci. A to ze s prumernou kondickou to pr
          Re: Totes gebirge na podzim? 14.11.2014 To vyprávěj vídeňským skautům, co byli ještě o hodinu pomalejší než my a o dvě hodiny než Ty. Anebo
            Re: Totes gebirge na podzim? 14.11.2014 Kouk sem na mapu a víc než 4 h to trvat nemůže.
      Re: Totes gebirge na podzim? 13.11.2014 diky obema za potesujici zpravy :-)
        Re: Totes gebirge na podzim? 19.11.2014 Ahoj Filipe, máme Marušky čepku, kterou nechala na WR...napiš na mail a čepku pošlem poštou:-) Pozdr
výšlap 12.11.2014 Ahoj lidi.
Letos jsem si vyšlápnul Mont Blanc a příští rok bych chtěl zkusit Elbrus. Není to ale pevný cíl. Jelikož nemám parťáka tak se nechám zlákat i na jiný kopec.
Kdyby jste měl někdo nějaké plány na příští rok tak mi můžete napsat.
  Re: výšlap 13.11.2014 Elbrus vynech. Stejne je to jen takovy krtinec. Zkus rovnou Everest, at to stoji za to.
    Re: výšlap 13.11.2014 já bych ho neprudil že je turista, nic proti turistice, žánop. ale vyprudil bych ho vostře že to pat
  Re: výšlap 16.11.2014 Na Elbrusu ročně zemře dost lidí, vím to z vlastní zkušenosti. Výšlap to určitě není, i když je to
    Re: výšlap 17.11.2014 Musíš být zapálený diskutér. Já bych se na lezce.cz po vlastní smrti už asi vykvajznul.
letenky Biškek 12.11.2014 Zdar,
nevíte někdo o levných letenkách do Biškeku na červen/červenec/srpen? Loni a předloni měli Aeroflot akci kolem 5500, ale na příští léto nikde nic nevidím. Dík za případné info,
Radim
délka šroubů + jaké značky? :) 12.11.2014 Ahoj!
Letos se chystám začít lézt ledy (když budou dobré podmínky). Koupil jsem si kvarky, mačky jsem měl a teď ještě doladit zbytek výbavičky..
Nemám s výbavou do ledů prachžádné zkušenosti. Mám pár dotazů. Jaké délky šroubů
  Re: délka šroubů + jaké značky? :) 12.11.2014 Jedine BD. Maji 5 delek. Nejbezneji vyuzijes ty prostredni. Cca 4ks, pak od delky 2 a 4 cca po 2-3 k
    Re: délka šroubů + jaké značky? :) 12.11.2014 A co říkáš na šrouby od Petzlu?
      Re: délka šroubů + jaké značky? :) 12.11.2014 Taky dobry. Maji malou vyhodu - nemusis vyklapet klicku. Me se vsak subjektivne lepe pracuje s BD
        Re: délka šroubů + jaké značky? :) 12.11.2014 Grivel Helix nejlepší
Grivel 360 Super na zavrtání ale klička se plete na sedáku
B D
          Re: délka šroubů + jaké značky? :) 13.11.2014 Díky moc všem za rady. Nakonec tedy nejspíš zvolím kombinaci šroubů BD + Grivel a v několika různých
      Re: délka šroubů + jaké značky? :) 12.11.2014 bd jsou nevyhodny, kdyz mas zmrzly ruce, ta klicka je pak o psotnik, diky jde presou blbe otacet, op
  Re: délka šroubů + jaké značky? :) 13.11.2014 Délky většinou kolem 16, na štandy se hodí kolem 20, do tenkýho ledu ty 10-13. Ber jen s kličkou.
    Re: délka šroubů + jaké značky? :) 13.11.2014 no, pokud je nikomu nepučíš :)
  Re: délka šroubů + jaké značky? :) 13.11.2014 Srouby jsme kupovali cca před 5ti lety. Mame Raveltiky, Petzly a BD. Nejlepší nám přijdou Raveltiky.
  Re: délka šroubů + jaké značky? :) 13.11.2014 mozna nejlip udelas, kdyz si pucis ci pudes s nekym kdo ma, vyzkousis si sam a pak se vyzbrojis, ja
  Re: délka šroubů + jaké značky? :) 17.11.2014 Ahoj. Možná trochu pozdě, ale nějaké doporučení bych pro tebe měl.
Každopádně jestli
Torouse za kauče 11.11.2014 Jaké máte zkušenosti s Mr. Toroušem, který tu inzeruje nabídky svých hodin? Splnily očekávání? Z jakého a na jaký level? Byl trénink pruda, která má efekt a posune, ale nenadchne, nebo má kouč talent nejen na obsah ale i způsob podání? Díky
  Re: Torouse za kauče 11.11.2014 Setkání s Toroušem bylo užitečný především motivačně - zkusil jsem si, že kdybych do toho začal buši
    Re: Torouse za kauče 11.11.2014 Pokud si někdo zaplatí hodinu a trenér to akceptuje, jsou opravdu oba na hovno. Aby trénink k něčemu
  Re: Torouse za kauče 12.11.2014 jo dobře mi poradil. Když nedošáhnu, tak abych si nastoupal vejš. Snad jsem nevyzradil nějaký jeho h
    Re: Torouse za kauče 12.11.2014 Tak to je blbost...me trener radil, ze kdyz nedosahnu, tak se mam vymluvit na to, ze jsem kratky a z
    Re: Torouse za kauče 13.11.2014 Podle mne je to taky blbost. Když nedosáhneš, skoč to.
      Re: Torouse za kauče 13.11.2014 Vítejte v Chytráčkově mezi chytráčkama :)
  Re: Torouse za kauče 14.11.2014 Byl jsem s Toroušem párkrát a naprostá spokojenost. Kdybych měl čas, abych s ním trénoval častěji/s
Nová karáble-Ocún 10.11.2014 zdarec, proslýchá se, že po NR krom orbanizačních a marketingových změn má přijít ocún s novou karáblí s pojistkopu proti přetáčení. Víte někdo něco jak to bude vypadat? Redakce třeba? ;)
  Re: Nová karáble-Ocún 10.11.2014 Bude ve tvaru srdce. Pojistka bude v miste, kde se pulky srdce spojuji. Na trh prijde 14. unora.
    Re: Nová karáble-Ocún 10.11.2014 tohle je kachna. Teda datum sedí, ale slyšel jsem, že bude ve tvaru kosočtverce a aby bylo jištění d
      Re: Nová karáble-Ocún 10.11.2014 Bude. Bude podobná tomu co dělá CT jako HMS pro click up, nebo BD .Jen bude mít trochu chytřeji řeše
  Re: Nová karáble-Ocún 11.11.2014 Ocún na nový rok vyjede s více novinkami. Nejvýraznější změny budou v levnějších sedácích, kde bude
    Re: Nová karáble-Ocún 11.11.2014 A všechno bude na jedno použití! :-)
    Re: Nová karáble-Ocún 11.11.2014 leze někdo s webee na písku? Jak dlouho to vydrží? Komíny, spáry, nebo jen to blbé sezení na vrcholu
      Re: Nová karáble-Ocún 11.11.2014 Po zkušenostech s použitím zhruba během dvou let musím říct, že to pravděpodobně vydrží víc. Ale je
Sportlive-kameramani 10.11.2014 Ahoj všem,
rád bych apeloval na organizátory Českého poháru v boulderingu s prosbou o posouzení vhodnosti kameramanů v prostorách stěn.
Postřehl jsem zde již jeden příspěvek po Teplich, ohledně nevhodnosti jejich pohybu, ale bez jakékoli rea
ztracená lékárnička 10.11.2014 19.10.2014 jsem někde pod Martinkou na Pálavě , ztratil z batohu lékárničku. Nenašel ji nějaký poctivec?
  Re: ztracená lékárnička 10.11.2014 Piš toto prosím jako ostatní do Inzerce / Ztráty a nálezy, + uveď tam na sebe nějaký kontakt. Z Disk
školky na překližce !!! 09.11.2014 Pomalu končí sezóna skalního lezení , čehož důsledkem je fakt, že venkovní lezci se pomalu ale jistě přesouvají do vnitřních prostor lezeckých center a snaží se tak potrénovat co to jde, aby nevyšli ze cviku. Spolu s výhradními „překližkáři“ (nic proti ni
  Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 No ja mam treba dite (necele 3 roky...na stenu se mnou obcas chodi od malicka) a vyse uvedene muzu p
    Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 Souhlas! Nejvíc mě včera dostaly děti na odrážedlech na Smícháči. To jako vážně??? Chápu, že si i ma
      Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 jsou stěny, které jsou malé a dají se najmout sakumprásk a daly by se asi uspořádat soukromě akce dě
        Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 anebo jinak a stručně: tlačit na provozovatele stěny (třeba mejlem, nakonec i ta petice která by obe
    Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 Více takových uvědomělých rodičů! Díky za přístup. Lidé jako ty, jsou ale asi bohužel výjimka. Větši
  Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 Dobře napsané. někdy je křik děcek na stěnách pěkně otravnej, a to nemluvím o bezpečnosti. Hlídejte
    Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 no ono tam pořvává mnohem víc lidí, hlavně na BW ty trenérky, či jak je nazvat :)
  Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 Na stěnu moc nechodím a s tímto problémem jsem se na stěně nikdy nesetkal.
Každopádně věřím,
    Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 to je jednoduchý - protože stěny jsou za fitkama, posilovnama a bowlingama daleko vzadu. provozovate
  Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 Děti na stěně nevadí. Ale vadí, že rodiče nevedou děti k zodpovědnému chování. Problém je, že oni sa
    Re: školky na překližce !!! 10.11.2014 Souhlas. Ale pokud je dozor děcka pako, tak je tam personál stěny aby je usměrnil - od toho tam jsou
Wilde Kaiser 08.11.2014 Chystáme se v létě na kombinaci lezení+MTB do Wilde Kaiseru, poraďte camp+chatu, oblasti na lezení (jsme "starci" a lezeme vícedélky III-IV-V max) případně průvodce na webu, díky za tipy a rady.
  Re: Wilde Kaiser 08.11.2014 Velké množství cest ve WILDER Kaiseru je skvěle popsáno na bergsteigen.com
  Re: Wilde Kaiser 08.11.2014 Stripsenjochhaus. Kus cesty na nej by se dalo vyjet i na kole a dolu by se to asi dalo sjet skoro ce
1
...
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
...
2263
ztracená lékárnička 19.10.2014 jsem někde pod Martinkou na Pálavě , ztratil z batohu lékárničku. Nenašel ji nějaký poctivec? Pavel Č. 08:02:32 10.11.2014odpovědět
  Re: ztracená lékárnička Piš toto prosím jako ostatní do Inzerce / Ztráty a nálezy, + uveď tam na sebe nějaký kontakt. Z Diskuse to smažeme, díky za pochopení. martan 08:50:15 10.11.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: