Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kompenzační cvičení na lokty 24.11.2014 Má někdo nějaký tip na dobré kompenzační cvičení na bolestivé lokty? Protahuji a snažím se o zahřátí před lezením, ale i tak mě to ve vyšší intenzitě bouldrování začíná bolet a limitovat... DÍK.
  Re: Kompenzační cvičení na lokty 24.11.2014 Ahoj.
Jestli tě nebolí přímo kloub, ale svalové úpony (většinou to bývají úpony na laterálním
  Re: Kompenzační cvičení na lokty 24.11.2014 Tak tohle by mě taky zajímalo. Jeden týpek mi doporučil protáčet lokty při zaťatých pěstích a loketn
    Re: Kompenzační cvičení na lokty 24.11.2014 Poměrně dost by pomohlo, pro všechny kteří by ti třeba rádi poradili, kdyby jsi napsal kde přesně tě
  Re: Kompenzační cvičení na lokty 25.11.2014 Jako se vsim prvni rada by mela byt: jdi za doktorem. Kazdopadne aniz bys to vic specifikoval, nejde
    Re: Kompenzační cvičení na lokty 25.11.2014 trochu mimo temy, ale ake su podla vas najlepsie cviky na ziskanie sily v rukach(okrem lezenia) ktor
      Re: Kompenzační cvičení na lokty 25.11.2014 Není síly bez velkých vah (dle možností), tedy aby se ti při třetím opakování lehce zatmělo před oči
Millstätterhütte 23.11.2014 Ahoj nevíte někdo zda a jaký je winterraum na Millstätterhütte je to nad Millstätter See. Popř jaké to tam je na skialp. Díky
    Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 ale noha za lanem by ho obrátila už v první fázi pádu, když padal přes cvaklý přes preso, ne?
      Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 Je to noha za lanem. Jakmile se lano napne přetočí ho to hlavou dolů.
  Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 jasná absence prsáku
    Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 ty ses taky prsak... uz od nadlezeni expresky mel lano spatne, ale to k lezemi patri... uz te vidim
    Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 ty ses taky prsak... uz od nadlezeni expresky mel lano spatne, ale to k lezemi patri... uz te vidim
  Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 Tipnul bych to na tu nohu za lanem, něco podobného ještě umí to když se člověk naváže jenom do nohav
    Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 oko na sedaku je mysleno pro jisteni, uvazovat se mas pres obe oka, kterymi je provleknuto prave to
      Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 24.11.2014 To už je dávno vyráceny mytus.
        Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 24.11.2014 Pokud tedy včas měníš sedák.. Jinak je celkem fajn zůstat viset aspoň za to na oko na pásku když už
  Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 24.11.2014 Noha za lanem. Za nohu to zatáhne až když se lano napne. Mmch. s přilbou by si nedal do rypáku ale d
Jak do zdi chyty místo balkny? 22.11.2014 zvažuju naákup balkny, ale reálně vím, že nevyužiju ani třetinu jejích možností. Tak si říkám co koupit jen chyty a ty na zdi obměňovat. No ale co s ukotvením do zdi? vydrží mi kovová hmoždina ve zdi i častý výměny chytů? co to decentně pojistit chemkou?<
  Re: Jak do zdi chyty místo balkny? 22.11.2014 Zdar já mám v panelu chyty na expanzních nýtech co se používaj do skály. některý nýty tam sou skoro
    Re: Jak do zdi chyty místo balkny? 22.11.2014 přes základovou desku (aix, amuerte...)
  Re: Jak do zdi chyty místo balkny? 24.11.2014 Dal bych desku a až do ní chyty.
  Re: Jak do zdi chyty místo balkny? 26.11.2014 určitě je lepší dát je do desky a tu naklopit - nebudeš se drbat lokatama o zed (pokud budeš mít chy
AO v aktualním reflexu 21.11.2014 Ahoj, nemohl by prosim nekdo, kdo si koupil aktualni cislo reflexu ofotit rozhovor s Adamem Ondrou..? díky!
  Re: AO v aktualním reflexu 21.11.2014 Já si ho koupím :-)
  Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 pošli mi číslo účtu, pošlu ti dvacku, ať si ho můžeš koupit. jsem sice bez práce, ale s náma sockama
    Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 :-) ja poslu taky dvacku, at si borec muze k tomu poctenicku otevrit lahvace!
    Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 treba je hv v zahranici..
      Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 a sirotek:(
  Re: AO v aktualním reflexu 25.11.2014 Zbytecna utrata. Rozhovor o obecne znamych zalezitostech. Tedy pro toho, kdo trochu sleduje sportovn
    Re: AO v aktualním reflexu 25.11.2014 Vnímám to stejně. Přečtené za pár minut a nic moc nového.
      Re: AO v aktualním reflexu 25.11.2014 článek pro mudly bývá pro zainteresované méně zajímavý...
Otázka na Skalaky 21.11.2014 Ahoj,
Určitě z Vás někdo ví, jestli ma cesta Pulp Fiction(Xb) od Špeka ve Skalaku na Dračí vez RP přelez ? Popřípadě Kdo a kdy ? Díky za info... (P.S. - máme s kamarádem spor)
  Re: Otázka na Skalaky 21.11.2014 Já si myslím, ale nevím to jistě, že má přelez Marcel Toman (ten z toho hodně diskutovaného videa).
  Re: Otázka na Skalaky 21.11.2014 No tak teď se na to určitě budou stát fronty :-)
Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Mám v plánu si pořídit nové cepíny a rozhoduji se mezi těmito.
Podělte se prosím o osobní zkušenosti s nimi. Díky
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Ahoj Pavle,
Nomicy
+ plusy.. nastavitelná rukojeť podle velikosti úchopu navíc se sk
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Ahoj Aggy,
díky za vyčerpávající odpověď. Chci to i do hor a ty Nomicy mi také přijdou pro op
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Nomic do hor je blbost, na to jsou Quarky. Ty jsou i dobré na ledy.
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Je to na tom, co ti vyhovuje lépe, ale také si myslím, že Nomicy pro účel "i do hor" nejso
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 Když do hor, tak Grivel Light Machine.
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 A jakou lezeš v horách obtížnost? Podle ní se vhodný typ cepínů může značně lišit.
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Neni pravdou, ze by Fusion nemely stavitelnou rukojet. Je to jine nez Nomicu, ale trochu se velikost
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 čerpal jsem u Fusionu jen z fotek, v rukou jsem je neměl. Na kladivo to vypadá :)
        Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Podle obrázků se radí celkem blbě.
          Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Ještě že si velmi zásadně přispěl do diskuze.. nepodepsaný jedinče.
            Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Hlavně, že jsi se podepsal. To tě velmi zhmotňuje a zároveň zvýší kvalitu tvého názoru.
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Novej Fusion? Kde jsi ho videl? Ani na BD stránkách nic takovýho není ...
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 "Novej" Fusion je ten zelenej. Fusion 1 byl oranzovej.
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Máš nějaký konkrétnější postřeh k těm Trangům, když píšeš, že jsou úžasný? Nelezl jsem s nima, tak b
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Fuel, ale donedávna tom říkali Fusion 2
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 Ahoj!
Napsal by si něco k těm Trangům? Dost se mi líbí, ale zatím jsem je viděl jen na fotce
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Já to vyřešil Nomiky na ledy, Quarky na alpské lezení.
Mají shodné hroty a tak se dají i při
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 Šel bych do Petzlu. A asi Quark. Mám tři roky a maximální spokojenost.
1
...
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: