Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
34.Kubíček 10215
35.Chejn 10208
36.Jeřábek 10200
Bouldry:
34.Stribrny 9534
35.Kollár 9503
36.Zímová 9428
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Hlahulek 6350
7.Švihálek 6092

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230977 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Squashová hala - Bezdružice
Horská chata XL - Mariánská
Boulder v síti - Praha 3

Prodejny
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Rock Point Vaňkovka - Brno
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 vlastina stěna kde zmizelo topo z lezce?20.11.2014
kam zmizelo prosím schéma Vlastičky??
dík
 Re: vlastina stěna kde zmizelo topo z lezce?21.11.2014
?

 Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Mám v plánu si pořídit nové cepíny a rozhoduji se mezi těmito.
Podělte se prosím o osobní zkušenosti s nimi. Díky
 Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Ahoj Pavle,
Nomicy
+ plusy.. nastavitelná rukojeť podle velikosti úchopu navíc se sk
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Ahoj Aggy,
díky za vyčerpávající odpověď. Chci to i do hor a ty Nomicy mi také přijdou pro op
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Nomic do hor je blbost, na to jsou Quarky. Ty jsou i dobré na ledy.
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Je to na tom, co ti vyhovuje lépe, ale také si myslím, že Nomicy pro účel "i do hor" nejso
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
Když do hor, tak Grivel Light Machine.
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
A jakou lezeš v horách obtížnost? Podle ní se vhodný typ cepínů může značně lišit.
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Neni pravdou, ze by Fusion nemely stavitelnou rukojet. Je to jine nez Nomicu, ale trochu se velikost
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
čerpal jsem u Fusionu jen z fotek, v rukou jsem je neměl. Na kladivo to vypadá :)
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Podle obrázků se radí celkem blbě.
     Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Ještě že si velmi zásadně přispěl do diskuze.. nepodepsaný jedinče.
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Hlavně, že jsi se podepsal. To tě velmi zhmotňuje a zároveň zvýší kvalitu tvého názoru.
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Novej Fusion? Kde jsi ho videl? Ani na BD stránkách nic takovýho není ...
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
"Novej" Fusion je ten zelenej. Fusion 1 byl oranzovej.
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Máš nějaký konkrétnější postřeh k těm Trangům, když píšeš, že jsou úžasný? Nelezl jsem s nima, tak b
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Fuel, ale donedávna tom říkali Fusion 2
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
Ahoj!
Napsal by si něco k těm Trangům? Dost se mi líbí, ale zatím jsem je viděl jen na fotce
 Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Já to vyřešil Nomiky na ledy, Quarky na alpské lezení.
Mají shodné hroty a tak se dají i při
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
Šel bych do Petzlu. A asi Quark. Mám tři roky a maximální spokojenost.

 Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Mám v plánu si pořídit nové cepíny a rozhoduji se mezi těmito.
Podělte se prosím o osobní zkušenosti s nimi. Díky

 Španielsko prosinec leden20.11.2014
Ahojte. Sme dvaja a hladame niekoho kto by sa chcel pridat do auta na lezecky vylet do Spanielska v termine od 18teho decembra(prosince) do cca plus minus polky januara(ledna) :-). Podla pocasia a dohody skusit nieco po ceste vo Fancuzku pripadne na sever

 Balkna podruhe - diky za postrehy!20.11.2014
Kluci, tak jeste jednou, jelikoz resim krome balkny i prachy, tak mam na vyber z tehle dvou z druhy ruky: http://www.pinterest.com/han

 Srajda lano20.11.2014
ahoj, beal i tendon po nějakým čase měknou, sračkovatí. máte někdo zkušenost s lanem, co si zachová tvar ale zároveń neskončí jako drát?
 Re: Srajda lano20.11.2014
edelweis, edelrid
 Re: Srajda lano20.11.2014
edelweis, edelrid
  Re: Srajda lano20.11.2014
Edelweiss = 90% Beal. Obojí stejný majitel. Beal a tendon velký rozdíl.
 Re: Srajda lano20.11.2014
A myslíš, že existuje lano, které budeš mít na věky? P.S. S Bealem mám velmi dobré zkušenosti, horší
  Re: Srajda lano20.11.2014
na věky ne, ale přijde mi škoda by lano který ještě ani nechlupatí tak už zevnitř žvejkačkovatělo. o
   Re: Srajda lano20.11.2014
Tendon mi taky u středu rozměknul - lezu na něm zatím jenom rok... máte někdo zkušenosti, jak velký
   Re: Srajda lano21.11.2014
Zvejkačkujou ty levné modely, např. Edlinger. Kup si vyšší řadu: Booster, Stinger.
    Re: Srajda lano21.11.2014
ale booster a stingáč jsou tenký, já lezu tak na desítkách, aby to hned enšlo do háje. a taky jsem t
    Re: Srajda lano21.11.2014
tendon hattrick mi úplně levnej nepřijde, přesto měkne. master jakbymet
     Re: Srajda lano21.11.2014
Tendon je horší než Beal, jestli nechceš tenký, lehký lano (ač nechápu důvod a nedůvěru za důvod nep
      Re: Srajda lano22.11.2014
jeden top gun doma mám, lezem na parťákovým, kde se po odrbání konců krásně povolil oplet po celý dý
      Re: Srajda lano26.11.2014
Ale jo, top gun dobrej, ale jen když s ním lezeš tak jednou za měsíc, pak ti opravdu vydrží dlouho..
 Re: Srajda lano21.11.2014
Po bealech, tendonech a mamutech už jen sterling...
  Re: Srajda lano25.11.2014
Lezl jsem snad na všech zmiňovaných značkách a jednoznačně největší životnost jsem zaznamenal u ster
 Re: Srajda lano26.11.2014
Ono je těžký si vybrat - měkká lana se hadrovatí a rozpadá se u nich oplet. Dělá to třeba Tnedon Mas

 stáhnutí filmů19.11.2014
Stáhnout ldejaký film se dá na stránce http://www.filmycz.cz/ . Snad ti to pomůže!

 Ta3 - podmínky19.11.2014
Nevíte jaké jsou teď sněhové podmínky v Tatrách?
díky. Že to bude stát za h.vn. vím, jen se mi nechce bručet doma. Díky. 
 Re: Ta3 - podmínky20.11.2014
regulerni zasnezena zima

 Balkna - jakou?19.11.2014
Ahojte, prosim o radu. Chci priteli koupit balknu na posilovani a rozhoduju se mezi Ocunem http://www.ocun.cz/en/product
 Re: Balkna - jakou?19.11.2014
Tady máš něco o deskách "
 Re: Balkna - jakou?19.11.2014
beastmaker
 Re: Balkna - jakou?19.11.2014
beastmaker
  Re: Balkna - jakou?19.11.2014
Aix mám a nijak mě neuchvátil, je to pro mě hodně oblé a přijde mi, že to hodně klouže. V obchodě se
 Re: Balkna - jakou?19.11.2014
Pořád je to ještě Transgression.
 Re: Balkna - jakou?20.11.2014
mně nejvíc sedí makak 04, je to základní typ, ale má krásný zaplouváky po stranách vhodný na shyby i
 Re: Balkna - jakou?20.11.2014
Kluci, tak jeste jednou, jelikoz resim krome balkny i prachy, tak mam na vyber z tehle dvou z druhy
  Re: Balkna - jakou?20.11.2014
Ahoj, nevim, mně se nelíbí ani jedna. Na domácí visení mi přijde nejlepší dřevo (viz i odkaz výše).
  Re: Balkna - jakou?20.11.2014
Ahoj,
mám tu žíhanou balknu a vyhovuje mi množství "chytů" i jejich odsazení. Jsou
 Re: Balkna - jakou?20.11.2014
není lepší si něco nakonfigurovat podle potřeb? příklad tady
  Re: Balkna - jakou?20.11.2014
Diky, ale on prave drevenou nechce...
   Re: Balkna - jakou?20.11.2014
to je chyba ty jsou nejlepsi

 peakclimber - výzvy19.11.2014
Ahoj,
dáváme dohromady nový webovky http://cs.peakclimber.com a docela rychle jsme vyčerpali všechny možné horské výzvy, které jsme znali
 Re: peakclimber - výzvy19.11.2014
To tedy opravdu začínáte. Chybí např. Říp, České Středohoří vůbec, i spousta menších vrcholů, kam se
  Re: peakclimber - výzvy20.11.2014
No mě se to líbí, dobrý nápad. Jen koukám, že těch účastníků máte málo, až budu mít trošku času, tak
 Re: peakclimber - výzvy20.11.2014
 Re: peakclimber - výzvy20.11.2014
Všechny věže v Saských pískovcích

1   ...   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 vlastina stěna kde zmizelo topo z lezce?
kam zmizelo prosím schéma Vlastičky??
dík
upír19:51:18 20.11.2014
odpovědět 
 Re: vlastina stěna kde zmizelo topo z lezce?
?
santa17:02:56 21.11.2014
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Taky zapláče | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (6)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1268 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi