Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Francouzske lezecke stranky 26.11.2014 kairn.com
planetegrimpe.fr
Lezecky Smichoff 25.11.2014 Ahoj,
Jsem debil a vcera po 20:00 jsem na Smichovske stene nechal lezecky (asi satna), zelene La Sportiva Tarantula, slusne osoupane na vnitrni strane nartu..
K memu prekvapeni tam ale nic takoveho dnes nenasli.
Moc ne
  Re: Lezecky Smichoff 25.11.2014 Na smíchově se krade, to je známá věc. Jednou mi tam obrali sedák a moje karable tam byla v pujčovně
  Re: Lezecky Smichoff 26.11.2014 Jsem zapoměl podražené LS miura VS na bigwallu a také se nenašly .... :(
  Re: Lezecky Smichoff 26.11.2014 Na Klajdě v Brně jsem nechal čepici, starou, noname, citová vazba, a taky se nenašla. Lidi seberou c
  Re: Lezecky Smichoff 26.11.2014 Krade se všude, kde jsou lidi. Nicméně už jsem nechala na Smíchově taky kde co a nakonec se to vždyc
    Re: Lezecky Smichoff 26.11.2014 Já na Smíchově nechal sluchátka za 2000. Nálezce je dal do ztrát a v pohodě jsem je našel. Takže né
    Re: Lezecky Smichoff 27.11.2014 Ja na Smichove nechal (postupne) lano, sedak (nekolikrat), lezky (hodnekrat), termosku, batoh s komp
  Re: Lezecky Smichoff 27.11.2014 mně někdo na smíchově strčil do boty belay glasses. no pochopil jsem to jakože je mám jít dát do ztr
Kompenzační cvičení na lokty 24.11.2014 Má někdo nějaký tip na dobré kompenzační cvičení na bolestivé lokty? Protahuji a snažím se o zahřátí před lezením, ale i tak mě to ve vyšší intenzitě bouldrování začíná bolet a limitovat... DÍK.
  Re: Kompenzační cvičení na lokty 24.11.2014 Ahoj.
Jestli tě nebolí přímo kloub, ale svalové úpony (většinou to bývají úpony na laterálním
  Re: Kompenzační cvičení na lokty 24.11.2014 Tak tohle by mě taky zajímalo. Jeden týpek mi doporučil protáčet lokty při zaťatých pěstích a loketn
    Re: Kompenzační cvičení na lokty 24.11.2014 Poměrně dost by pomohlo, pro všechny kteří by ti třeba rádi poradili, kdyby jsi napsal kde přesně tě
  Re: Kompenzační cvičení na lokty 25.11.2014 Jako se vsim prvni rada by mela byt: jdi za doktorem. Kazdopadne aniz bys to vic specifikoval, nejde
    Re: Kompenzační cvičení na lokty 25.11.2014 trochu mimo temy, ale ake su podla vas najlepsie cviky na ziskanie sily v rukach(okrem lezenia) ktor
      Re: Kompenzační cvičení na lokty 25.11.2014 Není síly bez velkých vah (dle možností), tedy aby se ti při třetím opakování lehce zatmělo před oči
Millstätterhütte 23.11.2014 Ahoj nevíte někdo zda a jaký je winterraum na Millstätterhütte je to nad Millstätter See. Popř jaké to tam je na skialp. Díky
    Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 ale noha za lanem by ho obrátila už v první fázi pádu, když padal přes cvaklý přes preso, ne?
      Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 Je to noha za lanem. Jakmile se lano napne přetočí ho to hlavou dolů.
  Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 jasná absence prsáku
    Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 ty ses taky prsak... uz od nadlezeni expresky mel lano spatne, ale to k lezemi patri... uz te vidim
    Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 ty ses taky prsak... uz od nadlezeni expresky mel lano spatne, ale to k lezemi patri... uz te vidim
  Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 Tipnul bych to na tu nohu za lanem, něco podobného ještě umí to když se člověk naváže jenom do nohav
    Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 22.11.2014 oko na sedaku je mysleno pro jisteni, uvazovat se mas pres obe oka, kterymi je provleknuto prave to
      Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 24.11.2014 To už je dávno vyráceny mytus.
        Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 24.11.2014 Pokud tedy včas měníš sedák.. Jinak je celkem fajn zůstat viset aspoň za to na oko na pásku když už
  Re: Tlama s dopadem hlavou dolu 24.11.2014 Noha za lanem. Za nohu to zatáhne až když se lano napne. Mmch. s přilbou by si nedal do rypáku ale d
Jak do zdi chyty místo balkny? 22.11.2014 zvažuju naákup balkny, ale reálně vím, že nevyužiju ani třetinu jejích možností. Tak si říkám co koupit jen chyty a ty na zdi obměňovat. No ale co s ukotvením do zdi? vydrží mi kovová hmoždina ve zdi i častý výměny chytů? co to decentně pojistit chemkou?<
  Re: Jak do zdi chyty místo balkny? 22.11.2014 Zdar já mám v panelu chyty na expanzních nýtech co se používaj do skály. některý nýty tam sou skoro
    Re: Jak do zdi chyty místo balkny? 22.11.2014 přes základovou desku (aix, amuerte...)
  Re: Jak do zdi chyty místo balkny? 24.11.2014 Dal bych desku a až do ní chyty.
  Re: Jak do zdi chyty místo balkny? 26.11.2014 určitě je lepší dát je do desky a tu naklopit - nebudeš se drbat lokatama o zed (pokud budeš mít chy
AO v aktualním reflexu 21.11.2014 Ahoj, nemohl by prosim nekdo, kdo si koupil aktualni cislo reflexu ofotit rozhovor s Adamem Ondrou..? díky!
  Re: AO v aktualním reflexu 21.11.2014 Já si ho koupím :-)
  Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 pošli mi číslo účtu, pošlu ti dvacku, ať si ho můžeš koupit. jsem sice bez práce, ale s náma sockama
    Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 :-) ja poslu taky dvacku, at si borec muze k tomu poctenicku otevrit lahvace!
    Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 treba je hv v zahranici..
      Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 a sirotek:(
  Re: AO v aktualním reflexu 25.11.2014 Zbytecna utrata. Rozhovor o obecne znamych zalezitostech. Tedy pro toho, kdo trochu sleduje sportovn
    Re: AO v aktualním reflexu 25.11.2014 Vnímám to stejně. Přečtené za pár minut a nic moc nového.
      Re: AO v aktualním reflexu 25.11.2014 článek pro mudly bývá pro zainteresované méně zajímavý...
Otázka na Skalaky 21.11.2014 Ahoj,
Určitě z Vás někdo ví, jestli ma cesta Pulp Fiction(Xb) od Špeka ve Skalaku na Dračí vez RP přelez ? Popřípadě Kdo a kdy ? Díky za info... (P.S. - máme s kamarádem spor)
  Re: Otázka na Skalaky 21.11.2014 Já si myslím, ale nevím to jistě, že má přelez Marcel Toman (ten z toho hodně diskutovaného videa).
  Re: Otázka na Skalaky 21.11.2014 No tak teď se na to určitě budou stát fronty :-)
1
...
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: