Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
47. 10037
48.Pelikán 10013
49.Zaoral 9994
Bouldry:
47.Chovanová 9153
48.Ondra 9134
49.Skočdopole 9103
Hory:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230982 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Adr vs Teplice vs Ostaš01.12.2014
Liší se nějak tyhle lokalitky kvalitou písku? (rozuměj nejen tvrdostí, ale i porézností, barvou, apod).

Věže v adru mi subjektivně přijdou hladší, tmavší, teplice zas poreznější, vyšisovanější - jakoby obesraný od holubů - jižní stěny - víc
 Re: Adr vs Teplice vs Ostaš01.12.2014
Místo keců na lezci doporučuju Atlas pískovcových skalních měst. A ano, jdi si tam něco vylézt a uvi
 Re: Adr vs Teplice vs Ostaš01.12.2014
 Re: Adr vs Teplice vs Ostaš02.12.2014
prosím nejezdi tam, jistě se najde cela řada umělých stěn kde jsou kvalitní,porézní a dokonce i bare
  Re: Adr vs Teplice vs Ostaš02.12.2014
Z geologickýho pohledu jsou odlišný pouze Broumovský stěny, jedná se o jinou vrstvu...to co jsi vyjm
   Re: Adr vs Teplice vs Ostaš02.12.2014
No až udělají ferratu na Indiána v Adršpachu, tak tam třeba i něco zajímavého bude. Ač se to zdá neu
    Re: Adr vs Teplice vs Ostaš02.12.2014
nejde o Indiana, ale o skaly kolem
     Re: Adr vs Teplice vs Ostaš02.12.2014
Máš pravdu, jedná se o Planetárium, Severku a Squaw.
    Re: Adr vs Teplice vs Ostaš02.12.2014
To vypada zajimave, ale vic se tesim, az postavi extremni ferratu v udolni stene Kapelnika. Neco jak
  Re: Adr vs Teplice vs Ostaš02.12.2014
to tě zklamu, líbí se mi tam docela dost, a už leta;), jen jsem se zatím neměl šanci vidět věže zezh
   Re: Adr vs Teplice vs Ostaš02.12.2014
Na netu nějaký foto z vejšky je :). Jinak ta ferata se chystá. bude to traverz z Planetária přes squ

 Péřovka na sportovky a bouldering01.12.2014
Ahoj, máte někdo dobrou a doporučeníhodnou péřovku na (pod)zimní lezení a bouldering? Dámskou, značky libovolné, spíš teplejší. Dík.
 Re: Péřovka na sportovky a bouldering01.12.2014
Manželka má Mountain Equipment Vega (3. rokem) a je s ní moc spokojená.
 Re: Péřovka na sportovky a bouldering01.12.2014
indoor, nebo outdoor?
  Re: Péřovka na sportovky a bouldering01.12.2014
Indoor nebo outdoor? COŽE? Jako ze si někdo koupí péřovku na indoor bouldering?
   Re: Péřovka na sportovky a bouldering01.12.2014
Určitě, letošní trend jsou nevytápěné haly. To je nový trend. Je to blíž k přírodě. Když je zima, ta
    Re: Péřovka na sportovky a bouldering01.12.2014
skoč do pracovních oděvů, mají tam péřovky za dobrou cena a kvalita je dobrá
     Re: Péřovka na sportovky a bouldering02.12.2014
Přesně, používaj kvalitní husí peří 725 cuins, DRW materiál, spoustu vychytávek a cena do 2000.
      Re: Péřovka na sportovky a bouldering03.12.2014
:D
 Re: Péřovka na sportovky a bouldering02.12.2014
Ahoj,
před třema rokama jsem koupil v decathlonu pářovku za 17stovek / byla na půlu/.
 Re: Péřovka na sportovky a bouldering02.12.2014
dokud nevíme barvu tvého kulichu, těžko ti můžeme poradit péřovku na bouldering
 Re: Péřovka na sportovky a bouldering03.12.2014
Koupila jsem si bundu MALACHOWSKI ultralight lady jacket. Je lehká a malá ve složeném stavu - prakti

 Termíny v technickém lezení kniha/web01.12.2014
Zdar, jakou by jste doporučili knihu (klidně stránku) s metodikou technickýho lezení v češtině? Potřebuju dohledat názvy termínů atd. a v češtině to prostě nemůžu najít? Cam hook, Bat hook, Bolthanger a další. Díky moc za odpovědi
 Re: Termíny v technickém lezení kniha/web01.12.2014
Ahoj,
třeba pomůže :
  Re: Termíny v technickém lezení kniha/web02.12.2014
No zrovna katalogy bych jako nějaký etalon nedoporučoval. Ti co ty překlady dělají si ty názvy prost
 Re: Termíny v technickém lezení kniha/web01.12.2014
Myslím že k některým termínům český překlad prostě neexistuje- třeba camhook, tomu se prostě řiká ke
  Re: Termíny v technickém lezení kniha/web02.12.2014
Závěsný háček spárový. Nejlépe napiš, u kterých pomůcek neznáš český používaný název a prober to s t
 Re: Termíny v technickém lezení kniha/web01.12.2014
Zkus toto:
 Re: Termíny v technickém lezení kniha/web01.12.2014
Spousta metodických videí:

  Re: Termíny v technickém lezení kniha/web02.12.2014
Tak jasný supertopo od chrise znám, ten odkaz zajímavej celkem mi to připomíná bigwall guide od chad
   Re: Termíny v technickém lezení kniha/web02.12.2014
pokud budes mluvit s nekym, kdo trochu technicky lezeni praktikuje, pak "necestine" bude n
    Re: Termíny v technickém lezení kniha/web02.12.2014
Např. když si to chce člověk koupit a nemá ten název toho co chce koupit tak se to blbě kupuje. O to
     Re: Termíny v technickém lezení kniha/web02.12.2014
Jediná kniha v češtině co jsem našel je bakalářská práce Ondry Beneše , pokud víte o něčem dalšim kl
     Re: Termíny v technickém lezení kniha/web02.12.2014
Jediná kniha v češtině co jsem našel je bakalářská práce Ondry Beneše , pokud víte o něčem dalšim kl

 Taschachhaus - ledovec01.12.2014
Ahoj, plánujeme na léto akci v Pitztalu s dětma (9-12) a jednu etapu chceme dát od Taschachhaus na horní stanici lanovky, nemáte to někdo prošlé? Je tam kousek po ledovci, ale přišlo mi že tam chodí i turisti bez výbavy. Případně, není to až moc velká zab
 Re: Taschachhaus - ledovec01.12.2014
Jsou tam trhliny. Jdete tam az bude odtatej snih a trhliny viditelny. Jak mas vymyslenej postup v si
  Re: Taschachhaus - ledovec02.12.2014
Je to mohutný ledovec s velkými trhlinami, zasněžený dlouho do léta, běžně se tam chodí navázaní na
  Re: Taschachhaus - ledovec02.12.2014
Turisti zde
   Re: Taschachhaus - ledovec02.12.2014
Teď jsem se díval na mapu a má odpověď plynula z toho, že jsem ten ledovec jel v zimě dolů na lyžích
   Re: Taschachhaus - ledovec02.12.2014
Jsou tam hluboké trhliny a když jsou ještě zasněžené, tak právě ten příčný přechod přes ledovec je b
    Re: Taschachhaus - ledovec02.12.2014
Ja teda nevim Kubo. Ale pohled na maps.kompass.at, kde je jak turisticka, tak fotomapa, mne teda sta
     Re: Taschachhaus - ledovec03.12.2014
Našel jsem tuhle fotku
      Re: Taschachhaus - ledovec03.12.2014
Aha, tak jsem koukal na to video spatne. Ta varianta z videa je oznacena v mape tou cervenou sipkou,
       Re: Taschachhaus - ledovec03.12.2014
Jasný, je to na mě. I tak díky za info, beru to jako že to zřejmě půjde ale ještě vyhodnotíme na mís
   Re: Taschachhaus - ledovec03.12.2014
Běž s nima radši na zmrzlinu. Budou radši a havrani budou mít míň práce...

 I ve Španělsku na pískovec bez magnezia01.12.2014
Zákaz používání magnezia je v nové vyhlášce pro lezení v Albarracínu. Plus nějaké další restrikce.
 Re: I ve Španělsku ...01.12.2014
Existuje nějaký zdroj téhle informace, nebo je to jen takový zoufalý anonymní výkřik.
  Re: I ve Španělsku ...01.12.2014
Zdroj 8a.nu, no je to hodně smutný, prostě nějakýmu košiláčovi z ochrany přírody se nelíbily bílý fl
   Re: I ve Španělsku ...01.12.2014
a ještě tam někdo píše v diskuzi,že už se nemůže spát na parkovištích ani v autě! Tak tohle jestli j
    Re: I ve Španělsku ...01.12.2014
Po zavíračce probrat u supermarketu kontejner s prošlými potravinami, tak tomu říkám byznys. To jim
     Re: I ve Španělsku ...01.12.2014
Ty seš jouda, byl si tedˇ někdy venku? Anebo přímo v Albarracinu? Tohle se dělalo fakt dávno, teď už
      Re: I ve Španělsku ...01.12.2014
Kroť se, evidentně jsi to dělal taky.
     Re: I ve Španělsku ...01.12.2014
Ty seš jouda, byl si tedˇ někdy venku? Anebo přímo v Albarracinu? Tohle se dělalo fakt dávno, teď už
  Re: I ve Španělsku ...01.12.2014
  Re: I ve Španělsku ...01.12.2014
 poutka sedáku01.12.2014
Ahoj, může mi někdo říct, jak důležitá jsou materiálová poutka na sedáku z hlediska jejich tvaru, rozložení, umístění apod. Chci pořídit sedák a vždy to skončí na tom, že se leknu těch poutek - někde jsou dle mě moc malé, někde zas moc vzadu, někde látkov
 Re: poutka sedáku01.12.2014
jediny problem, co jsem kdy viděl na poutkach, bylo, když plastová potka přeřezala nitě, kterymi byl
 Re: poutka sedáku01.12.2014
ja to nikdy neresil a to uz mam asi 10 sedak... ani nevim, jestli jsem nekdy mel 2 sedaky stejne zna
 Re: poutka sedáku01.12.2014
jen ma zkusenost, ze je na prd kdyz ti sedak "podava" matros dopredu (jak pises), bo ti pa
  Re: poutka sedáku01.12.2014
Mně jde hlavně o pohodlnost při delším sezení, slaňování apod. a to třeba i na úkor hmotnosti, což b
   Re: poutka sedáku02.12.2014
muzes si nasit poutka na prsak, nebo veset matros na nejakou smyci pres rameno, coz je aspon pro me
    Re: poutka sedáku02.12.2014
Ja to obcas taky resim smyci, zvlast v horach, ale i tak je dobre, kdyz se na poutka neco vleze. A u
    Re: poutka sedáku02.12.2014
Ja to obcas taky resim smyci, zvlast v horach, ale i tak je dobre, kdyz se na poutka neco vleze. A u

 Jaké lano od Lanexu?30.11.2014
Ahoj, prosil bych na tip (zkušenosti) na lano od Lanexu, převážně na umělou stěnu. Díky Mira
 Re: Jaké lano od Lanexu?30.11.2014
Hattrick 10,2 Nezničitelné.
 Re: Jaké lano od Lanexu?30.11.2014
Hattrick 10,2 po půlročním lezení 2x týdně chlupatí, měkne a hůř se cvaká.

Doporučuji
 Re: Jaké lano od Lanexu?30.11.2014
A proč zrovna od Lanexu? Ber Beal Wall Master nebo Beal Wall School.
 Re: Jaké lano od Lanexu?30.11.2014
Beal nebo Lanex, beztak se to vyrábí na jedné mašině.
  Re: Jaké lano od Lanexu?30.11.2014
Nesmysl. Lanex má svoji továrnu a Beal má svoji továrnu.
 Re: Jaké lano od Lanexu?01.12.2014
Edelweiss. Nej lano co jsem zatím měl...
  Re: Jaké lano od Lanexu?01.12.2014
Edelweiss Energy 9,5...vyborne lano
 Re: Jaké lano od Lanexu?01.12.2014
Tendon Ambition, priemer aký Ti vyhovuje. Kupujem od nich tento model odkedy leziem a ešte stále nap
 Re: Jaké lano od Lanexu?01.12.2014
Když už je tady ta diskuse, nevíte někdo, jaký je rozdíl mezi lany Tendon Hattric 9.7 a Master 9.7?
  Re: Jaké lano od Lanexu?01.12.2014
neliší se jiným stylem pletení, popř. že hattrick má oplet přichycen k jádru?
  Re: Jaké lano od Lanexu?01.12.2014
oboje je dělaný technologií SBS opletu (stejně jako třeba ambition 10.0 - to jen perlička:) - rozdíl
  Re: Jaké lano od Lanexu?01.12.2014
PS: teflonová úprava cca po dvou měsících odejde do věčných lovišť, pak je to normální lano. řešil b
  Re: Jaké lano od Lanexu?04.12.2014
Rozdíly mezi Hattrickem 9,7 a master 9,7 je docela zásadní.
Hattrick9,7 - je pleteny SBS tech
   Re: Jaké lano od Lanexu?04.12.2014
Praskne mi lano když poškodím oplet? To abych se začal bát. :-)
    Re: Jaké lano od Lanexu?04.12.2014
Ondro ty jantare :-)
víš o tom, že nosná část lana je schovaná pod opletem? Že tam je spleť n
     Re: Jaké lano od Lanexu?04.12.2014
Hosi doporucuju dohledat videa o testovani lan s technologii Unicore (Beal). Mozna vam vice napovi o
     Re: Jaké lano od Lanexu?04.12.2014
Hosi doporucuju dohledat videa o testovani lan s technologii Unicore (Beal). Mozna vam vice napovi o
      Re: Jaké lano od Lanexu?05.12.2014
Díval jsi se na to video? Co se tak stalo hrozného? Prasklo jádro lana? Ne. Pouze šplhadlo projelo s
       Re: Jaké lano od Lanexu?05.12.2014
Oplet má opravdu jen minimální podíl na nosnosti lana. Je to něco jako kůže na těle...
     Re: Jaké lano od Lanexu?05.12.2014
No... Oplet ma na svedomi cca. 30% nosnosti lana.
      Re: Jaké lano od Lanexu?05.12.2014
No...metodika uvádí 20% ale pořád ti ještě dost materiálu zbyde abys přežil. Bych tu bezpečnost zas
       Re: Jaké lano od Lanexu?05.12.2014
No ono sice oplet má nějaký podíl na celkové pevnosti ale vyzkoušej poškodit oplet a zůstat jen na j
        Re: Jaké lano od Lanexu?05.12.2014
Já nezpochybňuju význam opletu, jen konstatuji že když drbneš oplet máš pořád dost velkou bezpečnost
        Re: Jaké lano od Lanexu?05.12.2014
Viset na laně krterýmu rupne oplet je na posrání, ale to je jen psychologie. Pokud je jádro OK tak t
 Re: Jaké lano od Lanexu?01.12.2014
nejlépe žádné :D
  Re: Jaké lano od Lanexu?01.12.2014
Nějaké důvody? :-)

 deníček- Hudy stěna Brno26.11.2014
Zdar, podařilo se vám někomu založit si deníček na stránkách nové stěny v Brně? Vyplním údaje dám odeslat a nic se nestane.
 Re: deníček- Hudy stěna Brno26.11.2014
Deníček na umělce :-D
 Re: deníček- Hudy stěna Brno26.11.2014
Je tam IT problem, na jeho odstraneni se pracuje.
Dame na strankach vedet jak bude vse ok.
  Re: deníček- Hudy stěna Brno27.11.2014
Není špatný dát vědět, i když něco není ok. Aby se lidi zbytečně nesnažili.
   Re: deníček- Hudy stěna Brno27.11.2014
No prave. Vsechny devitky tam prelezu pouze pote co denicek zprovozni, jinak me to ani nehne. ;-)
    Re: deníček- Hudy stěna Brno29.11.2014
nesnažili registrovat ty jelito :-). ale jasně, bez deníčku tam nemá cenu ani chodit, natož lézt :-)
 Re: deníček- Hudy stěna Brno27.11.2014
Když se nic nestane, tak se nic neděje.
  Re: deníček- Hudy stěna Brno28.11.2014
IT problem odstranen, vse funguje jak ma
Radek
 Re: deníček- Hudy stěna Brno29.11.2014
Deníček už je funkční ....

 lano Tendon Master 9.126.11.2014
Ahoj, chtěl bych se zeptat na lano Tendon Master 9.1. Máte s ním někdo osobní zkušenost a nějakou dobu používáte? Chci pořídit lano 80m, nebude tak často používané jako kratší. Teď mají v Lanexu 20% slevu, tak vychází asi na 3700 Kč. Tak přemýšlím, jestli
 Re: lano Tendon Master 9.127.11.2014
V několika posledních letech si známí na Tendon stěžují. Já neměl konkrétně tento typ lana, ale s Te
  Re: lano Tendon Master 9.127.11.2014
Jokeru bych se vyhýbal, na ten se podíváš a odejde mu oplet. Master mám 8.9 a 9.2, ta vydržela dost.
   Re: lano Tendon Master 9.128.11.2014
Já mám s Jokerem opačné zkušenosti. Drží dobře.
 Re: lano Tendon Master 9.127.11.2014
Kdyby byla jistota, že je to evoluce lana Master 9.2, tak ho mile rád doporučím. Už 4 roky ho mám v
  Re: lano Tendon Master 9.127.11.2014
Pokud do lana nepadáš, tak bych teda slova "lano dostává kouř" asi moc nepoužíval. Maximál
 Re: lano Tendon Master 9.128.11.2014
Pokud bude 9,1 stejně kvalitní jako 9,2, mohu jen doporučit. Master 9,2 bylo nejlepší lano, co jsem
  Re: lano Tendon Master 9.128.11.2014
Práveže má velkú rázovú silu.
   Re: lano Tendon Master 9.128.11.2014
Jojo, pravda.

Master 9,1 mm: max. rázová síla - na jednoducho 9 kN, váha 56 g/m, dyn
  Re: lano Tendon Master 9.129.11.2014
Stinger je boží, ale bušmeni chtěj často tenčí lano a softmoveři tlustší.

 Eiger26.11.2014
starší vydáni časopisu věnované výstupu na eiger.
Můžete mi napsat,pokud víte ve kterém z českých horočasopisu to bylo,rád bych ho sehnal-dík
 Re: Eiger26.11.2014
ahoj,myslím že to bylo speciální číslo Everestu.
  Re: Eiger27.11.2014
Bylo to v časopisu Adventure.
   Re: Eiger27.11.2014
Ahoj,
doporučuju knihu "Bílý pavouk" od H.Harrera, je tam celá historie lezení na E
    Re: Eiger27.11.2014
Ano, byl to special Adventure, pekne udelane, chtelo by to vic takoveho cteni, ikdyz Montana ted pos
    Re: Eiger27.11.2014
není tam kompletní, neměl všechny data
 Re: Eiger27.11.2014
Doporučuju mrknout sem, je to 360 stupnový pohled na celou výstupovku severkou Eigeru. Je to jeden z
  Re: Eiger27.11.2014
Ano,vím že to byl výřez z několika výstupu, všem děkuji za pozitivni info,bez negativniho.

1   ...   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Adr vs Teplice vs Ostaš
Liší se nějak tyhle lokalitky kvalitou písku? (rozuměj nejen tvrdostí, ale i porézností, barvou, apod).

Věže v adru mi subjektivně přijdou hladší, tmavší, teplice zas poreznější, vyšisovanější - jakoby obesraný od holubů - jižní stěny - víc sluníčka?
Ale je to jen subjektivně.

prosím bez keců, že si tam mam vylízt;)
Lomikámen18:28:13 01.12.2014
odpovědět 
 Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
Místo keců na lezci doporučuju Atlas pískovcových skalních měst. A ano, jdi si tam něco vylézt a uvidíš sám. Dokonce i v těch oblastech se to liší obvod od obvodu, neřkuli skála od skály :)
m.19:22:39 01.12.2014
odpovědět 
 Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
www.piskari.cz
Míra20:00:27 01.12.2014
odpovědět 
 Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
prosím nejezdi tam, jistě se najde cela řada umělých stěn kde jsou kvalitní,porézní a dokonce i barevné chyty.
V Adru ani nikde jinde na Broumovsku by se ti nelibilo
08:27:03 02.12.2014
odpovědět 
  Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
Z geologickýho pohledu jsou odlišný pouze Broumovský stěny, jedná se o jinou vrstvu...to co jsi vyjmenoval je jedna parta, která se ale místně může lišit...I v rámci dílči oblasti. A opravdu sem nejezdi, není tu nic zajímavýho ;-) :-)
Karby08:36:31 02.12.2014
odpovědět 
   Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
No až udělají ferratu na Indiána v Adršpachu, tak tam třeba i něco zajímavého bude. Ač se to zdá neuvěřitelné, tak se nejedná se o žert!
Míra09:31:35 02.12.2014
odpovědět 
    Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
nejde o Indiana, ale o skaly kolem
09:42:05 02.12.2014
odpovědět 
     Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
Máš pravdu, jedná se o Planetárium, Severku a Squaw.
Míra09:48:57 02.12.2014
odpovědět 
    Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
To vypada zajimave, ale vic se tesim, az postavi extremni ferratu v udolni stene Kapelnika. Neco jako Johann na Dach.
11:15:47 02.12.2014
odpovědět 
  Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
to tě zklamu, líbí se mi tam docela dost, a už leta;), jen jsem se zatím neměl šanci vidět věže zezhora
lomik09:49:31 02.12.2014
odpovědět 
   Re: Adr vs Teplice vs Ostaš
Na netu nějaký foto z vejšky je :). Jinak ta ferata se chystá. bude to traverz z Planetária přes squaw na indiána. Odtud lanovka na Wihanovu věž u jezera z ní klouzajda do vody. Vstupný je jen Kilo, rodinný vstup dvě kila.
Začínáme v květnu a těšte se i na další atrakce !
Jíra10:25:57 02.12.2014
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče | Taky zapláče | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (38)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (10)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1269 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi