Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Matterhorn - severní stěna 08.12.2014 Ahoj, pokud je tady někdo, kdo opravdu lezl severní stěnu Matterhornu (cesta bří Schmidů), chci se zeptat, jak je to s jištěním ve skalní pasáži. Jsou potřeba skoby nebo stačí friendy a vklíněnce? Pokud skoby ano, jaké? Je v cestě nějaké jištění ponechané
  Re: Matterhorn - severní stěna 08.12.2014 Zavolej mi na 603810600
Radek
    Re: Matterhorn - severní stěna 09.12.2014 Myslím, že by to zajímalo i ostatní- třeba jen ze zvědavosti...
      Re: Matterhorn - severní stěna 10.12.2014 Jo to urcitě. :-) lze si ale udělat obrázek z nejednoho videa
  Re: Batoh Pieps 13.12.2014 Teoreticky je to jedno, protože batoh zatím není a nebude v prodeji.
  Re: Reverso*ATC 08.12.2014 je to buřt, s guidem se mi jen o něco líp manipuluje s tlustším lanem (rozuměj ojetá 10.5)
vy
  Re: Reverso*ATC 08.12.2014 Rozhodne atc - ma lepe udelany ocko na jisteni druholezce. Navic vic vydrzi..
    Re: Reverso*ATC 08.12.2014 Mám už několik let reverso a všechno v pořádku. Odolnost i jištění druholezce ze štandu je naprosto
      Re: Reverso*ATC 08.12.2014 ja presel na GriGri a neztezuju si ;) takze mam ted sedivy ATC Guide na prodej za 350Kc, kdyby nekdo
        Re: Reverso*ATC 08.12.2014 Co si neztěžuješ? Obě jistítka jsou poměrně jednoduchá, není důvod si něco ztěžovat.
        Re: Reverso*ATC 09.12.2014 vojto, odkud jsi?
        Re: Reverso*ATC 09.12.2014 A jak slaňuješ? Jak jistíš s dvojčaty?
          Re: Reverso*ATC 09.12.2014 proč by to na překližce dělal?
          Re: Reverso*ATC 09.12.2014 Ty lezeš v Juře s dvojčaty? A proč bych slaňoval když mě spolulezec spustí?
            Re: Reverso*ATC 09.12.2014 Takhle by slo pokracovat donekonecna. Ty lezes jenom v Jure? (ne vsude je pravidlo, ze nahore se mas
  Re: Reverso*ATC 08.12.2014 Hele, to snad musíš vědět ty, co lezeš a jak to budeš používat. Každé z těch jistítek je jiné, pro n
    Re: Reverso*ATC 09.12.2014 To mi teda ten zásadní rozdíl vysvětli - já vidím pouze rozdíly, který nestojej za řeč.
      Re: Reverso*ATC 10.12.2014 Tak zrovna od tebe bych to nečekal - na stěny je to jedno, ale tam nepotřebuješ dražší varianty s ok
  Re: Reverso*ATC 08.12.2014 Na Hudy blogu najdeš test jistítek, je tam docela pěkně srovnané reverso a guide.
Já mám gui
  Re: Reverso*ATC 08.12.2014 Zvaž taky Edelrid Mega Jul. Má to všechny funkce reversa plus samoblokaci navíc. A je to prakticky z
  Re: Reverso*ATC 09.12.2014 s atc se mi s 10.2 lanem subjektivně pracovbalo líp, jistítko je líp tvarovaný, obě jsou sice do 10.
    Re: Reverso*ATC 09.12.2014 jsem z Brna
  Re: Reverso*ATC 09.12.2014 Ahoj.
Používám mnoho jistítek od Smartu až po novinky jako Camp Matic (dokonalejší Grigri).
  Re: Reverso*ATC 09.12.2014 Reverso ma lepsi brzdici ucinek pri, jisteni prvolezce, pri pouziti hodne tenkych lan (dvojcata, pu
    Re: Reverso*ATC 10.12.2014 Ještě jeden tip: Simond toucan 2. Mám jak Reverso, tak Toucan2 a Toucan lépe pracuje se silnějšími l
Vanoceee! 08.12.2014 Take uz se tesite na vanocni filmy a pohadky oslavujici lasku a mir, prerusovane kazdych deset minut reklamami oslavujicimi chamtivost a plytvani?
  Re: Vanoceee! 08.12.2014 Ne, na telku nečučím :-)
    Re: Vanoceee! 08.12.2014 Lupo, vyběhni ven a zchlaď se. Prospěje ti to!
Fjallraven Polar 2015 07.12.2014 Ahoj lezci,
Znáte expedici Fjällrävan Polar? Jde o týdenní trénink na severu Nórska a pak překonání 300km trasy do Laponska na psích zápřazích. Pokud rádi překonáváte samých sebe a máte rádi zimu nebo zvířata, doporučuji. Jediné co potřebu
ubytko finale 07.12.2014 Zdar, nevíte nekdo o nejakem ubytku ve finale ligure jinem nez kemp v kopcu? chceme tam jet od 27-5.1 a ted jsme si tak uvedomili jaka je vlastne vecer tma a ze to bude u auta dojeb. jasne ze umim guglit a najit spoustu hotelu a rikal jsem si treba jestli
  Re: ubytko finale 07.12.2014 Doporucuji se poptat primo v kramech s lezeckym matrosem a v kavarnach. Lide tam maji docela prehled
  Re: ubytko finale 07.12.2014 Ahojte,
môžem doporučiť apartmány Casa Barbara nad centrom Finale. Spali sme tam pred
plakáty 07.12.2014 Ahoj, nevíte kde se dají sehnat plakáty Gullicha/Hill a pod.?
  Re: článek 06.12.2014 Na lezci ???? Tady neproběhlo ani info o naší největší boulder akci mejcup.
  Re: článek 07.12.2014 2 mezery ...
... kolikátý že je rok? 1764 ????????? :-/
    Re: článek 08.12.2014 asi nechodíte na FB
Poděkování z BB 05.12.2014 Zdar, včera večer - čtvrtek jsem si v BB zkurvil kotník a dost mi tam pomohl jeden člověk. Martin z FTVS. Páč na tebe nemám jiný kontakt tak tímto fakt díky. Bylo mi celkem šoufl a dost to bodlo, jak jsi u mně byl. Pokud ho někdo znáte, pls. vyřiďte.
  Re: Poděkování z BB 05.12.2014 Nebyl to spíš Pepíno? Přeju brzké uzdravení.
  Re: Poděkování z BB 05.12.2014 Čus,
Byl to Martin Dvořák. Určitě mu to vyřídim ;)
Dej vědět, jak se ti daří. Vypadalo
    Re: Poděkování z BB 07.12.2014 Díky. Na běhání si asi chvilku počkám. 6-8 týdnů sádry a pak RHB. Kotník zlomený a nějaký přetrhaný.
      Re: Poděkování z BB 07.12.2014 Kdysi se mi stalo něco podobného, kontrolovaný seskok z vršku boulderu, do martace (nová, v pohodě,
  Re: Poděkování z BB 05.12.2014 Taky přeju brzké uzdravení, drž se.
povolený oplet 04.12.2014 Hoj,
jako první lano (90% použité na překližce), jsem koupil nějaký levný Tendon. No a co se nestalo - povolil oplet natolik, že to vypadá jako jedna z těch erárních bestií, které ani nejdou pořádně založit. Bohužel k tomu došlo přesně uprostřed (I
  Re: povolený oplet 04.12.2014 tendon je levný celý, vyhoď ho a kup jiné,tipy tu jistě najdeš, jinak se s tím budeš zbytečně trápit
    Re: povolený oplet 05.12.2014 Na Lezci je teď v době nákupu dárků nějaká kampaň proti Tendonu?
      Re: povolený oplet 05.12.2014 Já bych řekl, že nejde o kampaň, ale o zkušenosti.
      Re: povolený oplet 05.12.2014 kampaň nevím, u nás se tomu říká osobní zkušenosti:x
  Re: povolený oplet 04.12.2014 Co chceš slyšet, jak to opravit? Je to lano, spotřební zboží... lez na tom, řezej ho dokud to jde, a
    Re: povolený oplet 05.12.2014 No ptám se proto, že chci slyšet, zdali když na tom třeba 10 slaním, tak se mi to podaří posunout až
      Re: povolený oplet 05.12.2014 Nechal bych si to na nějakou houpačku, backup na highline, či lanovku.
Nebo bych to řízl v pů
  Re: povolený oplet 05.12.2014 hoj. řízni to na půl a cancour používej na výlety na šutry místo bouldermatky. Z druhý půlky si naře
  Re: povolený oplet 06.12.2014 si kup lano na preklizku píprláku. a nebo pod na skalu ty píprláků, tam třeba nebudeš furt spoustet
    Re: povolený oplet 07.12.2014 Copak se nam tu mnozi za podivny druh...?
      Re: povolený oplet 07.12.2014 Jedná se o druh poctivého horolezce, poddruh blbus horibilis, který stojí výhradně pod skálou, odkud
1
...
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
...
2263
Vanoceee! Take uz se tesite na vanocni filmy a pohadky oslavujici lasku a mir, prerusovane kazdych deset minut reklamami oslavujicimi chamtivost a plytvani? lupa 16:33:49 08.12.2014odpovědět
  Re: Vanoceee! Ne, na telku nečučím :-) 16:45:52 08.12.2014odpovědět
    Re: Vanoceee! Lupo, vyběhni ven a zchlaď se. Prospěje ti to! F. 16:55:23 08.12.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: