LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230836 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Hotel Praha - Broumov - Broumov
K2 - stěna už neexistuje - Plzeň
Bouldercafe stěna už neexistuje - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Havířov
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Rukavice na alpské lezení10.12.2014
Ahoj, je to rok a půl co jsem sundal cca 30 kg a potýkám se s tím, že pořád mrznu. Mrznu ale tak, že i kolem nuly mám například modrá nehtová lůžka a zima na ruce je můj nejvíce limitující faktor. Lezu hlavně po horách, cepíny, mačky atd. Ať už ledovcové
 Re: Rukavice na alpské lezení10.12.2014
Osobní zkušenost nemám, ale zkoušel jsi chemické hřející polštářky do rukavic? Měly by vydržet hřát
 Re: Rukavice na alpské lezení10.12.2014
Nebo to pojmi inovativně:
 Re: Rukavice na alpské lezení10.12.2014
Nebo zkus triprstove rukavice. Kdyz jsou dobre usite, mas v nich citlivost dost podobnou klasickym p
 Re: Rukavice na alpské lezení11.12.2014
Není špatné si pod rukavice co používáš dát ještě tenounké termorukavice. Neztratíš cit pro visení n

 LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
ahoj, máte někdo zkušenosti s LS futura na který je použitý No edge? Jde to do háje rycghlejc než lepička s hranama? Adam Ondra někde tvrdí, že naiopak vydrží dýl, ale fakt je, že je lepička o tu hranu slabší. Výrobce udává asi 2,3mm
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
mam zkusenosti i s LS Speedster a LS Futura. Oba typy vydrzi cca 30-50% delsi dobu, nez treba LS Miu
  Re: LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
a podlepovals znova verzi no-edge? bylo to okej?
   Re: LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
vsak je to tam napsany :) jo, poslal jsem je do Restdeje a vypadaly jak novy! a vlastnosti mely asi
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
Výdrž Futur není špatná.
Nedokážu od pasu střelit číslo v procentech jako předřečník, ale min
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Speedster i Futura. Podle mého subjektivního pohledu vydrží fakt víc, než srovnatelně účinná lezka.
  Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Stran pocitů z lezení, mě se v No Edge leze dobře, lépe než v klasice. Miluju ten pocit "zamáčk
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Futury používám asi rok a půl a jsem s nima maximálně spokojený. Jestli se prolízají rychleji než os
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Používám Futury. Leze se v nich dobře, ustát toho jde hodně, ovšem v případě mikrodírek a jiných mal
  Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
můžeš víc rozvíst podlep klasiky no edgem? jde do kytek tvarově nebo funkčně? uvažuju že podlepim RP
   Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Heh, asi jsem napsal moc dlouhé souvětí, jde o 3 samostatné věty:


---Polepení
    Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
no druhá věc je jestli vůbec rest no edgem klasiky podlepuje, jestli to neumí jen o speedsterů a fut
     Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Uz jsem se jich na to i ptal. Shoudou nahod jsem tak chtel zkusit take nechat podlepit Ozeny od RP.
    Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
není vlastně no edge každá lezka která se oleze???
     Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Ani ne.
     Re: LS Futura No edge - zkušenosti11.12.2014
Taky bych řekl, že ani ne. Ta špička funguje prostě trochu jinak.

 Zátěžová vesta09.12.2014
Čau, nemá někdo tip na dobrou (aby závaží netlačila) zátěžovou vestu, cca 10kg? Měl jsem v ruce vestu od Piran Sport, ale přijde mi už drahá h

 skialp vázání pro děti09.12.2014
mám dotazec, a to, jestli některé sehnatelné skialpové vázání (tj. nové či ojeté) nabízí v kombinaci s přiměřenou mírou bezpečnostnosti i nastavení na dětskou nohu a nízkou vypínací sílu, tedy přesněji existuje-li vázání nastavitelné na délku boty 240mm a
 Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
Ve světě outdooru 4/2014 je článek o vázkách najdeš i na netu píší tam že Plum jako jediný nabízí d
  Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
díky, o Plumu vím, ale ten je moc utáhnutej, já bych potřeboval nastavení 2,5, bo chci aby to bylo p
   Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
Experiment na dětech, natož vlastních je na draka. Ale pokud lze na Dynafitu upgradovat na "nek
    Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
díky! experimenty na dětech chci dělat s rozumem, a nechci tedy zasahovat do mechanismu nastavení sí
     Re: skialp vázání pro děti10.12.2014
zkus zavolat do namche, kamoš si tam jednou pujčoval skitrab s dětským pjurkem.
     Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
Downgradovat počet dětí ?? :)
Ne, že bys je měl zrovna zardousit, ale vždycky jedno zlobí víc
 Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
Silvretta vyráběla dětské vázání ve verzi Pure. Ale koukám že i google toho moc nenachází.
 Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
Silvretta Pure Kidz - DIN 2-4. Už se nevyrábí, ale třeba někde ve frcu; - no sehnat to asi nebude le
 Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
vložky do vázání se pořád prodávají např. v SP SPORT nebo SKIALPSHOP. Ale je to drahé a těžké. Kdysi
  Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
díky!
ta vložka do vázání je kompromis, a jako každej kompromis má své mouchy, kromě hmotnost
   Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
Taky jsem nakonec upravil S404...
K té vypínací síle: bylo by zajímavé to nechat změřit ve s
    Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
no, možná to je cesta... že bych matce mých dětí sebral její starý prkna s S400 a za stokorunu to ně
     Re: skialp vázání pro děti16.12.2014
Co tohle?
     Re: skialp vázání pro děti16.12.2014
Co tohle?
     Re: skialp vázání pro děti16.12.2014
Co tohle?
      Re: skialp vázání pro děti16.12.2014
jo, o tom vím. trošku velké (od 256 mm - snad se p. Sacha nebude zlobit že prozradím údaj z e-malové
       Re: skialp vázání pro děti - dobrá zpráva07.02.2015
Informace pro ty, kteří shánějí dětský skialpový vázko: od zimy 2016 (snad už ta příští?) jej bude v

 Provance o Vánocích???09.12.2014
Zdravím lezeckou obec.

Myšlenka: Místo cukroví a vařunky výlet za teplem (relativní pojem) a lezením (absolutně).
Termín: 25.prosince.-4.ledna (4 dny jsou pracovní)
Lokalita: Provance (s otazníkem, varianta: Itálie, dle aktuá
 Re: Provance o Vánocích???09.12.2014
Provence.
No a v listopadu v Provence napršelo půl metru, tak bych nejdřív zkontroloval, co j
  Re: Provance o Vánocích???09.12.2014
nemaluj čerta na zeď! ..už je tady pomalu sucho, takže bon voyage..!
  Re: Provence o Vánocích???13.12.2014
Díky, nějak to teď řešíme a nevíme... jsou ohlasy, že je hrozně zateklo... Jakékoli (hlavně pozitivn
   Re: Provence o Vánocích???14.12.2014
Už je to lepší a předpověď je slušná. Záleží, co hledáte za obtížnost. Šestky jsou suché, osmy mokré
    Re: Provence o Vánocích???14.12.2014
A devitky uplne suche.
 Re: Provance o Vánocích???09.12.2014
O čem chceš diskutovat? Jeďte.
  Re: Provance o Vánocích???13.12.2014
a mrzněte!
 Re: Provance o Vánocích???13.12.2014
...a pak ze lidi nemaj prachy!
  Re: Provance o Vánocích???13.12.2014
Tos mě pobavila, Socko! :-) Kdybys potřebovala návod, jak neutrácet za kraviny a jak si zařídit levn

 Bouldrovani Jeseniky08.12.2014
Ahoj, nevite o nejakem bouldrovani v Jesenikach? Idealne s nejakym nakresem/pruvodcem
Dik
 Re: Bouldrovani Jeseniky08.12.2014
 Matterhorn - severní stěna08.12.2014
Ahoj, pokud je tady někdo, kdo opravdu lezl severní stěnu Matterhornu (cesta bří Schmidů), chci se zeptat, jak je to s jištěním ve skalní pasáži. Jsou potřeba skoby nebo stačí friendy a vklíněnce? Pokud skoby ano, jaké? Je v cestě nějaké jištění ponechané
 Re: Matterhorn - severní stěna08.12.2014
Zavolej mi na 603810600
Radek
  Re: Matterhorn - severní stěna09.12.2014
Myslím, že by to zajímalo i ostatní- třeba jen ze zvědavosti...
   Re: Matterhorn - severní stěna10.12.2014
Jo to urcitě. :-) lze si ale udělat obrázek z nejednoho videa
    Re: Matterhorn - severní stěna10.12.2014
Treba tady
 Batoh Pieps08.12.2014
Ahoj, nemá někdo Pieps JetForce ToutPro 34 - http://www.pips.cz/batohy/pieps- jetforce-tour-pro-34.html
Zajímalo by mě kolik je v
 Re: Batoh Pieps13.12.2014
Teoreticky je to jedno, protože batoh zatím není a nebude v prodeji.
  Re: Batoh Pieps13.12.2014
 Reverso*ATC08.12.2014
Reverso nebo ATC guide? Máte nějakou zkušenost?
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
je to buřt, s guidem se mi jen o něco líp manipuluje s tlustším lanem (rozuměj ojetá 10.5)
vy
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
Rozhodne atc - ma lepe udelany ocko na jisteni druholezce. Navic vic vydrzi..
  Re: Reverso*ATC08.12.2014
Mám už několik let reverso a všechno v pořádku. Odolnost i jištění druholezce ze štandu je naprosto
   Re: Reverso*ATC08.12.2014
ja presel na GriGri a neztezuju si ;) takze mam ted sedivy ATC Guide na prodej za 350Kc, kdyby nekdo
    Re: Reverso*ATC08.12.2014
Co si neztěžuješ? Obě jistítka jsou poměrně jednoduchá, není důvod si něco ztěžovat.
    Re: Reverso*ATC09.12.2014
vojto, odkud jsi?
    Re: Reverso*ATC09.12.2014
A jak slaňuješ? Jak jistíš s dvojčaty?
     Re: Reverso*ATC09.12.2014
proč by to na překližce dělal?
     Re: Reverso*ATC09.12.2014
Ty lezeš v Juře s dvojčaty? A proč bych slaňoval když mě spolulezec spustí?
      Re: Reverso*ATC09.12.2014
Takhle by slo pokracovat donekonecna. Ty lezes jenom v Jure? (ne vsude je pravidlo, ze nahore se mas
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
Hele, to snad musíš vědět ty, co lezeš a jak to budeš používat. Každé z těch jistítek je jiné, pro n
  Re: Reverso*ATC09.12.2014
To mi teda ten zásadní rozdíl vysvětli - já vidím pouze rozdíly, který nestojej za řeč.
   Re: Reverso*ATC10.12.2014
Tak zrovna od tebe bych to nečekal - na stěny je to jedno, ale tam nepotřebuješ dražší varianty s ok
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
Na Hudy blogu najdeš test jistítek, je tam docela pěkně srovnané reverso a guide.
Já mám gui
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
Zvaž taky Edelrid Mega Jul. Má to všechny funkce reversa plus samoblokaci navíc. A je to prakticky z
 Re: Reverso*ATC09.12.2014
s atc se mi s 10.2 lanem subjektivně pracovbalo líp, jistítko je líp tvarovaný, obě jsou sice do 10.
  Re: Reverso*ATC09.12.2014
jsem z Brna
 Re: Reverso*ATC09.12.2014
Ahoj.
Používám mnoho jistítek od Smartu až po novinky jako Camp Matic (dokonalejší Grigri).
 Re: Reverso*ATC09.12.2014
Reverso ma lepsi brzdici ucinek pri, jisteni prvolezce, pri pouziti hodne tenkych lan (dvojcata, pu
  Re: Reverso*ATC10.12.2014
Ještě jeden tip: Simond toucan 2. Mám jak Reverso, tak Toucan2 a Toucan lépe pracuje se silnějšími l

 Vanoceee!08.12.2014
Take uz se tesite na vanocni filmy a pohadky oslavujici lasku a mir, prerusovane kazdych deset minut reklamami oslavujicimi chamtivost a plytvani?
 Re: Vanoceee!08.12.2014
Ne, na telku nečučím :-)
  Re: Vanoceee!08.12.2014
Lupo, vyběhni ven a zchlaď se. Prospěje ti to!

1   ...   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 skialp vázání pro děti
mám dotazec, a to, jestli některé sehnatelné skialpové vázání (tj. nové či ojeté) nabízí v kombinaci s přiměřenou mírou bezpečnostnosti i nastavení na dětskou nohu a nízkou vypínací sílu, tedy přesněji existuje-li vázání nastavitelné na délku boty 240mm a vypínací sílu 2,5. jediné, co mě zatím napadlo, je klasická silvretta 400/404, která by ovšem musela být ve velikosti XS, a na tu by se ještě muselo vlítnout pilníkem a dodělat zoubky na nosnících. neexistuje něco modernějšího a sehnatelného? ideálně použitelné jako jediné vázání i na sjezdovku, ale to bych asi chtěl příliš...
o takzvané vložce do vázání vím, není to špatné, ale už se to nevyrábí a bazarové je ouzkej profil(dvě mám půjčené a potřeboval bych splašit třetí), a druhak je to další krám navíc a další kilogramy navíc.
Lukas B.14:15:30 09.12.2014
odpovědět 
 Re: skialp vázání pro děti
Ve světě outdooru 4/2014 je článek o vázkách najdeš i na netu píší tam že Plum jako jediný nabízí dětskou verzi techu DIN 3,5 - 7 na váhu pod 65kg. Záleží jak velké by to děcko bylo.
Dan16:36:43 09.12.2014
odpovědět 
  Re: skialp vázání pro děti
díky, o Plumu vím, ale ten je moc utáhnutej, já bych potřeboval nastavení 2,5, bo chci aby to bylo při sjezdu bezpečnostní. a navíc Plum potřebuje inserty na Techa a ty se na tak malý boty zas tak běžně nedělají.
Lukas B.16:40:44 09.12.2014
odpovědět 
   Re: skialp vázání pro děti
Experiment na dětech, natož vlastních je na draka. Ale pokud lze na Dynafitu upgradovat na "nekonečnou" vypínací sílu patu tím, že nahradím pružinu válcem... Tak by šel i downgrade s pružinou o nižší tuhosti. Mám pocit, že Kuba Turek měl nějaké dětské Marker vázko, které se vkládalo do klasického sjezdového vázání.
 vonkreuz22:09:49 09.12.2014
odpovědět 
    Re: skialp vázání pro děti
díky! experimenty na dětech chci dělat s rozumem, a nechci tedy zasahovat do mechanismu nastavení síly, měnit pružiny a dělat všeliké další podobné pitomosti. nastavení rozsahu u klasické staré silvretty (nebo zkrácení nosníků na pure kidz) je maximum toho co bych považoval za rozumné a samozřejmě nejradši nebudu bastlit vůbec.

chachachachá, rada obrátit se na KT je dobrá, už mi půjčil dvoje vložky do vázání. jenomže já mám tři děti :).
Lukas B.22:31:27 09.12.2014
odpovědět 
     Re: skialp vázání pro děti
zkus zavolat do namche, kamoš si tam jednou pujčoval skitrab s dětským pjurkem.
mara21:17:12 10.12.2014
odpovědět 
     Re: skialp vázání pro děti
Downgradovat počet dětí ?? :)
Ne, že bys je měl zrovna zardousit, ale vždycky jedno zlobí víc než ty ostatní, tak ho prostě necháš za trest doma, a je to. - Kdo nemá vázání, hůl si vždycky najde.
Aldo07:31:01 11.12.2014
odpovědět 
 Re: skialp vázání pro děti
Silvretta vyráběla dětské vázání ve verzi Pure. Ale koukám že i google toho moc nenachází.
Kulasek20:07:11 09.12.2014
odpovědět 
 Re: skialp vázání pro děti
Silvretta Pure Kidz - DIN 2-4. Už se nevyrábí, ale třeba někde ve frcu; - no sehnat to asi nebude legrace. Pochybuju, že existuje jiný skitouringový vázko s tak nízkým dinem.
honza20:42:54 09.12.2014
odpovědět 
 Re: skialp vázání pro děti
vložky do vázání se pořád prodávají např. v SP SPORT nebo SKIALPSHOP. Ale je to drahé a těžké. Kdysi jsme nějakou jinou zkoušeli, nepříjemné bylo i to, že bota je moc vysoko nad lyží. Silvretta Pure Kidz je podle mne lepší volba. Ale spousta skialp vázání má vypínací sílu od stupně 3, problém je spíš s tou délkou, která by se musela upravovat.
V10:54:01 11.12.2014
odpovědět 
  Re: skialp vázání pro děti
díky!
ta vložka do vázání je kompromis, a jako každej kompromis má své mouchy, kromě hmotnosti třeba velmi nepohodlnou chůzi po rovině. takhle, půjčenému na zuby nehledím, ale kupovat do za půltřetího tisíce se mi fakt nechce, to si představuju, že do toho bych se měl vejít s tou ojetou 404 XS nebo Pure kidz, a upravit délku není problém (u pure kidz zkrácení nosníku, u 404 stačí udělat pilníkem nové vroubky).
Lukas12:22:20 11.12.2014
odpovědět 
   Re: skialp vázání pro děti
Taky jsem nakonec upravil S404...
K té vypínací síle: bylo by zajímavé to nechat změřit ve skiservise, hlavně u starších použitých vázáních. Někde jsem četl o tom, že stupnice na sjezdových vázáních je orientační a skutečnost se liší i o 50%.
V13:25:28 11.12.2014
odpovědět 
    Re: skialp vázání pro děti
no, možná to je cesta... že bych matce mých dětí sebral její starý prkna s S400 a za stokorunu to někde v skiservisu nechal projet trhačkou... možná bych se divil.
Lukas B.14:28:18 11.12.2014
odpovědět 
     Re: skialp vázání pro děti
Co tohle? http://www.sachasport.cz/ pouzite-skialpove-lyze/ 747-lyze-detske-axces-s-vazanim-silvretta-505-pasy.html
14:36:17 16.12.2014
odpovědět 
     Re: skialp vázání pro děti
Co tohle? http://www.sachasport.cz/ pouzite-skialpove-lyze/ 747-lyze-detske-axces-s-vazanim-silvretta-505-pasy.html
14:36:18 16.12.2014
odpovědět 
     Re: skialp vázání pro děti
Co tohle? http://www.sachasport.cz/ pouzite-skialpove-lyze/ 747-lyze-detske-axces-s-vazanim-silvretta- 505-pasy.html
14:36:22 16.12.2014
odpovědět 
      Re: skialp vázání pro děti
jo, o tom vím. trošku velké (od 256 mm - snad se p. Sacha nebude zlobit že prozradím údaj z e-malové komunikace). ale díky.
Lukas B.19:47:08 16.12.2014
odpovědět 
       Re: skialp vázání pro děti - dobrá zpráva
Informace pro ty, kteří shánějí dětský skialpový vázko: od zimy 2016 (snad už ta příští?) jej bude vyrábět Hagan pod názvem Z02 Junior. DIN 2 - 7 , délka 225 - 280 mm nebo tak nějak. Vyhazuje všude na vše strany, takže i na sjezdovku ok.
honza13:27:49 07.02.2015
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi