LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230832 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
BoulderClub Brno - Brno
Boulder centrum VUT v Brně - Brno
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1
HUDYsport - Praha 5
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Rukavice na alpské lezení10.12.2014
Ahoj, je to rok a půl co jsem sundal cca 30 kg a potýkám se s tím, že pořád mrznu. Mrznu ale tak, že i kolem nuly mám například modrá nehtová lůžka a zima na ruce je můj nejvíce limitující faktor. Lezu hlavně po horách, cepíny, mačky atd. Ať už ledovcové
 Re: Rukavice na alpské lezení10.12.2014
Osobní zkušenost nemám, ale zkoušel jsi chemické hřející polštářky do rukavic? Měly by vydržet hřát
 Re: Rukavice na alpské lezení10.12.2014
Nebo to pojmi inovativně:
 Re: Rukavice na alpské lezení10.12.2014
Nebo zkus triprstove rukavice. Kdyz jsou dobre usite, mas v nich citlivost dost podobnou klasickym p
 Re: Rukavice na alpské lezení11.12.2014
Není špatné si pod rukavice co používáš dát ještě tenounké termorukavice. Neztratíš cit pro visení n

 LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
ahoj, máte někdo zkušenosti s LS futura na který je použitý No edge? Jde to do háje rycghlejc než lepička s hranama? Adam Ondra někde tvrdí, že naiopak vydrží dýl, ale fakt je, že je lepička o tu hranu slabší. Výrobce udává asi 2,3mm
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
mam zkusenosti i s LS Speedster a LS Futura. Oba typy vydrzi cca 30-50% delsi dobu, nez treba LS Miu
  Re: LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
a podlepovals znova verzi no-edge? bylo to okej?
   Re: LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
vsak je to tam napsany :) jo, poslal jsem je do Restdeje a vypadaly jak novy! a vlastnosti mely asi
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti09.12.2014
Výdrž Futur není špatná.
Nedokážu od pasu střelit číslo v procentech jako předřečník, ale min
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Speedster i Futura. Podle mého subjektivního pohledu vydrží fakt víc, než srovnatelně účinná lezka.
  Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Stran pocitů z lezení, mě se v No Edge leze dobře, lépe než v klasice. Miluju ten pocit "zamáčk
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Futury používám asi rok a půl a jsem s nima maximálně spokojený. Jestli se prolízají rychleji než os
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Používám Futury. Leze se v nich dobře, ustát toho jde hodně, ovšem v případě mikrodírek a jiných mal
  Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
můžeš víc rozvíst podlep klasiky no edgem? jde do kytek tvarově nebo funkčně? uvažuju že podlepim RP
   Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Heh, asi jsem napsal moc dlouhé souvětí, jde o 3 samostatné věty:


---Polepení
    Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
no druhá věc je jestli vůbec rest no edgem klasiky podlepuje, jestli to neumí jen o speedsterů a fut
     Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Uz jsem se jich na to i ptal. Shoudou nahod jsem tak chtel zkusit take nechat podlepit Ozeny od RP.
    Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
není vlastně no edge každá lezka která se oleze???
     Re: LS Futura No edge - zkušenosti10.12.2014
Ani ne.
     Re: LS Futura No edge - zkušenosti11.12.2014
Taky bych řekl, že ani ne. Ta špička funguje prostě trochu jinak.

 Zátěžová vesta09.12.2014
Čau, nemá někdo tip na dobrou (aby závaží netlačila) zátěžovou vestu, cca 10kg? Měl jsem v ruce vestu od Piran Sport, ale přijde mi už drahá h

 skialp vázání pro děti09.12.2014
mám dotazec, a to, jestli některé sehnatelné skialpové vázání (tj. nové či ojeté) nabízí v kombinaci s přiměřenou mírou bezpečnostnosti i nastavení na dětskou nohu a nízkou vypínací sílu, tedy přesněji existuje-li vázání nastavitelné na délku boty 240mm a
 Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
Ve světě outdooru 4/2014 je článek o vázkách najdeš i na netu píší tam že Plum jako jediný nabízí d
  Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
díky, o Plumu vím, ale ten je moc utáhnutej, já bych potřeboval nastavení 2,5, bo chci aby to bylo p
   Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
Experiment na dětech, natož vlastních je na draka. Ale pokud lze na Dynafitu upgradovat na "nek
    Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
díky! experimenty na dětech chci dělat s rozumem, a nechci tedy zasahovat do mechanismu nastavení sí
     Re: skialp vázání pro děti10.12.2014
zkus zavolat do namche, kamoš si tam jednou pujčoval skitrab s dětským pjurkem.
     Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
Downgradovat počet dětí ?? :)
Ne, že bys je měl zrovna zardousit, ale vždycky jedno zlobí víc
 Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
Silvretta vyráběla dětské vázání ve verzi Pure. Ale koukám že i google toho moc nenachází.
 Re: skialp vázání pro děti09.12.2014
Silvretta Pure Kidz - DIN 2-4. Už se nevyrábí, ale třeba někde ve frcu; - no sehnat to asi nebude le
 Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
vložky do vázání se pořád prodávají např. v SP SPORT nebo SKIALPSHOP. Ale je to drahé a těžké. Kdysi
  Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
díky!
ta vložka do vázání je kompromis, a jako každej kompromis má své mouchy, kromě hmotnost
   Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
Taky jsem nakonec upravil S404...
K té vypínací síle: bylo by zajímavé to nechat změřit ve s
    Re: skialp vázání pro děti11.12.2014
no, možná to je cesta... že bych matce mých dětí sebral její starý prkna s S400 a za stokorunu to ně
     Re: skialp vázání pro děti16.12.2014
Co tohle?
     Re: skialp vázání pro děti16.12.2014
Co tohle?
     Re: skialp vázání pro děti16.12.2014
Co tohle?
      Re: skialp vázání pro děti16.12.2014
jo, o tom vím. trošku velké (od 256 mm - snad se p. Sacha nebude zlobit že prozradím údaj z e-malové
       Re: skialp vázání pro děti - dobrá zpráva07.02.2015
Informace pro ty, kteří shánějí dětský skialpový vázko: od zimy 2016 (snad už ta příští?) jej bude v

 Provance o Vánocích???09.12.2014
Zdravím lezeckou obec.

Myšlenka: Místo cukroví a vařunky výlet za teplem (relativní pojem) a lezením (absolutně).
Termín: 25.prosince.-4.ledna (4 dny jsou pracovní)
Lokalita: Provance (s otazníkem, varianta: Itálie, dle aktuá
 Re: Provance o Vánocích???09.12.2014
Provence.
No a v listopadu v Provence napršelo půl metru, tak bych nejdřív zkontroloval, co j
  Re: Provance o Vánocích???09.12.2014
nemaluj čerta na zeď! ..už je tady pomalu sucho, takže bon voyage..!
  Re: Provence o Vánocích???13.12.2014
Díky, nějak to teď řešíme a nevíme... jsou ohlasy, že je hrozně zateklo... Jakékoli (hlavně pozitivn
   Re: Provence o Vánocích???14.12.2014
Už je to lepší a předpověď je slušná. Záleží, co hledáte za obtížnost. Šestky jsou suché, osmy mokré
    Re: Provence o Vánocích???14.12.2014
A devitky uplne suche.
 Re: Provance o Vánocích???09.12.2014
O čem chceš diskutovat? Jeďte.
  Re: Provance o Vánocích???13.12.2014
a mrzněte!
 Re: Provance o Vánocích???13.12.2014
...a pak ze lidi nemaj prachy!
  Re: Provance o Vánocích???13.12.2014
Tos mě pobavila, Socko! :-) Kdybys potřebovala návod, jak neutrácet za kraviny a jak si zařídit levn

 Bouldrovani Jeseniky08.12.2014
Ahoj, nevite o nejakem bouldrovani v Jesenikach? Idealne s nejakym nakresem/pruvodcem
Dik
 Re: Bouldrovani Jeseniky08.12.2014
 Matterhorn - severní stěna08.12.2014
Ahoj, pokud je tady někdo, kdo opravdu lezl severní stěnu Matterhornu (cesta bří Schmidů), chci se zeptat, jak je to s jištěním ve skalní pasáži. Jsou potřeba skoby nebo stačí friendy a vklíněnce? Pokud skoby ano, jaké? Je v cestě nějaké jištění ponechané
 Re: Matterhorn - severní stěna08.12.2014
Zavolej mi na 603810600
Radek
  Re: Matterhorn - severní stěna09.12.2014
Myslím, že by to zajímalo i ostatní- třeba jen ze zvědavosti...
   Re: Matterhorn - severní stěna10.12.2014
Jo to urcitě. :-) lze si ale udělat obrázek z nejednoho videa
    Re: Matterhorn - severní stěna10.12.2014
Treba tady
 Batoh Pieps08.12.2014
Ahoj, nemá někdo Pieps JetForce ToutPro 34 - http://www.pips.cz/batohy/pieps- jetforce-tour-pro-34.html
Zajímalo by mě kolik je v
 Re: Batoh Pieps13.12.2014
Teoreticky je to jedno, protože batoh zatím není a nebude v prodeji.
  Re: Batoh Pieps13.12.2014
 Reverso*ATC08.12.2014
Reverso nebo ATC guide? Máte nějakou zkušenost?
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
je to buřt, s guidem se mi jen o něco líp manipuluje s tlustším lanem (rozuměj ojetá 10.5)
vy
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
Rozhodne atc - ma lepe udelany ocko na jisteni druholezce. Navic vic vydrzi..
  Re: Reverso*ATC08.12.2014
Mám už několik let reverso a všechno v pořádku. Odolnost i jištění druholezce ze štandu je naprosto
   Re: Reverso*ATC08.12.2014
ja presel na GriGri a neztezuju si ;) takze mam ted sedivy ATC Guide na prodej za 350Kc, kdyby nekdo
    Re: Reverso*ATC08.12.2014
Co si neztěžuješ? Obě jistítka jsou poměrně jednoduchá, není důvod si něco ztěžovat.
    Re: Reverso*ATC09.12.2014
vojto, odkud jsi?
    Re: Reverso*ATC09.12.2014
A jak slaňuješ? Jak jistíš s dvojčaty?
     Re: Reverso*ATC09.12.2014
proč by to na překližce dělal?
     Re: Reverso*ATC09.12.2014
Ty lezeš v Juře s dvojčaty? A proč bych slaňoval když mě spolulezec spustí?
      Re: Reverso*ATC09.12.2014
Takhle by slo pokracovat donekonecna. Ty lezes jenom v Jure? (ne vsude je pravidlo, ze nahore se mas
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
Hele, to snad musíš vědět ty, co lezeš a jak to budeš používat. Každé z těch jistítek je jiné, pro n
  Re: Reverso*ATC09.12.2014
To mi teda ten zásadní rozdíl vysvětli - já vidím pouze rozdíly, který nestojej za řeč.
   Re: Reverso*ATC10.12.2014
Tak zrovna od tebe bych to nečekal - na stěny je to jedno, ale tam nepotřebuješ dražší varianty s ok
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
Na Hudy blogu najdeš test jistítek, je tam docela pěkně srovnané reverso a guide.
Já mám gui
 Re: Reverso*ATC08.12.2014
Zvaž taky Edelrid Mega Jul. Má to všechny funkce reversa plus samoblokaci navíc. A je to prakticky z
 Re: Reverso*ATC09.12.2014
s atc se mi s 10.2 lanem subjektivně pracovbalo líp, jistítko je líp tvarovaný, obě jsou sice do 10.
  Re: Reverso*ATC09.12.2014
jsem z Brna
 Re: Reverso*ATC09.12.2014
Ahoj.
Používám mnoho jistítek od Smartu až po novinky jako Camp Matic (dokonalejší Grigri).
 Re: Reverso*ATC09.12.2014
Reverso ma lepsi brzdici ucinek pri, jisteni prvolezce, pri pouziti hodne tenkych lan (dvojcata, pu
  Re: Reverso*ATC10.12.2014
Ještě jeden tip: Simond toucan 2. Mám jak Reverso, tak Toucan2 a Toucan lépe pracuje se silnějšími l

 Vanoceee!08.12.2014
Take uz se tesite na vanocni filmy a pohadky oslavujici lasku a mir, prerusovane kazdych deset minut reklamami oslavujicimi chamtivost a plytvani?
 Re: Vanoceee!08.12.2014
Ne, na telku nečučím :-)
  Re: Vanoceee!08.12.2014
Lupo, vyběhni ven a zchlaď se. Prospěje ti to!

1   ...   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 LS Futura No edge - zkušenosti
ahoj, máte někdo zkušenosti s LS futura na který je použitý No edge? Jde to do háje rycghlejc než lepička s hranama? Adam Ondra někde tvrdí, že naiopak vydrží dýl, ale fakt je, že je lepička o tu hranu slabší. Výrobce udává asi 2,3mm
Vyžle21:47:44 09.12.2014
odpovědět 
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti
mam zkusenosti i s LS Speedster a LS Futura. Oba typy vydrzi cca 30-50% delsi dobu, nez treba LS Miura. Ja uprednostnuji Speedster, sedi lede na pate a i tvarovani je nejake lepsi. Ikdyz prolezu prvni vrstvu gumy, na bouldrovce se da jeste porad dobre zalezt i v te spodni. (Trosku vic klouze, ale ne vyrazne). Pak putuji na jedno podlepeni do Restdeje a pak do kose :)
no edge21:54:13 09.12.2014
odpovědět 
  Re: LS Futura No edge - zkušenosti
a podlepovals znova verzi no-edge? bylo to okej?
22:14:48 09.12.2014
odpovědět 
   Re: LS Futura No edge - zkušenosti
vsak je to tam napsany :) jo, poslal jsem je do Restdeje a vypadaly jak novy! a vlastnosti mely asi 80% originalu (vydrz lepicky, prohnuti atp)
no edge22:39:00 09.12.2014
odpovědět 
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti
Výdrž Futur není špatná.
Nedokážu od pasu střelit číslo v procentech jako předřečník, ale minimálně mi nepřišlo, že by vydržely míň než třeba Miury. Neprolejzá se tam totiž jen a právě jeden permanentně silně zatěžovanej bod na špičce.
Ale tenká šlupička to teda je. Jednou jsem s nima párkrát po sobě spadnul s trochu tvrdším dopadem na plochu chodidla a radši jsem toho asi po čtyřech pádech nechal, protože jsem měl šlapku dobolava otlučenou.
Jinak asi záleží, jak si na to kdo dokáže zvyknout - a trochu na typu lezení. Je to jiný než klasická hranka.
P.22:26:19 09.12.2014
odpovědět 
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti
Speedster i Futura. Podle mého subjektivního pohledu vydrží fakt víc, než srovnatelně účinná lezka. Speedy podlepeny v Restdayi a pohoda. I když ne na 100%. Lezení s no edge je btw. trochu jiné no
Polda09:31:17 10.12.2014
odpovědět 
  Re: LS Futura No edge - zkušenosti
Stran pocitů z lezení, mě se v No Edge leze dobře, lépe než v klasice. Miluju ten pocit "zamáčknutí" té kulaté špičky do malého stupu. A ona drží! Obecně mám rád spíše měkčí boty, ale mám velkou nohu, která potřebuje support, takže bych ocenil i trochu (jen trochu) tužší model než Futury, třeba na úrovni Solutionů. Minimální rozdíl, ale je tam a na pidistupech se to pozná. Těším se na Geniusy, mají být trochu tužší, už jen kvůli tkaničkám.
 Variant12:24:13 10.12.2014
odpovědět 
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti
Futury používám asi rok a půl a jsem s nima maximálně spokojený. Jestli se prolízají rychleji než ostatní boty nedokážu říct, používám je totiž jen na vápně a spíše na kratší cesty při RP přelezech, na ostatní materiály a při OS lezu v Miurách. Největší výhoda je pro mě ta, že se používáním téměř vůbec nenatahujou, drží pořád stejný tvar a po podlepení jsou skoro jak nové. Podlepoval jsem je už třikrát (Restday). Oproti tomu Miury většinou už po druhém podlepení jsou jak papuče a už je nosím jen na písek nebo na trénink.

Futury jednoznačně doporučuju, dá se s nima ustát i zrnko písku a obzvláště se mi osvědčily na neviditelných ojetých stupech krasovského typu (je tam kvuli tomu zaoblení asi výrazně větší třecí plocha).
 Kepo10:02:07 10.12.2014
odpovědět 
 Re: LS Futura No edge - zkušenosti
Používám Futury. Leze se v nich dobře, ustát toho jde hodně, ovšem v případě mikrodírek a jiných malých ostrých sviní mi přijdou trochu lepší Solutiony. Furuty zase trochu lepší na tření.

Rozdíly v životnosti existují, ale jak pro koho.
Pro hrabala z bouldrovky, tahajícího nohy za sebou a prolézajícího lezečku na totální špičce, kdy proleze podešev a zároveň i obsázku, je jednoznačně mnohem životnější No Edge. To platí taky pro lezení po mikrostupech pokud se používají opravdu malé boty (o 3 a více čísel menší bota než tenisky).

Naopak, pokud se leze více na tření a pokud prolézáš botu "pod palcem", tzn. těsně za místem, kde se stýká obsázka s lepičkou, pak je IMHO životnější klasika (třeba Solution, Teta), neb má o toho půl milimetru tlustší gumu...

Polepením No Edge získáš tak 80% stejnou botu, podlepením podešve (obsázku nechat) klasiky s P3 systémem rovněž tak. Klasika bez P3 jde do kytek.

Malá odbočka k P3: Testarossy a Solutiony mají mezipodešev Hytrel s P3, která mi na více podlepení přijde životnější než Laspoflex s P3, který je používaný u Futur. Ten Laspoflex zdá se býti větší špejd a mám takovou obavu, zda mi o Futur nepopraskal (zatím jednou podlepeno). U Testaros ta mezipodešev drží (2x podlepeno).
 Variant12:05:46 10.12.2014
odpovědět 
  Re: LS Futura No edge - zkušenosti
můžeš víc rozvíst podlep klasiky no edgem? jde do kytek tvarově nebo funkčně? uvažuju že podlepim RP ozony no edgem a triop rap new no edgem. tak zas abych z toho neměl nějakýho kočkopsa
tim13:42:46 10.12.2014
odpovědět 
   Re: LS Futura No edge - zkušenosti
Heh, asi jsem napsal moc dlouhé souvětí, jde o 3 samostatné věty:


---Polepením No Edge získáš tak 80% stejnou botu.

---Podlepením podešve (obsázku nechat) klasiky s P3 systémem rovněž tak.

---Klasika bez P3 jde do kytek.


Ale podlepit klasiku No Edgem, to mě taky napadlo, ale vyzkoušel bych to nejdříve na nějaké staré tréninkové botě, o výsledné 100% funkčnosti mám pochyby.
 Variant15:58:31 10.12.2014
odpovědět 
    Re: LS Futura No edge - zkušenosti
no druhá věc je jestli vůbec rest no edgem klasiky podlepuje, jestli to neumí jen o speedsterů a futur, záleží asi jak ta lezka vypadá když je rozebraná
18:50:49 10.12.2014
odpovědět 
     Re: LS Futura No edge - zkušenosti
Uz jsem se jich na to i ptal. Shoudou nahod jsem tak chtel zkusit take nechat podlepit Ozeny od RP. Odepsali, ze to nedoporucuji. Ale nerekli, ze to neudelaji. Asi to zkusim.
19:30:08 10.12.2014
odpovědět 
    Re: LS Futura No edge - zkušenosti
není vlastně no edge každá lezka která se oleze???
PS18:54:41 10.12.2014
odpovědět 
     Re: LS Futura No edge - zkušenosti
Ani ne.
19:30:26 10.12.2014
odpovědět 
     Re: LS Futura No edge - zkušenosti
Taky bych řekl, že ani ne. Ta špička funguje prostě trochu jinak.
 Variant08:25:13 11.12.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi