Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Běžky v Rakousku? 18.12.2014 Ahoj,
dá se někde v Rakousku v tuto dobu rozumně běžkovat? Co jsem se díval, tak asi ne... Chceme jet 27-31.12. Děkuju za případné tipy
  Re: Běžky v Rakousku? 18.12.2014 panorama loipen v pohori wechsel-semmering. za normalnych podmienok tam je super upravenych cca 100
    Re: Běžky v Rakousku? 18.12.2014 díky! když kliknu na odkaz, tak mi to ukazuje nula cm, jde o neaktuální údaje a ty tvoje sedí? Díky!
péřák Prima Polar 17.12.2014 Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti se spacákem Prima Polar? Recenze jsou dost špatně sehnatelné. Vypadá skvěle, ale nezdá se mi jeho poměrně nízká cena. Dík za každé reakce.
péřák Prima Polar 17.12.2014 Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti se spacákem Prima Polar? Recenze jsou dost špatně sehnatelné. Vypadá skvěle, ale nezdá se mi jeho poměrně nízká cena. Dík za každé reakce.
  Re: péřák Prima Polar 17.12.2014 Je to zaváděcí cena. Až se doprodá, tak je avizovaná cena jednou taková.
  Re: péřák Prima Polar 19.12.2014 Děkuji vám všem! :) nerada bych si pořídila nějakou blbost.. Takže snad budu spokojená.
nový rok na šlapačkách 17.12.2014 Ahoj, rád bych jel kolem nového roku na lyže. Víceméně kamkoliv SK/Rakousko(původní plán byl pohodové tůry na Malé Fatře). Je tu někdo, kdo má osobní zkušenost s momentální sněhovou situací a může doporučit/poradit lokality SK, nebo kolem Dachteinu, Nízký
  Re: nový rok na šlapačkách 17.12.2014 sníh nebude nikde rozumně blízko. šlapat jedině na bicyklu.
a nezmění to ani psaní inzerátů d
    Re: nový rok na šlapačkách 17.12.2014 sorry, blbě čtu, druhou větu prosím neber vážně.
      Re: nový rok na šlapačkách 17.12.2014 V poho... Ptám se z důvodu, že mě bylo tvrzeno, že v listopadu někde nakydalo celkem uspokojivý množ
        Re: nový rok na šlapačkách 17.12.2014 Kamarádi měli jet na pásy minulý týden do Alp (bohužel nevím kam) a nikam se nejelo... Prý je málo s
        Re: nový rok na šlapačkách 17.12.2014 Na ledovcích sníh bude. Glockner, Wiesbachhorn, Štubajky - Zuckerhuttl, Wildspitze a okolí, Grosvene
  Re: nový rok na šlapačkách 18.12.2014 Snehova situace je na severni strane vychodnich Alp (Rakousko) dost zoufala.
V podsta
Lezení v Asturias, Španělsko 16.12.2014 Ahoj, máte někdo prosím zkušenosti s lezením ve Španělsku v oblasti Asturias (např. okolí Gijonu, Picos de Europa)? Příp. i průvodce k dispozici? Díky :-)
evidenční list 16.12.2014 Sportu zdar, nevíte někdo jak by měl vypadat a co by měl obsahovat evidenční list (check-list) pro karabiny? Nemůžu na to najít žádnou volně dostupnou normu a už jsem z toho docela zoufalý :(
  Re: evidenční list 16.12.2014 Typ, výrobní číslo, nákup (uvedení do používání), zvláštní události, kontroly, vyřazení. Vše s datum
  Re: evidenční list 17.12.2014 Mohu poslat vzor, napiš mail
    Re: evidenční list 18.12.2014 nicky140@seznam.cz
Nvm jestli to je ono. Možná jsem to špatně popsal. Potřebuju kontr
Lano ztvrdle v miste znaceni 15.12.2014 Ahoj,
koupil jsem sve prvni lano. Je to tendon ambition a zjistil jsem, ze lano ma v miste znaceni prostredku podivne vlastnosti. Na techto obarvenych cca deseti centimetrech je tuzsi a ztvrdle.
Je to v poradku, mate s tim ne
  Re: Lano ztvrdle v miste znaceni 15.12.2014 Je to stejné, ale vyleze se z toho neboj ;)
  Re: Lano ztvrdle v miste znaceni 15.12.2014 zdar, žádný ze tří tendonů co jsem měl ztvrdlý střed nemělo. vrátil bych ho.
    Re: Lano ztvrdle v miste znaceni 15.12.2014 a ani u bealů jsem to nezaznamenal
  Re: Lano ztvrdle v miste znaceni 15.12.2014 Nic se neděje. Je tam jenom více značkovače. Není to výrobní vada. Měl jsem to na Tendonu i na Bealu
  Re: Lano ztvrdle v miste znaceni 15.12.2014 Docela mně tvůj dotaz zaujal, nikdy by mě něco takového totiž nenapadlo. :) Ale netvrdím, že se to n
    Re: Lano ztvrdle v miste znaceni 16.12.2014 Srovnavam to se zbytkem lana. Ztuhla je jenom oznacena cast...
      Re: Lano ztvrdle v miste znaceni 16.12.2014 Vetsinou davam schvalne vic znackovace a na dva cca 5 cm dlouhe useky za sebou. Pri prochazeni jist
  Re: Lano ztvrdle v miste znaceni 16.12.2014 Laná z Lanexu čo som mal s označeným stredom mali v tom mieste nejaký taký podivný materiál, ktorý s
    Re: Lano ztvrdle v miste znaceni 16.12.2014 No, je mi jasny, ze chemicky to lano neposkodi. To maj urcite vyzskouseno. Jenom jsem se bal, jestli
sedlo váha 15.12.2014 Ahoj,
máte někdo zkušenosti se sestupem do Tažké doliny ze sedla Váha? je to pro normál turisty ok? připadně s mačkama a turist cepínem. díky za info
  Re: sedlo váha 15.12.2014 to jako do čínské doliny? v pozdním létě za dobré viditelnosti je to turistické, ovšem vyžaduje to j
    Re: sedlo váha 15.12.2014 ted tam bude tak 30cm sněhu, to by mohlo byt ok. říkáš že je kam zabloudit - do sraček?
    Re: sedlo váha 15.12.2014 ted tam bude tak 30cm sněhu, to by mohlo byt ok. říkáš že je kam zabloudit - do sraček?
      Re: sedlo váha 15.12.2014 30 cm čerstvého bez podkladu mi připadá jako zdaleka nejhorší možná podmínka.
        Re: sedlo váha 15.12.2014 myslíš že sejít to s mačkama bude problém?
          Re: sedlo váha 15.12.2014 Já to teda jel kdysi na lyžích a byl jsem rád, že jsem z toho venku, jak jsem se bál lavin. Pěšky by
          Re: sedlo váha 15.12.2014 jestli toho sněhu bude dost a bude to několikrát natátý a umrzlý, tak to bude naprostá pohoda (nejlé
  Re: sedlo váha 16.12.2014 Není to nic příjemného, osobně bych se tomu vyhnul.
    Re: sedlo váha 16.12.2014 žádná velká námaha není příjemná :D
      Re: sedlo váha 16.12.2014 Nejde o námahu. Sedlo je orientačně náročnější, lámavé, pod popraškem sněhu náročné. Teď bych raději
  Re: sedlo váha 16.12.2014 no, jak vyplývá z většiny odpovědí, úplně zadarmo to není. Já třeba kdysi odjel na firnu kousek pod
    Re: sedlo váha 18.12.2014 chceme jít z Váhy na Zbojandu, takže sejít do belovodské a pak přes sedlo Prielom na Zbojandu...podl
      Re: sedlo váha 18.12.2014 Jo, tak to si užijte v tomhle marastu. I na lyžích za slušného sněhu je to výlet na celý den od svít
        Re: sedlo váha 18.12.2014 počkej, ty píšeš železnička - váhy atd. to my nechceme, přespali by jsme pod rysama na chatě (pokud
          Re: sedlo váha 18.12.2014 ChpR nějaký ofiko winterraum nemá, max můžeš zkusit zavolat nebo poslat sms Beránkovi, jestli tam zr
          Re: sedlo váha 19.12.2014 Nevím jak je to s ubytováním Pod Rysmi - teď mimo sezonu bych řekl, že tam nikdo nebude. Ušetříš si
      Re: sedlo váha 18.12.2014 Blbost, to nedáš :-)
      Re: sedlo váha 18.12.2014 to je pěkná dálka, za den, si myslím, při normálním (ne závodním) tempu to nedáte.
      Re: sedlo váha 18.12.2014 a co zmenit plan a jit pres zlomiska a zeleznou branu? je-li nejistej snih, sestup z vahy je skutecn
        Re: sedlo váha 19.12.2014 jo díky za tip. taky možnost. tím by se výlet de facto o den zkrátil. a co to jít naopak a na Váhy v
          Re: sedlo váha 19.12.2014 mozna lepsi verze nez ten puvodni plan na sestup z vahy dolu.
Esli mate dost casu, muzete zku
            Re: sedlo váha 19.12.2014 Jít to opačně není špatné ale trefit z Kačacej Železnou bránu není úplně jednoduché. Ne že by to neš
  Re: sedlo váha 17.12.2014 Sestup je v pohodě, ale bývá lavinózní. Hlavně pak ty traverzy k cestám pod Rysy nebo pod Vysokou.
Mačky Petzl M10 - skúsenosti? 10.12.2014 Zdar ľadolezci, zaujímal by ma názor používateľov na mačky Petzl M10. Je to starší typ a chcel by som vedieť, ci by ste si ich dnes ako nové ešte kúpili, alebo už sú prekonané, napríklad príliš ťažké, komplikované a pod. a dnešné trendy sú už nejaké iné?
  Re: Mačky Petzl M10 - skúsenosti? 10.12.2014 Originalni antiboty proti nabalovani snehu nic nevydrzi a jsou drahe. Macky samotne jsou univerzalni
  Re: Mačky Petzl M10 - skúsenosti? 11.12.2014 Souhlas s predchozim prispevkem, hlavne co se tyka antibootu. A potvrzuju, ze jsou relativne tezke.
    Re: Mačky Petzl M10 - skúsenosti? 11.12.2014 Uz je mam par let, lezu tak do WI6, zadne mixy ani drytool a jsem spokojeny. Uz s nima asi doziju :-
  Re: Mačky Petzl M10 - skúsenosti? 13.12.2014 Čus,jak sám zmiňuješ jediná jejich nevýhoda je, že jsou o něco těžší… Tedy, jedny M10ítky vlastním a
    Re: Mačky Petzl M10 - skúsenosti? 15.12.2014 a nějaka dobra rada z čeho udělat vlastní a hlavně funkční antiboot?
  Re: Mačky Petzl M10 - skúsenosti? 15.12.2014 Mám je už pár let a spokojenost... Do hor parádní, jediný, kde to neni uplně ono jsou těžší mix cest
Rukavice na alpské lezení 10.12.2014 Ahoj, je to rok a půl co jsem sundal cca 30 kg a potýkám se s tím, že pořád mrznu. Mrznu ale tak, že i kolem nuly mám například modrá nehtová lůžka a zima na ruce je můj nejvíce limitující faktor. Lezu hlavně po horách, cepíny, mačky atd. Ať už ledovcové
  Re: Rukavice na alpské lezení 10.12.2014 Osobní zkušenost nemám, ale zkoušel jsi chemické hřející polštářky do rukavic? Měly by vydržet hřát
  Re: Rukavice na alpské lezení 10.12.2014 Nebo to pojmi inovativně:
  Re: Rukavice na alpské lezení 10.12.2014 Nebo zkus triprstove rukavice. Kdyz jsou dobre usite, mas v nich citlivost dost podobnou klasickym p
  Re: Rukavice na alpské lezení 11.12.2014 Není špatné si pod rukavice co používáš dát ještě tenounké termorukavice. Neztratíš cit pro visení n
1
...
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
...
2263
péřák Prima Polar Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti se spacákem Prima Polar? Recenze jsou dost špatně sehnatelné. Vypadá skvěle, ale nezdá se mi jeho poměrně nízká cena. Dík za každé reakce. Nikola 22:26:17 17.12.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: