Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 33. 10255 Bouldry: 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 33.Stadtherrová 9550 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Fotka 25.12. 25.12.2014 Čao, nevíte kde to je, takéto spároviště?
  Re: Fotka 25.12. 25.12.2014 podle popisku to vim naprosto přesně: Rusko. chvilku na východ, nejde to minout :-) Ale možná to nen
        Re: Fotka 25.12. 27.12.2014 Do ak-su se jezdilo i drive ....
          Re: Fotka 25.12. 27.12.2014 Několik dolin v této oblasti se jmenuje Aksu.Tato
dolina s markantním vrcholem v pozadí-Pyram
  Re: Fotka 25.12. 26.12.2014 Jou, mohl jsem pár hodin počkat a nebylo by pochyb. Dík
rhodos 25.12.2014 Chystám se na Rhodos. Nevíte jak je to tam s lezením, případně nějaký šikovný odkaz na průvodce a dopravu ? Díky
    Re: rhodos 04.01.2015 Díky za informace a i tip na dopravu bych uvítal. Chtěli bychom tam zkusit zajet trochu mimo sezonu
Jak zlepšit techniku nohou? 23.12.2014 Ahoj, jsem marný na nohy. Lezu asi 3 roky, převážně umělky, dost letos skály. Problém je ten, že se vůbec nemůžu vcítit do nohou. Jen je za sebou tahám. Nedokážu pěkně tančit po stupech, spíš po nich lezu jako těžkotonážník. Co s tím? Je nějaké cvičení, s
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 23.12.2014 me pomohlo to, ze jsem sledoval, jak lezou holky :) o co maji mene sily, o to vice techniky a hlavne
    Re: Jak zlepšit techniku nohou? 23.12.2014 Lézt hromady cest v plotnách a lézt lehčí cesty, kde si můžeš vědomě dát záležet na tom, aby jsi lez
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 23.12.2014 doporučuju videa s neilem grashamem na nejmenovanem českem stocku. krásně rozpracovaný pohyby, case
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 23.12.2014 a jak psal marek, nalez si hromady cest o stupen dva lehčích než jsi schopen dát a na tech se uč jis
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 23.12.2014 moc děkuji všem za rady! Hezké Vánoce:)
    Re: Jak zlepšit techniku nohou? 23.12.2014 Začni lézt lehké rajbasy na písku a za rok budeš koukat jak ti nožky půjdou. Ale nedej se odradit za
      Re: Jak zlepšit techniku nohou? 23.12.2014 A vedlejším efektem bude, že se naučíš používát i jiné části těla v zoufalé snaze dobýt oblý vršek v
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 23.12.2014 Míň bouldrovat na umělce, míň lézt po povinných stupech, míň to rvát, víc lézt venku, víc používat h
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 24.12.2014 Ahoj, taky se přidám. Lezení venku a čas toho vyřeší dost. Ale chápu, že tomu člověk chce i v zimě j
    Re: Jak zlepšit techniku nohou? 24.12.2014 V rámci zpestření občas blbnem s kámošema .... vybíráme lehké plotny(bouldry) a lezeme je pouze po n
    Re: Jak zlepšit techniku nohou? 24.12.2014 tak ze toho jsem si sosnul i já, díkes
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 24.12.2014 oklouzany vapno (treba Srbsko, nejvykricinejsi cesty).. nohy po tom jezdej jak po mejdle, ale kdyz s
    Re: Jak zlepšit techniku nohou? 24.12.2014 To je dost nešťastný názor. Na oklouzaném materiálu se lezec snaží dávat jinam než většina ostatních
      Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 A lezl jsi vůbec v Srbsku? :-D Ono totiž člověku nezbyde nic jiného, než stát na tom, co tam je. Kro
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 24.12.2014 "Zadek dole, nohy v pozicích, ze kterých vypadávám" - to vypadá i na slabé břicho
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 24.12.2014 Celá problematika techniky nohou je trochu složitější a chce to pochopit, co ti vlastně nejde. Ona j
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 24.12.2014 Všichni radí velké chyty a hrát si s nohama... Já bych naopak doporučil lézt např. na bouldrovce sty
    Re: Jak zlepšit techniku nohou? 24.12.2014 Dobré je, že člověk pozná, že technika přišla. Je to, jako když se poprvé pořádně naučíš s pedály v
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 Valmar a Variant vás by měli kluci tesat do kamene, vždycky se dozvim něco co využiju.
Udělej
    Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 Jak se to vezme - nezpochybňuji nijak doporučení ani jednoho z nich, ale neřekli nic jiného, než sta
      Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 mam dojem, ze jsi se netrefil do tématu dane diskuse...
        Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 Ale opravdu jen trochu. Oklikou jsem se snažil říct, že komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí, tak
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 ahoj, těžko radit takhle naslepo, Valmar a Variant jsou výstižní velice, někdo taky možná trefně poc
    Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 Btw: abych jen nepouštěl vodopád slov, mám tu jeden tip co mi jednou ukázal Juráš Šefl. Při lezení n
      Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 a ještě si pamatuju, že taky při tom lezeš fakt potichu. Do velkejch převisů to samozřejmě neni, ale
      Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 na lezečky doporučuju umístit hrnek kafe a kdo se z něj při výstupu dokáže ještě napít, je fakt bore
      Re: Jak zlepšit techniku nohou? 25.12.2014 btw: téměř nespustíš oči z nohou - to bych zas já třeba nedoporučoval. přijde mi že oči maj furt jez
        Re: Jak zlepšit techniku nohou? 26.12.2014 Lezl jsem lehké cesty na TR po slepu. Taky to bylo zajímavé a trochu to i pomohlo. Tak nějak jsem si
          Re: Jak zlepšit techniku nohou? 21.02.2016 Zajímavé si přečíst celou tuhle diskuzi, díky.
  Re: Jak zlepšit techniku nohou? 21.02.2016 Pokládat nohy na stupy jako na laboratorní váhy.
    Re: Jak zlepšit techniku nohou? 22.02.2016 nevadí, že mi většina lidí neporozumí :-))
Cintorín 22.12.2014 V kolik se prosím koná tradiční mše na Cintoríně 24.12. ? Pokaždé to zapomenu. Děkuji.
  Re: Cintorín 22.12.2014 10:00
Thajsko a Alpenverein 21.12.2014 Ahoj, jak to je s Alpenvereinem v Thajsku. Platí tady? Jedeme tam lézt + nějaká lehčí turistika a koupačka. Platí to pojištění třeba i např. na nehodu při jízdě na motorce? Díky za info. Nechce se nám moc dělat klasické turistické pojisteni pres csob.
  Re: Thajsko a Alpenverein 21.12.2014 Platí. Loni me normalne odvezli. Jen pozor na nizky limity u ošetření
    Re: Thajsko a Alpenverein 21.12.2014 a plati treba na nehodu na motorce?
      Re: Thajsko a Alpenverein 22.12.2014 Plati všude ale je lepsi mit sebou ještě kartu, ale pozor na nizky limity....
špáňo 20.12.2014 Ahoj jaký máte zkušenosti s počasim ve špáňu(Siurana, Margalef)koncem dubna začátkem června?
  Re: špáňo 20.12.2014 Sorry myslel sem koncem dubna začátkem května
  Re: špáňo 20.12.2014 Sorry myslel sem koncem dubna začátkem května
    Re: špáňo 20.12.2014 Idealni. V Margalefu mozna az moc teplo. V Siruane tak akorat pro normalni smrtelniky. Malo destu.
      Re: špáňo 20.12.2014 Musíš hledat lezení ve stínu! Margalef dobrej - ale musíš laborovat v kolik hodin kdy a kam. Siurana
šárka pdůvodce bouldry 19.12.2014 Ahoj, nemáte někdo staženýho PDF průvodce Divoká Šárka, bouldry? Bylo to pěkně zpracovaný, ale web ze kterého jsem to kdysi stáhl, a na který jsou všude odkazy už neexistuje(((
  Re: Lezecká stena v Poprade? 19.12.2014 nebo přestante snít a přijedte si zalízt do Prahy;)
Ledy v Tatrách 18.12.2014 Čaute
Nebyl jste v těchto dnech někdo v Tatrách?Nevíte, jestli už je někde dostatečně natečeno? Sníh podle web-k nic moc, ale mrznout mrzne. Na slovenskych webech jsem nic nenašel. Díky za info.
  Re: Ledy v Tatrách 23.12.2014 Ahoj, ledy asi zatim nic moc. Pokud mas rad i mixove lezeni a zlaby, tak to docela jde. 19 - 21 jsem
1
...
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
...
2263
rhodos Chystám se na Rhodos. Nevíte jak je to tam s lezením, případně nějaký šikovný odkaz na průvodce a dopravu ? Díky michal 13:39:02 25.12.2014odpovědět
  Re: rhodos http://www.rodosclimb.info/ladiko.html
Doporučuju hlavně Ladiko, dobře odjištěný. Jestli nelezeš 8 a výš, tak si tam zalezeš dost. Všechno je vápno, neoklouzaný, často hodně ostrý chyty, lezečkožroutskej matroš. Jeskyni určitě nevynechej.
Btw: v létě před 16h nemá cenu v tomhle sektoru lízt, slunce peče a je to vyhřátý.
Taky je pěknej dws o kousek jižněji.
čerstvý info, byli jsme tam celej červenec hlavně za windsurfingem, ale 5 dní jsme i lezli a spokojenost. Je to takovej liliputí bráška Kalymnosu (hodně liliputí)
Kdy tam razíš?filosof 17:34:32 25.12.2014odpovědět
  Re: rhodos btw: kdyžtak můžu poskytnout info i ohledně dopravy, pokud jedete autem a trajektem...
ohledně matroše vystačíš se 60 lanem a 10 preskama 17:36:05 25.12.2014odpovědět
    Re: rhodos Díky za informace a i tip na dopravu bych uvítal. Chtěli bychom tam zkusit zajet trochu mimo sezonu až tam nebudou davy letních koupačů a jak jsem koukal na letenky, tak to je dost děs. Máme spacího tranzita tak bysme to mohli zkusit po vlastní ose.
michal 16:14:29 04.01.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: