Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Diskuse 02.01.2015 Všimli jste si, že třeba na 8a.nu nejsou takový dementi kteří komentují články jako tady na Lezci?
Čím to je?
  Re: Diskuse 03.01.2015 anglictinou
  Re: Diskuse 03.01.2015 postsocialistickou kocovinou, která přerostla do frustrace.
    Re: Diskuse 03.01.2015 Taky to je tím, že si svoje spory řeší napřímo a ne přes media jako je např.lezec.
  Re: Diskuse 03.01.2015 To nevim, staci mrknout na prestrelky na UKclimbing.. :)
  Re: Diskuse 03.01.2015 ..a všiml sis, že tam pravidelně diskutují v podstatě tři-čtyři softmoveři?
    Re: Diskuse 03.01.2015 Ano a jak se jejich role mění, někdy kopu za ČHS a pak zase ne...čert by se v tom vyznal..
      Re: Diskuse 03.01.2015 Myšleno na 8a.nu, takže ČHS tam mají asi úplně na háku (dokud výzmamně neomezuje AO) :-)
        Re: Diskuse 03.01.2015 Dlužno dodat, že ČHS má na háku i mnoho čtenářů lezce včetně mě.
  Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 02.01.2015 bejvalku to vůbec neomezovalo, jen měla jedno lýtko silnější
    Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 02.01.2015 Ahoj, podle me zkusenosti je to v pohode. Pretrzeno koncem listopadu a v kvetnu uz jsem na skalach l
      Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 02.01.2015 Pokac, dikes! Ide o priatela, je cca 2 mesiace po operacii a predstava, ze by sa mal postavit na spi
        Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 02.01.2015 myslim ze cca 3 mesice po operaci uz jsem zkousel lezt, ze zacatku traverzy nizko nad matraci, postu
  Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 05.01.2015 Ahoj, jak pise pokac tak navrat je v relativne v pohode. utrhnul jsem si ji v listopadu 2013, sundan
    Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 08.01.2015 Chalani, diky moc za priaznive odpovede :)
      Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 08.01.2015 neni zac, preju hodne pevnych nervu a slach.
Skialpy na dva dny 01.01.2015 Ahoj,
na víkend bychom chtěli vyrazit do alp na dva chození na skialpech. Sháním nějaké tipy kam vyrazit. Ideálně, čím míň času v autě tím líp, přespání ve winterraumu a nehledáme úplné extrémy (30km uźa den a 3km převýšení)
Budu rád za jak
  Re: Skialpy na dva dny 02.01.2015 Přes Wien , dále po dálnici A2 směr Graz. Po 60km jízdy po dálnici u Wiener Neustadt sjedeme z dálni
Problémy s hnátama - údržba 31.12.2014 Zdar, mám problém, od tý doby co víc lezu mě začaly trápit - asi plísně na nohou, začala mi praskat kůže mezi prstama. Taky se mi zlusťujou nehty na palcích z vnitřní strany, asi tím jak mám lezky nafest a furt v těch místech stojim.
Co s t
  Re: Problémy s hnátama - údržba 31.12.2014 No jo, Indulona nestačí, použij Nivea!!
  Re: Problémy s hnátama - údržba 01.01.2015 Mrkni na telku na libovolny reklamni blok. Lamisil (bo jak se to pise) a jemu podobne maste je presn
  Re: Problémy s hnátama - údržba 01.01.2015 Ahoj, zadej si do vyhledávače pojem onychomycosis a dej obrázky. Pokud se to z části podobá tomu co
  Re: Problémy s hnátama - údržba 02.01.2015 Pomůže a je dobré použít i preventivně pravidelné oplachy Listerinem.
  Re: Problémy s hnátama - údržba 02.01.2015 me pomohla chytra houba a to tak ze velmi rychle. pogoogli chytra houba. hodne stesti :-) btw. ucink
život z brigád 31.12.2014 ahoj jde lezecky žít bez trvalýho prac.poměru,živit se jenom brigádama(nemyslím výškovky).Méně peněz=více času.Nějaký rady.Nejde o silvestrovský vtip :-)Děkuju...
  Re: život z brigád 31.12.2014 Jde to dobře v zahraničí, když máš vyřešený bydlení. U nás, pokud nejsi nadprůměrný v žádaném oboru,
    Re: život z brigád 31.12.2014 dík
  Re: život z brigád 01.01.2015 jde to,ale těžcě.
  Re: život z brigád 01.01.2015 Není moc dobrý nápad zanedbávat běžný život a svoji budoucnost na úkor zábavy. Chvilkově se ti to mů
    Re: život z brigád 01.01.2015 dík za názor
      Re: život z brigád 01.01.2015 Jo, jde to!! Já už takhle žiju 15 let. Musíš si ale vydělat v zahraničí, tady je mrtvo. A taky se bu
        Re: život z brigád 01.01.2015 uplny suhlas s prispevkom nado mnou, u nas celorocne lezenie z brigad neuzivis(ak nebyvas u rodicov
          Re: život z brigád 01.01.2015 a taky je potřeba si uvědomit, že takto vegetovat nezvládneš celý život, to se dá tak dokud studuješ
            Re: život z brigád 01.01.2015 moc děkuju za příspěvky.Cením si jich.
              Re: život z brigád 02.01.2015 nejlepší je makat a mít takovou práci, že si vyděláš a máš dost času na lezení.Jinak z tebe bude soc
                Re: život z brigád 02.01.2015 Znám pár dvojic, co žijou trvale v místě s velkým výskytem lezeckých možností ( Fr-Provance,Fr-Cham
                Re: život z brigád 02.01.2015 No jo, jenže někdo, kdo si ani neumí sám zjistit a spočítat, kolik si vydělá na brigádě a kolik utra
                Re: život z brigád 02.01.2015 Jeste mi napada - proc si neudelat z lezeni byznys? Vymyslet neco kolem lezeni a tim se zivit...
                  Re: život z brigád 02.01.2015 No jo ale to už je zase práce. :)
                  Re: život z brigád 02.01.2015 Byznysu v lezení je až moc... Trošku ubrat by prospělo.
                    Re: život z brigád 02.01.2015 Pavle a jak....zavřít stěny, přestat vyrábět věci z goráč, zrušit obchody s lezeckým matrošem, zkrát
                      Re: život z brigád 02.01.2015 Mám na mysli komerční horoškoly, boom horských vůdců , placené zájezdy na skalky s instruktory atd.
  Re: život z brigád 02.01.2015 Doporučil bych to jen lidem, kteří jsou vyznavači životního kréda "no future", příp. "
    Re: život z brigád 02.01.2015 Hezky napsané. Jen bych doplnila, že i když se to některým v současnosti nemusí zdát, tak životní pr
      Re: život z brigád 02.01.2015 je to tak...po 10-15 letech intenz lezení už nejsou ambice, je chut objevovat něco nové, poznávat. n
        Re: život z brigád 03.01.2015 Přesně. Lezení je jen zábava, lidem to nic nepřinese. Potvrzuji, že priority se mění a časem chce čl
  Re: život z brigád 03.01.2015 Ahoj. Já to vidím úplně jinak, než většina zdejších přispěvatelů...máš odhodlání, baví tě lezení, je
    Re: život z brigád 03.01.2015 No pokud budeš myslet furt jen na budoucnost-jo to bude až jednou....bude hovno.Budeš furt jen v pře
      Re: život z brigád 04.01.2015 děkuju za celkem pozitivní diskuzi,pravda bude ležet asi někde uprostřed a je na mě abych si jí naše
        Re: život z brigád 04.01.2015 Tak ted si trefil hřebíček přesně na hlavičku.
        Re: život z brigád 04.01.2015 "najít práci,která mě bude alespon trošku bavit a budu po ní mít dost času na lezení"
    Re: život z brigád 04.01.2015 No každej mluví o "hromadění majetku", ale problém je, že dneska se spousta lidí musí dost
    Re: život z brigád 04.01.2015 Antiklado, co ty vis o práci, kde to jde jen pres mrtvoly? Tělo sili, svaly se znovu rýsují. Odpoved
      Re: život z brigád 04.01.2015 Mám to bohužel všude kolem sebe kládo...
  Re: život z brigád 04.01.2015 Na jednu stranu znám člověka, který žil z lezení a mediální slávy (Francouz) a teď po šedesátce nemá
  Re: život z brigád 04.01.2015 Hele poradím Ti: najdi si buchtu (normální, tj. ne "lezkyni"), udělej ji děcko a život naj
    Re: život z brigád 04.01.2015 Hehe, mluvíš z duše určitě nejen mi :-).
  Re: život z brigád 04.01.2015 Vono je to tak trochu diskutabilni, tedy jak se rozhodnout co je nejlepsi.
Clovek muze mit ho
  Re: život z brigád 04.01.2015 dělej jak umíš, ale nezapomeň že jednou ti tvoje tělo doslouží, tak není špatný se zabezpečit na stá
  Re: život z brigád 04.01.2015 Wau, pro mě osobně po dlouhé době hodně zajímavé téma v diskuzi a snad jeden z nejzajímavějších přís
    Re: život z brigád 05.01.2015 Pro t.m. najdi si zde na lezci rozhovor s Mísou Drlikovou a potom Petrem Bláhou.
      Re: život z brigád 05.01.2015 Co zas já?
        Re: život z brigád 05.01.2015 Nic. Dal si rozhovor. Ten tu visí. Nic vic nic min.
          Re: život z brigád 05.01.2015 No ale já nežiju z brigád :-)
            Re: život z brigád 05.01.2015 A právě proto je to k věci ...
      Re: život z brigád 05.01.2015 díky,zajímavý rozhovory
    Re: život z brigád 05.01.2015 jesi je ti 24, tak se nemusíš stresovat, ale jak začne 30 klepat na dveře, chce to něco stabilního..
      Re: život z brigád 05.01.2015 Vystuduj něco, co sype, VŠ ekonomického, IT, technického, ale hodně specializovaného směru. Při stud
        Re: život z brigád 05.01.2015 Pro Milana: Mohl by ses mi ozvat na email? S parťákem do hor mám také věčný problém :-).
        Re: život z brigád 05.01.2015 Ehm, Bído, co si myslet o člověku, pro kterého má vlastní zábava (v tomto případě lezení) větší prio
          Re: život z brigád 05.01.2015 Co to meleš, chodit po brigádách je parazitování? Každý nemusí chtít děti, zakládat rodiny a makat d
            Re: život z brigád 05.01.2015 Ano, šťastný bez závazků a povinností, bavit se a myslet jen na sebe ... Lidská společnost ti dala ž
              Re: život z brigád 05.01.2015 Aha, ke všemu neumíš číst. A to co píšeš, taky není úplně pravda, v přírodě si taky každý zvíře nevr
          Re: život z brigád 05.01.2015 Petře jestli doopravdy reaguješ na můj příspěvek a tvým příspěvkem chceš říct, že já parazituji na s
            Re: život z brigád 05.01.2015 No jo, život je pes. Neměl bys kontakt na tvoji bývalku?
              Re: život z brigád 06.01.2015 Milane, připojuji se k prosbě na kontakt na Tvoji bejvalku!
            Re: život z brigád 06.01.2015 Omlouvám se, byl to přehnaný a příliš zobecněný pohled. Parazitem nazývám takového člověka, který ch
              Re: život z brigád 06.01.2015 Existuje nemalé procento lidí, kteří chodí do zaměstnání jen proto, že musí. Nikdy neudělají víc než
                Re: život z brigád 06.01.2015 Nevidim nic apriori špatnýho na tom chodit do práce jen kvůli penězům. Je totiž dost povolání, která
                Re: život z brigád 06.01.2015 Nevidim nic apriori špatnýho na tom chodit do práce jen kvůli penězům. Je totiž dost povolání, která
                Re: život z brigád 06.01.2015 Nevidim nic apriori špatnýho na tom chodit do práce jen kvůli penězům. Je totiž dost povolání, která
                  Re: život z brigád 07.01.2015 Chodit si jen pro výplatu...:-D
                Re: život z brigád 06.01.2015 Od pradávna lidé pracovali, protože museli, aby přežili. Jen výjimečně to byla práce, která i bavila
                  Re: život z brigád 06.01.2015 :-D :-D
  Re: život z brigád 05.01.2015 Tady k tomu stačí říct jen jedno:
KDYŽ CHCEŠ LÉTAT, NEPTEJ SE SLEPIC, JESTLI TO DOKÁŽ
    Re: život z brigád 05.01.2015 Tak.
    Re: život z brigád 05.01.2015 BUH... GOK!
    Re: život z brigád 06.01.2015 ta hláška s těmi slepicemi je boží
      Re: život z brigád 06.01.2015 Akorát že ne každej v téhle diskusi je ona slepice.
K původnímu dotazu: kdybych byl
    Re: život z brigád 06.01.2015 Trošku mimo příspěvek, na rozdíl od spousty dalších zde...
tip na led 30.12.2014 ahoj, ma nekdo tip na nejaky hezky ledovy kulvar v blizkych alpach ? Neco jako paliviciny ci ferner. Diky dan
Lezecky klub/oddíl 30.12.2014 Zdar,
chtel bych se přidat do nějakého pěkného, slušného pražského lezeckeho oddílu, neboť bych rad sdílel své lezecké zážitky - pocity s ostatními, kteří jsou stejně zapálení .. Chtel bych se stát clenem komunity, a to take kvůli předávání zkušen
  Re: Lezecky klub/oddíl 30.12.2014 To je nějaký novoroční vtip?
    Re: Lezecky klub/oddíl 30.12.2014 noco, tak začal chlastat o chvíli dřív no ...
  Re: Lezecky klub/oddíl 30.12.2014 Zeptej se na lezecké stěně kam chodíš, nebo spolulezců. Seznam oddílů na stránkách ČHS. Inzerce na L
  Re: Lezecky klub/oddíl 30.12.2014 Zkus třeba H.O.Řež, myslím že taky chtěli někoho přibrat.
    Re: Lezecky klub/oddíl 30.12.2014 Ty vole, v Práglu jsou HO uzavřené komunity? Hmmm, to jsem netušil :-).
  Re: Lezecky klub/oddíl 31.12.2014 Ty "komunity" se občas zásadně liší, jde o to jestli ti jde opravdu o lezení, o hory nebo
    Re: Lezecky klub/oddíl 31.12.2014 A Filazovi jde, podle tvého hodnocení, o co? Ten text je napsaný jako parodie. To přeci nikdo normál
      Re: Lezecky klub/oddíl 31.12.2014 nechte ho, třeba hledá oddíl plný slušných, hodných, hezkých a milých chlapců jako je on, kteří by h
wander und klettern 29.12.2014 Ahoj, až teď jsem zaznamenal diskusi o knize wandern und klettern od Rudolfa Kauschy. Chápu některé že nechtějí zveřejňovat kopie této knihy. Prosím však o poskytutí kopie za účelem mého přečtení. díky honza T.
  Re: wander und klettern 29.12.2014 Přimlouvám se, taky by mne zajímalo ;o)
1
...
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
...
2263
  Re: lezenie po pretrhnutej achilovke bejvalku to vůbec neomezovalo, jen měla jedno lýtko silnější 13:45:01 02.01.2015odpovědět
    Re: lezenie po pretrhnutej achilovke Ahoj, podle me zkusenosti je to v pohode. Pretrzeno koncem listopadu a v kvetnu uz jsem na skalach lezl v podstate stejne jak predtim...spise psychicke omezeni, clovek se boji odskakovat z vrsku boulderu na matraci apod, ale jinak v pohode. Jo a taky mam ted problem patovat, nevim jestli to je jen psychicke, ale proste se mi nechce...Zasadni je kvalitni rehabilatace a nejlepe nemit sadru, ale takovou specialni plastovou botu, neco jako lyzak, u ktere jde menit uhel chodidla...good luck, je to otrava, ale jde to...dokonce na bezkach jsem byl 3 mesice po uraze...Pok Pokac 15:26:49 02.01.2015odpovědět
      Re: lezenie po pretrhnutej achilovke Pokac, dikes! Ide o priatela, je cca 2 mesiace po operacii a predstava, ze by sa mal postavit na spicku, comu sa pri lezeni nevyhnes, ho dost desi. Taky liecil pomocou tej speci ortezy. Kedy si asi zacal liezt po zraneni? janka 16:41:16 02.01.2015odpovědět
        Re: lezenie po pretrhnutej achilovke myslim ze cca 3 mesice po operaci uz jsem zkousel lezt, ze zacatku traverzy nizko nad matraci, postupne odpadne strach, myslim ze jsem se snazil hodne lezt nohama a po mensich stupech, at zesili lytko...ja fakt, ze predstava lezeni rajbasu mne ze zacatku desila, ale vsechno casem prejde... Pokac 21:59:17 02.01.2015odpovědět
  Re: lezenie po pretrhnutej achilovke Ahoj, jak pise pokac tak navrat je v relativne v pohode. utrhnul jsem si ji v listopadu 2013, sundani sadry v prosinci (klasicky zpusob fixace sadrou, bez vacupedu ktery je podle vseho obrovskym zlepsenim pri hojeni), pak 2 mesice totalne ztuhla achilovka s tim ze s rehabilitacema se to pomalu zlepsovalo, myslim ze poprve behat jsem byl nekdy v breznu, lehke lezeni taky brezen. chce to hodne posilovat a protahovat navic k rehabilitacim. dneska uz o achilovce v podstate nevim. Je treba pocitat s tim, ze lytko je slabsi a napr. v rajbasech se driv unavi. pocital bych tak pul roku na navrat k lezeni v intenzite mozna i obtiznosti pred urazem.
ahoj Ondra Ondra 09:15:45 05.01.2015odpovědět
    Re: lezenie po pretrhnutej achilovke Chalani, diky moc za priaznive odpovede :) janka 10:13:53 08.01.2015odpovědět
      Re: lezenie po pretrhnutej achilovke neni zac, preju hodne pevnych nervu a slach. ondra 12:57:18 08.01.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: