Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 Bouldry: 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 19.Nespoutaný 10006 Hory: 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216 33. 2172
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English matroš v letadle 05.01.2015 ahoj, máte někdo zkušenosti s matrošem v příručním zavazadle v letadle? je to veliký problém? jde mi o leteckou společnost Norwegian..díky
  Re: matroš v letadle 05.01.2015 Lano i presa byly zatím vždy v poho. Ale s jinou společností.
  Re: matroš v letadle 05.01.2015 Lano a presa prošla. Ale taky s jinou společností. Mago taky prošlo ale dost čuměli.
  Re: matroš v letadle 05.01.2015 a co jim poslat dotaz?
Je to dost o tom na koho narazíš, ale už nejedno lano skončilo v popel
  Re: matroš v letadle 05.01.2015 a co jim poslat dotaz?
Je to dost o tom na koho narazíš, ale už nejedno lano skončilo v popel
    Re: matroš v letadle 06.01.2015 presne, u skeneru jsou kolikrat lide co v tom maji uplny hokej a nevysvetlis jim nic, hlavne na mens
  Re: matroš v letadle 05.01.2015 Na lano bacha. Stalo se nam 2x na ruznych letistich (Hamburg, Antalya), ze neproslo...(pokrik ve smy
    Re: matroš v letadle 06.01.2015 Haha, Antalya, přidám svou zkušenost: úředník s anglickou zásobou čítající asi dvě věty se začal dem
  Re: matroš v letadle 05.01.2015 Jenze nejde o leteckou spolecnost, ale o security check pri vstupu na letiste...
    Re: matroš v letadle 05.01.2015 Tak tak, běž se před check-inem přeptat sekuriťáků, ukaž jim to a uvidíš. Jde o letištní předpisy me
      Re: matroš v letadle 06.01.2015 Lano do kabiny? A proč? Notebook a a foťák s objektivy za sto litrů chápu, ale matroš?
        Re: matroš v letadle 06.01.2015 treba ma nadvahu na batohu a v prirucnim zavazadle se smi nejakych 5 kilo vezt.
Me pu
        Re: matroš v letadle 07.01.2015 jedu nalehko, a nemám vůbec zavazadlo...
          Re: matroš v letadle 07.01.2015 No právě - a samotné lano osmdesátka bude někde na hranici váhového limitu. Jinak limit je nejen váh
  Re: matroš v letadle 06.01.2015 mně už vrátili jednou lano, expresky jim nevadily, podruhe vadili i expresky. nadruhou stranu nas vž
  Re: matroš v letadle 06.01.2015 mně už vrátili jednou lano, expresky jim nevadily, podruhe vadili i expresky. nadruhou stranu nas vž
    Re: matroš v letadle 07.01.2015 Díky všem za odpovědi, napsal jsem aerolinkám i letišti ze kterého letím, všichni mi napsali "c
      Re: matroš v letadle 07.01.2015 No právě, "principle"... Jo, držím ti palce, ať neskončí v koši jako to moje.
NTP 2015 04.01.2015 Tak jsem se těšil, že zase v lednu bude v Jánkách Noc tuleních pásů, ale ouha! V kalendáři poháru 2015 po ní není ani vidu ani slechu. Stránky závodu taky mlčí. Co to? Bude, nebude, neví to někdo? Já se v závodních kruzích normálně nepohybuju, takže nevím
  Re: NTP 2015 05.01.2015 nebude, s..ou na to :-(
    Re: NTP 2015 06.01.2015 aklvk se rozpadly tak že je po závodě
      Re: NTP 2015 07.01.2015 Tak to je fakt skoda. Dik za info :(
Thajsko – Railay 04.01.2015 Ahoj, koncem ledna se chystáme za lezením do Railay, máte někdo zkušenost, jestli radši rezervovat ubytování předem? Většinou jsem spíš příznivkyně „sám si všechno okouknout a domluvit cenu“, prostě jet na blind, ale přeci jenom je vrchol sezóny a slyšela
  Re: Thajsko – Railay 04.01.2015 Mezi Tonsai a Railay beach bude značný cenový rozdíl. Pro lezce je Tonsai optimální, vše po ruce, do
    Re: Thajsko – Railay 05.01.2015 díky!
dotaz 03.01.2015 ahoj, máte někdo zkušenosti, co třeba mít administrativně ošetřené, aby jste mohli postavit bouldrovku v sokolovně oficiálně? stavební povolené? projekt s razítkem? statický výpočet ověřený statikem s kulatým razítkem? díky za infa
  Re: dotaz 04.01.2015 Domluvit se se Sokolama. Postavit si jí a nechat udělat revizi. S revizí je stěna hotová.
    Re: dotaz 05.01.2015 záleží. obecně je to dost hraniční a kdo se moc ptá, ten se moc dozví. na stěnu je možno nahlížet ja
  Re: ABS batohy 03.01.2015 díkes za odkaz!
Diskuse 02.01.2015 Všimli jste si, že třeba na 8a.nu nejsou takový dementi kteří komentují články jako tady na Lezci?
Čím to je?
  Re: Diskuse 03.01.2015 anglictinou
  Re: Diskuse 03.01.2015 postsocialistickou kocovinou, která přerostla do frustrace.
    Re: Diskuse 03.01.2015 Taky to je tím, že si svoje spory řeší napřímo a ne přes media jako je např.lezec.
  Re: Diskuse 03.01.2015 To nevim, staci mrknout na prestrelky na UKclimbing.. :)
  Re: Diskuse 03.01.2015 ..a všiml sis, že tam pravidelně diskutují v podstatě tři-čtyři softmoveři?
    Re: Diskuse 03.01.2015 Ano a jak se jejich role mění, někdy kopu za ČHS a pak zase ne...čert by se v tom vyznal..
      Re: Diskuse 03.01.2015 Myšleno na 8a.nu, takže ČHS tam mají asi úplně na háku (dokud výzmamně neomezuje AO) :-)
        Re: Diskuse 03.01.2015 Dlužno dodat, že ČHS má na háku i mnoho čtenářů lezce včetně mě.
  Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 02.01.2015 bejvalku to vůbec neomezovalo, jen měla jedno lýtko silnější
    Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 02.01.2015 Ahoj, podle me zkusenosti je to v pohode. Pretrzeno koncem listopadu a v kvetnu uz jsem na skalach l
      Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 02.01.2015 Pokac, dikes! Ide o priatela, je cca 2 mesiace po operacii a predstava, ze by sa mal postavit na spi
        Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 02.01.2015 myslim ze cca 3 mesice po operaci uz jsem zkousel lezt, ze zacatku traverzy nizko nad matraci, postu
  Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 05.01.2015 Ahoj, jak pise pokac tak navrat je v relativne v pohode. utrhnul jsem si ji v listopadu 2013, sundan
    Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 08.01.2015 Chalani, diky moc za priaznive odpovede :)
      Re: lezenie po pretrhnutej achilovke 08.01.2015 neni zac, preju hodne pevnych nervu a slach.
Skialpy na dva dny 01.01.2015 Ahoj,
na víkend bychom chtěli vyrazit do alp na dva chození na skialpech. Sháním nějaké tipy kam vyrazit. Ideálně, čím míň času v autě tím líp, přespání ve winterraumu a nehledáme úplné extrémy (30km uźa den a 3km převýšení)
Budu rád za jak
  Re: Skialpy na dva dny 02.01.2015 Přes Wien , dále po dálnici A2 směr Graz. Po 60km jízdy po dálnici u Wiener Neustadt sjedeme z dálni
Problémy s hnátama - údržba 31.12.2014 Zdar, mám problém, od tý doby co víc lezu mě začaly trápit - asi plísně na nohou, začala mi praskat kůže mezi prstama. Taky se mi zlusťujou nehty na palcích z vnitřní strany, asi tím jak mám lezky nafest a furt v těch místech stojim.
Co s t
  Re: Problémy s hnátama - údržba 31.12.2014 No jo, Indulona nestačí, použij Nivea!!
  Re: Problémy s hnátama - údržba 01.01.2015 Mrkni na telku na libovolny reklamni blok. Lamisil (bo jak se to pise) a jemu podobne maste je presn
  Re: Problémy s hnátama - údržba 01.01.2015 Ahoj, zadej si do vyhledávače pojem onychomycosis a dej obrázky. Pokud se to z části podobá tomu co
  Re: Problémy s hnátama - údržba 02.01.2015 Pomůže a je dobré použít i preventivně pravidelné oplachy Listerinem.
  Re: Problémy s hnátama - údržba 02.01.2015 me pomohla chytra houba a to tak ze velmi rychle. pogoogli chytra houba. hodne stesti :-) btw. ucink
1
...
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
...
2263
Diskuse Všimli jste si, že třeba na 8a.nu nejsou takový dementi kteří komentují články jako tady na Lezci?
Čím to je? Krasař 23:51:53 02.01.2015odpovědět
  Re: Diskuse anglictinou 01:45:10 03.01.2015odpovědět
  Re: Diskuse postsocialistickou kocovinou, která přerostla do frustrace. 07:32:40 03.01.2015odpovědět
    Re: Diskuse Taky to je tím, že si svoje spory řeší napřímo a ne přes media jako je např.lezec. 09:43:39 03.01.2015odpovědět
  Re: Diskuse To nevim, staci mrknout na prestrelky na UKclimbing.. :) 10:32:47 03.01.2015odpovědět
  Re: Diskuse ..a všiml sis, že tam pravidelně diskutují v podstatě tři-čtyři softmoveři? 10:52:56 03.01.2015odpovědět
    Re: Diskuse Ano a jak se jejich role mění, někdy kopu za ČHS a pak zase ne...čert by se v tom vyznal.. 12:30:59 03.01.2015odpovědět
      Re: Diskuse Myšleno na 8a.nu, takže ČHS tam mají asi úplně na háku (dokud výzmamně neomezuje AO) :-) 14:29:07 03.01.2015odpovědět
        Re: Diskuse Dlužno dodat, že ČHS má na háku i mnoho čtenářů lezce včetně mě. 19:10:16 03.01.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: