Zdravim,
na dnesni fotce dne je cepin, ktery pokud si to pamatuju dobre, je nejaka ceska domaci vyroba. Za boha ale nejsem schopny najit, kdo to vyrabi. Neznate to nekdo?
Ahoj, není zde nějaký majitel Garminu Fenix2 ? Zajímalo by mě zda ho někdo využíval na skialp či jiné hory v ultra track režimu a s jakým výsledkem. Mě totiž při záznamu po 5s udělal na skialpech z 5km cca 16km tak nevím zda jsem někde neudělal chybu :-(
Ahoj,
nevíte někdo kde se dají koupit "výkyvné" sněhové talíře na skialpové hole, našel jsme jenom jedny na nějakém sněžnicovém serveru za 550,-Kč, což se mi zdá dost.
Zdenek
Ahoj,
moc nevím, kam můj dotaz zařadit, tak doufám že to je správně. Rád bych se poptal, zdali má někdo nějakou zkušenost s DWS v Řecku? Ideálně třeba kousek od nějakého hotelu?
Díky za vaše zkušenosti a rady!
Čau lidi, jsem začátečník, co se týče lezení. Dosud jsem lezl pouze na stěně. Na dovolenou jedu do Češkého Švýcarska. Jsou tam nějaké již zajištěné stěny?
Ahoj planuju dva mesice ve spanelsku a schanim co nejvice pruvodcu. Schanim PDF i tistene, klidne i zaplatim. Kdyby jste o necem nekdo vedeli budu rad za kazdou radu
Ahoj, není zde nějaký majitel Garminu Fenix2 ? Zajímalo by mě zda ho někdo využíval na skialp či jiné hory v ultra track režimu a s jakým výsledkem. Mě totiž při záznamu po 5s udělal na skialpech z 5km cca 16km tak nevím zda jsem někde neudělal chybu :-(
Ahoj, dneska jsem to schvalne zkousel a Ultratrac je fakt nepresnej proti normalnimu modu. Vice jsem nasel v ruznych forech na webu. Viz google. Na 1 denni tury baterka staci, trosku vylepsi spotrebu prepnout ukladani dat z 1 sekundy (default) na "inteligentni". V letaku/reklame uvadena delka trackovani tj, 50 hodin je tedy hodne zavadejici (je platna jen pro ten ultratrac). V normalnim modu vse funguje super.
Ahoj, dneska jsem to schvalne zkousel a Ultratrac je fakt nepresnej proti normalnimu modu. Vice jsem nasel v ruznych forech na webu. Viz google. Na 1 denni tury baterka staci, trosku vylepsi spotrebu prepnout ukladani dat z 1 sekundy (default) na "inteligentni". V letaku/reklame uvadena delka trackovani tj, 50 hodin je tedy hodne zavadejici (je platna jen pro ten ultratrac). V normalnim modu vse funguje super.
Ahoj díky za info,Ptal jsem se i v Garminu,taky mě navedli na mód inteligentní. Já to zkoušel ještě ve městě v autě atd v ultratrack po 5 a 30s a v pohodě. Nejvíc to dělá zmatky když stojíš nb jdeš pomalu do kopce někde v údolí. Kámoš s Ambitem2 se záznamem po 5s i v těch horách v pohodě :-( . Nevím jestli nezapnou autopause nejvíc zla mi to nadělalo když jsem stál, sundával pásy a pod.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.