Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Dawn Wall 12.01.2015 Zdar, sledujete někdo co se děje na Dawn Wall? Já se snažím, ale nerozumím jedné věci. Proč Tommy oblezl klíčové dynamo v délce Dyno (slezl trochu níž a dotraverzoval až do kouta kterým pokračoval nahoru)? Příjde mi, že měl proti Kevinovi co se týče formy
  Re: Dawn Wall 12.01.2015 Caldwell už to přelezl, tuším dokonce před vánoci. Jorgensson teprve teď. To 8b je varianta, kterou
    Re: Dawn Wall 12.01.2015 Díky za info. To jsem buď minul nebo zapomněl. Ale i tak, myslel jsem že jde o to vylézt komplet cel
LS Python 11.01.2015 Zdar lezci, mám otázku ohledně LS Python. Můžete je přirovnat k jiným sportivám? Mám zkušenosti miura, cobra, solution...dikes za postřehy...Pavel
  Re: LS Python 11.01.2015 Přirovnal bych je ke kobrám, jen jsou trochu sportovnější, prohlejší a mají lepší patu. A roztáhnou
  Re: LS Python 12.01.2015 Hodně se roztáhnou, na malých stupech se točí, nutno našlapovat na tření. Jsou dobré na umělou stěnu
Uni mačky na ledy i ledovec 11.01.2015 Ahoj, rád bych poprosil o radu s výběrem maček. Rád bych si pořídil univerzálnější mačky ve kterých se půjde slušně po ledovci, zalezu s něma na firnu, mixu i ledu. Mám Grivel Rambo a s těma se chodit hold delší trasy nedá. Nemáte někdo zkušenost s mačkam
  Re: Uni mačky na ledy i ledovec 12.01.2015 Jsem spokojenej se Simondama Vampire, maj vymenny hroty.
  Re: Uni mačky na ledy i ledovec 12.01.2015 Sarkeny mám a jako univerzál jsou super. Dnes bych ale pořídil spíš Lynx - Sarken má hodně dlouhý př
    Re: Uni mačky na ledy i ledovec 12.01.2015 pouzivam sarkeny uz peknou radku let a jako univerzalni macky jsou idealni.
      Re: Uni mačky na ledy i ledovec 12.01.2015 Jen Sarkeny nemaji moznost vymenu hrotu, takze pokud se budes casto pohybovat v mixovem terenu a pak
        Re: Uni mačky na ledy i ledovec 12.01.2015 Nebo spíš mít dvoje ;-) Ono to je praktičtější než pořád přehazovat ostrý a tupý hroty...
  Re: Uni mačky na ledy i ledovec 12.01.2015 Ahoj.
Stoupacích želez mám mnoho. Od Petzlu, Grivelu, Cassinu, Campu, B.D. atd.
Před V
    Re: Uni mačky na ledy i ledovec 12.01.2015 ono je vidět, že jsi je dostal, protože jinak bys věděl že vyjdou na cenu dvou párů maček :)
  Re: Uni mačky na ledy i ledovec 13.01.2015 Dobrý zkušenosti (zatím krátký) mám s Austri Alpin (SkySteep a SkyClimb). Ale co vím o Sarkenech tak
    Re: Uni mačky na ledy i ledovec 13.01.2015 Jsou nějaké ideální mačky na ledy+skialp. Je mi jasný, že to jsou dvě různé zátěže,ledy musí být trv
Batoh 11.01.2015 Mate nekdo zkusenosti s batohem Treksport Patagonia 70 l? Mel jsem jeden hoodne dlouho a uz je takovy rozpadly, tak je cas na novy, ale netusim, jak jsou ted kvalitni...mam to na normalni pouzivani do skal ci na tury, zadne velehory nebo zimni radovanky..
  Re: Batoh 11.01.2015 Treksport zkrachoval již před několika lety. Ještě se doprodávají staré modely. Patagonia Q je super
    Re: Batoh 11.01.2015 diky to je uzitecna informace
    Re: Batoh 14.01.2015 Batohy od Corazonu můžu potvrdit, vydrží takřka cokoliv (podobně jako staré Treksporty - ne ty nověj
info o lane 10.01.2015 Prosím, máte skúsenosti s lanom Saltic-Baracuda?Ako je to s jeho voduodpudivou úpravou (je dostatočná) a aká je jeho životnosť?
Ďakujem
  Re: info o lane 11.01.2015 S největší pravděpodobností to bude lano Tendon Ambition 9,8.
Cepin z fota dne 08.01.2015 Zdravim,
na dnesni fotce dne je cepin, ktery pokud si to pamatuju dobre, je nejaka ceska domaci vyroba. Za boha ale nejsem schopny najit, kdo to vyrabi. Neznate to nekdo?
  Re: Cepin z fota dne 08.01.2015 VSETÍNSKÁ PTICA
více v novém článku na webu:
    Re: Cepin z fota dne 08.01.2015 To je presne ono, dekuju!
  Re: Cepin z fota dne 08.01.2015 Už někdo zjistil kdo to první vyráběl a používal?
    Re: Cepin z fota dne 09.01.2015 Normálně se s tím leze. Proč lehčí výstupy? Je s tím vylezena diretka na Eiger, severka Matterhornu,
      Re: Cepin z fota dne 10.01.2015 A co ergonomie ve firnu? A jak v něm drží zapíchnutý topůrko? Docela by mě ten cep zajímal. Vzhled
        Re: Cepin z fota dne 10.01.2015 Není to turistický cepín! Je jasné, že pokud zapíchneš 60cm toporo s kulatým profilemdo firnu, tak b
  Re: Cepin z fota dne 09.01.2015 Hele a jaký to má praktický využití, dá se s tím normálně na lehčí zimní výstupy? A testoval někdo n
  Re: Extreme Alpinism - Mark Twight 09.01.2015 Jenom jsem jí listoval a zdála se mi taková divná...
    Re: Extreme Alpinism - Mark Twight 10.01.2015 Ještě někdo nějaký postřeh prosím. Chci to jako dárek
      Re: Extreme Alpinism - Mark Twight 10.01.2015 Vice navodny mi prijde dilko od Steva House. Tohle ale taky fajn. Zalezi co od toho cekas. Jestli k
Fenix2 07.01.2015 Ahoj, není zde nějaký majitel Garminu Fenix2 ? Zajímalo by mě zda ho někdo využíval na skialp či jiné hory v ultra track režimu a s jakým výsledkem. Mě totiž při záznamu po 5s udělal na skialpech z 5km cca 16km tak nevím zda jsem někde neudělal chybu :-(
  Re: Fenix2 11.01.2015 Ahoj, dneska jsem to schvalne zkousel a Ultratrac je fakt nepresnej proti normalnimu modu. Vice jsem
  Re: Fenix2 11.01.2015 Ahoj, dneska jsem to schvalne zkousel a Ultratrac je fakt nepresnej proti normalnimu modu. Vice jsem
    Re: Fenix2 12.01.2015 Ahoj díky za info,Ptal jsem se i v Garminu,taky mě navedli na mód inteligentní. Já to zkoušel ještě
Kam na klasiku 07.01.2015 Ahoj, prosim doporuci mi nekdo oblasti na klasicke lezeni? (Friendy, vklinence,...)
Velke okoli Svitavska, a nejake oblasti v Rakousku, dekuji Vam.
  Re: Kam na klasiku 08.01.2015 S takovým záběrem třeba Tatry. V Rakousku těžko na něco takového narazíš, tam ti magoři vyborhákoval
    Re: Kam na klasiku 09.01.2015 Co myslíš tou klasikou? Vždycky si můžeš nýty a kruhy zakázat, ne? A z přejištěná oblast se stane kl
      Re: Kam na klasiku 09.01.2015 Klasickou oblastí je taková, kde si není potřeba nic zakazovat, kde se naopak tonoucí stébla chytá.
    Re: Kam na klasiku 10.01.2015 Coze? :) V Alpach je klasik az az.
  Re: Kam na klasiku 10.01.2015 Docela velkolepý sou stěny v Gesäuse, je to aj blízko a Wilder Kaiserem taky nic nepokazíš.
    Re: Kam na klasiku 10.01.2015 Gesäuse, moje oblíbená oblast! Třicet délek trojek a čtyřek... kde to jinde najdeš? A taky pětek a š
Výkyvné sněhové talíře 07.01.2015 Ahoj,
nevíte někdo kde se dají koupit "výkyvné" sněhové talíře na skialpové hole, našel jsme jenom jedny na nějakém sněžnicovém serveru za 550,-Kč, což se mi zdá dost.
Zdenek
  Re: Výkyvné sněhové talíře 07.01.2015 kup si měkké plastové za 90.- Ty udělají stejnou službu
  Re: Výkyvné sněhové talíře 07.01.2015 k čemu je to dobrý?
    Re: Výkyvné sněhové talíře 07.01.2015 Plastové mám. Výkyvné jsou dobré na to, že kopírují sklon svahu a hůlky líp drží.
      Re: Výkyvné sněhové talíře 07.01.2015 Sorry, mám tvrdší plastové, měkké plastové jsem viděl-to by mohlo být řešení, díky, kde je koupit ?
        Re: Výkyvné sněhové talíře 08.01.2015 no já je koupil za těch 90 před asi 4 lety normálně v Hudy, ale fakt je, že dneska už je to spíš but
          Re: Výkyvné sněhové talíře 08.01.2015 jinak teda podobné podmínky neřeší ani tak lepší talířek, jako spíš ostrý hrot na špici. Ideální by
      Re: Výkyvné sněhové talíře 07.01.2015 A proto používám střední talířky od BlackDiamond celoročně a nemám problém. :-)
      Re: Výkyvné sněhové talíře 08.01.2015 "padesátka" s lyžema na zádech - to je spíš na cepín, ne? Jak to řešíš, když škobrtneš?
  Re: Výkyvné sněhové talíře 08.01.2015 Neco takoveho delalo Leki. Ale myslim ze u od toho upustili. Co je dobre reseni, jsou talirky z mekk
    Re: Výkyvné sněhové talíře 08.01.2015 viděl jsem bastl - do nejobyčejnějšího "sjazdovkového" talířku vyvrtat 4 díry, a použít ta
1
...
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
...
2263
LS Python Zdar lezci, mám otázku ohledně LS Python. Můžete je přirovnat k jiným sportivám? Mám zkušenosti miura, cobra, solution...dikes za postřehy...Pavel Pavel 23:24:06 11.01.2015odpovědět
  Re: LS Python Přirovnal bych je ke kobrám, jen jsou trochu sportovnější, prohlejší a mají lepší patu. A roztáhnou se hodně jako kobry... Eržik 23:29:31 11.01.2015odpovědět
  Re: LS Python Hodně se roztáhnou, na malých stupech se točí, nutno našlapovat na tření. Jsou dobré na umělou stěnu. 08:02:31 12.01.2015odpovědět
  Re: LS Python Díky moc všem, pomůže... Pavel Pavel 12:58:35 12.01.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: