Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 9.H2 11044 Bouldry: 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 Hory: 4.Černý 6468 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English chyty KLOKLAK 19.01.2015 ahoj, máte někdo pozitivní či negativní zkušenosti s chyty od KLOKLAKa?
Díky
  Re: chyty KLOKLAK 20.01.2015 Nikdo nic, žádné zkušenosti?
    Re: chyty KLOKLAK 20.01.2015 Podle fotek slušná "sračka". Ale proč ne, každé zboží má svého kupce :-).
      Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 jak se podle fotky pozná sračka? spíš mi připadá, že některé fotogenické chyty se po roce používání
        Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Tvary jsou už tak 10-15 let mimo :-). O matroši nechci ani uvažovat.
          Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Posilovací deska vypadá na utržení prstů a chyty taky hodně špatně. Hlavně na fotkách zblízka jsou v
            Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Kde sa daj KLOAKY koupit?
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 už vím
            Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 nemyslim že tvary určuje móda, ale způsob použití. a u matroše je to opačně, po čase poznáš jak si
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Idealni je mit doma 4 bedny starych Pilkynu :)
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Osud ojeté staré děvky čeká všechny PE polyesterové a PU polyuretanové chyty, otázkou a známkou kval
                Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Ještě jsi Jirousi mohl doplnit tvůj pohled odborníka na chyty Kloklak.
                Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 A nejsou tedy ty epoxidové chyty lepší, když mají delší životnost? akorát jsou o hodně těžší. obojí
                  Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Epoxidove chyty maji nekolik nevyhod:
-Jsou mene pevne
-Jsou jeste tezsi než polyester
                    Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Nj. Hasič bez druhého povolání není hasič :-).
                      Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 jo jo výdělečná činnost hasičů je thématem samo o sobě. že vy bando nesmíte podnikat co? za peníze
                        Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 Vole. Každý má tu možnost. Nicméně s tím kurvením cen to má něco do sebe :-). S termínem "válen
                          Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 nejde o možnost ale o nastavení systému. pokud to system dovoluje a nikomu to nevadí pak není co řeš
                            Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 S tím válením se seš s prominutím tak trochu kokot. Jo, třeba většinu šichty mají pohodu a třeba aj
                              Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 Když jsem se díval na ceny konkurence, tak to by ty kloklaky musely bejt řádně nahovno, aby se za ty
                            Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 Tvoji frajeři hasiči jsou zřejme z Práglu :-). Není kraj jako kraj a stanice jako stanice, ale to už
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Tak to ja mam spis opacnou zkusenost. AIX v pohode. Kdo neveri, at mrkne treba do BB na tu AIX balkn
            Re: chyty KLOKLAK 12.11.2015 No keců tady plodíš celkem dost.Musíš bejt celkem profík,že bez toho aníž by jsi moje chyty nebo bal
Jubilaumsgrat v zimě 19.01.2015 Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo z vás šel tento hřeben (Jubilaumsgrat u Zugspitze) v zimě, a pokud ano, prosím o nějaké zkušenosti.
Předem děkuji.
ledy 19.01.2015 ahoj,
máte někdo info jak to ted vypadá s lezením v maltatalu, nebo eis arene? případně na grunsee?
  Re: tomaskuv lom 17.01.2015 Web ČHS správce oblasti.
    Re: tomaskuv lom 17.01.2015 Zkousel jsi tam hledat? Asi ne, co?
      Re: tomaskuv lom 20.01.2015 Hej, písal som tam ale zatiaľ som nedostal odpoveď, skúsim ďalej niekoho. Dik
  Re: tomaskuv lom 17.01.2015 Asi nejvíc o Tomáškárně bude mít přehled Petr Resch.
eiswand v dubnu 17.01.2015 Ahoj,
Zajímalo by mě jaký podmínky a jakou kvalitu firnu bych měl čekat na konci dubna v otzalských alpách na firnových klasikách jako je třeba NW Wildspitze a na ledovcích pod nimi. V horách jsem byl zatím jen na vrcholu léta, takže vůbec nemám ša
  Re: eiswand v dubnu 17.01.2015 V dubnu muzou bejt podminky idealni, ale taky muze bejt ve stene snehu moc, coz je pravdepodobnejsi.
  Re: eiswand v dubnu 17.01.2015 Ideální bývá květen/červen. V dubnu je vrcholná sezona pro skialpinismus - stěny se v tu dobu sjíždě
la sportiva FUTURA 16.01.2015 Zdarec, zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s FUTURAMA. Já z nich byl nejdřív celkem nadšený, hned mě sedly dobře se v nich lozilo. Jenže velmi brzy se začaly kurvit, odlepuje se mi vnitřní podrážka nechal jsem to spravit, ale prostě to není ono postupuje
  Re: la sportiva FUTURA 16.01.2015 Ožralý Ital. Mě vydržely celkem dlouho a po prvním podlepu to taky jakštakš jde. Zkušenosti s "
    Re: la sportiva FUTURA 16.01.2015 mi se odlepila guma na špičce, pak se protrhla, reklamace úspěšná, bez řečí mi poslali nové. ty ze
  Re: la sportiva FUTURA 16.01.2015 Boty fajnove. Jen kvalita zpracovani za ty prachy nic moc.. Me se zacaly pomerne rychle rozpadat na
      Re: la sportiva FUTURA 19.01.2015 Na stránkách La Sportivy je přímo seznam autorizovaných resolerů. Restday tedy mezi nimi není. Taky
        Re: la sportiva FUTURA 19.01.2015 Tak ono u Restday je vůbec otázka jak se dostávají k lepičce Vibram. Jediné co je jisté je, že ji ne
          Re: la sportiva FUTURA 20.01.2015 Myslíš, že švindlujou, jo?
            Re: la sportiva FUTURA 20.01.2015 No jasny, odrezavaji to ze starych pneumatik ;). Nejlepsi je Continental Winter Conntact TS9460. To
          Re: la sportiva FUTURA 21.01.2015 Nevím jestli švindlujou, ale Rock Pillars (nyní už Ocún) od Vibramu XS Grip 2 nemůže koupit. Vibram
    Re: la sportiva FUTURA 18.01.2015 Zajímavý, běžně lezu v Miurách i po třetí podlepenejch (Restday) a to co píšeš se mi nikdy nestalo a
      Re: la sportiva FUTURA 18.01.2015 Speedstery jsou super. Bohuzel jen tak na 3, 4 mesice. Pak zacnou odchazet.. Bohuzel u LS, obzvlast
      Re: la sportiva FUTURA 19.01.2015 Možná jsem měl špatný kus Miur. Nicméně, když si jednou zvykneš na P3, koženou nebo umělokoženou pod
        Re: la sportiva FUTURA 19.01.2015 Všichni ne. Moje Testarossy byly po podlepení nepoužitelné a Miury skoro lepší než nové.
          Re: la sportiva FUTURA 20.01.2015 Ajo, zapomněl jsem dodat, že podlepení musí být pouze podešve, obsázka musí zůstat původní... Pakliž
            Re: la sportiva FUTURA 20.01.2015 Když na nich není co zkazit, tak proč všichni říkaj, že jsou to po podlepení papuče;) ?
            Re: la sportiva FUTURA 21.01.2015 Konkrétně Miury po výměně obsázky (u Restday) úplně změní tvar. Změní se tvar špičky i jeho orientac
průvodce skalky MB 16.01.2015 Nemáte někdo něco jako průvodce ke skalkám, které se nacházejí v parku na Štěpánce v Mladé Boleslavi?
Díky
Ecrins 15.01.2015 Ahoj v létě se chystám na GR54. Chtěl bych si cestou vylézt i nějaké vrcholy s pěkným výhledem, které však nevyžadují ledovcovou výbavu, kterou sebou samozřejmě na trek nepotáhnu. Máte nějaké tipy? Nemohu pořádně nic najít, jenom o profláklých vrcholech j
Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 zdarec, hlavně při bouldru se mi stává, že neodejdu fyzicky, ale dojedu na úbytek materijálu - stržený mozoly. takže na maso, otejpnu, ale trénink v pytli. a vůbec bych si tak nějak potřeboval zajet hroší kůži.
mohl bych lízt ještě jednou tolik, al
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 Pro mě fungující recept. Ničím nemažu, lezu pětkrát týdně (někdy i dvoufáze) a ono to přejde samo. A
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 Nesmíš si to nechat strhnout. Na noc používej gel z konopí. Špatně se to vysvětluje ale kůže je poto
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 Kůže je orgán, který se dá vycvičit... pokud máš horší genetickou predispozici, zabere ti to delší d
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 Přizpůsob tomu trénink, obvykle jsou mozoly při lezení ve větších převisech po madlech. Takže raději
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 16.01.2015 taktak...z madel jsou vždy mozoly...musíš přejít na menší chyty...tam ti začne praskat kůže a tak :o
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 16.01.2015 aby sis nestrhl mozoly, musíš brousit. pro mě nejlepší šmirgl na kov 120, zkus různý..po každym leze
    Re: Mozoly a trénink v pitchi 16.01.2015 Souhlas, zbrousit a namazat. IdyOdem nebo ClimbOnem.
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 16.01.2015 Mozoly brousit, brousit, brousit...Dobrý je ten široký, dostatečně hrubý, papírový pilník na nehty,
  Re: El Capitan 15.01.2015 Jako ze to byl EL Cap poprve vylezen volne? Nojo, novinari. Mozna mysleli jen tu cast, kde vede Dawn
    Volnolezci, žiletky, mince a premiéra na el Capu 15.01.2015 Zrovna jsem to sem chtěl dát. Kdyžtak kratší link:
  Re: El Capitan 15.01.2015 ahoj, dnes rano to bylo na bbc v kazdych zpravach, k tomu rozhovor s nekym kdo to tam zna, bude to a
1
...
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: