Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lavinova situace Tyrolsko 23.01.2015 Vsem, kteri se v dohledne budoucnosti chystaji na skialpy do Tyrol doporucuji detailni prehled aktualni situace na blogu lavinove komise v Tyrolsku.
  Re: Lavinova situace Tyrolsko 27.01.2015 Existuje nějaký web o lavinové situaci v Rakousku v angličtině? Bohužel německy nevládnu a neustálé
    Re: Lavinova situace Tyrolsko 27.01.2015 lawine.tirol.gv.at
ledy Maltatal 21.01.2015 Ahoj !
Nechcete se někdo přidat v pátek odpoledne nebo večer až pondělí věčer do Maltatalu. Jsme dva, tak dva můžem přibrat. Spát chceme v penzionu Hubertus, ale není to podmínkou.
Na mailu nejsem, volejte na tel. 603215417
P
    Re: ledy Maltatal 23.01.2015 Minuly tyden se dal lezt jen Maranfall 2. Nic jineho nebylo.
      Re: ledy Maltatal 23.01.2015 Predpoved o stavu byla mozna jeste lepsi. Vsichni jsme se shodli, ze to chcte tak 2 tydny, kdyz by b
        Re: ledy Maltatal 23.01.2015 je to Maralmfall
          Re: ledy Maltatal 23.01.2015 Mas pravdu ...
topení na Smíchově 21.01.2015 Taky vás se*e, že i při mírné zimě, jaká panuje teď´, maj na Smíchově puštěný topení u stropu na plný koule? Snad, aby se v horní části haly pořádně vyhřály chyty...
  Re: topení na Smíchově 21.01.2015 hlavně bych zrušil ty večerní socka tarify, tam je večer narváno že by jeden blil
    Re: topení na Smíchově 21.01.2015 ty voe, já už vím kdo seš, nikdo s tebou nechce lízt.
    Re: topení na Smíchově 22.01.2015 Vaše excelence může jistě chodit do Vysočan. Dnes ve 21 hodin tam bylo cca 10 lezoucích dvojic, o ho
  Re: topení na Smíchově 21.01.2015 Jo, jo. Driv, kdyz byla poradna zima, tak vevnitr klendra jak prase a ne a ne poradne zatopit. Ted,
  Re: topení na Smíchově 21.01.2015 vono to teplo stoupá vzhůru, takže aby něco dojelo dolu, tak to trochu hulit musej.
bo by nan
    Re: topení na Smíchově 21.01.2015 topení z vrchu vždycky bude neefektivní. Na stěně je nejlepší podlahové topení.. jistič neklepe kosu
      Re: topení na Smíchově 22.01.2015 maj na harcově a to je jedna z nejstarších..
        Re: topení na Smíchově 22.01.2015 podlahovka musí bejt na stěně super, zvlášť když to teplo z ní bude držet ve vzduchu všechen prach a
          Re: topení na Smíchově 22.01.2015 Je to super :-) netahne ti na nohy a nevaris se u stropu. A treba na kladne tu stenu kazdej den ukli
          Re: topení na Smíchově 23.01.2015 Na Smíchově není, o tom je koneckonců tohle vlákno, a prachové limity jsou desetinásobné oproti dáln
          Re: topení na Smíchově 23.01.2015 To se asi pletes. Podlahove vytapeni neni moc konvekcni topeni a jeste ma velky benefit, ze pro poci
  Re: topení na Smíchově 22.01.2015 To je zase problém :-D
    Re: topení na Smíchově 23.01.2015 Jo jo.To jsou problémy.Hele Off ma Facebook,tak jim to můžete napsat tam.Nebo jim poslat mail kakáti
Krčmarov žlab 20.01.2015 Ahoj, nelezli jste prosím v poslední době Krčmarov žlab nebo nebyli v okoli Gerlachu? Má to cenu tam jét tento víkend? Ví někdo jaké jsou podmínky? Děkuji za odpovědi. M.
jaký skialpy? 20.01.2015 Zdar,
sháním lyže na tůry následujících parametrů:
- aby byly celkem stabilní v rychlým oblouku v prašanu a v nesourodým terénu (zatím jezdím lyže spíš na chození - lehký a úzký - a tedy jezdím obyčejnej krátkej oblouk a teď
      Re: jaký skialpy? 20.01.2015 tak jasny nejsou to žadný placačky, ale ze ta šířka 82 se mi (na skialp+ feeride)osvědčila...vyjdeš
  Re: jaký skialpy? 20.01.2015 Řešíte píčoviny, jestli máš tip, tak si jej kup. 10 lidí, ti doporučí 10 modelů. Já mám BD Justice a
    Re: jaký skialpy? 21.01.2015 no, hlavně těch botů je habaděj:D
    Re: jaký skialpy? 21.01.2015 To jo, ale vse ostatni krom lyzi mam konstantni, takze to nema cenu resit. Ale jinak v zasade souhla
  Re: jaký skialpy? 21.01.2015 Pokud nechceš nějaké odlehčené lyže s pěnovým jádrem (a to nechceš), tak nejvíc váhy ušetříš na vázá
    Re: jaký skialpy? 21.01.2015 Na vázání a botách moc neušetřím, protože už by to bylo na úkor funkčnosti. Ani na lyžích nechci bru
  Re: jaký skialpy? 21.01.2015 Koukni na testberichte.de, kde si muzes zjistit testy spousty lyzi z ruznych casopisu, coz do jiste
    Re: jaký skialpy? 21.01.2015 Nez koupis v Cechach tak mrkni na ceny v Nemecku. Bergzeit a Conrad maji na lonske modely vyrazne sl
      Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Prave kvuli ty cene u Konrada jsem temer rozhodnutej do nich jit. Konrad ma za dobrou cenu na Waybac
        Re: jaký skialpy? 22.01.2015 My pouzivame pasy bez patnich hacku, kdyz se o ne slusne staras, neni to problem a pro pripad nouze
        Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Jeste bych dodala realnou vahu: 3050g/par/167cm.
Lenka K.
          Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Ahoj Lenko, díky za koment, vím, že jste bezpatkoví a ptát se tedy na patku je asi nesmysl. Těch 305
            Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Ano, je to presne ten zlevneny model 13/14, zvazeno na kuchynske vaze u nas doma.
Uda
              Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Ahoj Lenko,
můžu se zeptat jak jsi spokojená s Völkl Amaruq? Všiml jsem si, že je používáš. D
                Re: jaký skialpy? 23.01.2015 Zalezi na tom, z ktereho roku ty Amaruqy jsou.
Ja mam zkusenosti pouze s prvni genera
                  Re: jaký skialpy? 23.01.2015 Takže teď jsi pořídila K2 Wayback?
                    Re: jaký skialpy? 23.01.2015 Taky. WayBacky 167cm mam na jaro/firn/kuloary a prechody, na bezne skialpovani za rozumneho mekkeho
  Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Tebou vyhlédnuté Wabacky mám druhou sezonu a naprostá spokojenost. Taky jsem na ně přestoupil z lehč
    Re: jaký skialpy? 23.01.2015 Tak přišly. Jsou to strašný lopaty, těžký jak prase a strašně dlouhý. 1630 g @ 181 cm (moje současný
      Re: jaký skialpy? 23.01.2015 možná jsem to přehlíd, ale jaký jsou tví proporce?
        Re: jaký skialpy? 23.01.2015 187 cm, 87 kg
      Re: jaký skialpy? 23.01.2015 181. Poradny chlapi potrebujou poradny prkna. Ani pri svy vejsce bych do mensich nesel.
Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 20.01.2015 Zdarec, nemáte někdo zkušenosti s botama Asolo Eiger? Rád bych pořídil zase něco do zimy, ještě zvažuji LA Batura nebo Scarpa Phantom Guide, ale ten Eiger vypadá podle recenzí podobně a je hlavně levnější. Aby to ale nebyl nějaký škrpál...Díky za rady
  Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 20.01.2015 Není to přesně na Eiger, ale měl jsem duplexy od Asolo a sedly jak ulité, mám Raichle a po nějaké do
    Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 20.01.2015 Asolo a sportiva maj velmi podobna kopyta. Batury jsou super. Mohu je jen doporučit.
  Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 20.01.2015 mam ten predchozi model - myslim, ze se jmenoval cholatse. ten byl nezateplenej a treba pri lezeni v
    Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 20.01.2015 Eigery jsou lehce zateplené, ale když si vezmu vedle sebe do ruky Eiger a Baturu, tak Batura má stěn
  Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 20.01.2015 Asolo Eiger jsou specifické boty, fakt hodně tuhé. Na turistiku nesmysl, na lezení super. Tepelný ko
    Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 20.01.2015 Mám tyhle a jsou teplé. Scarpa Phantom Guide Několik zimních bivaků a byl jsem v pohodě. Ani půchýř
      Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 21.01.2015 Tak díky za informace!
  Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 21.01.2015 Podle me bude idealni vyzkouset vsechny z tech 3 co jsi psal (kdybych si ted znovu kupoval boty tak
    Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 21.01.2015 Na tom něco je. Možná zvážit Asolo 6b+.
    Re: Boty do zimy Asolo Eiger nebo... 21.01.2015 A k těm Baturám - není už lepší koupit za stejnou cenu ten Spantik, když má vnitřní botu?
chyty KLOKLAK 19.01.2015 ahoj, máte někdo pozitivní či negativní zkušenosti s chyty od KLOKLAKa?
Díky
  Re: chyty KLOKLAK 20.01.2015 Nikdo nic, žádné zkušenosti?
    Re: chyty KLOKLAK 20.01.2015 Podle fotek slušná "sračka". Ale proč ne, každé zboží má svého kupce :-).
      Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 jak se podle fotky pozná sračka? spíš mi připadá, že některé fotogenické chyty se po roce používání
        Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Tvary jsou už tak 10-15 let mimo :-). O matroši nechci ani uvažovat.
          Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Posilovací deska vypadá na utržení prstů a chyty taky hodně špatně. Hlavně na fotkách zblízka jsou v
            Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Kde sa daj KLOAKY koupit?
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 už vím
            Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 nemyslim že tvary určuje móda, ale způsob použití. a u matroše je to opačně, po čase poznáš jak si
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Idealni je mit doma 4 bedny starych Pilkynu :)
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Osud ojeté staré děvky čeká všechny PE polyesterové a PU polyuretanové chyty, otázkou a známkou kval
                Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Ještě jsi Jirousi mohl doplnit tvůj pohled odborníka na chyty Kloklak.
                Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 A nejsou tedy ty epoxidové chyty lepší, když mají delší životnost? akorát jsou o hodně těžší. obojí
                  Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Epoxidove chyty maji nekolik nevyhod:
-Jsou mene pevne
-Jsou jeste tezsi než polyester
                    Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Nj. Hasič bez druhého povolání není hasič :-).
                      Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 jo jo výdělečná činnost hasičů je thématem samo o sobě. že vy bando nesmíte podnikat co? za peníze
                        Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 Vole. Každý má tu možnost. Nicméně s tím kurvením cen to má něco do sebe :-). S termínem "válen
                          Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 nejde o možnost ale o nastavení systému. pokud to system dovoluje a nikomu to nevadí pak není co řeš
                            Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 S tím válením se seš s prominutím tak trochu kokot. Jo, třeba většinu šichty mají pohodu a třeba aj
                              Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 Když jsem se díval na ceny konkurence, tak to by ty kloklaky musely bejt řádně nahovno, aby se za ty
                            Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 Tvoji frajeři hasiči jsou zřejme z Práglu :-). Není kraj jako kraj a stanice jako stanice, ale to už
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Tak to ja mam spis opacnou zkusenost. AIX v pohode. Kdo neveri, at mrkne treba do BB na tu AIX balkn
            Re: chyty KLOKLAK 12.11.2015 No keců tady plodíš celkem dost.Musíš bejt celkem profík,že bez toho aníž by jsi moje chyty nebo bal
Jubilaumsgrat v zimě 19.01.2015 Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo z vás šel tento hřeben (Jubilaumsgrat u Zugspitze) v zimě, a pokud ano, prosím o nějaké zkušenosti.
Předem děkuji.
ledy 19.01.2015 ahoj,
máte někdo info jak to ted vypadá s lezením v maltatalu, nebo eis arene? případně na grunsee?
  Re: tomaskuv lom 17.01.2015 Web ČHS správce oblasti.
    Re: tomaskuv lom 17.01.2015 Zkousel jsi tam hledat? Asi ne, co?
      Re: tomaskuv lom 20.01.2015 Hej, písal som tam ale zatiaľ som nedostal odpoveď, skúsim ďalej niekoho. Dik
  Re: tomaskuv lom 17.01.2015 Asi nejvíc o Tomáškárně bude mít přehled Petr Resch.
1
...
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: