Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 23.X. 2532 24.Opice 2510 25.Moravcová 2460
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English chyty KLOKLAK 19.01.2015 ahoj, máte někdo pozitivní či negativní zkušenosti s chyty od KLOKLAKa?
Díky
  Re: chyty KLOKLAK 20.01.2015 Nikdo nic, žádné zkušenosti?
    Re: chyty KLOKLAK 20.01.2015 Podle fotek slušná "sračka". Ale proč ne, každé zboží má svého kupce :-).
      Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 jak se podle fotky pozná sračka? spíš mi připadá, že některé fotogenické chyty se po roce používání
        Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Tvary jsou už tak 10-15 let mimo :-). O matroši nechci ani uvažovat.
          Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Posilovací deska vypadá na utržení prstů a chyty taky hodně špatně. Hlavně na fotkách zblízka jsou v
            Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Kde sa daj KLOAKY koupit?
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 už vím
            Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 nemyslim že tvary určuje móda, ale způsob použití. a u matroše je to opačně, po čase poznáš jak si
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Idealni je mit doma 4 bedny starych Pilkynu :)
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Osud ojeté staré děvky čeká všechny PE polyesterové a PU polyuretanové chyty, otázkou a známkou kval
                Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Ještě jsi Jirousi mohl doplnit tvůj pohled odborníka na chyty Kloklak.
                Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 A nejsou tedy ty epoxidové chyty lepší, když mají delší životnost? akorát jsou o hodně těžší. obojí
                  Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Epoxidove chyty maji nekolik nevyhod:
-Jsou mene pevne
-Jsou jeste tezsi než polyester
                    Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Nj. Hasič bez druhého povolání není hasič :-).
                      Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 jo jo výdělečná činnost hasičů je thématem samo o sobě. že vy bando nesmíte podnikat co? za peníze
                        Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 Vole. Každý má tu možnost. Nicméně s tím kurvením cen to má něco do sebe :-). S termínem "válen
                          Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 nejde o možnost ale o nastavení systému. pokud to system dovoluje a nikomu to nevadí pak není co řeš
                            Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 S tím válením se seš s prominutím tak trochu kokot. Jo, třeba většinu šichty mají pohodu a třeba aj
                              Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 Když jsem se díval na ceny konkurence, tak to by ty kloklaky musely bejt řádně nahovno, aby se za ty
                            Re: chyty KLOKLAK 22.01.2015 Tvoji frajeři hasiči jsou zřejme z Práglu :-). Není kraj jako kraj a stanice jako stanice, ale to už
              Re: chyty KLOKLAK 21.01.2015 Tak to ja mam spis opacnou zkusenost. AIX v pohode. Kdo neveri, at mrkne treba do BB na tu AIX balkn
            Re: chyty KLOKLAK 12.11.2015 No keců tady plodíš celkem dost.Musíš bejt celkem profík,že bez toho aníž by jsi moje chyty nebo bal
Jubilaumsgrat v zimě 19.01.2015 Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo z vás šel tento hřeben (Jubilaumsgrat u Zugspitze) v zimě, a pokud ano, prosím o nějaké zkušenosti.
Předem děkuji.
ledy 19.01.2015 ahoj,
máte někdo info jak to ted vypadá s lezením v maltatalu, nebo eis arene? případně na grunsee?
  Re: tomaskuv lom 17.01.2015 Web ČHS správce oblasti.
    Re: tomaskuv lom 17.01.2015 Zkousel jsi tam hledat? Asi ne, co?
      Re: tomaskuv lom 20.01.2015 Hej, písal som tam ale zatiaľ som nedostal odpoveď, skúsim ďalej niekoho. Dik
  Re: tomaskuv lom 17.01.2015 Asi nejvíc o Tomáškárně bude mít přehled Petr Resch.
eiswand v dubnu 17.01.2015 Ahoj,
Zajímalo by mě jaký podmínky a jakou kvalitu firnu bych měl čekat na konci dubna v otzalských alpách na firnových klasikách jako je třeba NW Wildspitze a na ledovcích pod nimi. V horách jsem byl zatím jen na vrcholu léta, takže vůbec nemám ša
  Re: eiswand v dubnu 17.01.2015 V dubnu muzou bejt podminky idealni, ale taky muze bejt ve stene snehu moc, coz je pravdepodobnejsi.
  Re: eiswand v dubnu 17.01.2015 Ideální bývá květen/červen. V dubnu je vrcholná sezona pro skialpinismus - stěny se v tu dobu sjíždě
la sportiva FUTURA 16.01.2015 Zdarec, zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s FUTURAMA. Já z nich byl nejdřív celkem nadšený, hned mě sedly dobře se v nich lozilo. Jenže velmi brzy se začaly kurvit, odlepuje se mi vnitřní podrážka nechal jsem to spravit, ale prostě to není ono postupuje
  Re: la sportiva FUTURA 16.01.2015 Ožralý Ital. Mě vydržely celkem dlouho a po prvním podlepu to taky jakštakš jde. Zkušenosti s "
    Re: la sportiva FUTURA 16.01.2015 mi se odlepila guma na špičce, pak se protrhla, reklamace úspěšná, bez řečí mi poslali nové. ty ze
  Re: la sportiva FUTURA 16.01.2015 Boty fajnove. Jen kvalita zpracovani za ty prachy nic moc.. Me se zacaly pomerne rychle rozpadat na
      Re: la sportiva FUTURA 19.01.2015 Na stránkách La Sportivy je přímo seznam autorizovaných resolerů. Restday tedy mezi nimi není. Taky
        Re: la sportiva FUTURA 19.01.2015 Tak ono u Restday je vůbec otázka jak se dostávají k lepičce Vibram. Jediné co je jisté je, že ji ne
          Re: la sportiva FUTURA 20.01.2015 Myslíš, že švindlujou, jo?
            Re: la sportiva FUTURA 20.01.2015 No jasny, odrezavaji to ze starych pneumatik ;). Nejlepsi je Continental Winter Conntact TS9460. To
          Re: la sportiva FUTURA 21.01.2015 Nevím jestli švindlujou, ale Rock Pillars (nyní už Ocún) od Vibramu XS Grip 2 nemůže koupit. Vibram
    Re: la sportiva FUTURA 18.01.2015 Zajímavý, běžně lezu v Miurách i po třetí podlepenejch (Restday) a to co píšeš se mi nikdy nestalo a
      Re: la sportiva FUTURA 18.01.2015 Speedstery jsou super. Bohuzel jen tak na 3, 4 mesice. Pak zacnou odchazet.. Bohuzel u LS, obzvlast
      Re: la sportiva FUTURA 19.01.2015 Možná jsem měl špatný kus Miur. Nicméně, když si jednou zvykneš na P3, koženou nebo umělokoženou pod
        Re: la sportiva FUTURA 19.01.2015 Všichni ne. Moje Testarossy byly po podlepení nepoužitelné a Miury skoro lepší než nové.
          Re: la sportiva FUTURA 20.01.2015 Ajo, zapomněl jsem dodat, že podlepení musí být pouze podešve, obsázka musí zůstat původní... Pakliž
            Re: la sportiva FUTURA 20.01.2015 Když na nich není co zkazit, tak proč všichni říkaj, že jsou to po podlepení papuče;) ?
            Re: la sportiva FUTURA 21.01.2015 Konkrétně Miury po výměně obsázky (u Restday) úplně změní tvar. Změní se tvar špičky i jeho orientac
průvodce skalky MB 16.01.2015 Nemáte někdo něco jako průvodce ke skalkám, které se nacházejí v parku na Štěpánce v Mladé Boleslavi?
Díky
Ecrins 15.01.2015 Ahoj v létě se chystám na GR54. Chtěl bych si cestou vylézt i nějaké vrcholy s pěkným výhledem, které však nevyžadují ledovcovou výbavu, kterou sebou samozřejmě na trek nepotáhnu. Máte nějaké tipy? Nemohu pořádně nic najít, jenom o profláklých vrcholech j
Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 zdarec, hlavně při bouldru se mi stává, že neodejdu fyzicky, ale dojedu na úbytek materijálu - stržený mozoly. takže na maso, otejpnu, ale trénink v pytli. a vůbec bych si tak nějak potřeboval zajet hroší kůži.
mohl bych lízt ještě jednou tolik, al
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 Pro mě fungující recept. Ničím nemažu, lezu pětkrát týdně (někdy i dvoufáze) a ono to přejde samo. A
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 Nesmíš si to nechat strhnout. Na noc používej gel z konopí. Špatně se to vysvětluje ale kůže je poto
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 Kůže je orgán, který se dá vycvičit... pokud máš horší genetickou predispozici, zabere ti to delší d
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 15.01.2015 Přizpůsob tomu trénink, obvykle jsou mozoly při lezení ve větších převisech po madlech. Takže raději
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 16.01.2015 taktak...z madel jsou vždy mozoly...musíš přejít na menší chyty...tam ti začne praskat kůže a tak :o
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 16.01.2015 aby sis nestrhl mozoly, musíš brousit. pro mě nejlepší šmirgl na kov 120, zkus různý..po každym leze
    Re: Mozoly a trénink v pitchi 16.01.2015 Souhlas, zbrousit a namazat. IdyOdem nebo ClimbOnem.
  Re: Mozoly a trénink v pitchi 16.01.2015 Mozoly brousit, brousit, brousit...Dobrý je ten široký, dostatečně hrubý, papírový pilník na nehty,
  Re: El Capitan 15.01.2015 Jako ze to byl EL Cap poprve vylezen volne? Nojo, novinari. Mozna mysleli jen tu cast, kde vede Dawn
    Volnolezci, žiletky, mince a premiéra na el Capu 15.01.2015 Zrovna jsem to sem chtěl dát. Kdyžtak kratší link:
  Re: El Capitan 15.01.2015 ahoj, dnes rano to bylo na bbc v kazdych zpravach, k tomu rozhovor s nekym kdo to tam zna, bude to a
1
...
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
...
2263
ledy ahoj,
máte někdo info jak to ted vypadá s lezením v maltatalu, nebo eis arene? případně na grunsee? 07:10:16 19.01.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: