Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Metodika? :-) 27.01.2015 Chci se podělit o jeden postřeh. Co může udělat lano za nohou při lezení (a hlavně pádu) jsem četl už mockrát, ale že by si šlo do expresky nechtěně cvaknout tkaničku od lezečky, o tom jsem ještě neslyšel a včera se to spolulezci povedlo.
Byla to p
  Re: Metodika? :-) 28.01.2015 co se asistane, kdyz se tkanicka nerozvaze, nebo neurve?
premyslim...
  Re: Metodika? :-) 28.01.2015 to je asi podobny jako si slapnout do smycky kterou mas povesenou na krku. Za davnejch dob to bylo z
  Re: Metodika? :-) 28.01.2015 Stát se může cokoliv, moc bych to nedramatizoval. Já jednou takhle letěl dolů kolem presa, do kteréh
  Re: Metodika? :-) 28.01.2015 Jo, viděla jsem, že se lezci přicvaknul kýbl do expresky :) Stát se může jakákoliv takováhle ptákovi
  Re: Metodika? :-) 29.01.2015 Do presky jsem si přicvakl zadní drát z rychloupínacích maček, to byla teprv legrace. Večer se sešla
    Re: Metodika? :-) 04.02.2015 poutko vzadu na lezečce zachycené zobáčkem šťouradla při posezení na vršku jedné z vajoletek (těch v
  Re: Metodika? :-) 30.01.2015 No a já již dvakrát viděl (z toho se to stalo jednou mě), procvaknutí jistícího oka sedáku do presky
    Re: Metodika? :-) 03.02.2015 Tohle se uz stalo asi kazdemu, na druhou stranu aspon je to ta nejbezpecnejsi varianta ze vseho, co
Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 dotaz na místní znalce, dá se nějak kloudně odhadnout jestli lezky (zatím bez podlepu) vůbec podlepovat? jestli z nich nebudou trepky ke krbu?
Konkrétně teda triop rap new, fakt jsem na vážkách jestli do lezek za litr v akci investovat dalších šest
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 Levnější boty (nové za tisíc) bych asi za 600 nepodlepoval. Ale pro pohodáře, to asi význam má, olez
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 vidim to stejně, mám průměrně tak jeden pár na půl roku, jen nevim, jestli do rapů nebo i dalších mě
      Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 V Pearlech se po jednom podlepení leze skvěle.
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 150 dáš poštovné tam, 150 k tobě. A lezačky nové z podlepení nepřijdou.
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 Lezačky?..od slova lezat?
      Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 kozy - kozačky, lezení - lezačky. Co na tom nechápeš??? :-)
        Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 lezení, lezečky, kozy, kozičky...
        Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 28.01.2015 aha :-D ...no zajímalo by mě, která chytrá hlava to vymyslela, hrozný slovo
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 Proč poštovné? Na stěně je dáš do firemní popelnice, odešlou se hromadně a na stěně si je vyzvedneš.
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 dáš poštovné 85,-Kč nebo to posíláš taxíkem?
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 No tak já ti zase povím, že mám PR pearl podlepené asi třikrát a pořád mám pocit, že nejslabším člán
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 ja podlepuju, podlepene mam na stenu, lehci cesty. setris tim dobre lezky, lehke vylezes i v papucic
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 Ahoj,
v Olomouci na stěně Flashwall má Restday sběrné místo, lezečky tam vhodíš a podlepené d
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 triop rap jsem si nechal podlepit a byly to vyhozené peníze, podlepení super, ale propocená kůže bot
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 no, taky mi přijde, že při podlepu rapů by svršek novou lepičku už nepřežil. abych z nich pak neměl
      Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 Pro mě je umělá kůže v životnosti lepší než pravá.
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 27.01.2015 Počítej že po podlepení to budou už jen boty na stěnu. Posílal jsem několikrát rúzné páry RP do Rest
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 28.01.2015 Sašo, ne každý to tak má. Bota může být jiná, ale její vlastnosti, nebo co s ní kdo vyleze můžou jít
      Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 28.01.2015 V restday i me ted pekne serou, na boty cekam uz mesic....:( skoro.
        Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 28.01.2015 taky, 2 týdny a 2 dny zatím...
      Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 28.01.2015 Tak zlepšení vlastností jsem si po podlepení ještě nikdy nevšiml. Asi je na čase zkusit podlepení v
        Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 28.01.2015 Tak po letošní zkušenosti s Restem mi přijde, že kvalita je stejná, ale pro mě mega podstatná věc..<
          Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 29.01.2015 mam podlepene kanickove saltiky, jsou z nich papuce, aspon se mam na co vymlouvat kdyz lezu takovou
            Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 01.02.2015 já mám bufa už 3xpodlepené a naprostá pohoda,a půjdou i počtvrté i popáte.použivány na vše.
          Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 01.02.2015 Pro mě je zase mnohem podstatnější než čím podlepené boty posílají je, jaký mají po podlepení tvar.
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne? 01.02.2015 No vypadá to že co člověk to názor na podlepení...
Hochgall 26.01.2015 Ahoj,
šel někdo tento vrchol normálkou v létě z chaty Barmer Hütte ? Nemáte nějaký rozumný odkaz na tuto tůru ?
      Re: čelovky jako evergreen 25.01.2015 To já zas můžu jmenovat několik známých, kterým se Petzl rozsypal zrovna když to potřebovali nejmíň
        Re: čelovky jako evergreen 26.01.2015 A já zase mám zkušenost s několika no namy. Pokud ti nevadí nejistá životnost a možnost rozbití bez
          Re: čelovky jako evergreen 26.01.2015 Přesně ...
          Re: čelovky jako evergreen 27.01.2015 Měl jsi už v ruce nějakou čelovku Sunree? Zdá se ti, že nedosahuje kvalit Petzl? Mně tedy ne, zpraco
            Re: čelovky jako evergreen 27.01.2015 Tak to jsme v souladu, mě se taky zdá, že nedosahuje.
              Re: čelovky jako evergreen 29.01.2015 Převyšuje!
                Re: čelovky jako evergreen 29.01.2015 A v čem? Ty nespasované čínské plasty mě nijak neoslovily.
                  Re: čelovky jako evergreen 31.01.2015 Ják říkám, koukni a pořiď si Sunree a budeš valit bulvy :-)
                    Re: čelovky jako evergreen 31.01.2015 Bulvy jsem valil už v minulosti, nijak mě neoslovily.
    Re: čelovky 29.01.2015 Prakticky u všech čelovek Fenix je odělené bateriové pouzdro velmi špatně vyřešeno. Teda pokud se ne
  Re: čelovky 25.01.2015 Záleží, k čemu jí chceš používat.. DO kempu stačí levnější petzl.. na noční běhy led lenser.. :)
    Re: čelovky 26.01.2015 Led lenser mi přijde hodně úzký kužel, zejména pro běh nepraktické. Snaží se o co nejdelší dosvit, a
    Re: čelovky 28.01.2015 Naopak. Do kempu stačí levnější Led Lenser a na noční běh čelovka s reaktivním svícením od Petzlu.
  Re: čelovky 25.01.2015 Já používám Petzl líbí se mě teď i čelovky Black Diamond mají docela výběr a vychytané :)
    Re: čelovky 28.01.2015 BlackDiamond je šrot v porovnání snad se vším co u nás jde sehnat a dá se tomu říkat čelovka.
      Re: čelovky 28.01.2015 A to nemáš pravdu, BD Spot mi slouží dobu a dobře. Mě se zase neosvědčil Led Lenser.
        Re: čelovky 29.01.2015 Porovnávám výkon/cena ... BD je fakt v tomto poměru bída. Netvrdím, že jsou špatné, ale v porovnání
          Re: čelovky 29.01.2015 Jo Beal FF120 je dobrá.
    Re: čelovky 26.01.2015 Joo, ty dělaj i ve stejný fabrice jako Blek Dajmondy!
      Re: čelovky 27.01.2015 Jasně, píšou to v příbalovém létaku u čelovek BD.
  Re: čelovky 26.01.2015 Fenix HL50
  Re: čelovky 26.01.2015 Záleží, na co ji chceš používat... Na "běžné" použití mám PrincetonTec Quad a spokojenost.
  Re: čelovky 26.01.2015 Petzl: Měl jsem Myolite = 4x reklamace kvůli vadnému kontaktu (vždy to začalo po určité době používá
    Re: čelovky 27.01.2015 řešil jsem čelovku na běžky letos napodzim, vybral Fenix HL 55, tehdy novinka, na kterou jsem asi mě
    Re: čelovky 29.01.2015 Diskuse je to nejhorší čemu věřit. Zvlášť tady si troufám tvrdit, že min. 2-3 příspěvky ke každé dis
    Re: čelovky 29.01.2015 :D :D :D Myolite je čelovka stará 10 let. Jedná se o elektroniku. To čekáš že Petzl vyrábí furt to s
      Re: čelovky 30.01.2015 Pokud vím, tak "vadný kontakt" nesouvisí s elektronikou. Jde o špatné konstrukční řešení (
  Re: čelovky 28.01.2015 Jako sorry ale mám pocit, že některý komenty tu si píšou sami výrobci "značkovejch" čelove
    Re: čelovky 28.01.2015 Asi existují rozdílné názory i zkušenosti. já osobně si levné nekupuju ani houbičky na nádobí. Nevyp
    Re: čelovky 28.01.2015 Celovky jsou trochu slozity. Hlavne zavisi na pouziti. Mel jsem celkem drahou petzlovku a odesel kon
    Re: čelovky 28.01.2015 A jeste bych dodal, ze ta petzlovka vubec nesla rozdelat, coz me dost nasralo. Cast s reflektorem by
    Re: čelovky 29.01.2015 Souhlasím. Psal jsem to o kus výš.
  Re: čelovky 29.01.2015 Takový dotaz na čelovku je k ničemu. Je potřeba vědět na co ji chceš - jen do kempu, na kolo-běhání,
    Re: čelovky 29.01.2015 Armytek a Zebra neznám, počítám, že je to něco z alibaba.com. A Fénix bych určitě nevyvyšoval. Snad
      Re: čelovky 29.01.2015 Podívej se například na ledshop.cz. Mimochodem Armytek je Kanadská firma a jsou to jedny z nejlepšíc
    Re: čelovky 01.02.2015 jde mi o čelovku na lezení. Resp. o čelovku vhodnou na brzký ranní nástup pod skálu nebo když lezu a
Scarpa v ČR 24.01.2015 Ahoj nevíte kde v čechách se dají sehnat lezky Scarpa Instinct VS a nebo Stixs? A nebo nejblíž až někde v Německu?
  Re: Scarpa v ČR 24.01.2015 ano, vím to. ale musel jsem si to najít, zkus to taky.
    Re: Scarpa v ČR 25.01.2015 Neni takova odpoved trochu zbytecna? Jasne, pomasiruje to zreme zmuchlane ego, ale nic vic..
      Re: Scarpa v ČR 25.01.2015 v BB je mají na inzerátu a kdyby je neměli, na stránkách píšou, že ti jakékoliv boty dovezou.
      Re: Scarpa v ČR 25.01.2015 pak by byla zbytečná ale i tvoje reakce na mou odpověď. Chápu když se chce někdo poradit, s čímkoli,
        Re: Scarpa v ČR 25.01.2015 Tak je to asi vec pohledu, ale vlakno "kde se to da koupit?" - "vim, ale nepovim"
          Re: Scarpa v ČR 25.01.2015 postatou je, aby takový vlákno nevzniklo vůbec.
Neboli aby se lidi před položenám doatzu zamy
            Re: Scarpa v ČR 25.01.2015 No vzhledem k tomu, ze se pta na lezecky, ktery u nas momentalne vicemene nejsou k sehnani (VS - ver
  Re: Scarpa v ČR 25.01.2015 Alpsport v Brne ma ted na Scarpy velke slevy (Instinct S treba za 2290Kc)
    Re: Scarpa v ČR 26.01.2015 To mi v kontextu cen RP Ozone nepřijde jako nijak velká bomba, nehledě na super vlastnosti Ozone.
      Re: Scarpa v ČR 26.01.2015 Moje zkušenost s rock pillarsama (dnes ocun) je teda dost nešťastná. Do půl roku se vždycky rozlepí.
        Re: Scarpa v ČR 26.01.2015 Asi je potřeba za sebou netahat nohy a normálně na ně našlapovat.
Moje zkušenosti s Ozonama
Lavinova situace Tyrolsko 23.01.2015 Vsem, kteri se v dohledne budoucnosti chystaji na skialpy do Tyrol doporucuji detailni prehled aktualni situace na blogu lavinove komise v Tyrolsku.
  Re: Lavinova situace Tyrolsko 27.01.2015 Existuje nějaký web o lavinové situaci v Rakousku v angličtině? Bohužel německy nevládnu a neustálé
    Re: Lavinova situace Tyrolsko 27.01.2015 lawine.tirol.gv.at
ledy Maltatal 21.01.2015 Ahoj !
Nechcete se někdo přidat v pátek odpoledne nebo večer až pondělí věčer do Maltatalu. Jsme dva, tak dva můžem přibrat. Spát chceme v penzionu Hubertus, ale není to podmínkou.
Na mailu nejsem, volejte na tel. 603215417
P
    Re: ledy Maltatal 23.01.2015 Minuly tyden se dal lezt jen Maranfall 2. Nic jineho nebylo.
      Re: ledy Maltatal 23.01.2015 Predpoved o stavu byla mozna jeste lepsi. Vsichni jsme se shodli, ze to chcte tak 2 tydny, kdyz by b
        Re: ledy Maltatal 23.01.2015 je to Maralmfall
          Re: ledy Maltatal 23.01.2015 Mas pravdu ...
topení na Smíchově 21.01.2015 Taky vás se*e, že i při mírné zimě, jaká panuje teď´, maj na Smíchově puštěný topení u stropu na plný koule? Snad, aby se v horní části haly pořádně vyhřály chyty...
  Re: topení na Smíchově 21.01.2015 hlavně bych zrušil ty večerní socka tarify, tam je večer narváno že by jeden blil
    Re: topení na Smíchově 21.01.2015 ty voe, já už vím kdo seš, nikdo s tebou nechce lízt.
    Re: topení na Smíchově 22.01.2015 Vaše excelence může jistě chodit do Vysočan. Dnes ve 21 hodin tam bylo cca 10 lezoucích dvojic, o ho
  Re: topení na Smíchově 21.01.2015 Jo, jo. Driv, kdyz byla poradna zima, tak vevnitr klendra jak prase a ne a ne poradne zatopit. Ted,
  Re: topení na Smíchově 21.01.2015 vono to teplo stoupá vzhůru, takže aby něco dojelo dolu, tak to trochu hulit musej.
bo by nan
    Re: topení na Smíchově 21.01.2015 topení z vrchu vždycky bude neefektivní. Na stěně je nejlepší podlahové topení.. jistič neklepe kosu
      Re: topení na Smíchově 22.01.2015 maj na harcově a to je jedna z nejstarších..
        Re: topení na Smíchově 22.01.2015 podlahovka musí bejt na stěně super, zvlášť když to teplo z ní bude držet ve vzduchu všechen prach a
          Re: topení na Smíchově 22.01.2015 Je to super :-) netahne ti na nohy a nevaris se u stropu. A treba na kladne tu stenu kazdej den ukli
          Re: topení na Smíchově 23.01.2015 Na Smíchově není, o tom je koneckonců tohle vlákno, a prachové limity jsou desetinásobné oproti dáln
          Re: topení na Smíchově 23.01.2015 To se asi pletes. Podlahove vytapeni neni moc konvekcni topeni a jeste ma velky benefit, ze pro poci
  Re: topení na Smíchově 22.01.2015 To je zase problém :-D
    Re: topení na Smíchově 23.01.2015 Jo jo.To jsou problémy.Hele Off ma Facebook,tak jim to můžete napsat tam.Nebo jim poslat mail kakáti
Krčmarov žlab 20.01.2015 Ahoj, nelezli jste prosím v poslední době Krčmarov žlab nebo nebyli v okoli Gerlachu? Má to cenu tam jét tento víkend? Ví někdo jaké jsou podmínky? Děkuji za odpovědi. M.
jaký skialpy? 20.01.2015 Zdar,
sháním lyže na tůry následujících parametrů:
- aby byly celkem stabilní v rychlým oblouku v prašanu a v nesourodým terénu (zatím jezdím lyže spíš na chození - lehký a úzký - a tedy jezdím obyčejnej krátkej oblouk a teď
      Re: jaký skialpy? 20.01.2015 tak jasny nejsou to žadný placačky, ale ze ta šířka 82 se mi (na skialp+ feeride)osvědčila...vyjdeš
  Re: jaký skialpy? 20.01.2015 Řešíte píčoviny, jestli máš tip, tak si jej kup. 10 lidí, ti doporučí 10 modelů. Já mám BD Justice a
    Re: jaký skialpy? 21.01.2015 no, hlavně těch botů je habaděj:D
    Re: jaký skialpy? 21.01.2015 To jo, ale vse ostatni krom lyzi mam konstantni, takze to nema cenu resit. Ale jinak v zasade souhla
  Re: jaký skialpy? 21.01.2015 Pokud nechceš nějaké odlehčené lyže s pěnovým jádrem (a to nechceš), tak nejvíc váhy ušetříš na vázá
    Re: jaký skialpy? 21.01.2015 Na vázání a botách moc neušetřím, protože už by to bylo na úkor funkčnosti. Ani na lyžích nechci bru
  Re: jaký skialpy? 21.01.2015 Koukni na testberichte.de, kde si muzes zjistit testy spousty lyzi z ruznych casopisu, coz do jiste
    Re: jaký skialpy? 21.01.2015 Nez koupis v Cechach tak mrkni na ceny v Nemecku. Bergzeit a Conrad maji na lonske modely vyrazne sl
      Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Prave kvuli ty cene u Konrada jsem temer rozhodnutej do nich jit. Konrad ma za dobrou cenu na Waybac
        Re: jaký skialpy? 22.01.2015 My pouzivame pasy bez patnich hacku, kdyz se o ne slusne staras, neni to problem a pro pripad nouze
        Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Jeste bych dodala realnou vahu: 3050g/par/167cm.
Lenka K.
          Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Ahoj Lenko, díky za koment, vím, že jste bezpatkoví a ptát se tedy na patku je asi nesmysl. Těch 305
            Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Ano, je to presne ten zlevneny model 13/14, zvazeno na kuchynske vaze u nas doma.
Uda
              Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Ahoj Lenko,
můžu se zeptat jak jsi spokojená s Völkl Amaruq? Všiml jsem si, že je používáš. D
                Re: jaký skialpy? 23.01.2015 Zalezi na tom, z ktereho roku ty Amaruqy jsou.
Ja mam zkusenosti pouze s prvni genera
                  Re: jaký skialpy? 23.01.2015 Takže teď jsi pořídila K2 Wayback?
                    Re: jaký skialpy? 23.01.2015 Taky. WayBacky 167cm mam na jaro/firn/kuloary a prechody, na bezne skialpovani za rozumneho mekkeho
  Re: jaký skialpy? 22.01.2015 Tebou vyhlédnuté Wabacky mám druhou sezonu a naprostá spokojenost. Taky jsem na ně přestoupil z lehč
    Re: jaký skialpy? 23.01.2015 Tak přišly. Jsou to strašný lopaty, těžký jak prase a strašně dlouhý. 1630 g @ 181 cm (moje současný
      Re: jaký skialpy? 23.01.2015 možná jsem to přehlíd, ale jaký jsou tví proporce?
        Re: jaký skialpy? 23.01.2015 187 cm, 87 kg
      Re: jaký skialpy? 23.01.2015 181. Poradny chlapi potrebujou poradny prkna. Ani pri svy vejsce bych do mensich nesel.
1
...
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
...
2263
Metodika? :-) Chci se podělit o jeden postřeh. Co může udělat lano za nohou při lezení (a hlavně pádu) jsem četl už mockrát, ale že by si šlo do expresky nechtěně cvaknout tkaničku od lezečky, o tom jsem ještě neslyšel a včera se to spolulezci povedlo.
Byla to první preska, já si toho všimnul, tak se vrátil, tkaničku vyvlékl a lezl dál... umím si ale teoreticky představit situaci, kdy by to bylo hodně nepříjemné, zvlášť pokud by se třeba tkanička tahem za kličku (rychle) nerozvázala... Jrr 23:04:59 27.01.2015odpovědět
  Re: Metodika? :-) co se asistane, kdyz se tkanicka nerozvaze, nebo neurve?
premyslim...
porad premyslim..
uz to mam!
borec za tkanicku zustane viset a nabije si u toho hubu (mysleno vsechnomezi helmou a lezackou).
tak dobrou noc :-D flame 00:52:41 28.01.2015odpovědět
  Re: Metodika? :-) to je asi podobny jako si slapnout do smycky kterou mas povesenou na krku. Za davnejch dob to bylo zdrojem velkeho veseli (pro vsechny okolo). Ted by se kolem toho asi musela sejit metodicka komise.... 07:43:05 28.01.2015odpovědět
  Re: Metodika? :-) Stát se může cokoliv, moc bych to nedramatizoval. Já jednou takhle letěl dolů kolem presa, do kterého se mi během pádu! zachytil řemínek od přilby. S hlavou to škublo, řemínek rupl, já byl dole a přilba se vesele houpala v presce 2 metry nade mnou:) Hurvajz 18:06:08 28.01.2015odpovědět
  Re: Metodika? :-) Jo, viděla jsem, že se lezci přicvaknul kýbl do expresky :) Stát se může jakákoliv takováhle ptákovina. N. 18:50:26 28.01.2015odpovědět
  Re: Metodika? :-) Do presky jsem si přicvakl zadní drát z rychloupínacích maček, to byla teprv legrace. Večer se sešla komise a u flašky se to dlouho rozebíralo. Jen si nepamatuju, na co se přišlo. 11:16:35 29.01.2015odpovědět
    Re: Metodika? :-) poutko vzadu na lezečce zachycené zobáčkem šťouradla při posezení na vršku jedné z vajoletek (těch v jižním tyrolsku) způsobivší při vstávání parakotoul na plácku pár čtverečných metrů s propastí všude okolo. taky príma zážitek. Lukas B. 09:27:13 04.02.2015odpovědět
  Re: Metodika? :-) No a já již dvakrát viděl (z toho se to stalo jednou mě), procvaknutí jistícího oka sedáku do presky. Neudělás nic, stát se může ledacos, co by tě ani nenapadlo. arteee 10:01:08 30.01.2015odpovědět
    Re: Metodika? :-) Tohle se uz stalo asi kazdemu, na druhou stranu aspon je to ta nejbezpecnejsi varianta ze vseho, co se tu zatim probiralo :D Radek 17:50:23 03.02.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: