LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lehký stan pro 229.01.2015
Ahoj, chtěl bych nějaký lehký stan na cestování + do hor. Zatím mám tipy na MSR Hubba Hubba NX, MSR Elixir 2, Marmot Twilight 2P a Ferrino Phantom 2. Máte někdo s těmito stany zkušenost? Díky
 Re: Lehký stan pro 229.01.2015
Zdar,mám Husky Flame a jsem max spokojen. Jediný nedostatek je maličká předsíň. Jako útočný stan do
  Re: Lehký stan pro 229.01.2015
Hlavně ne Husky stan. 1) často nesedí váha s váhou udávanou výrobcem a to někdy o 0,5 kg (zkoušeno u
 Re: Lehký stan pro 229.01.2015
Zdar,mám Husky Flame a jsem max spokojen. Jediný nedostatek je maličká předsíň. Jako útočný stan do
 Re: Lehký stan pro 229.01.2015
Ahoj. Osobně mám stan od firmy Trimm a to model Escapade Dsl. Stan s náma prošel 3 týdny na Islandu,
 Re: Lehký stan pro 229.01.2015
Ještě lehčí je Camp Minima, ale je to velmi specifický stan. Je to spíš na cestování tam, kde nefučí
 Re: Lehký stan pro 229.01.2015
Pokud ti nevadí cena, tak moc povedený stan je MSR Carbon Reflex 2 (vyrábí se i 1 a 3, ale s nimi ne
 Re: Lehký stan pro 229.01.2015
V tipech ti chybí jurek ulli 2 popřípadě odolnější alp 2. nebo 2.5. (Ten je nouzově pro 3 ale bez ba
  Re: Lehký stan pro 229.01.2015
Tak koukám že i s váhou jsou na tom dobře.
   Re: Lehký stan pro 230.01.2015
Black Diamond first light- nej.
  Re: Lehký stan pro 230.01.2015
Zatím se mi nejvíce zamlouvá MSR Elixir 2. Ve srovnání s Hubba Hubba je o dost levnější a konstrukce
   Re: Lehký stan pro 230.01.2015
Neni: ulli 2: 2kg, alp 2. 2,35kg (jedna předsíň), alp 2,5 2,55kg ( to je asi tvá třída, má jen jednu
    Re: Lehký stan pro 231.01.2015
Stan s váhou 2,35-2,5 kg bych fakt nenazýval ultralight i když Jurek to tak nazývá.
     Re: Lehký stan pro 231.01.2015
Tak to si asi nevybereš. ( ani ty mrs nejsou lehčí). Ten ulli 2 váží sice 2 kg, ale sám Jurek přizná
     Re: Lehký stan pro 231.01.2015
Tak to si asi nevybereš. ( ani ty mrs nejsou lehčí). Ten ulli 2 váží sice 2 kg, ale sám Jurek přizná
     Re: Lehký stan pro 231.01.2015
Tak to si asi nevybereš. ( ani ty mrs nejsou lehčí). Ten ulli 2 váží sice 2 kg, ale sám Jurek přizná
      Re: Lehký stan pro 231.01.2015
Sory, neumim s tabletem:-)
   Re: Lehký stan pro 231.01.2015
Stany MSR jsou super.
    Re: Lehký stan pro 231.01.2015
MSR hubba hubba si neber. ani po max. vypnutí jsme vevnitř nenaměřili výrubcem udáváný prostor. Sotv
     Re: Lehký stan pro 231.01.2015
Pozor, rozměry sedí, ale MSR má jinou metodiku měření. Oni měří celkovou délku a šířku podlážky. Ted
     Re: Lehký stan pro 221.01.2018
Zdar já mám tento stan
 Re: Lehký stan pro 231.01.2015
Trimm Himlite - vaha hodne pod dve kila, maly a skladny, jen nečekej žádné prostorově luxusní apartm

 Ledolezení Velký Javor / Grosser Arber29.01.2015
Ahoj, nevíte prosím Vás jak to je s lezením na ledech pod Velkým Javorem? Byl tam už někdo letos? Četl jsem, že se to nesmí a že chytají a pokutují, jaká je realita? Děkuji za informaci. Martin
 Re: Ledolezení Velký Javor / Grosser Arber02.02.2015
Ahoj, máš pravdu. Nesmí, chytaj, pokutujou. Jakej je teďka led netuším...

 la sportiva29.01.2015
Nevíte někdo, kde by se daly sehnat lezečky La Sportiva Viper? Model, který už se nevyrábí, ale dřív je vyprodával Hudy Sport...dík :-)
 Re: la sportiva29.01.2015
Minulé jaro jsem je viděl v nějakém shopu v Arcu. Čísla okolo 39EU.
 Re: la sportiva29.01.2015
Podivam se, myslim ze jedny nepouzite mam doma.
  Re: la sportiva29.01.2015
39,5 ideal :D
ok, až budu v Arcu, kouknu se, díky :-)

 ledy28.01.2015
Byl jste někdo v poslední době někde na ledech? Co Rakousko? Díky
 Re: ledy28.01.2015
Ahoj, v Maltatatalu si zalezes, neni to idealni,ale lezli jsme. Gamsek sel celej, Vintasun druha a t
 Re: ledy28.01.2015
Byl jsem pátek-neděle lézt ledy v Raurisu, proti Maltatalu a Gasteinertalu určitě lepší podmínky.
  Re: ledy29.01.2015
Ebyl jste někdo v Kaunertalu?
   Re: ledy02.02.2015
Ahoj, Bad Gastein o víkendu - obecně asi méně ledu než obvykle (jako všude), nicméně v Eisaréně lezi
    Re: ledy03.02.2015
Neměl by jsi fotku mordoru? Chceme jet ted ve čtvrtek. Diky Petr.
    Re: ledy03.02.2015
Neměl by jsi fotku mordoru? Chceme jet ted ve čtvrtek. Diky Petr.
    Re: ledy03.02.2015
a mail by byl petrchodovsky[O]seznam.cz
dik moc

 Metodika? :-)27.01.2015
Chci se podělit o jeden postřeh. Co může udělat lano za nohou při lezení (a hlavně pádu) jsem četl už mockrát, ale že by si šlo do expresky nechtěně cvaknout tkaničku od lezečky, o tom jsem ještě neslyšel a včera se to spolulezci povedlo.
Byla to p
 Re: Metodika? :-)28.01.2015
co se asistane, kdyz se tkanicka nerozvaze, nebo neurve?

premyslim...

 Re: Metodika? :-)28.01.2015
to je asi podobny jako si slapnout do smycky kterou mas povesenou na krku. Za davnejch dob to bylo z
 Re: Metodika? :-)28.01.2015
Stát se může cokoliv, moc bych to nedramatizoval. Já jednou takhle letěl dolů kolem presa, do kteréh
 Re: Metodika? :-)28.01.2015
Jo, viděla jsem, že se lezci přicvaknul kýbl do expresky :) Stát se může jakákoliv takováhle ptákovi
 Re: Metodika? :-)29.01.2015
Do presky jsem si přicvakl zadní drát z rychloupínacích maček, to byla teprv legrace. Večer se sešla
  Re: Metodika? :-)04.02.2015
poutko vzadu na lezečce zachycené zobáčkem šťouradla při posezení na vršku jedné z vajoletek (těch v
 Re: Metodika? :-)30.01.2015
No a já již dvakrát viděl (z toho se to stalo jednou mě), procvaknutí jistícího oka sedáku do presky
  Re: Metodika? :-)03.02.2015
Tohle se uz stalo asi kazdemu, na druhou stranu aspon je to ta nejbezpecnejsi varianta ze vseho, co

 Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
dotaz na místní znalce, dá se nějak kloudně odhadnout jestli lezky (zatím bez podlepu) vůbec podlepovat? jestli z nich nebudou trepky ke krbu?
Konkrétně teda triop rap new, fakt jsem na vážkách jestli do lezek za litr v akci investovat dalších šest
 Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
Levnější boty (nové za tisíc) bych asi za 600 nepodlepoval. Ale pro pohodáře, to asi význam má, olez
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
vidim to stejně, mám průměrně tak jeden pár na půl roku, jen nevim, jestli do rapů nebo i dalších mě
   Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
V Pearlech se po jednom podlepení leze skvěle.
 Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
150 dáš poštovné tam, 150 k tobě. A lezačky nové z podlepení nepřijdou.
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
Lezačky?..od slova lezat?
   Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
kozy - kozačky, lezení - lezačky. Co na tom nechápeš??? :-)
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
lezení, lezečky, kozy, kozičky...
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?28.01.2015
aha :-D ...no zajímalo by mě, která chytrá hlava to vymyslela, hrozný slovo
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
Proč poštovné? Na stěně je dáš do firemní popelnice, odešlou se hromadně a na stěně si je vyzvedneš.
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
dáš poštovné 85,-Kč nebo to posíláš taxíkem?
 Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
No tak já ti zase povím, že mám PR pearl podlepené asi třikrát a pořád mám pocit, že nejslabším člán
 Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
ja podlepuju, podlepene mam na stenu, lehci cesty. setris tim dobre lezky, lehke vylezes i v papucic
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
Ahoj,
v Olomouci na stěně Flashwall má Restday sběrné místo, lezečky tam vhodíš a podlepené d
 Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
triop rap jsem si nechal podlepit a byly to vyhozené peníze, podlepení super, ale propocená kůže bot
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
no, taky mi přijde, že při podlepu rapů by svršek novou lepičku už nepřežil. abych z nich pak neměl
   Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
Pro mě je umělá kůže v životnosti lepší než pravá.
 Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?27.01.2015
Počítej že po podlepení to budou už jen boty na stěnu. Posílal jsem několikrát rúzné páry RP do Rest
  Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?28.01.2015
Sašo, ne každý to tak má. Bota může být jiná, ale její vlastnosti, nebo co s ní kdo vyleze můžou jít
   Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?28.01.2015
V restday i me ted pekne serou, na boty cekam uz mesic....:( skoro.
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?28.01.2015
taky, 2 týdny a 2 dny zatím...
   Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?28.01.2015
Tak zlepšení vlastností jsem si po podlepení ještě nikdy nevšiml. Asi je na čase zkusit podlepení v
    Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?28.01.2015
Tak po letošní zkušenosti s Restem mi přijde, že kvalita je stejná, ale pro mě mega podstatná věc..<
     Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?29.01.2015
mam podlepene kanickove saltiky, jsou z nich papuce, aspon se mam na co vymlouvat kdyz lezu takovou
      Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?01.02.2015
já mám bufa už 3xpodlepené a naprostá pohoda,a půjdou i počtvrté i popáte.použivány na vše.
     Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?01.02.2015
Pro mě je zase mnohem podstatnější než čím podlepené boty posílají je, jaký mají po podlepení tvar.
 Re: Podlepit lezky-jo nebo ne?01.02.2015
No vypadá to že co člověk to názor na podlepení...

 Hochgall26.01.2015
Ahoj,
šel někdo tento vrchol normálkou v létě z chaty Barmer Hütte ? Nemáte nějaký rozumný odkaz na tuto tůru ?
 Re: Hochgall26.01.2015
 čelovky25.01.2015
Ahoj, jaké se Vám osvědčily čelovky? díky
 Re: čelovky25.01.2015
Dneska se mezi jeskyňářema hodn používá FENIX HP30
  Re: čelovky25.01.2015
Pěkný ale drahý jak potvora, myslím, že pokud člověk není speleolog tak bude přívětivější cenově Pet
   Re: čelovky jako evergreen25.01.2015
To já zas můžu jmenovat několik známých, kterým se Petzl rozsypal zrovna když to potřebovali nejmíň
    Re: čelovky jako evergreen26.01.2015
A já zase mám zkušenost s několika no namy. Pokud ti nevadí nejistá životnost a možnost rozbití bez
     Re: čelovky jako evergreen26.01.2015
Přesně ...
     Re: čelovky jako evergreen27.01.2015
Měl jsi už v ruce nějakou čelovku Sunree? Zdá se ti, že nedosahuje kvalit Petzl? Mně tedy ne, zpraco
      Re: čelovky jako evergreen27.01.2015
Tak to jsme v souladu, mě se taky zdá, že nedosahuje.
       Re: čelovky jako evergreen29.01.2015
Převyšuje!
        Re: čelovky jako evergreen29.01.2015
A v čem? Ty nespasované čínské plasty mě nijak neoslovily.
         Re: čelovky jako evergreen31.01.2015
Ják říkám, koukni a pořiď si Sunree a budeš valit bulvy :-)
          Re: čelovky jako evergreen31.01.2015
Bulvy jsem valil už v minulosti, nijak mě neoslovily.
  Re: čelovky29.01.2015
Prakticky u všech čelovek Fenix je odělené bateriové pouzdro velmi špatně vyřešeno. Teda pokud se ne
 Re: čelovky25.01.2015
Záleží, k čemu jí chceš používat.. DO kempu stačí levnější petzl.. na noční běhy led lenser.. :)
  Re: čelovky26.01.2015
Led lenser mi přijde hodně úzký kužel, zejména pro běh nepraktické. Snaží se o co nejdelší dosvit, a
  Re: čelovky28.01.2015
Naopak. Do kempu stačí levnější Led Lenser a na noční běh čelovka s reaktivním svícením od Petzlu.
 Re: čelovky25.01.2015
Já používám Petzl líbí se mě teď i čelovky Black Diamond mají docela výběr a vychytané :)
  Re: čelovky28.01.2015
BlackDiamond je šrot v porovnání snad se vším co u nás jde sehnat a dá se tomu říkat čelovka.
   Re: čelovky28.01.2015
A to nemáš pravdu, BD Spot mi slouží dobu a dobře. Mě se zase neosvědčil Led Lenser.
    Re: čelovky29.01.2015
Porovnávám výkon/cena ... BD je fakt v tomto poměru bída. Netvrdím, že jsou špatné, ale v porovnání
     Re: čelovky29.01.2015
Jo Beal FF120 je dobrá.
 Re: čelovky25.01.2015
Sunree
  Re: čelovky25.01.2015
+1
  Re: čelovky26.01.2015
Joo, ty dělaj i ve stejný fabrice jako Blek Dajmondy!
   Re: čelovky27.01.2015
Jasně, píšou to v příbalovém létaku u čelovek BD.
 Re: čelovky26.01.2015
Fenix HL50
 Re: čelovky26.01.2015
Záleží, na co ji chceš používat... Na "běžné" použití mám PrincetonTec Quad a spokojenost.
 Re: čelovky26.01.2015
Petzl: Měl jsem Myolite = 4x reklamace kvůli vadnému kontaktu (vždy to začalo po určité době používá
  Re: čelovky27.01.2015
řešil jsem čelovku na běžky letos napodzim, vybral Fenix HL 55, tehdy novinka, na kterou jsem asi mě
  Re: čelovky29.01.2015
Diskuse je to nejhorší čemu věřit. Zvlášť tady si troufám tvrdit, že min. 2-3 příspěvky ke každé dis
  Re: čelovky29.01.2015
:D :D :D Myolite je čelovka stará 10 let. Jedná se o elektroniku. To čekáš že Petzl vyrábí furt to s
   Re: čelovky30.01.2015
Pokud vím, tak "vadný kontakt" nesouvisí s elektronikou. Jde o špatné konstrukční řešení (
 Re: čelovky28.01.2015
Jako sorry ale mám pocit, že některý komenty tu si píšou sami výrobci "značkovejch" čelove
  Re: čelovky28.01.2015
Asi existují rozdílné názory i zkušenosti. já osobně si levné nekupuju ani houbičky na nádobí. Nevyp
  Re: čelovky28.01.2015
Celovky jsou trochu slozity. Hlavne zavisi na pouziti. Mel jsem celkem drahou petzlovku a odesel kon
  Re: čelovky28.01.2015
A jeste bych dodal, ze ta petzlovka vubec nesla rozdelat, coz me dost nasralo. Cast s reflektorem by
  Re: čelovky29.01.2015
Souhlasím. Psal jsem to o kus výš.
 Re: čelovky29.01.2015
Takový dotaz na čelovku je k ničemu. Je potřeba vědět na co ji chceš - jen do kempu, na kolo-běhání,
  Re: čelovky29.01.2015
Armytek a Zebra neznám, počítám, že je to něco z alibaba.com. A Fénix bych určitě nevyvyšoval. Snad
   Re: čelovky29.01.2015
Podívej se například na ledshop.cz. Mimochodem Armytek je Kanadská firma a jsou to jedny z nejlepšíc
  Re: čelovky01.02.2015
jde mi o čelovku na lezení. Resp. o čelovku vhodnou na brzký ranní nástup pod skálu nebo když lezu a

 Scarpa v ČR24.01.2015
Ahoj nevíte kde v čechách se dají sehnat lezky Scarpa Instinct VS a nebo Stixs? A nebo nejblíž až někde v Německu?
 Re: Scarpa v ČR24.01.2015
ano, vím to. ale musel jsem si to najít, zkus to taky.
  Re: Scarpa v ČR25.01.2015
Neni takova odpoved trochu zbytecna? Jasne, pomasiruje to zreme zmuchlane ego, ale nic vic..
   Re: Scarpa v ČR25.01.2015
v BB je mají na inzerátu a kdyby je neměli, na stránkách píšou, že ti jakékoliv boty dovezou.
   Re: Scarpa v ČR25.01.2015
pak by byla zbytečná ale i tvoje reakce na mou odpověď. Chápu když se chce někdo poradit, s čímkoli,
    Re: Scarpa v ČR25.01.2015
Tak je to asi vec pohledu, ale vlakno "kde se to da koupit?" - "vim, ale nepovim"
     Re: Scarpa v ČR25.01.2015
postatou je, aby takový vlákno nevzniklo vůbec.
Neboli aby se lidi před položenám doatzu zamy
      Re: Scarpa v ČR25.01.2015
No vzhledem k tomu, ze se pta na lezecky, ktery u nas momentalne vicemene nejsou k sehnani (VS - ver
 Re: Scarpa v ČR25.01.2015
Alpsport v Brne ma ted na Scarpy velke slevy (Instinct S treba za 2290Kc)
  Re: Scarpa v ČR26.01.2015
To mi v kontextu cen RP Ozone nepřijde jako nijak velká bomba, nehledě na super vlastnosti Ozone.
   Re: Scarpa v ČR26.01.2015
Moje zkušenost s rock pillarsama (dnes ocun) je teda dost nešťastná. Do půl roku se vždycky rozlepí.
    Re: Scarpa v ČR26.01.2015
Asi je potřeba za sebou netahat nohy a normálně na ně našlapovat.
Moje zkušenosti s Ozonama

 Lavinova situace Tyrolsko23.01.2015
Vsem, kteri se v dohledne budoucnosti chystaji na skialpy do Tyrol doporucuji detailni prehled aktualni situace na blogu lavinove komise v Tyrolsku.

 Re: Lavinova situace Tyrolsko23.01.2015
Díky
 Re: Lavinova situace Tyrolsko27.01.2015
Existuje nějaký web o lavinové situaci v Rakousku v angličtině? Bohužel německy nevládnu a neustálé
  Re: Lavinova situace Tyrolsko27.01.2015
lawine.tirol.gv.at

1   ...   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 ledy
Byl jste někdo v poslední době někde na ledech? Co Rakousko? Díky
Tomáš Vořech06:52:33 28.01.2015
odpovědět 
 Re: ledy
Ahoj, v Maltatatalu si zalezes, neni to idealni,ale lezli jsme. Gamsek sel celej, Vintasun druha a treti delka, Kazedrala uz taky asi pude. Lezl se i Aluhol, a ten potok, za tunelem lezli ten prostrebni maralmfal.Ahoj Viktor.
viktor17:36:21 28.01.2015
odpovědět 
 Re: ledy
Byl jsem pátek-neděle lézt ledy v Raurisu, proti Maltatalu a Gasteinertalu určitě lepší podmínky.
V Raurisertalu v pohoří Goldberggruppe v Eisareně Kolm-Saigurn jsou podmínky dobré. Ledy jsou tam ve výce 1600-1700m a přes den se tam držela teplota kolem mínus 7. Lezitelný je určitě Hauptfall, Cascadi, Barbara Fall a další.
Ponik19:36:21 28.01.2015
odpovědět 
  Re: ledy
Ebyl jste někdo v Kaunertalu?
Petr T.07:45:35 29.01.2015
odpovědět 
   Re: ledy
Ahoj, Bad Gastein o víkendu - obecně asi méně ledu než obvykle (jako všude), nicméně v Eisaréně lezitelný Mordor, dále Federweiss, Hochkar, Hendor..mějte se
Sumec12:14:09 02.02.2015
odpovědět 
    Re: ledy
Neměl by jsi fotku mordoru? Chceme jet ted ve čtvrtek. Diky Petr.
06:21:24 03.02.2015
odpovědět 
    Re: ledy
Neměl by jsi fotku mordoru? Chceme jet ted ve čtvrtek. Diky Petr.
06:23:24 03.02.2015
odpovědět 
    Re: ledy
a mail by byl petrchodovsky[O]seznam.cz
dik moc
09:31:24 03.02.2015
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi