Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 Bouldry: 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 19.Nespoutaný 10006 Hory: 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216 33. 2172
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Boty/mačky 06.02.2015 zdravím, prosím Vás jak mají sedět boty na alpinismus (turistika, lehčí ledovcové lezení)
Mají sedět přesně jako třeba lezečky? Nebo menší vůle nevadí ?
  Re: Boty/mačky 06.02.2015 Tak si predstav, ze slapes v lezeckach cely den ve snehu. Znicis si nohy a pokud mas boty moc tesny,
    Re: Boty/mačky 06.02.2015 Díky za odpověď. Pomohla.
      Re: Boty/mačky 06.02.2015 Jj, pata nesmí do kopce "šmrdlat" a při chůzi z kopce se prsty nesmí dotýkat špičky (slezo
Párátko 06.02.2015 Takovýto skvos objeviti v české zemi středočeské, nevylezený, nezmatlaný, neocvočkovaný v 21. století...nemožno!
  Re: Párátko 06.02.2015 Z párátka bude nádherný výhled na meandr. Teď už ho jen najít a to nebude lehké.
    Re: Párátko 06.02.2015 A davat bacha, aby se pri kontaktu nerozpadlo.
      Re: Párátko 06.02.2015 sorry, možná fotka zkresluje, ale z tohohle pohledu bych se o to radši ani neopřel :D
      Re: Párátko 07.02.2015 Ač to na fotce nevypadá ,tak věž je z velmi tvrdé a kvalitní skály prorostlé křemenem -určitě nespad
        Re: Párátko 07.02.2015 Coz o to, tvrdou skalu bych cekal, ale moc to teda nebudi dojem celkove kompaktnosti.
  Re: Párátko 06.02.2015 Ja tam teda vidim jeden hak a vrcholovku, takze bych se moc nerozplyval...
    Re: Párátko 06.02.2015 Kdo myslíš, že tam dal slaňák?
  Re: Párátko 06.02.2015 Párátka je mi líto. Když na něj budou lozit pořád nějací vohnouti tak se brzo skutálí do údolí... :-
    Re: Párátko 07.02.2015 U tohoto objektu bych se lezeckeho zajmu fakt nebal :D. Tak zoufali nejsme ani v nasich, na lepsi sk
  Re: Párátko 07.02.2015 Krása, koukali jsme na to z vyhlídky a je to dominanta svahu. Už dnes to měli fotografové nadšenci v
rockstars.cz 04.02.2015 Zdarec, mate nekdo informace jak to vypada s webem rockstars.cz? Nekolik let uz tam sviti ze se maka na novem webu a konceptu, ale porad nic. Zajima me to ciste ze zvedavosti.
anketa 04.02.2015 Dnešní anketa nemá chybu :)
  Re: anketa 05.02.2015 Dik za info, malem jsem to prehlidnul...a co jsi dal?
  Re: anketa 06.02.2015 Hlavně aby někdo zas nezmanipuloval počty hlasů!
  Re: starý cepín Stubai Nanga Parbat 04.02.2015 A chceš ho prodávat jako funkční věc na turistiku nebo jako relikvii na zeď?
    Re: starý cepín Stubai Nanga Parbat 04.02.2015 To záleží na kupujícím. Navíc k tomu mám i staré mačky od stejného výrobce.
      Re: starý cepín Stubai Nanga Parbat 04.02.2015 eBay 40-50€
    Re: starý cepín Stubai Nanga Parbat 05.02.2015 jako relikvii to ocenit nedovedu, ale vím, že jako "funkční" jsou rakouské věci odpad i no
Lysa Hora (Beskydy) 04.02.2015 hoj,
trochu off-topic, ale snad to nebude vadit. Nejel/nesel nekdo v poslednich dnech Lysou v Beskydech? Je tam dost snehu se dostat na lyzich k Bezrucovi? Prasan je samozrejme bonus. Diky moc. Adam
  Re: Lysa Hora (Beskydy) 04.02.2015 Určitě se dolů směrem k Bezruči dostaneš, ale žádný zázrak to nebude. Ani nahoře není sněhu kdovíjak
    Re: Lysa Hora (Beskydy) 04.02.2015 Jiro, diky moc za detailni info. Adam
jaké lepidlo na pásy 04.02.2015 Prosím zkušenější o radu s lepidlem na pásy. Mám z druhé ruky originál pásy Dynafit prodávané s jejich lyžema (koupil jsem s lyžema i pásy a vázání). Ještě mám i rovné praleté pásy, koupené kdysi jako metráž (pasují mi na staré nekrojené lyže). Při porovn
  Re: jaké lepidlo na pásy 04.02.2015 Kde je chyba mne nenapadá, ale lepidlo Colltex v tubě je určený pro opravy nelepivých míst na jinak
    Re: jaké lepidlo na pásy 04.02.2015 Omlouvám se za přítomnost druhýho odstavce - nečetl jsem tvůj post pozorně.
      Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Postupně se na bocích a v okolí paty mezi pás a lyži dostává sníh. Patní háček mám a na špici je tak
        Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Případně by mi i pomohlo pokud mi můžete doporučit i jinou diskuzi o skialpech, kde bych mohl o těch
          Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Zkoušel jsi zapátrat na outdoorforu, resp. v případě neúspěchu tam založit nový vlákno?
  Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 musím souhlasit s výš diskutujícím, že na obnovu lepidla jsou lepší ty nažehlovací pásy. Co s tím má
    Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Díky za tip. Dal jsem dotaz i na to Outdoorforum. Třeba někdo poradí. Ale přijde mi to tam dost ospa
      Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Pásy na lyže Dynafit vyrábí Pomoca, tyto pásy se od jiných liší technologií lepidla i celkovým techn
      Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Je to v něčem jiném. Pásy máš na krajích už vytahané až se dělají vlny špatným silovým utahováním,ta
        Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Děkuju všem za čas, který jste věnovali mému dotazu i za rady. Lyže jsou Nanga Parbat 172cm. Vázání
          Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Pokud vím, tak se dělaj jen málo krojený, anebo u některejch extrémních prašanovek naopak krojený na
          Re: jaké lepidlo na pásy 06.02.2015 Ono učitelele lyžování loví každá lyžař.škola . Za ty prachy co vyberou od naivních študáků, docela
            Re: jaké lepidlo na pásy 08.02.2015 Myslím si, že pásy od Pomocy na Dynafit lyžích nejsou skoro vůbec vytahovány, případně jen velice ne
        Re: jaké lepidlo na pásy 06.02.2015 S tím jsem se také už setkal u starších pásu Colltex (cca před 15 lety), ale mám originál TRAB a toh
  Re: jaké lepidlo na pásy 05.02.2015 Video Colltexu obnova lepidla:
  Re: Lavina ve V.Kotli 03.02.2015 utrhli to nějací snowboardisti, podle facebooku Summitleaderu.
    Re: Lavina ve V.Kotli 03.02.2015 Potvrzuji.
      Re: Lavina ve V.Kotli 04.02.2015 Všichni měli veliké štěstí, protože vím, že tam o víkendu byla spousta mých kamarádů a hlavně v sobo
        Re: Lavina ve V.Kotli 04.02.2015 Fenomén současnosti je jízda na sjezdovce. Zaplaťpámbú.
          Re: Lavina ve V.Kotli 04.02.2015 spadla mala lavina...v zime....nikoho nezasahla...jaka tragedie....na Nove to rikali!!!
            Re: Lavina ve V.Kotli 05.02.2015 to že tonikoho nevzalo jsi vzal kde? Že to byli 4 mantáci na snowboardech, kdy si to natáčeli na gop
              Re: Lavina ve V.Kotli 05.02.2015 zcela vazne minena analyza pravi ze FB a gopro kamery jsou nejcastejsi pricinou tezkejch urazu a smr
                Re: Lavina ve V.Kotli 05.02.2015 jen reaguju na to že ta lavina nebyla úplně samovolná, to že tam ti lidi neměli vůbec co dělat si už
        Re: Lavina ve V.Kotli 05.02.2015 Ahoj. A není to spíše pozitivní zpráva, že lavinová osvěta funguje a i přes velký počet návštěvníků
horolezecký průvodce Vysoké Tatry (R. Gálfy) 03.02.2015 Ahoj,
prosím o pomoc. Marně sháním průvodce - horolezecký průvodce Vysoké Tatry (R. Gálfy)
Netušíte někdo prosím kde ho sehnat ?
Předem díky za radu a tip a pěkný den.
lukáš
  Re: horolezecký průvodce Vysoké Tatry (R. Gálfy) 03.02.2015 Je to takový ten podlouhlý sešit?
      Re: horolezecký průvodce Vysoké Tatry (R. Gálfy) 03.02.2015 Na co proboha? Horší dílo plné chyb jsem nikdy neviděl.
        Re: horolezecký průvodce Vysoké Tatry (R. Gálfy) 03.02.2015 Chyb jsem si vědom. Nicméně se mi moc libí grafické zpracování a rád bych ho měl k porovnání k dnešn
          Re: horolezecký průvodce Vysoké Tatry (R. Gálfy) 06.02.2015 Galfy ho prodava ve svem Hudy Sportu v Popradu na namesti. Aspon ve stredu tam byly minimalne 2 kusy
1
...
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
...
2263
Lysa Hora (Beskydy) hoj,
trochu off-topic, ale snad to nebude vadit. Nejel/nesel nekdo v poslednich dnech Lysou v Beskydech? Je tam dost snehu se dostat na lyzich k Bezrucovi? Prasan je samozrejme bonus. Diky moc. Adam mAdam 15:04:59 04.02.2015odpovědět
  Re: Lysa Hora (Beskydy) Určitě se dolů směrem k Bezruči dostaneš, ale žádný zázrak to nebude. Ani nahoře není sněhu kdovíjak moc (samozřejmě zaplaťpánbůh za těch 90cm), ale od nějakých řekněme 900m už nebude skoro žádný základ, takže po první vrstevnici asi dobré, pak to ještě asi nějak půjde ke druhé a pak bych to už traverzoval nad Satinu. My jeli v sobotu severem pod vysílačem a slušné. Nad 2.vrstevnicí jsi už ale musel opatrněji-ani tam nebyl dostatečný základ a chytalo to. A počítej s tím, že to bude po poslední zimě DOST zarostlé. jíra 19:36:31 04.02.2015odpovědět
    Re: Lysa Hora (Beskydy) Jiro, diky moc za detailni info. Adam mAdam 21:27:43 04.02.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: