Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230766 cest
Nové přelezy:
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+

Stěny
HoSPORT - Staré Hodějovice
Singing rock caffé - Vysoké Tatry
Eliass - Ostrava

Prodejny
HUDYsport - Havířov
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ortoped17.02.2015
Ahojte, nevíte o nějakém ortopedovi v Praze, kterého by jste doporučili? Doskočila jsem na bouldru z větší výšky a tak nějak mě od té doby bolí na noze kloub u palce...
 Re: Ortoped17.02.2015
Ahoj,
Promiň neznám, ale...
Pokud se nepletu, tak na ortopeda potřebuješ "pozvánk
  Re: Ortoped17.02.2015
nepotřebuješ
Tady máš odkaz na ortopedii, kde odrinuje i Filip Hebelka. Zavolej do ordinace a
   Re: Ortoped21.02.2015
Ovšem Hebelka dělá ruce, pokud vím.
   Re: Ortoped21.02.2015
Ovšem Hebelka dělá ruce, pokud vím.
    Re: Ortoped22.02.2015
no, on tam neordinuje sám. To by byl čert, aby se mezi sedmi ortopedi nenašel jeden specialista na t
    Re: Ortoped22.02.2015
nedělá jen ruce, jako ortoped zvládne velice nadprůměrně celej pohybovej aparát. Viz loňská operace
  Re: Ortoped18.02.2015
Hazdro, přestaň tady všechno nutně komentovat a najdi si jinou práci!
 Re: Ortoped17.02.2015
Mudr Šolcová
ortopedie na zdravotním středisku na českomoravské
  Re: Ortoped18.02.2015
To myslíš polikliniku Vysočany nebo .... ?
   Re: Ortoped18.02.2015
přesně tak.

 Zbojanda17.02.2015
Ahoj, nevíte někdo kolik momentálně stojí pivo na Zbojandě? :-)
 Re: Zbojanda17.02.2015
To má být prdel?
  Re: Zbojanda17.02.2015
proč by to měla být prdel?
   Re: Zbojanda17.02.2015
Pokud Te to fakt tak zajima, tak o vikendu cepovali Plzen a stala neco pres 3 EUR. Jeste jsem si rik
    Re: Zbojanda18.02.2015
No vidis. Kdyby nas neokradli soudruzi z CNB, mohlo to byt za 72 KC, takhle je to za 84 :-(
  Re: Zbojanda17.02.2015
Kdyz jedes jako student na tejden, musis mit rozpocet.
   Re: Zbojanda18.02.2015
Tý vole... to jako že si dáš jedno pivko dnes a druhý až pozítří? Podle toho se rozhoduješ kam jet?
    Re: Zbojanda18.02.2015
Co mají tatry společného s alpami ? Ceny.
    Re: Zbojanda18.02.2015
To jako kdyz si jich das kazdej vecer 5 tak je rozdil jestli stoji 1 ecko nebo 4. Podle toho menis p
    Re: Zbojanda18.02.2015
Nerozhoduje se kam jet, ale kolik si vzit s sebou. na brncale maji kozla za 1.8. na zbojande bude za
     Re: Zbojanda18.02.2015
Pepo, proč vynakládat energii a ospravedlňovávat se před tím blbem, neřeš ho...
      Re: Zbojanda19.02.2015
Pravdu máš :)
       Re: Zbojanda20.02.2015
Když někam jedu, tak primární je cíl cesty, tedy konkrétní vrchol či cesta. A dle toho vybírám chatu
        Re: Zbojanda20.02.2015
Dej si limonádu a nepruď! ;-)
        Re: Zbojanda20.02.2015
No vidis to. A ted si predstav, ze ne kazdy, kdyz nekam jede, ho zajima to same, co Tebe. To je vec.
        Re: Zbojanda20.02.2015
Na to se nikdo neptal, to je snad jasný....otázka byla jen pro doplňující info - ne že vybírám chatu
         Re: Zbojanda20.02.2015
Zajímavý jaká debata se může rozjet pod zcela konkrétním dotazem.
        Re: Zbojanda20.02.2015
Mne teda zajima to pivo, a vecerni potencial kalby :). Pekne cesty jsou vsude.
         Re: Zbojanda21.02.2015
To je jasný ne!
 Re: Zbojanda21.02.2015
Nejezdi tam, řádí tam úchylný chatár!!
 Re: Zbojanda21.02.2015
K pivu Ti nic nenapíšu, ale před 6 lety jsem se neskutečně seblil z jejich polévky: asi v ní byla po
  Re: Zbojanda22.02.2015
Zelená klobása brutálně smrdí. to bys musel být velký odvážlivec. spíš tipuju, že polévka byla nakva

 skialpove boty 4916.02.2015
ahojte nevite nekdo o nejakem modelu lehcich skialpovych bot vyrabených v konfekcne velikosti 49eu, diky
 Re: skialpove boty 4916.02.2015
:-D

sorry za tu skodolibost, nedalo mi to :-)

ja se pridam s vel. 48.
  Re: skialpove boty 4922.02.2015
tak třeba scarpa maestrale XL - vel 33mondo (14UK)
   Re: skialpove boty 4922.02.2015
Kdysi to řešil kolega a jediná firma u které sehnal větší číslo byla SCARPA.
    Re: skialpove boty 4923.02.2015
Řešil jsem to i já a jde sehnat, jak píše někdo výš, Scarpa Maestrale. Dynafit v této velikosti boty

 Bouldr ale na výdrž16.02.2015
zdravim,
2x týdně lezu na stěně, 2x týdně bouldr. Rád bych trénink na bouldru alespoň zčásti koncipoval vytrvalostně, aby mi podpořil stěnu. co mě ale velmi nebaví, je oblézat kolečka (nevím jak vy, ale já na stěně 30m dlouhý traverzy běžně nelezu,
 Re: Bouldr ale na výdrž16.02.2015
PS: lezu samozřejmě zezdola nahoru:)
  Re: Bouldr ale na výdrž16.02.2015
Traverzy tě připraví úplně stejně jako lezení nahoru - dolů. Ale to je jedno. Ještě můžeš točit rych
   Re: Bouldr ale na výdrž16.02.2015
Jeden dokola je kravina. Tělo se to naučí a ty se nikam neposuneš.
Traverzuj a vymýšlej. Nejd
    Re: Bouldr ale na výdrž16.02.2015
Ondro přečti si jak bouldruje třeba Johanna Ernst. A řekl bych,že leze lépe než ty.
     Re: Bouldr ale na výdrž16.02.2015
link, pls?
     Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
Ahoj,
nejsem profi trenér lezení a ani jiného sportu.
Ale tréninkem v obecné rovině a
      Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
Ondro já se tím zabývám taky dlouho,tak mi vysvětli,co to je "tělo se musí šokovat,jinak tě to
      Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
Ondro já se tím zabývám taky dlouho,tak mi vysvětli,co to je "tělo se musí šokovat,jinak tě to
      Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
Ondro já se tím zabývám taky dlouho,tak mi vysvětli,co to je "tělo se musí šokovat,jinak tě to
       Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
Pokud se tím aspoň trochu zaobíráš, tak ti to snad nemusím vysvětlovat ne?
Při každém trénink
        Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
Vždycky trénuješ něco v uceleném bloku.To co trénuješ má prioritu a ten zbytek udržuješ.Vždycky se t
         Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
Ještě k tomu kroužení Ondro.Má to efekt,nepochybně.Když máš problém domlouvat si spolulezce.Když máš
          Re: Bouldr ale na výdrž18.02.2015
Hele chlapy. Podívejte se na jaké téma reagujete.
Otázka je jasná. Vytrvalost na boulderu. O
           Re: Bouldr ale na výdrž18.02.2015
No hlavně ty tvý Ondro :)
       Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
Jestli se tim zabyvas dlouho, tak bych rekl, ze by si mohl tusit co Ondra tim sokovanim myslel.. Tak
    Re: Bouldr ale na výdrž16.02.2015
Jasně, a u koleček to funguje úplně stejně. Lézt jeden boulder není kravina. Vylezeš ho čtyřikrát hn
     Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
Na vytrvalost je nejlepsi ruznorodost - staci otevrit temer jakoukoliv knihu o treninku lezeni. Stej
 Re: Bouldr ale na výdrž16.02.2015
Tak kolečko nemusí být jen traverz ale prostě "smyčka kroků" takže klidně opravdu kolečko
 Re: Bouldr ale na výdrž16.02.2015
číslovaným bouldrem nahoru, lehce bez seskoku slézt na nástup dalšího číslovaného, tím nahoru a pořá
 Re: Bouldr ale na výdrž16.02.2015
Lezu na závěr na dolez/vytrvalost párkrát za sebou sérii (obtížnost relativní) střední-seskok-středn
 Re: Bouldr ale na výdrž17.02.2015
to nemáš špatnej trénink - bouldr tě posune silově, lano vytrvalostně. co řešíš. aby ses zlepšil na

 Tatry14.02.2015
Ahoj, nevite nekdo jake jsou aktualni podminky ledu v Tatrach? Bielovodska a Velka studena dolina? Diky
 Re: Tatry14.02.2015
Velka Studena: Veverkac a Grosz v pohode...
 Re: Tatry16.02.2015
Aj Záhradky sú lezitelné,tiež v Malej St. sa dá...
  Re: Tatry25.03.2015
Ahoj, nemáte někdo aktuální info z Tater, Popr. pleso a okolí, mixy a ledy, kolik je sněhu apod. Dík

 Modrej důl13.02.2015
Ahoj nelákalo by někoho se v sobotu potkat v laviništi a prozkoušet vyhledávání a vyhrabávání?
 Re: Modrej důl13.02.2015
v kolik

 SPIDERMANPAVOUK ??? Krute prelezy13.02.2015
Neznate nekdo SPIDERMANPAVOUKa? Je to fantom? Denicek a ty datumy jsou temer neuveritelne...
 Re: SPIDERMANPAVOUK ??? Krute prelezy13.02.2015
Richard Dejdar, 2003, soutezi na MCR. Je tu uz rozumny profil (elcapitan).
Myslim, ze timhle

 Millet nebo Deuter13.02.2015
Zdravím všechny :-) ,potřebuji novej batoh a nevím kterej si vybrat.Mám vybráno buď Millet Ubic 45 MBS , nebo Deuter Guide 45+. Prosím poradte máteli zkušenosti s temito batohy, nebo poradte nejaký jiný v této velikosti.děkuji.
 Re: Millet nebo Deuter13.02.2015
jestli sedi oba, vem ten, co sezeneš za menší peníz. Oboje dobré. Rozhodne ne Lafumu a Mammut
 Re: Millet nebo Deuter13.02.2015
To zalezi, na co ho chces :) Ja mam Guide 45+ a jsem fakt spokojena. Koupi jsem resila dlouho - pris
  Re: Millet nebo Deuter13.02.2015
Deuter sice není lehký, ale zase je hodně zajímavý životností. Guide vydrží fakt hodně a to se u lez
  Re: Millet nebo Deuter13.02.2015
Díky za názor :-) kamarat mi radil pravě deuter tak zstim vede on. Ale millet se mi zase líbí víc a
 Re: Millet nebo Deuter13.02.2015
Mám Guida, sice 35+, ale konstrukce je stejná. Ten batoh je defacto nesmrtelnej. Jednou sem si do ně
  Re: Millet nebo Deuter13.02.2015
Díky za info , kamarád říka to samí, že je nezničitelný.Akorád bych názor od někoho kdo má mileet -)
   Re: Millet nebo Deuter17.02.2015
Mame se zenou dohromady pet batohu od Milletu, nejstarsimu a zaroven nejpouzivanejsimu bude nejakych
 Re: Millet nebo Deuter14.02.2015
deuter mam asi 10 let a odesla pouze guma u vodozipu. Koupil bych ho zase.
 Re: Millet nebo Deuter16.02.2015
Taky mám Guida 35+
Stejný názor, který zde zazněl. Nesmrtelný batoh. Díky Corduře (1000D, tuš
 Re: Millet nebo Deuter17.02.2015
Za me jednoznacne Deuter. Mam Deuter guide 35+ i 45+ a oba si nemohu vynachvalit. Je to fakt kvalitn
 Re: Millet nebo Deuter18.02.2015
Podívej se na odlišnost zádového systemu. Milet jej ma pravdepodobne nastavitelny, takže je horní dí
  Re: Millet nebo Deuter18.02.2015
Dále u DG je možné dotvarova hliníkové výztuže podle tvaru zad. Sedne potom ještě líp.

 Životnost lan, karabin12.02.2015
Zdarec,
jakou životnost mají lana, popruhy, karabiny?
Mám tyhle věci takových 10 - 15 roků. Ale nejsou moc použity. Občas nějaká překližka, sem tam skála, lano 9 (nouzovka na hory) použito jednou nebo dvakrát. Nejvíc asi dostal zabrat sedák,
 Re: Životnost lan, karabin13.02.2015
Čekej šílenou diskusi,která už tady několikrát byla.S karabinami si hlavu nedělej, pokud moc nelezeš
  Re: Životnost lan, karabin13.02.2015
U lan to je max 10let u téměř nepoužívaného lana dle návodu od výrobce. Smyčky i karabiny opět dle p
   Re: Životnost lan, karabin13.02.2015
Podobné věci k vyřazení a vhodné maximálně na nástěnku do hospody se běžně prodávají v inzerci a auk
 Re: Životnost lan, karabin13.02.2015
10 let staré lano bych použil snad někde na stěnu na TR lezení, 15 let staré lano děckám na houpačku

 Anketa jako?12.02.2015
Jako tentokrát je anketa na lezci obzvlášť hloupá!
 Re: Anketa jako?12.02.2015
Souhlas. Není tam moc na výběr. Ale stejně jasem hlasoval. Protože lezení je nejlepší. :-)
Ta
 Re: Anketa jako?13.02.2015
Naopak, Ty sam jsi dost hloupy Chrudosi, když neumis pochopit opravdu vydareny humor. ha ha ha.
 Re: Anketa jako?13.02.2015
Anketa je nobjektivní, zapomněli jste na lezení!

1   ...   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Millet nebo Deuter
Zdravím všechny :-) ,potřebuji novej batoh a nevím kterej si vybrat.Mám vybráno buď Millet Ubic 45 MBS , nebo Deuter Guide 45+. Prosím poradte máteli zkušenosti s temito batohy, nebo poradte nejaký jiný v této velikosti.děkuji.
 flameus12:12:55 13.02.2015
odpovědět 
 Re: Millet nebo Deuter
jestli sedi oba, vem ten, co sezeneš za menší peníz. Oboje dobré. Rozhodne ne Lafumu a Mammut
12:54:07 13.02.2015
odpovědět 
 Re: Millet nebo Deuter
To zalezi, na co ho chces :) Ja mam Guide 45+ a jsem fakt spokojena. Koupi jsem resila dlouho - prisel mi drahej, ale nelituju. Velikost je tak akorat, sbalim do nej do hor na tyden (vcetne spacaku a karimatky), libi se mi to uchyceni na cepiny, a hodne mi sedi zada. I kdyz je batoh nalozenej, tak nejak mam pocit, ze mi to ulehcuje, ma dobrou konstrukci. Da se mu taky odendat bederak, takze treba na letni vicedylky jde lezt bez bedearaku, ale pak samozrejme nema bederni podporu pri chozeni. Co vidim jako nevyhodu je, ze se neda uplne odendat do horni viko a zmensit tak batoh. To jsem vyuzivala u sveho stareho batohu. Sice nebyl hlavni vstup kryty, ale batoh byl takovy kompaktnejsi. No a Deutery obecne jsou trochu tezsi nez jine batohy, coz nektere lidi odrazuje. Ja se toho taky bala, ale tim, ze dobre sedi, se to tam nejak vykompenzuje.
Anicka12:56:47 13.02.2015
odpovědět 
  Re: Millet nebo Deuter
Deuter sice není lehký, ale zase je hodně zajímavý životností. Guide vydrží fakt hodně a to se u lezení hodně hodí. Ve srovnání s Osprey je to nebe a dudy.
13:05:19 13.02.2015
odpovědět 
  Re: Millet nebo Deuter
Díky za názor :-) kamarat mi radil pravě deuter tak zstim vede on. Ale millet se mi zase líbí víc a je i levnejsí. Bohužel neznám nikoho se zkušenostmi s milletem.
flameus13:09:33 13.02.2015
odpovědět 
 Re: Millet nebo Deuter
Mám Guida, sice 35+, ale konstrukce je stejná. Ten batoh je defacto nesmrtelnej. Jednou sem si do něj naložil 20 kilo a dal 1200 metrů ferátou nahoru a dolů za den. Skoro bych řekl, že sem ho na těch zádech měl o polovinu lehčí... hodně dobře sedí, ale to je subjektivní. Na lezení to ovšem není... nato je fakt težkej. Spíš ta turistika, horská turistika, feráty a něco v takovým smyslu. Dá se ověsit jako vánoční stromeček a nepoznáš to. Jeden mínus je, že po čase jeho nepromokavost bere za svý a musíš koupit pláštěnku, takže další gramy.
red19:53:45 13.02.2015
odpovědět 
  Re: Millet nebo Deuter
Díky za info , kamarád říka to samí, že je nezničitelný.Akorád bych názor od někoho kdo má mileet -)
21:17:57 13.02.2015
odpovědět 
   Re: Millet nebo Deuter
Mame se zenou dohromady pet batohu od Milletu, nejstarsimu a zaroven nejpouzivanejsimu bude nejakych 14-15 let. Az jednou, za 10-20 let doslouzi, tak to bude zase Millet.
MM18:17:52 17.02.2015
odpovědět 
 Re: Millet nebo Deuter
deuter mam asi 10 let a odesla pouze guma u vodozipu. Koupil bych ho zase.
d17:11:53 14.02.2015
odpovědět 
 Re: Millet nebo Deuter
Taky mám Guida 35+
Stejný názor, který zde zazněl. Nesmrtelný batoh. Díky Corduře (1000D, tuším, možná 750D) se nebojím s batohem projít akátama, či se soukat komínkem. Ano, jde to na úkor váhy, ale Corduru jen tak nezničíte. Konkurence používá lehké tkaniny s ripstopem, ale k čemu vám je, že když to trhnete, tak se to nepáře, ale máte díru v batohu. Tedy jako batoh na nošení věcí pod skály/kopce, turistiku super.

Add vodotěsnost, Corduru stačí jen naimpregnovat.
arteee10:57:02 16.02.2015
odpovědět 
 Re: Millet nebo Deuter
Za me jednoznacne Deuter. Mam Deuter guide 35+ i 45+ a oba si nemohu vynachvalit. Je to fakt kvalitni batoh. Od milletu mam taky jeden bagl, ale jiny model nez ten co chces a za ty prachy velka bida. Okamzite se mi roztrhaly vnitrni kapsy a ani zadovy system mi nevyhovuje.
Milan17:54:27 17.02.2015
odpovědět 
 Re: Millet nebo Deuter
Podívej se na odlišnost zádového systemu. Milet jej ma pravdepodobne nastavitelny, takže je horní díl přichycenej k batohu pomocí suchého zipu a nějakého popruhu. To s tim nese pravděpodobně horší stabilitu. Deuter naproti tomu nemá záda nastavitelná. Právě u Milletu jsem si toho všíml již před lety, když jsem si kupoval Deuter. Co se kvality týká, myslím že srovnatelná. Pokud však chceš pevný záda, myslím, že D. bude lepší. Podotýkám, že jsem zmíněný Millet viděl jen na netu. Nicméně se zkus v obchodě zaměřit na ty záda, třeba ti to pomůže v rozhodování. Jinak mám D. Guide už deset let, možná víc. Super univerzální a odolný bágl. Daň za univerzálnost je váha, dále že materiál snadno protéká.
I08:36:59 18.02.2015
odpovědět 
  Re: Millet nebo Deuter
Dále u DG je možné dotvarova hliníkové výztuže podle tvaru zad. Sedne potom ještě líp.
I08:39:11 18.02.2015
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi